x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Mizuno Wave Daichi 7 Trail Running Shoes Sininen EU 46 Mies

Järjestä perusteella
Luotettavaa Tiomintaa Luotettavaa Tiomintaa
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Mizuno Wave Daichi 7 Trail Running Shoes Sininen EU 46 Mies
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Mizuno Wave Daichi 7 Trail Running Shoes Sininen EU 46 Mies
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Mizuno Wave Daichi 7 Trail Running Shoes Sininen EU 46 Mies
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/236440869.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/238423385.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/236438456.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/227651329.jpg?ts=1
Mizuno Mizuno Wave Daichi 7 Trail Running Shoes Sininen EU 46 Mies Wave Daichi 7 Trail Running Shoes Sininen EU 46 Mies Wave Daichi 7 Trail Running Shoes Sininen EU 46 Mies Mizuno Men's Wave Daichi 7 ovat treenikengät juoksuun. Sopii miehille. (1)
  • 05059431255560
2
  • Suunnittelu
    • Väri: Vihreä, Sininen
    • Materiaalit: Synteettinen, Tekstiili
  • Yleiset ominaisuudet
    • Kengän koko: 46
    • Sukupuoli: Miehet
  • 107.39 163.90 EUR 2
    2
    • Runnerinn.com/fi Runnerinn.com/fi
      107.39, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Outnorth Outnorth
      Mizuno Men's Wave Daichi 7 ovat treenikengät juoksuun. Sopii miehille.163.90, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • Merrell Kahuna Iii Classic Sandals Beige EU 37 Nainen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/126734473.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/225755836.jpg?ts=1
      Merrell Merrell Kahuna Iii Classic Sandals Beige EU 37 Nainen Kahuna Iii Classic Sandals Beige EU 37 Nainen Kahuna Iii Classic Sandals Beige EU 37 Nainen (1)
      Merrell Kahuna Iii Classic Sandals Beige EU 37 Nainen
      • 00797240999200
      1
    • Scarpa Ribelle Run Kalibra G Shoes Men, musta/sininen EU 45,5 2022 Talvijuoksukengät
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/255349530.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/254806198.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/254806197.jpg?ts=1
      Scarpa Scarpa Ribelle Run Kalibra G Shoes Men, musta/sininen EU 45,5 2022 Talvijuoksukengät Ribelle Run Kalibra G Shoes Men, musta/sininen EU 45,5 2022 Talvijuoksukengät Ribelle Run Kalibra G Shoes Men, musta/sininen EU 45,5 2022 Talvijuoksukengät Scarpa Ribelle Run Kalibra G Polkujuoksukengät: Väri: Musta; Koko: 45,5; Käyttötarkoitus: Polkujuoksu; Lisää Scarpa-tuotteita osoitteesa Bergfreunde.fi - osta nyt! (1)
      Scarpa Ribelle Run Kalibra G Shoes Men, musta/sininen EU 45,5 2022 Talvijuoksukengät
      • 08057963259527
      1
      deal
    • Reebok Legacy Lifter Ii Trainers Violetti EU 38 Nainen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/226694523.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229154851.jpg?ts=1
      Reebok Reebok Legacy Lifter Ii Trainers Violetti EU 38 Nainen Legacy Lifter Ii Trainers Violetti EU 38 Nainen Legacy Lifter Ii Trainers Violetti EU 38 Nainen (1)
      Reebok Legacy Lifter Ii Trainers Violetti EU 38 Nainen
      • 04065419933383
      1
    • Nike Metcon 7 Flyease Trainers Musta EU 43 Mies
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/207136592.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/211857958.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229150773.jpg?ts=1
      Nike Nike Metcon 7 Flyease Trainers Musta EU 43 Mies Metcon 7 Flyease Trainers Musta EU 43 Mies Metcon 7 Flyease Trainers Musta EU 43 Mies (1)
      Nike Metcon 7 Flyease Trainers Musta EU 43 Mies
      • 00195238840440
      1
    • Väri (va_ri):
      • Musta (musta)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vihreä (vihrea_)
    • Koko (kenga_n_koko):
      • 36.5 (36_5)
      • 37 (37)
      • 37.5 (37_5)
      • 38 (38)
      • 38.5 (38_5)
      • 39 (39)
      • 40 (40)
      • 40.5 (40_5)
      • 41 (41)
      • 42 (42)
      • 42.5 (42_5)
      • 43 (43)
      • 44 (44)
      • 44.5 (44_5)
      • 45 (45)
      • 45.5 (45_5)
      • 46 (46)
      • 46.5 (46_5)
      • 47 (47)
    • min
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 159.90
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 159.90
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 159.90
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 159.90
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 159.90
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 159.90
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 159.90
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 159.90
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 159.90
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 159.90
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 159.90
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 159.90
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 159.90
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 159.90
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 159.90
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 159.90
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 159.90
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 159.90
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 159.90
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 159.90
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 159.90
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 159.90
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 159.90
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 159.90
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 159.90
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 159.90
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 159.90
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 159.90
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 132.80
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 132.80
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 136.80
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 136.80
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 136.80
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 136.80
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 133.89
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 133.89
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 133.89
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 133.89
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 133.89
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 133.89
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 136.80
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 117.89
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 117.89
