x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

New Balance Fresh Foam 650v1 Running Shoes Valkoinen EU 33

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut New Balance Fresh Foam 650v1 Running Shoes Valkoinen EU 33
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot New Balance Fresh Foam 650v1 Running Shoes Valkoinen EU 33
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
New Balance Fresh Foam 650v1 Running Shoes Valkoinen EU 33
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/229167729.jpg?ts=1
New Balance New Balance Fresh Foam 650v1 Running Shoes Valkoinen EU 33 Fresh Foam 650v1 Running Shoes Valkoinen EU 33 Fresh Foam 650v1 Running Shoes Valkoinen EU 33 (1)
  • 00195907733387
1
  • 54.89 54.89 EUR 1
    1
    • Runnerinn.com/fi Runnerinn.com/fi
      54.89, 1-2 vk (offer_sdt_2_weeks)
      1
  • 0 0
    • Reebok Juoksukengät 'Astroride Trail'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/166396280.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/224113082.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/197560887.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/197560888.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/197560886.jpg?ts=1
      Reebok Reebok Juoksukengät 'Astroride Trail' Juoksukengät 'Astroride Trail' Juoksukengät 'Astroride Trail' Kuvio: Yksivärinen; Design: 6-reikäinen nyöritys, Materiaalisekoitus, Varvassuoja; Kengän kärki: Pyöreä kärki; Pohjatyyppi: Profiili; Sulkemistapa: Nyörikiinnitys; Materiaali: Mesh, Nahkaimitaatti; Räjäytys: 5-8 mm räjäytys; Yksityiskohta: Pehmustettu varsi, Profiloitu pohja, Varvassuoja; Ekstrat: Label Print, Joustava pohja, Label patch/label flag, Liukumista estävä, Kuvioitu pinta, Samansävyiset saumat; Yksityiskohta: Vahvistettu kantapää, Air mesh (1)
      Reebok Juoksukengät 'Astroride Trail'
      • 04062052585993
      2
    • Oakley Apparel Super Coil 2.0 Flip Flops Harmaa EU 40
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/225530863.jpg?ts=1
      Oakley Apparel Oakley Apparel Super Coil 2.0 Flip Flops Harmaa EU 40 Super Coil 2.0 Flip Flops Harmaa EU 40 Super Coil 2.0 Flip Flops Harmaa EU 40 (1)
      Oakley Apparel Super Coil 2.0 Flip Flops Harmaa EU 40
      • 00888896855382
      1
    • Scarpa Golden Gate Atr
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/198427504.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/185730290.jpg?ts=1
      Scarpa Scarpa Golden Gate Atr Golden Gate Atr Golden Gate Atr Keskeiset tiedot: Tyyppi: Maantiejuoksu, polkujuoksu; Käyttötarkoitus: harjoitteluun; Kausi: kokovuotiseen käyttöön; Juoksukengät: Jalkaterän asento: neutraali; Droppi: Matala (droppi < 5mm); Droppi: 4 mm; Materiaali: Pintamateriaalin tyyppi: verkko, synteettinen; Pintamateriaali: Breathable 3D mesh with TPU cover and microfibre; Vuorin tyyppi: tekstiili; Pohja: Pohjan tyyppi: Kumi; Pohja: Supergum; Välipohja: EVA; Ominaisuudet: Kiinnityssysteemi: kiristysnaru; Erityishuomiot: nilkkalenkki; P... (1)
      Scarpa Golden Gate Atr
      • 08057963138129
      2
      deal
    • Vibram Kso Evo Shoes Musta EU 37
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/143626901.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/230197510.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/177462314.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/100884377.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/225527882.jpg?ts=1
      Vibram Vibram Kso Evo Shoes Musta EU 37 Kso Evo Shoes Musta EU 37 Kso Evo Shoes Musta EU 37 (1)
      Vibram Kso Evo Shoes Musta EU 37
      • 00847100042321
      1
    • min
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 71.89
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 71.89
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 71.89
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 71.89
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 71.89
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 71.89
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 71.89
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 71.89
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 71.89
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 71.89
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 71.89
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 71.89
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 71.89
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 71.89
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 71.89
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 71.89
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 71.89
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 71.89
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 71.89
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 71.89
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 71.89
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 71.89
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 71.89
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 71.89
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 71.89
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 71.89
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 71.89
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 71.89
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 71.89
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 71.89
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 71.89
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 71.89
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 71.89
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 71.89
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 71.89
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 71.89
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 71.89
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 71.89
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 71.89
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 71.89
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 71.89
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 71.89
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 71.89
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 71.89
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 71.89
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 71.89
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 54.39
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 54.39
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 54.39
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 54.39
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 54.39
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 54.39
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 54.39
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 54.39
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 54.39
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 54.39
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 54.39
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 54.39
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 54.39
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 54.39
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 54.39
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 54.39
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 54.39
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 54.39
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 54.39
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 54.39
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 54.39
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 54.39
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 54.39
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 54.39
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 54.39
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 54.39
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 54.39
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 54.89
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 54.89
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 54.89
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 54.89
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 54.89
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 54.89
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 54.89
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 54.89
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 54.89
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 54.89
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 54.89
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 54.89
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 54.89
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 54.89
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 54.89
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 54.89
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 54.89
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 54.89
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 54.89
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 54.89
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 54.89
    • info@vertaa.fi