x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Mizuno WAVE RIDER TT, miesten juoksukengät

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Mizuno WAVE RIDER TT, miesten juoksukengät
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Mizuno WAVE RIDER TT, miesten juoksukengät
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Mizuno WAVE RIDER TT, miesten juoksukengät
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/231105621.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/231360684.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/242052284.jpg?ts=1
Mizuno Mizuno WAVE RIDER TT, miesten juoksukengät WAVE RIDER TT, miesten juoksukengät WAVE RIDER TT, miesten juoksukengät Kevyet ja mukavat yleiskengät, joissa on karkea ulkopohja takaamaan hyvän pidon useimmilla alustoilla. Optimaalinen vaimennus ja vaste lyhyillä ja pitkillä lenkeillä. Droppi: 12 mm. Paino: 285 g. Mizunon Wave Rider TT -kengät sopivat erinomaisesti niille, jotka juoksevat nopeita, lyhyitä ja pitkiä lenkkejä asfaltilla, soralla ja maastossa. Malli on yksi Mizunon myydyimmistä kenkämalleista maastojuoksijoille. Päällinen on rakennettu hengittävästä ja kestävästä AIRmesh-materiaalista, joka istuu tiukasti ja mukavasti jalan ympärille antaen erittäin hyvän kokonaisistuvuuden. Välipohjan Wave-levy antaa täydellisen tasapainon vaimennuksen ja vakauden välillä, ja MIZUNO ENERZYkanapäissä tuo erinomaista vaimennusta ja reagoivuutta. Uusi ja parannettu ulkopohjakuvio, antaa hyvän pidon useimmilla alustoilla, myös asfaltilla. X-10 kumi pohjassa kaikkein kulutusalttiimmassa osassa maksimaalisen kestävyyden saavuttamiseksi. (1)
  • 05059431272673
7
  • Suunnittelu
    • Väri: Turkoosi, Sininen
    • Materiaalit: Synteettinen, Verkko
  • Yleiset ominaisuudet
    • Kengän koko: 38, 43, 44, 44.5
    • Sukupuoli: Miehet
  • 101.50 159.95 EUR 7
    7
    • Top4Running.fi Top4Running.fi
      Ensiluokkainen Polkukengät Mizuno WAVE RIDER TT j1gc213284 parhaaseen hintaan sinulle toimitettuna lyhyille, keskipitkille ja maratonra...101.50, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Top4Fitness.fi Top4Fitness.fi
      Koodi j1gc213284 - Koko 44,5 EU | 10 UK | 11 US | 29 CM.101.50, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • bikester.fi bikester.fi
      8.662941511316275 (643)
      Keskeiset tiedot: Tyyppi: Maantiejuoksu, polkujuoksu; Käyttötarkoitus: harjoitteluun; Kausi: kokovuotiseen käyttöön; Juoksumatka: Lyhyt (...
