x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Mizuno Juoksukengät Mizuno WAVE RIDER NEO 2 j1gd217802 Koko 41 EU | 7,5 UK | 10 US | 26,5 CM

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Mizuno Juoksukengät Mizuno WAVE RIDER NEO 2 j1gd217802 Koko 41 EU | 7,5 UK | 10 US | 26,5 CM
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Mizuno Juoksukengät Mizuno WAVE RIDER NEO 2 j1gd217802 Koko 41 EU | 7,5 UK | 10 US | 26,5 CM
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Mizuno Juoksukengät Mizuno WAVE RIDER NEO 2 j1gd217802 Koko 41 EU | 7,5 UK | 10 US | 26,5 CM
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/228722683.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/228724415.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/226751046.jpg?ts=1
Mizuno Mizuno Juoksukengät Mizuno WAVE RIDER NEO 2 j1gd217802 Koko 41 EU | 7,5 UK | 10 US | 26,5 CM Juoksukengät Mizuno WAVE RIDER NEO 2 j1gd217802 Koko 41 EU | 7,5 UK | 10 US | 26,5 CM Juoksukengät Mizuno WAVE RIDER NEO 2 j1gd217802 Koko 41 EU | 7,5 UK | 10 US | 26,5 CM Koodi j1gd217802 - Koko 41 EU | 7,5 UK | 10 US | 26,5 CM. (1)
  • 05059431275858
3
  • Suunnittelu
    • Väri: Vaaleanpunainen, Oranssi, Punainen
    • Materiaalit: Verkko
  • Yleiset ominaisuudet
    • Kengän koko: 40.5, 38, 41
    • Sukupuoli: Naiset
  • 113.80 123.75 EUR 3
    3
    • Top4Fitness.fi Top4Fitness.fi
      Koodi j1gd217802 - Koko 41 EU | 7,5 UK | 10 US | 26,5 CM.113.80, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Top4Running.fi Top4Running.fi
      Ensiluokkainen Juoksukengät Mizuno WAVE RIDER NEO 2 j1gd217802 parhaaseen hintaan sinulle toimitettuna lyhyille, keskipitkille ja marat...113.80, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Top4Football.fi Top4Football.fi
      Koodi j1gd217802 - Koko 41 EU | 7,5 UK | 10 US | 26,5 CM.123.75, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • Nike Zoom Strike Running Shoes Harmaa EU 46 Mies
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/116911024.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/224103521.jpg?ts=1
      Nike Nike Zoom Strike Running Shoes Harmaa EU 46 Mies Zoom Strike Running Shoes Harmaa EU 46 Mies Zoom Strike Running Shoes Harmaa EU 46 Mies (1)
      Nike Zoom Strike Running Shoes Harmaa EU 46 Mies
      • 00888412041640
      1
    • La Sportiva Tempesta Goretex Trail Running Shoes Musta EU 43 Mies
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/205226234.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/104334628.jpg?ts=1
      La Sportiva La Sportiva Tempesta Goretex Trail Running Shoes Musta EU 43 Mies Tempesta Goretex Trail Running Shoes Musta EU 43 Mies Tempesta Goretex Trail Running Shoes Musta EU 43 Mies (1)
      La Sportiva Tempesta Goretex Trail Running Shoes Musta EU 43 Mies
      • 08020647616299
      1
    • Vibram Bikila Evo 2 Running Shoes Musta EU 38 Nainen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/234774556.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/185966914.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/67649204.jpg?ts=1
      Vibram Vibram Bikila Evo 2 Running Shoes Musta EU 38 Nainen Bikila Evo 2 Running Shoes Musta EU 38 Nainen Bikila Evo 2 Running Shoes Musta EU 38 Nainen (1)
      Vibram Bikila Evo 2 Running Shoes Musta EU 38 Nainen
      • 00847100059008
      1
    • Hummel Slimmer Stadil Tonal Trainers Musta EU 38 Mies
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/234808417.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/225506708.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/110535338.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/189963594.jpg?ts=1
      Hummel Hummel Slimmer Stadil Tonal Trainers Musta EU 38 Mies Slimmer Stadil Tonal Trainers Musta EU 38 Mies Slimmer Stadil Tonal Trainers Musta EU 38 Mies (1)
      Hummel Slimmer Stadil Tonal Trainers Musta EU 38 Mies
      • 05700494266979
      1
    • Väri (va_ri):
      • Keltainen (keltainen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Valkoinen (valkoinen)
    • Koko (kenga_n_koko):
      • 36.5 (36_5)
      • 37 (37)
      • 37.5 (37_5)
      • 38 (38)
      • 38.5 (38_5)
      • 39 (39)
      • 40 (40)
      • 40.5 (40_5)
      • 41 (41)
      • 42 (42)
      • 42.5 (42_5)
      • 43 (43)
      • 44 (44)
      • 44.5 (44_5)
      • 45 (45)
      • 45.5 (45_5)
      • 46 (46)
      • 46.5 (46_5)
      • 47 (47)
    • min
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 169.95
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 169.95
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 169.95
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 166.20
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 166.20
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 166.20
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 162.90
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 129.95
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 129.95
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 129.95
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 150.20
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 147.20
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 147.20
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 144.30
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 141.40
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 138.60
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 135.80
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 133.10
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 130.40
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 130.40
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 133.00
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 135.70
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 133.00
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 130.30
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 127.70
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 131.20
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 131.20
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 131.20
