x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Vibram V-Train 2.0 M

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Vibram V-Train 2.0 M
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Vibram V-Train 2.0 M
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Vibram V-Train 2.0 M
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/225534796.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/233389275.jpg?ts=1
Vibram Vibram V-Train 2.0 M V-Train 2.0 M V-Train 2.0 M Täydelliset paljasjalkakengät aktiiviseen treenaamiseen sisällä ja ulkona.Erittäin joustavat ja pitävät kosteillakin pinnoilla, pohja ei jätä jälkiä. Hyvä tuntuma alustaan ja suojajaloille, takaa erinomaisen tasapainon ja vakauden Suunniteltu erityisesti aktiiviseen kestävyyteen ja suorituskykyyn harjoittamiseen Holvikaarien kohdalla erilliset pinnat köydessä kiipeämistä varten Erottomat köyden vetokorvakkeet kaaressa Uudistettu Hook+Loop-nauhoitus Erinomainen sivuttainen pito nauhoituksen ansiosta XS Trek -kumipohja toimii ulkona sekä sisätiloissa Konepestävät (1)
  • 00847100085069
2
  • Suunnittelu
    • Väri: Musta
  • Yleiset ominaisuudet
    • Sukupuoli: Miehet
    • Droppi (mm): 0 mm
  • Tekniset tiedot
    • Paljasjalkakengät: Kyllä
  • 120.89 149.90 EUR 2
    2
    • Traininn.com/fi Traininn.com/fi
      120.89, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Partioaitta Partioaitta
      Täydelliset paljasjalkakengät aktiiviseen treenaamiseen sisällä ja ulkona.Erittäin joustavat ja pitävät kosteillakin pinnoilla, pohja ei ...149.90, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • Adidas Terrex Jawpaw Water Slippers
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/232002117.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/199573839.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/175043967.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/175043968.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/175043972.jpg?ts=1
      Adidas Adidas Terrex Jawpaw Water Slippers Terrex Jawpaw Water Slippers Terrex Jawpaw Water Slippers adidas Kid's Jawpaw Water Vesiurheilukengät: Väri: Musta; Koko: 32; Käyttötarkoitus: Vapaa-aika; Lisää adidas-tuotteita osoitteesa Bergfreunde.fi - osta nyt! (2)
      Adidas Terrex Jawpaw Water Slippers
      • 04055011027177
      • 04055011027092
      1
      deal
    • Salomon Polkukengät Salomon SPEEDCROSS 6 GTX l41739000
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/254548796.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/254560277.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/246299702.jpg?ts=1
      Salomon Salomon Polkukengät Salomon SPEEDCROSS 6 GTX l41739000 Polkukengät Salomon SPEEDCROSS 6 GTX l41739000 Polkukengät Salomon SPEEDCROSS 6 GTX l41739000 Ensiluokkainen Polkukengät Salomon SPEEDCROSS 6 GTX l41739000 parhaaseen hintaan sinulle toimitettuna lyhyille, keskipitkille ja maratonradoille jamaikalaisten sprinttereiden vauhdilla. (1)
      Salomon Polkukengät Salomon SPEEDCROSS 6 GTX l41739000
      • 00195751089975
      1
    • Salomon Polkukengät Salomon SPEEDCROSS 6 GTX l41739000
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/254548796.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/254560277.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/246299702.jpg?ts=1
      Salomon Salomon Polkukengät Salomon SPEEDCROSS 6 GTX l41739000 Polkukengät Salomon SPEEDCROSS 6 GTX l41739000 Polkukengät Salomon SPEEDCROSS 6 GTX l41739000 Ensiluokkainen Polkukengät Salomon SPEEDCROSS 6 GTX l41739000 parhaaseen hintaan sinulle toimitettuna lyhyille, keskipitkille ja maratonradoille jamaikalaisten sprinttereiden vauhdilla. (1)
      Salomon Polkukengät Salomon SPEEDCROSS 6 GTX l41739000
      • 00195751089951
      1
    • Salomon Polkukengät Salomon SPEEDCROSS 6 GTX l41739000
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/254548796.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/254560277.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/246299702.jpg?ts=1
      Salomon Salomon Polkukengät Salomon SPEEDCROSS 6 GTX l41739000 Polkukengät Salomon SPEEDCROSS 6 GTX l41739000 Polkukengät Salomon SPEEDCROSS 6 GTX l41739000 Ensiluokkainen Polkukengät Salomon SPEEDCROSS 6 GTX l41739000 parhaaseen hintaan sinulle toimitettuna lyhyille, keskipitkille ja maratonradoille jamaikalaisten sprinttereiden vauhdilla. (1)
      Salomon Polkukengät Salomon SPEEDCROSS 6 GTX l41739000
      • 00195751089982
      1
    • min
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 163.90
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 163.90
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 163.90
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 163.90
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 163.90
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 163.90
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 163.90
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 163.90
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 163.90
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 163.90
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 163.90
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 163.90
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 163.90
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 163.90
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 163.90
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 163.90
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 163.90
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 163.90
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 163.90
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 163.90
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 163.90
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 163.90
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 163.90
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 163.90
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 163.90
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 163.90
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 163.90
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 163.90
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 163.90
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 163.90
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 163.90
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 163.90
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 163.90
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 163.90
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 163.90
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 163.90
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 163.90
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 120.89
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 120.89
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 120.89
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 120.89
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 120.89
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 120.89
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 120.89
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 120.89
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 120.89
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 120.89
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 120.89
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 120.89
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 120.89
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 120.89
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 120.89
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 120.89
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 120.89
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 120.89
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 120.89
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 120.89
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 120.89
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 120.89
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 163.90
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 120.89
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 120.89
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 120.89
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 120.89
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 120.89
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 120.89
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 120.89
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 120.89
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 120.89
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 120.89
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 120.89
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 120.89
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 163.90
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 163.90
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 163.90
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 163.90
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 163.90
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 163.90
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 163.90
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 163.90
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 163.90
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 163.90
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 163.90
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 163.90
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 163.90
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 163.90
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 163.90
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 163.90
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 163.90
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 163.90
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 163.90
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 163.90
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 163.90
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 163.90
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 163.90
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 163.90