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 117.89
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 127.39
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 127.39
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 127.39
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 127.39
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 127.39
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 127.39
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 164.90
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 164.90
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 164.90
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 164.90
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 164.90
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 164.90
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 164.90
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 164.90
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 164.90
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 164.90
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 164.90
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 164.90
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 120.80
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 120.80
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 120.80
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 120.80
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 120.80
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 120.80
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 120.80
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 120.80
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 120.80
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 120.80
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 120.80
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 120.80
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 120.80
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 120.80
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 164.90
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 164.90
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 164.90
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 164.90
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 164.90
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 164.90
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 164.90
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 164.90
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 147.89
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 147.89
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 147.89
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 147.89
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 147.89
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 147.89
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 147.89
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 106.39
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 106.39
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 164.90
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 164.90
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 164.90
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 164.90
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 164.90
      • Wed Jul 06 02:00:00 CEST 2022 106.39
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 106.39
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 106.39
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 106.39
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 106.39
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 106.39
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 106.39
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 106.39
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 106.39
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 106.39
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 106.39
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 106.39
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 106.39
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 106.39
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 106.39
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 128.80
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 128.80
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 128.80
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 128.80
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 128.80
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 128.80
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 123.90
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 123.90
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 123.90
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 123.90
      • Sun Jul 31 02:00:00 CEST 2022 123.90
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 123.90
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 123.90
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 123.90
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 123.90
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 123.90
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 123.90
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 123.90
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 123.90
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 139.95
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Wed Aug 31 02:00:00 CEST 2022 104.89
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 104.89
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 104.89
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 104.89
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 104.89
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 104.89
      • Tue Sep 06 02:00:00 CEST 2022 104.89
      • Wed Sep 07 02:00:00 CEST 2022 104.89
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 104.89
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 104.89
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 104.89
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 104.89
      • Mon Sep 12 02:00:00 CEST 2022 104.89
      • Tue Sep 13 02:00:00 CEST 2022 127.39
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 127.39
      • Thu Sep 15 02:00:00 CEST 2022 139.95
      • Fri Sep 16 02:00:00 CEST 2022 127.39
      • Sat Sep 17 02:00:00 CEST 2022 127.39
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 127.39
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 127.39
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 127.39
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 127.39
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 127.39
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 127.39
