x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Mizuno Sutro Lite

Järjestä perusteella
Luotettavaa Tiomintaa Luotettavaa Tiomintaa
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Mizuno Sutro Lite
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Mizuno Sutro Lite
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Mizuno Sutro Lite
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/253099867.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/258043049.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/258012430.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/254022557.jpg?ts=1
Mizuno Mizuno Sutro Lite Sutro Lite Sutro Lite Urheilulliset aurinkolasit, joissa on laaja näkökenttä. Prizm Lens Technology. Kevyt ja kestävä O-Matter-kehysmateriaali. Hyvä pito Unobtainium-ribbirakenteella® ja nenätyynyillä. 100-prosenttinen UV-suoja. Paino: Noin 40 g.Sutro Lite Matte White Clear Photochromic on saanut inspiraationsa kaupunkipyöräilijöiltä luoden rohkean ja monipuolisen tyylin, joka suojaa käyttäjää tuulelta ja sateelta. Varustettu Prizm-linssitekniikalla paremman näön takaamiseksi, mikä varmistaa, että voit liikkua itsevarmasti ja sujuvasti koko päivän.Tärkeimmät ominaisuudet:- Prizm-linssit- Fotokromaattiset linssit Kevyt ja kestävä O-Matter-kehysmateriaaliHyvä pito Unobtainium-ribbirakenteella® ja nenätyynyillä Laseissa on puolikehys, joka antaa laajemman näkökentän ja paremman ilmankierronPrizm on vallankumouksellinen linssioptiikka, joka on kehitetty vuosikymmeniä kestäneen väritieteen tutkimuksen myötä. Prizm-linssit tarjoavat vertaansa vailla olevan valonsiirron hallinnan ja tarkan värintoiston, maksi (2)
  • 00888392590893
2
  • Suunnittelu
    • Väri: Musta, Valkoinen, Vaaleanpunainen
  • Yleiset ominaisuudet
    • Sukupuoli: Miehet
  • 166.00 166.00 EUR 2
    2
    • XXL XXL
      Urheilulliset aurinkolasit, joissa on laaja näkökenttä. Prizm Lens Technology. Kevyt ja kestävä O-Matter-kehysmateriaali. Hyvä pito Unobt...166.00, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
    • Synsam Synsam
      166.00, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • Merrell Kahuna Iii Classic Sandals Beige EU 37 Nainen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/126734473.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/225755836.jpg?ts=1
      Merrell Merrell Kahuna Iii Classic Sandals Beige EU 37 Nainen Kahuna Iii Classic Sandals Beige EU 37 Nainen Kahuna Iii Classic Sandals Beige EU 37 Nainen (1)
      Merrell Kahuna Iii Classic Sandals Beige EU 37 Nainen
      • 00797240999200
      1
    • Scarpa Ribelle Run Kalibra G Shoes Men, musta/sininen EU 45,5 2022 Talvijuoksukengät
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/255349530.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/254806198.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/254806197.jpg?ts=1
      Scarpa Scarpa Ribelle Run Kalibra G Shoes Men, musta/sininen EU 45,5 2022 Talvijuoksukengät Ribelle Run Kalibra G Shoes Men, musta/sininen EU 45,5 2022 Talvijuoksukengät Ribelle Run Kalibra G Shoes Men, musta/sininen EU 45,5 2022 Talvijuoksukengät Scarpa Ribelle Run Kalibra G Polkujuoksukengät: Väri: Musta; Koko: 45,5; Käyttötarkoitus: Polkujuoksu; Lisää Scarpa-tuotteita osoitteesa Bergfreunde.fi - osta nyt! (1)
      Scarpa Ribelle Run Kalibra G Shoes Men, musta/sininen EU 45,5 2022 Talvijuoksukengät
      • 08057963259527
      1
      deal
    • Nike Metcon 7 Flyease Trainers Musta EU 43 Mies
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/207136592.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/211857958.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229150773.jpg?ts=1
      Nike Nike Metcon 7 Flyease Trainers Musta EU 43 Mies Metcon 7 Flyease Trainers Musta EU 43 Mies Metcon 7 Flyease Trainers Musta EU 43 Mies (1)
