x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Mizuno Juoksukengät Mizuno WAVE SKY 5 j1gd210298

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Mizuno Juoksukengät Mizuno WAVE SKY 5 j1gd210298
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Mizuno Juoksukengät Mizuno WAVE SKY 5 j1gd210298
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Mizuno Juoksukengät Mizuno WAVE SKY 5 j1gd210298
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/230351965.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/230351966.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/230457675.jpg?ts=1
Mizuno Mizuno Juoksukengät Mizuno WAVE SKY 5 j1gd210298 Juoksukengät Mizuno WAVE SKY 5 j1gd210298 Juoksukengät Mizuno WAVE SKY 5 j1gd210298 Keskeiset tiedot: Tyyppi: Maantiejuoksu; Käyttötarkoitus: harjoitteluun, kilpailu; Kausi: kokovuotiseen käyttöön; Juoksukengät: Jalkaterän asento: neutraali; Droppi: keskitaso (droppi 6-8 mm); Pohjan paksuus (kantapää/varvas): 29 mm; Droppi: 8 mm; Materiaali: Pintamateriaalin tyyppi: verkko; Pintamateriaali: Smooth Stretch Woven Material; Pohja: Pohjan tyyppi: Kumi; Pohja: X10; Välipohja: Mizuno Wave and Enerzy over the entire length; Sisäpohja: Premium Insock; Ominaisuudet: Kiinnityssysteemi: kiristysnaru; Päkiä: muotoiltu pohja, irroitettava pohjallinen; Mitat: Paino pareittain: 520 g; Leikkaus: Kokotiedot: Normaali; Leikkaus: Normal; Lisätiedot: Lisätietoja: For runners who like a floating feeling and want a comfortable shoe for their runs, Offers maximum energy return and excellent cushioning, New Smooth Stretch Woven material for a soft, supple fit, For runners with average or slightly above average weight (1)
  • 05059431274158
2
  • Suunnittelu
    • Väri: Violetti, Sininen
    • Materiaalit: Verkko
  • Yleiset ominaisuudet
    • Kengän koko: 38.5, 40
    • Sukupuoli: Naiset
  • 169.95 169.95 EUR 2
    2
    • bikester.fi bikester.fi
      8.662941511316275 (643)
      Keskeiset tiedot: Tyyppi: Maantiejuoksu; Käyttötarkoitus: harjoitteluun, kilpailu; Kausi: kokovuotiseen käyttöön; Juoksukengät: Jalkaterä...169.95, 1 vk (offer_sdt_1_week)
      1
    • addnature.fi addnature.fi
      8.461915531198501 (166)
      Keskeiset tiedot: Tyyppi: Maantiejuoksu; Käyttötarkoitus: harjoitteluun, kilpailu; Kausi: kokovuotiseen käyttöön; Juoksukengät: Jalkaterä...169.95, 1 vk (offer_sdt_1_week)
      1
  • 0 0
    • Merrell Antora Ii Goretex Trail Running Shoes Musta EU 41 Nainen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/180556371.jpg?ts=1
      Merrell Merrell Antora Ii Goretex Trail Running Shoes Musta EU 41 Nainen Antora Ii Goretex Trail Running Shoes Musta EU 41 Nainen Antora Ii Goretex Trail Running Shoes Musta EU 41 Nainen (1)
      Merrell Antora Ii Goretex Trail Running Shoes Musta EU 41 Nainen
      • 00194713968464
      1
    • Merrell Men's Trail Glove 6
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/175709464.jpg?ts=1
      Merrell Merrell Men's Trail Glove 6 Men's Trail Glove 6 Men's Trail Glove 6 Merrell Men's Trail Glove 6 ovat treenikengät juoksuun. Sopii miehille. (1)
      Merrell Men's Trail Glove 6
      • 00194713978326
      1
      deal
    • Dynafit Ultra 100 Trail Running Shoes Valkoinen,Musta EU 41 Mies
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/221082769.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/173795128.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/236446775.jpg?ts=1
      Dynafit Dynafit Ultra 100 Trail Running Shoes Valkoinen,Musta EU 41 Mies Ultra 100 Trail Running Shoes Valkoinen,Musta EU 41 Mies Ultra 100 Trail Running Shoes Valkoinen,Musta EU 41 Mies Keskeiset tiedot: Tyyppi: polkujuoksu; Käyttötarkoitus: harjoitteluun; Kausi: kokovuotiseen käyttöön; Juoksukengät: Jalkaterän asento: neutraali; Droppi: keskitaso (droppi 6-8 mm); Droppi: 6 mm; Materiaali: Pintamateriaalin tyyppi: verkko; Pohja: Pohjan tyyppi: Vibram; Ominaisuudet: Kiinnityssysteemi: kiristysnaru; Mitat: Paino pareittain: 480 g; Leikkaus: Kokotiedot: koko vaikuttaa normaalia pienemmältä; Leikkaus: Normal; Lisätiedot: Lisätietoja: for fast and technical tours, Adaptive Fit System, Alpine Rocker (1)
      Dynafit Ultra 100 Trail Running Shoes Valkoinen,Musta EU 41 Mies
      • 04053866277174
      4
    • Saucony Triumph 18 Kengät Miehet, sininen US 11,5 | EU 45,5 2021 Juoksukengät asfaltille
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/179355047.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/174249550.jpg?ts=1
      Saucony Saucony Triumph 18 Kengät Miehet, sininen US 11,5 | EU 45,5 2021 Juoksukengät asfaltille Triumph 18 Kengät Miehet, sininen US 11,5 | EU 45,5 2021 Juoksukengät asfaltille Triumph 18 Kengät Miehet, sininen US 11,5 | EU 45,5 2021 Juoksukengät asfaltille Keskeiset tiedot: Tyyppi: Maantiejuoksu; Käyttötarkoitus: harjoitteluun; Kausi: kokovuotiseen käyttöön; Juoksukengät: Jalkaterän asento: neutraali; Droppi: keskitaso (droppi 6-8 mm); Droppi: 8 mm; Materiaali: Pintamateriaalin tyyppi: verkko; Pintamateriaali: FORMFIT; Ominaisuudet: Kiinnityssysteemi: kiristysnaru; Mitat: Paino pareittain: 630 g; Leikkaus: Kokotiedot: Normaali; Leikkaus: Normal; Lisätiedot: Lisätietoja: PWRRUN+ Damping (1)