      109.95, 1 vk (offer_sdt_1_week)
      1
    • Top4Football.fi Top4Football.fi
      Koodi j1gc213284 - Koko 44,5 EU | 10 UK | 11 US | 29 CM.111.45, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Runnerinn.com/fi Runnerinn.com/fi
      140.39, 1-2 vk (offer_sdt_2_weeks)
      1
    • XXL XXL
      Kevyet ja mukavat yleiskengät, joissa on karkea ulkopohja takaamaan hyvän pidon useimmilla alustoilla. Optimaalinen vaimennus ja vaste ly...149.00, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
    • addnature.fi addnature.fi
      8.461915531198501 (166)
      Keskeiset tiedot: Tyyppi: Maantiejuoksu, polkujuoksu; Käyttötarkoitus: harjoitteluun; Kausi: kokovuotiseen käyttöön; Juoksumatka: Lyhyt (...159.95, 1 vk (offer_sdt_1_week)
      1
  • 0 0
    • Merrell Antora Ii Goretex Trail Running Shoes Musta EU 41 Nainen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/180556371.jpg?ts=1
      Merrell Merrell Antora Ii Goretex Trail Running Shoes Musta EU 41 Nainen Antora Ii Goretex Trail Running Shoes Musta EU 41 Nainen Antora Ii Goretex Trail Running Shoes Musta EU 41 Nainen (1)
      Merrell Antora Ii Goretex Trail Running Shoes Musta EU 41 Nainen
      • 00194713968464
      1
    • Merrell Men's Trail Glove 6
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/175709464.jpg?ts=1
      Merrell Merrell Men's Trail Glove 6 Men's Trail Glove 6 Men's Trail Glove 6 Merrell Men's Trail Glove 6 ovat treenikengät juoksuun. Sopii miehille. (1)
      Merrell Men's Trail Glove 6
      • 00194713978326
      1
      deal
    • Dynafit Ultra 100 Trail Running Shoes Valkoinen,Musta EU 41 Mies
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/221082769.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/173795128.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/236446775.jpg?ts=1
      Dynafit Dynafit Ultra 100 Trail Running Shoes Valkoinen,Musta EU 41 Mies Ultra 100 Trail Running Shoes Valkoinen,Musta EU 41 Mies Ultra 100 Trail Running Shoes Valkoinen,Musta EU 41 Mies Keskeiset tiedot: Tyyppi: polkujuoksu; Käyttötarkoitus: harjoitteluun; Kausi: kokovuotiseen käyttöön; Juoksukengät: Jalkaterän asento: neutraali; Droppi: keskitaso (droppi 6-8 mm); Droppi: 6 mm; Materiaali: Pintamateriaalin tyyppi: verkko; Pohja: Pohjan tyyppi: Vibram; Ominaisuudet: Kiinnityssysteemi: kiristysnaru; Mitat: Paino pareittain: 480 g; Leikkaus: Kokotiedot: koko vaikuttaa normaalia pienemmältä; Leikkaus: Normal; Lisätiedot: Lisätietoja: for fast and technical tours, Adaptive Fit System, Alpine Rocker (1)
      Dynafit Ultra 100 Trail Running Shoes Valkoinen,Musta EU 41 Mies
      • 04053866277174
      4
    • Saucony Triumph 18 Kengät Miehet, sininen US 11,5 | EU 45,5 2021 Juoksukengät asfaltille
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/179355047.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/174249550.jpg?ts=1
      Saucony Saucony Triumph 18 Kengät Miehet, sininen US 11,5 | EU 45,5 2021 Juoksukengät asfaltille Triumph 18 Kengät Miehet, sininen US 11,5 | EU 45,5 2021 Juoksukengät asfaltille Triumph 18 Kengät Miehet, sininen US 11,5 | EU 45,5 2021 Juoksukengät asfaltille Keskeiset tiedot: Tyyppi: Maantiejuoksu; Käyttötarkoitus: harjoitteluun; Kausi: kokovuotiseen käyttöön; Juoksukengät: Jalkaterän asento: neutraali; Droppi: keskitaso (droppi 6-8 mm); Droppi: 8 mm; Materiaali: Pintamateriaalin tyyppi: verkko; Pintamateriaali: FORMFIT; Ominaisuudet: Kiinnityssysteemi: kiristysnaru; Mitat: Paino pareittain: 630 g; Leikkaus: Kokotiedot: Normaali; Leikkaus: Normal; Lisätiedot: Lisätietoja: PWRRUN+ Damping (1)
      Saucony Triumph 18 Kengät Miehet, sininen US 11,5 | EU 45,5 2021 Juoksukengät asfaltille
      • 00194917355572
      2
      deal
    • Väri (va_ri):
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vihreä (vihrea_)
    • Koko (kenga_n_koko):
      • 38 (38)
      • 40.5 (40_5)
      • 41 (41)
      • 42 (42)
      • 42.5 (42_5)
      • 43 (43)
      • 44 (44)
      • 44.5 (44_5)
      • 45 (45)
      • 45.5 (45_5)
      • 46 (46)
      • 46.5 (46_5)
      • 47 (47)
    • min
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 140.39
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 140.39
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 140.39
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 140.39
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 140.39
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 140.39
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 140.39
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 140.39
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 140.39
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 140.39
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 140.39
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 140.39
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 140.39
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 145.00
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 145.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 137.80
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 137.80
      • Mon Jun 13 02:00:00 CEST 2022 135.00
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 132.30
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 129.70
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 127.10
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 124.60
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 122.10
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 122.10
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 119.70
