x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Nike Ratakengät/Piikkarit Nike HIGH JUMP ELITE 806561-700

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Nike Ratakengät/Piikkarit Nike HIGH JUMP ELITE 806561-700
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Nike Ratakengät/Piikkarit Nike HIGH JUMP ELITE 806561-700
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Nike Ratakengät/Piikkarit Nike HIGH JUMP ELITE 806561-700
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/224837697.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/224858308.jpg?ts=1
Nike Nike Ratakengät/Piikkarit Nike HIGH JUMP ELITE 806561-700 Ratakengät/Piikkarit Nike HIGH JUMP ELITE 806561-700 Ratakengät/Piikkarit Nike HIGH JUMP ELITE 806561-700 Ensiluokkainen Ratakengät/Piikkarit Nike HIGH JUMP ELITE 806561-700 parhaaseen hintaan sinulle toimitettuna lyhyille, keskipitkille ja maratonradoille jamaikalaisten sprinttereiden vauhdilla. (1)
  • 00195242583098
1
  • Tekniset tiedot
    • Urheilulaji: Yleisurheilu
  • 119.99 119.99 EUR 1
    1
    • Top4Running.fi Top4Running.fi
      Ensiluokkainen Ratakengät/Piikkarit Nike HIGH JUMP ELITE 806561-700 parhaaseen hintaan sinulle toimitettuna lyhyille, keskipitkille ja ...119.99, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • New Balance Fresh Foam 680v7 Running Shoes Musta EU 41 1/2
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/201366072.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/224108750.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/219146601.jpg?ts=1
      New Balance New Balance Fresh Foam 680v7 Running Shoes Musta EU 41 1/2 Fresh Foam 680v7 Running Shoes Musta EU 41 1/2 Fresh Foam 680v7 Running Shoes Musta EU 41 1/2 Kengän kärki: Pyöreä kärki; Pohjatyyppi: Joustourat; Sulkemistapa: Nyörikiinnitys; Kuvio: Logoprintti; Design: Vahvistettu kantapää, Pehmustettu sisäpohjallinen; Materiaali: Mesh; Yksityiskohta: Vahvistettu kantapää, Air mesh; Ekstrat: Rakenteinen kangas, Pehmustettu varren reuna, Label patch/label flag (1)
      New Balance Fresh Foam 680v7 Running Shoes Musta EU 41 1/2
      • 00195481316020
      2
    • Salomon Sense Ride 4, naisten maastojuoksukengät
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/225111722.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/201410185.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/182001178.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/212876674.jpg?ts=1
      Salomon Salomon Sense Ride 4, naisten maastojuoksukengät Sense Ride 4, naisten maastojuoksukengät Sense Ride 4, naisten maastojuoksukengät Maastojuoksukenkä määräharjoitteluun. Hyvä juoksutuntuma, istuvuus, vaimennus ja pito. Droppi: 8 mm. Paino: 290 g. Salomon Sense Ride 4 on päivitetty versio Sense Ride -kengästä. Kengässä on yhtä hyvä juoksutuntuma ja vaimennus ja se on yhtä mukava kuin edeltäjänsä, mutta siinä on kestävämpi verkkomateriaalipäällinen ja täsmällisempi istuvuus. Uuden kestävän päällisen anti-debris-verkkomateriaali ehkäisee roskia pääsemästä kengän sisälle. Välipohjan Optivibe vaimentaa optimaalisesti ja ehkäis... (3)
      Salomon Sense Ride 4, naisten maastojuoksukengät
      • 00193128541521
      1
    • Adidas Runfalcon 2.0 Shoes
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/169734893.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/202336276.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/202336279.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/202336278.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/202336275.jpg?ts=1
      Adidas Adidas Runfalcon 2.0 Shoes Runfalcon 2.0 Shoes Runfalcon 2.0 Shoes (1)
      Adidas Runfalcon 2.0 Shoes
      • 04064036728105
      1
    • Adidas Juoksukengät 'Fluidup'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/205598679.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/225101697.jpg?ts=1
      Adidas Adidas Juoksukengät 'Fluidup' Juoksukengät 'Fluidup' Juoksukengät 'Fluidup' Kengän kärki: Pyöreä kärki; Materiaali: Mesh; Sulkemistapa: Nyörikiinnitys; Kuvio: Logoprintti; Design: Materiaalisekoitus, Kantapääläppä, 5-reikäinen nyöritys; Pohjatyyppi: Profiili; Räjäytys: 9-12 mm räjäytys; Yksityiskohta: Air mesh, Vahvistettu kantapää, Overlays; Ekstrat: Pehmustettu varren reuna, Joustava pohja, Label patch/label flag; Paino: 200-300 g (1)
      Adidas Juoksukengät 'Fluidup'
      • 04064047232172
      2
    • min
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 119.99
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 114.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 114.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 114.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 114.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 114.00
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 111.70
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 111.70
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 111.70
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 113.90
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 114.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 114.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 114.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 114.00
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 111.70
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 109.50
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 108.00
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 110.20
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 112.40
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 112.40
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 114.00
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 111.70
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 109.50
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 111.70
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 119.99
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 119.99
    • info@vertaa.fi