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 127.39
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 127.39
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 127.39
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 127.39
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 127.39
      • Thu Sep 29 02:00:00 CEST 2022 127.39
      • Fri Sep 30 02:00:00 CEST 2022 127.39
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 127.39
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 127.39
      • Mon Oct 03 02:00:00 CEST 2022 139.95
      • Tue Oct 04 02:00:00 CEST 2022 127.39
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 127.39
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 127.39
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 127.39
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 127.39
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 127.39
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 127.39
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 127.39
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 127.39
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 127.39
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 127.39
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 127.39
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 127.39
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 127.39
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 127.39
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 127.39
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 127.39
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 127.39
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 127.39
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 127.39
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 127.39
      • Tue Oct 25 02:00:00 CEST 2022 127.39
      • Wed Oct 26 02:00:00 CEST 2022 94.49
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 94.49
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 94.49
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 94.49
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 94.49
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 94.49
      • Tue Nov 01 01:00:00 CET 2022 88.49
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 88.49
      • Thu Nov 03 01:00:00 CET 2022 91.49
      • Fri Nov 04 01:00:00 CET 2022 96.49
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 96.49
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 96.49
      • Mon Nov 07 01:00:00 CET 2022 96.49
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 96.49
      • Wed Nov 09 01:00:00 CET 2022 96.49
      • Thu Nov 10 01:00:00 CET 2022 96.49
      • Fri Nov 11 01:00:00 CET 2022 97.49
      • Sat Nov 12 01:00:00 CET 2022 96.49
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 96.49
      • Mon Nov 14 01:00:00 CET 2022 107.89
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 107.89
      • Wed Nov 16 01:00:00 CET 2022 139.95
      • Thu Nov 17 01:00:00 CET 2022 172.90
      • Fri Nov 18 01:00:00 CET 2022 107.89
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 107.89
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 107.89
      • Mon Nov 21 01:00:00 CET 2022 107.89
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 107.89
      • Wed Nov 23 01:00:00 CET 2022 139.95
      • Thu Nov 24 01:00:00 CET 2022 107.89
      • Fri Nov 25 01:00:00 CET 2022 120.90
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 120.90
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 120.90
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 120.90
      • Tue Nov 29 01:00:00 CET 2022 130.30
      • Wed Nov 30 00:00:00 CET 2022 130.30
      • Thu Dec 01 00:00:00 CET 2022 130.30
      • Fri Dec 02 00:00:00 CET 2022 130.30
      • Sat Dec 03 00:00:00 CET 2022 130.30
      • Sun Dec 04 00:00:00 CET 2022 130.30
      • Mon Dec 05 01:00:00 CET 2022 107.89
      • Tue Dec 06 00:00:00 CET 2022 107.89
      • Wed Dec 07 01:00:00 CET 2022 130.30
      • Thu Dec 08 00:00:00 CET 2022 130.30
      • Fri Dec 09 01:00:00 CET 2022 172.90
      • Sat Dec 10 00:00:00 CET 2022 172.90
      • Sun Dec 11 00:00:00 CET 2022 172.90
      • Mon Dec 12 00:00:00 CET 2022 172.90
      • Tue Dec 13 00:00:00 CET 2022 172.90
      • Wed Dec 14 00:00:00 CET 2022 172.90
      • Thu Dec 15 01:00:00 CET 2022 163.90
      • Fri Dec 16 01:00:00 CET 2022 108.89
      • Sat Dec 17 00:00:00 CET 2022 108.89
      • Sun Dec 18 01:00:00 CET 2022 163.90
      • Mon Dec 19 00:00:00 CET 2022 163.90
      • Tue Dec 20 00:00:00 CET 2022 163.90
      • Wed Dec 21 01:00:00 CET 2022 130.30
      • Thu Dec 22 00:00:00 CET 2022 130.30
      • Fri Dec 23 00:00:00 CET 2022 130.30
      • Sat Dec 24 00:00:00 CET 2022 130.30
      • Sun Dec 25 00:00:00 CET 2022 130.30
      • Mon Dec 26 00:00:00 CET 2022 130.30
      • Tue Dec 27 00:00:00 CET 2022 130.30
      • Wed Dec 28 00:00:00 CET 2022 130.30
      • Thu Dec 29 01:00:00 CET 2022 130.30
      • Fri Dec 30 01:00:00 CET 2022 122.90
      • Sat Dec 31 01:00:00 CET 2022 107.39
      • Sun Jan 01 00:00:00 CET 2023 107.39
      • Mon Jan 02 00:00:00 CET 2023 107.39
      • Tue Jan 03 00:00:00 CET 2023 107.39
      • Wed Jan 04 00:00:00 CET 2023 107.39
      • Thu Jan 05 00:00:00 CET 2023 107.39
      • Fri Jan 06 00:00:00 CET 2023 107.39
      • Sat Jan 07 01:00:00 CET 2023 122.90
      • Sun Jan 08 01:00:00 CET 2023 107.39
      • Mon Jan 09 01:00:00 CET 2023 122.90
      • Tue Jan 10 00:00:00 CET 2023 122.90
      • Wed Jan 11 00:00:00 CET 2023 122.90
      • Thu Jan 12 00:00:00 CET 2023 122.90
      • Fri Jan 13 00:00:00 CET 2023 122.90
      • Sat Jan 14 00:00:00 CET 2023 122.90
      • Sun Jan 15 00:00:00 CET 2023 122.90
      • Mon Jan 16 00:00:00 CET 2023 122.90
      • Tue Jan 17 00:00:00 CET 2023 122.90
      • Wed Jan 18 00:00:00 CET 2023 122.90
      • Thu Jan 19 00:00:00 CET 2023 122.90
      • Fri Jan 20 00:00:00 CET 2023 122.90
      • Sat Jan 21 00:00:00 CET 2023 122.90
      • Sun Jan 22 00:00:00 CET 2023 122.90
      • Mon Jan 23 00:00:00 CET 2023 122.90
      • Tue Jan 24 00:00:00 CET 2023 122.90
      • Wed Jan 25 00:00:00 CET 2023 122.90
      • Thu Jan 26 00:00:00 CET 2023 122.90
      • Fri Jan 27 00:00:00 CET 2023 122.90
      • Sat Jan 28 00:00:00 CET 2023 122.90
      • Sun Jan 29 00:00:00 CET 2023 122.90
      • Mon Jan 30 00:00:00 CET 2023 122.90
      • Tue Jan 31 01:00:00 CET 2023 163.90
      • Wed Feb 01 01:00:00 CET 2023 107.39
      • Thu Feb 02 00:00:00 CET 2023 107.39
      • Fri Feb 03 00:00:00 CET 2023 107.39
      • Sat Feb 04 00:00:00 CET 2023 107.39
      • Sun Feb 05 00:00:00 CET 2023 107.39
      • Mon Feb 06 00:00:00 CET 2023 107.39
      • Tue Feb 07 00:00:00 CET 2023 107.39
      • Wed Feb 08 00:00:00 CET 2023 107.39
    • info@vertaa.fi