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 119.70
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 124.50
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 122.00
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 119.60
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 122.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 122.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 122.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 122.00
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 116.89
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 112.60
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 112.60
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 112.60
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 112.60
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 112.60
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 112.60
      • Wed Jul 06 02:00:00 CEST 2022 105.80
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 103.80
      • Fri Jul 08 02:00:00 CEST 2022 101.70
      • Sat Jul 09 02:00:00 CEST 2022 103.70
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 103.70
      • Mon Jul 11 02:00:00 CEST 2022 105.80
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 105.80
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 103.70
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 105.80
      • Fri Jul 15 02:00:00 CEST 2022 105.80
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 105.70
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 105.70
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 103.60
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 105.70
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 103.60
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 103.60
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 101.50
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 101.50
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 101.50
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 105.80
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 105.80
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 100.90
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 100.90
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 100.90
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 100.90
      • Sun Jul 31 02:00:00 CEST 2022 100.90
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 100.90
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 100.90
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 100.90
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 100.90
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 100.90
      • Sat Aug 06 02:00:00 CEST 2022 100.90
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 100.90
      • Mon Aug 08 02:00:00 CEST 2022 100.90
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 111.30
      • Wed Aug 10 02:00:00 CEST 2022 116.89
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 103.80
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 103.80
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 103.80
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 103.80
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 103.80
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 103.80
      • Wed Aug 17 02:00:00 CEST 2022 103.80
      • Thu Aug 18 02:00:00 CEST 2022 103.80
      • Fri Aug 19 02:00:00 CEST 2022 103.80
      • Sat Aug 20 02:00:00 CEST 2022 103.80
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 103.80
      • Mon Aug 22 02:00:00 CEST 2022 103.80
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 103.80
      • Wed Aug 24 02:00:00 CEST 2022 103.80
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 103.80
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 103.80
      • Sat Aug 27 02:00:00 CEST 2022 103.80
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 103.80
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 103.80
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 103.80
      • Wed Aug 31 02:00:00 CEST 2022 103.80
      • Thu Sep 01 02:00:00 CEST 2022 103.80
      • Fri Sep 02 02:00:00 CEST 2022 115.89
      • Sat Sep 03 02:00:00 CEST 2022 103.80
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 103.80
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 103.80
      • Tue Sep 06 02:00:00 CEST 2022 103.80
      • Wed Sep 07 02:00:00 CEST 2022 103.80
      • Thu Sep 08 02:00:00 CEST 2022 103.80
      • Fri Sep 09 02:00:00 CEST 2022 103.80
      • Sat Sep 10 02:00:00 CEST 2022 102.70
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 102.70
      • Mon Sep 12 02:00:00 CEST 2022 102.70
      • Tue Sep 13 02:00:00 CEST 2022 103.80
      • Wed Sep 14 02:00:00 CEST 2022 103.80
      • Thu Sep 15 02:00:00 CEST 2022 103.80
      • Fri Sep 16 02:00:00 CEST 2022 118.30
      • Sat Sep 17 02:00:00 CEST 2022 115.90
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 115.90
      • Mon Sep 19 02:00:00 CEST 2022 109.95
      • Tue Sep 20 02:00:00 CEST 2022 109.95
      • Wed Sep 21 02:00:00 CEST 2022 109.10
      • Thu Sep 22 02:00:00 CEST 2022 106.90
      • Fri Sep 23 02:00:00 CEST 2022 104.80
      • Sat Sep 24 02:00:00 CEST 2022 102.70
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 102.70
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 100.60
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 98.60
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 101.50
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 101.50
    • info@vertaa.fi