      Nike Metcon 7 Flyease Trainers Musta EU 43 Mies
      • 00195238840440
      1
    • Reebok Legacy Lifter Ii Trainers Violetti EU 38 Nainen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/226694523.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229154851.jpg?ts=1
      Reebok Reebok Legacy Lifter Ii Trainers Violetti EU 38 Nainen Legacy Lifter Ii Trainers Violetti EU 38 Nainen Legacy Lifter Ii Trainers Violetti EU 38 Nainen (1)
      Reebok Legacy Lifter Ii Trainers Violetti EU 38 Nainen
      • 04065419933383
      1
    • Väri (va_ri):
      • Harmaa (harmaa)
      • Musta (musta)
      • Sininen (sininen)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Violetti (violetti)
      • Valkoinen (valkoinen)
    • Koko (kenga_n_koko):
      • 38 (38)
      • 40 (40)
      • 40.5 (40_5)
      • 41 (41)
      • 42 (42)
      • 42.5 (42_5)
    • min
      • Mon Nov 28 01:00:00 CET 2022 153.50
      • Tue Nov 29 00:00:00 CET 2022 153.50
      • Wed Nov 30 00:00:00 CET 2022 153.50
      • Thu Dec 01 01:00:00 CET 2022 153.50
      • Fri Dec 02 00:00:00 CET 2022 153.50
      • Sat Dec 03 00:00:00 CET 2022 153.50
      • Sun Dec 04 00:00:00 CET 2022 153.50
      • Mon Dec 05 00:00:00 CET 2022 153.50
      • Tue Dec 06 00:00:00 CET 2022 153.50
      • Wed Dec 07 01:00:00 CET 2022 166.00
      • Thu Dec 08 00:00:00 CET 2022 166.00
      • Fri Dec 09 00:00:00 CET 2022 166.00
      • Sat Dec 10 01:00:00 CET 2022 166.00
      • Sun Dec 11 00:00:00 CET 2022 166.00
      • Mon Dec 12 00:00:00 CET 2022 166.00
      • Tue Dec 13 00:00:00 CET 2022 166.00
      • Wed Dec 14 00:00:00 CET 2022 166.00
      • Thu Dec 15 00:00:00 CET 2022 166.00
      • Fri Dec 16 00:00:00 CET 2022 166.00
      • Sat Dec 17 00:00:00 CET 2022 166.00
      • Sun Dec 18 00:00:00 CET 2022 166.00
      • Mon Dec 19 00:00:00 CET 2022 166.00
      • Tue Dec 20 00:00:00 CET 2022 166.00
      • Wed Dec 21 00:00:00 CET 2022 166.00
      • Thu Dec 22 00:00:00 CET 2022 166.00
      • Fri Dec 23 00:00:00 CET 2022 166.00
      • Sat Dec 24 00:00:00 CET 2022 166.00
      • Sun Dec 25 00:00:00 CET 2022 166.00
      • Mon Dec 26 00:00:00 CET 2022 166.00
      • Tue Dec 27 00:00:00 CET 2022 166.00
      • Wed Dec 28 00:00:00 CET 2022 166.00
      • Thu Dec 29 00:00:00 CET 2022 166.00
      • Fri Dec 30 00:00:00 CET 2022 166.00
      • Sat Dec 31 00:00:00 CET 2022 166.00
      • Sun Jan 01 00:00:00 CET 2023 166.00
      • Mon Jan 02 00:00:00 CET 2023 166.00
      • Tue Jan 03 00:00:00 CET 2023 166.00
      • Wed Jan 04 00:00:00 CET 2023 166.00
      • Thu Jan 05 00:00:00 CET 2023 166.00
      • Fri Jan 06 00:00:00 CET 2023 166.00
      • Sat Jan 07 00:00:00 CET 2023 166.00
      • Sun Jan 08 00:00:00 CET 2023 166.00
      • Mon Jan 09 00:00:00 CET 2023 166.00
      • Tue Jan 10 00:00:00 CET 2023 166.00
      • Wed Jan 11 00:00:00 CET 2023 166.00
      • Thu Jan 12 00:00:00 CET 2023 166.00
      • Fri Jan 13 00:00:00 CET 2023 166.00
      • Sat Jan 14 00:00:00 CET 2023 166.00
      • Sun Jan 15 00:00:00 CET 2023 166.00
      • Mon Jan 16 00:00:00 CET 2023 166.00
      • Tue Jan 17 00:00:00 CET 2023 166.00
      • Wed Jan 18 01:00:00 CET 2023 166.00
      • Thu Jan 19 01:00:00 CET 2023 166.00
      • Fri Jan 20 00:00:00 CET 2023 166.00
      • Sat Jan 21 00:00:00 CET 2023 166.00
      • Sun Jan 22 00:00:00 CET 2023 166.00
      • Mon Jan 23 00:00:00 CET 2023 166.00
      • Tue Jan 24 00:00:00 CET 2023 166.00
      • Wed Jan 25 00:00:00 CET 2023 166.00
      • Thu Jan 26 00:00:00 CET 2023 166.00
      • Fri Jan 27 00:00:00 CET 2023 166.00
      • Sat Jan 28 00:00:00 CET 2023 166.00
      • Sun Jan 29 00:00:00 CET 2023 166.00
      • Mon Jan 30 00:00:00 CET 2023 166.00
    • info@vertaa.fi