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 128.60
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 126.00
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 123.50
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 122.50
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 122.50
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 122.50
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 122.50
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 122.50
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 131.20
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 131.20
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 131.20
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 131.20
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 131.20
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 131.20
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 131.20
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 131.20
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 131.20
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 121.00
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 121.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 121.00
      • Mon Jul 04 02:00:00 CEST 2022 122.50
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 122.50
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 122.50
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 122.50
      • Fri Jul 08 02:00:00 CEST 2022 122.50
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 122.50
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 122.50
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 122.50
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 122.50
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 131.20
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 133.80
      • Fri Jul 15 02:00:00 CEST 2022 131.20
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 131.20
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 131.20
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 164.95
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 164.95
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 164.95
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 164.95
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 162.90
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 159.60
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 159.60
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 156.40
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 153.30
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 150.20
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 147.20
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 144.30
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 144.30
      • Sun Jul 31 02:00:00 CEST 2022 141.40
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 141.40
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 138.60
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 135.80
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 130.40
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 127.80
      • Sat Aug 06 02:00:00 CEST 2022 125.20
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 125.20
      • Mon Aug 08 02:00:00 CEST 2022 122.70
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 120.20
      • Wed Aug 10 02:00:00 CEST 2022 117.80
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 115.40
      • Fri Aug 12 02:00:00 CEST 2022 113.80
      • Sat Aug 13 02:00:00 CEST 2022 104.97
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 104.97
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 104.97
      • Tue Aug 16 02:00:00 CEST 2022 113.72
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 113.72
      • Thu Aug 18 02:00:00 CEST 2022 113.80
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 113.80
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 113.80
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 113.80
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 113.80
      • Tue Aug 23 02:00:00 CEST 2022 123.75
      • Wed Aug 24 02:00:00 CEST 2022 113.72
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 113.72
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 113.72
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 113.72
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 113.72
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 113.72
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 113.72
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 113.72
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 113.72
      • Fri Sep 02 02:00:00 CEST 2022 134.95
      • Sat Sep 03 02:00:00 CEST 2022 104.97
      • Sun Sep 04 02:00:00 CEST 2022 138.95
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 138.95
      • Tue Sep 06 02:00:00 CEST 2022 148.80
      • Wed Sep 07 02:00:00 CEST 2022 145.80
      • Thu Sep 08 02:00:00 CEST 2022 142.90
      • Fri Sep 09 02:00:00 CEST 2022 140.00
      • Sat Sep 10 02:00:00 CEST 2022 137.20
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 137.20
      • Mon Sep 12 02:00:00 CEST 2022 134.50
      • Tue Sep 13 02:00:00 CEST 2022 131.80
      • Wed Sep 14 02:00:00 CEST 2022 129.20
      • Thu Sep 15 02:00:00 CEST 2022 126.60
      • Fri Sep 16 02:00:00 CEST 2022 124.10
      • Sat Sep 17 02:00:00 CEST 2022 121.60
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 121.60
      • Mon Sep 19 02:00:00 CEST 2022 119.20
      • Tue Sep 20 02:00:00 CEST 2022 129.30
      • Wed Sep 21 02:00:00 CEST 2022 126.70
      • Thu Sep 22 02:00:00 CEST 2022 124.20
      • Fri Sep 23 02:00:00 CEST 2022 121.70
      • Sat Sep 24 02:00:00 CEST 2022 119.30
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 119.30
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 116.90
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 114.60
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 113.80
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 113.80
    • info@vertaa.fi