x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Salomon XA Pro 3D V8 W Tummanpunainen UK 6

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Salomon XA Pro 3D V8 W Tummanpunainen UK 6
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Salomon XA Pro 3D V8 W Tummanpunainen UK 6
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Salomon XA Pro 3D V8 W Tummanpunainen UK 6
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/182786960.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/187380654.jpg?ts=1
Salomon Salomon XA Pro 3D V8 W Tummanpunainen UK 6 XA Pro 3D V8 W Tummanpunainen UK 6 XA Pro 3D V8 W Tummanpunainen UK 6 Supermukavat naisten kengät polkujuoksuun, ulkoiluun ja retkeilyyn. Kalvoton malli. (1)
  • 00193128574130
1
  • Suunnittelu
    • Väri: Punainen, Sininen
  • Yleiset ominaisuudet
    • Sukupuoli: Naiset
  • 130.00 130.00 EUR 1
    1
    • Scandinavian Outdoor Scandinavian Outdoor
      Supermukavat naisten kengät polkujuoksuun, ulkoiluun ja retkeilyyn. Kalvoton malli.130.00, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • Oakley Apparel Super Coil 2.0 Flip Flops Harmaa EU 40
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/225530863.jpg?ts=1
      Oakley Apparel Oakley Apparel Super Coil 2.0 Flip Flops Harmaa EU 40 Super Coil 2.0 Flip Flops Harmaa EU 40 Super Coil 2.0 Flip Flops Harmaa EU 40 (1)
      Oakley Apparel Super Coil 2.0 Flip Flops Harmaa EU 40
      • 00888896855382
      1
    • Reebok Royal Complete Clean 2 Velcro Valkoinen EU 35
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165095248.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229356087.jpg?ts=1
      Reebok Reebok Royal Complete Clean 2 Velcro Valkoinen EU 35 Royal Complete Clean 2 Velcro Valkoinen EU 35 Royal Complete Clean 2 Velcro Valkoinen EU 35 (1)
      Reebok Royal Complete Clean 2 Velcro Valkoinen EU 35
      • 04061624504110
      1
    • Reebok Royal Complete Clean 2 Valkoinen EU 35 1/2
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229356435.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152119321.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/197561857.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/197561856.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/197561852.jpg?ts=1
      Reebok Reebok Royal Complete Clean 2 Valkoinen EU 35 1/2 Royal Complete Clean 2 Valkoinen EU 35 1/2 Royal Complete Clean 2 Valkoinen EU 35 1/2 (1)
      Reebok Royal Complete Clean 2 Valkoinen EU 35 1/2
      • 04062053364986
      1
    • Reebok Royal Glide Ripple Clp Valkoinen EU 40 1/2
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/225080175.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/197560309.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/197560314.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/197560312.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/197560311.jpg?ts=1
      Reebok Reebok Royal Glide Ripple Clp Valkoinen EU 40 1/2 Royal Glide Ripple Clp Valkoinen EU 40 1/2 Royal Glide Ripple Clp Valkoinen EU 40 1/2 (1)
      Reebok Royal Glide Ripple Clp Valkoinen EU 40 1/2
      • 04061624490840
      1
    • Väri (va_ri):
      • Harmaa (harmaa)
      • Beige (beige)
      • Musta (musta)
      • Punainen (punainen)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Kerma (kerma)
    • Koko (kenga_n_koko):
      • 36 (36)
      • 36 2/3 (36_2_3)
      • 37.5 (37_5)
      • 38 (38)
      • 38 2/3 (38_2_3)
      • 38.5 (38_5)
      • 39 1/3 (39_1_3)
      • 40 (40)
      • 40 2/3 (40_2_3)
      • 40.5 (40_5)
      • 41 (41)
      • 41 1/3 (41_1_3)
      • 42 (42)
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 119.95
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 119.95
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 119.95
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 119.95
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 119.95
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 119.95
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 119.95
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 119.95
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 130.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 130.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 130.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 130.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 130.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 130.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 130.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 130.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 130.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 130.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 130.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 130.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 130.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 130.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 130.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 130.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 130.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 130.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 130.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 130.00
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 130.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 130.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 130.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 130.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 130.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 130.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 130.00
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 130.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 130.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 130.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 130.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 130.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 130.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 130.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 130.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 130.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 130.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 130.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 130.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 130.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 130.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 130.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 130.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 130.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 130.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 130.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 130.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 130.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 130.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 130.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 130.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 130.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 130.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 130.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 130.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 130.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 130.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 130.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 130.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 130.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 130.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 130.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 130.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 130.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 130.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 130.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 130.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 130.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 130.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 130.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 130.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 130.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 130.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 130.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 130.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 130.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 130.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 130.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 130.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 130.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 130.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 130.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 130.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 130.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 130.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 130.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 130.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 130.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 130.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 130.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 130.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 130.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 130.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 130.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 130.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 130.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 130.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 130.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 130.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 130.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 130.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 130.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 130.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 130.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 130.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 130.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 130.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 130.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 130.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 130.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 130.00
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 130.00
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 130.00
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 130.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 130.00
    • info@vertaa.fi