x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Salomon Spikecross 5 GTX Musta / Punainen UK 9,5

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Salomon Spikecross 5 GTX Musta / Punainen UK 9,5
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Salomon Spikecross 5 GTX Musta / Punainen UK 9,5
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Salomon Spikecross 5 GTX Musta / Punainen UK 9,5
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/205218020.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/202928481.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/222574542.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/226531813.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/148014700.jpg
Salomon Salomon Spikecross 5 GTX Musta / Punainen UK 9,5 Spikecross 5 GTX Musta / Punainen UK 9,5 Spikecross 5 GTX Musta / Punainen UK 9,5 Salomon Spikecross 5 GTX - Kengät - Punainen/musta - 44 (L40808200-9.5) (3)
  • 00193128073718
3
deal
  • Suunnittelu
    • Väri: Moniväri, Musta, Oranssi, Punainen
    • Kengän varren tyyppi: Matalavartinen
  • Yleiset ominaisuudet
    • Kengän koko: 44
    • Sukupuoli: Unisex, Miehet, Naiset
    • Kalvon materiaali: Gore-Tex
  • Tekniset tiedot
    • Kengän ominaisuudet: Vedenkestävä, Gore-Tex
  • Ikäraja
    • Ikäryhmä: Aikuiset
  • 139.26 189.91 EUR 3
    3
    • Skistart.fi Skistart.fi
      Salomon Spikecross 5 GTX Black/Red Dahli Harjoittele talvella SPIKECROSS 5 GTX -kenkien avulla. Olemme ottaneet ikonisen Speedcrossin ja ...
      139.26, 1 vk (offer_sdt_1_week)
      1
    • Scandinavian Outdoor Scandinavian Outdoor
      Nastoitettu jalkine nopeille liikkujille! Miesten ja naisten koot.185.00, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Milrab.fi Milrab.fi
      Salomon Spikecross 5 GTX - Kengät - Punainen/musta - 44 (L40808200-9.5)189.91, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • Under Armour Lenkkitossut Charged Rogue 2.5 EU 44 1/2 black
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/207606205.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/212868553.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/212245638.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/204659167.jpg
      Under Armour Under Armour Lenkkitossut Charged Rogue 2.5 EU 44 1/2 black Lenkkitossut Charged Rogue 2.5 EU 44 1/2 black Lenkkitossut Charged Rogue 2.5 EU 44 1/2 black Under Armour Charged Rogue 2.5 - Kengät - Musta (3024400-004-10.5) (1)
      Under Armour Lenkkitossut Charged Rogue 2.5 EU 44 1/2 black
      • 00195252028596
      1
    • Reebok Valmentajat Hiit Tr 2.0 EU 40 1/2 Ftwr White / Silver Met. / Pure Grey 2
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/225531179.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/219204132.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/227760319.jpg
      Reebok Reebok Valmentajat Hiit Tr 2.0 EU 40 1/2 Ftwr White / Silver Met. / Pure Grey 2 Valmentajat Hiit Tr 2.0 EU 40 1/2 Ftwr White / Silver Met. / Pure Grey 2 Valmentajat Hiit Tr 2.0 EU 40 1/2 Ftwr White / Silver Met. / Pure Grey 2 Kevyet ja joustavat treenikengät, joissa hengittävä verkkopäällinen. Pitävä ulkopohja liukkaille treenilattioille. Tarjoavat kevyen vaimennuksen. Reebok Hiit TR 2.0 -kengät ovat mukavat treenikengät, jotka on suunniteltu korkean intensiteetin intervalliharjoitteluun, ja auttavat sinua pitämään vauhtia yllä hyppykyykkyjen ja burpeesien aikana. Yläosa on päällystetty hengittävällä verkolla, joka siirtää tehokkaasti kosteutta ja pitää jalat viileinä liikunnan aikana. Pehmeä reunus nilkan ympäril... (1)
      Reebok Valmentajat Hiit Tr 2.0 EU 40 1/2 Ftwr White / Silver Met. / Pure Grey 2
      • 04065419254020
      1
    • Altra - Escalante Racer - Juoksukengät 14, harmaa
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/197510992.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/187606707.jpg
      Altra Altra - Escalante Racer - Juoksukengät 14, harmaa - Escalante Racer - Juoksukengät 14, harmaa - Escalante Racer - Juoksukengät 14, harmaa Keskeiset tiedot: Tyyppi: Maantiejuoksu; Käyttötarkoitus: kilpailu; Kausi: kokovuotiseen käyttöön; Juoksukengät: Jalkaterän asento: neutraali; Droppi: 0 mm; Pohjan paksuus (kantapää/varvas): 22 mm; Materiaali: Pintamateriaalin tyyppi: verkko; Pintamateriaali: Specially developed static mesh; Vegaani: Kyllä; Vuorin tyyppi: tekstiili; Pohja: Pohjan tyyppi: Kumi; Pohja: FootPod; Välipohja: Altra EGO with InnerFlex; Ominaisuudet: Kiinnityssysteemi: kiristysnaru; Päkiä: muotoiltu pohja, irroitetta... (1)
      Altra - Escalante Racer - Juoksukengät 14, harmaa
      • 00195436103361
      3
    • Nike Kengät Air Max Alpha 4 EU 45 1/2 Black / White / Anthracite
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/207996529.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/220755051.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/203427902.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/204415976.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/204414445.jpg
      Nike Nike Kengät Air Max Alpha 4 EU 45 1/2 Black / White / Anthracite Kengät Air Max Alpha 4 EU 45 1/2 Black / White / Anthracite Kengät Air Max Alpha 4 EU 45 1/2 Black / White / Anthracite Tyylikäs treenikenkä Nike Air -vaimennuksella painonnostoon ja saliharjoitteluun. Mukava ja tehokkaasti hengittävä päällinen. Nike Air Max Alpha Trainer 4 sopii voimaharjoitteluun, kun tarvitset vakautta nostoihin salilla. Päällinen on hengittävää ja kevyttä verkkomateriaalia. Välipohjallisen kannassa on Max Air -vaimennus, joka takaa ihanteellisen mukavuuden koko päiväksi. (1)
      Nike Kengät Air Max Alpha 4 EU 45 1/2 Black / White / Anthracite
      • 00194956792888
      1
    • Väri (va_ri):
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
    • Koko (kenga_n_koko):
      • 40 (40)
      • 42 (42)
      • 43 (43)
      • 44 (44)
      • 44 2/3 (44_2_3)
      • 46 (46)
    • min
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 189.91
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 189.91
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 189.91
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 189.91
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 189.91
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 189.91
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 189.91
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 189.91
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 189.91
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 189.91
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 189.91
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 189.91
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 189.91
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 189.91
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 119.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 119.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 119.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 119.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 119.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 119.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 119.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 119.00
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 119.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 119.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 119.00
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 119.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 161.39
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 161.39
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 161.39
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 161.39
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 161.39
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 161.39
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 161.39
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 161.39
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 161.39
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 161.39
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 161.39
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 161.39
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 161.39
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 139.26
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 139.26
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 139.26
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 139.26
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 139.26
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 139.26
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 139.26
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 139.26
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 139.26
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 139.26
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 139.26
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 139.26
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 139.26
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 139.26
    • info@vertaa.fi