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 163.90
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 163.90
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 163.90
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 163.90
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 163.90
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 163.90
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 163.90
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 163.90
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 163.90
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 149.90
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 149.90
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 119.92
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 119.92
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 119.92
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 119.92
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 119.92
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 119.92
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 119.92
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 94.80
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 94.80
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 94.80
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 94.80
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 94.80
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 94.80
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 94.80
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 94.80
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 94.80
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 94.80
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 94.80
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 94.80
      • Tue Jul 12 02:00:00 CEST 2022 119.92
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 119.92
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 119.92
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 119.92
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 119.92
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 119.92
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 120.89
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 120.89
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 120.89
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 120.89
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 120.89
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 120.89
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 120.89
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 120.89
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 120.89
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 120.89
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 120.89
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 120.89
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 120.89
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 120.89
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 120.89
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 120.89
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 120.89
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 120.89
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 120.89
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 120.89
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 120.89
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 120.89
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 120.89
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 120.89
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 120.89
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 120.89
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 120.89
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 120.89
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 120.89
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 120.89
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 120.89
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 120.89
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 120.89
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 120.89
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 120.89
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 120.89
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 120.89
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 120.89
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 120.89
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 120.89
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 120.89
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 120.89
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 120.89
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 120.89
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 120.89
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 120.89
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 120.89
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 120.89
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 120.89
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 120.89
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 120.89
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 120.89
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 120.89
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 120.89
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 120.89
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 120.89
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 120.89
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 120.89
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 120.89
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 120.89
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 120.89
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 120.89
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 120.89
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 120.89
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 120.89
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 120.89
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 120.89
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 120.89
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 120.89
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 120.89
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 120.89
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 120.89
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 120.89
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 120.89
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 120.89
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 120.89
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 120.89
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 120.89
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 120.89
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 120.89
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 120.89
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 120.89
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 120.89
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 120.89
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 120.89
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 120.89
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 120.89
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 120.89
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 120.89
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 120.89
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 120.89
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 120.89
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 120.89
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 120.89
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 120.89
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 120.89
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 120.89
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 120.89
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 120.89
      • Tue Oct 25 02:00:00 CEST 2022 120.89
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 120.89
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 120.89
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 120.89
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 120.89
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 120.89
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 120.89
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 120.89
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 120.89
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 120.89
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 120.89
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 120.89
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 120.89
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 120.89
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 120.89
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 120.89
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 120.89
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 120.89
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 120.89
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 120.89
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 120.89
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 120.89
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 120.89
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 120.89
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 120.89
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 120.89
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 120.89
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 120.89
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 120.89
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 120.89
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 120.89
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 120.89
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 120.89
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 120.89
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 120.89
    • info@vertaa.fi