      Saucony Triumph 18 Kengät Miehet, sininen US 11,5 | EU 45,5 2021 Juoksukengät asfaltille
      • 00194917355572
      2
      deal
    • min
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 170.00
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 169.95
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 169.95
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 161.50
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 158.30
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 155.10
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 155.10
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 152.00
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 149.00
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 146.00
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 143.10
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 140.20
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 137.40
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 137.40
      • Mon Jun 13 02:00:00 CEST 2022 134.70
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 169.95
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 161.50
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 158.30
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 155.10
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 152.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 152.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 152.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 152.00
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 170.00
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 170.00
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 170.00
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 170.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 170.00
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 170.00
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 170.00
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 170.00
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 144.95
      • Fri Jul 08 02:00:00 CEST 2022 144.95
      • Sat Jul 09 02:00:00 CEST 2022 144.95
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 144.95
      • Mon Jul 11 02:00:00 CEST 2022 143.10
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 143.10
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 140.20
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 137.40
      • Fri Jul 15 02:00:00 CEST 2022 134.70
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 132.00
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 132.00
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 129.40
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 126.80
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 124.30
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 124.30
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 121.80
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 119.40
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 119.40
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 117.00
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 114.70
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 112.40
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 110.50
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 110.50
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 110.50
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 110.50
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 110.50
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 110.50
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 110.50
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 110.50
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 110.50
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 110.50
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 110.50
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 110.50
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 110.50
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 110.50
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 110.50
      • Fri Aug 12 02:00:00 CEST 2022 169.95
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Thu Aug 25 02:00:00 CEST 2022 158.30
      • Fri Aug 26 02:00:00 CEST 2022 155.10
      • Sat Aug 27 02:00:00 CEST 2022 152.00
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 152.00
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 152.00
      • Tue Aug 30 02:00:00 CEST 2022 146.00
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 146.00
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 146.00
      • Fri Sep 02 02:00:00 CEST 2022 137.40
      • Sat Sep 03 02:00:00 CEST 2022 134.70
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 134.70
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 134.70
      • Tue Sep 06 02:00:00 CEST 2022 132.00
      • Wed Sep 07 02:00:00 CEST 2022 169.95
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 169.95
    • info@vertaa.fi