x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Klean Kanteen Reflect Flaska 0.532 L Borstat Rostfritt Stål

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Klean Kanteen Reflect Flaska 0.532 L Borstat Rostfritt Stål
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Klean Kanteen Reflect Flaska 0.532 L Borstat Rostfritt Stål
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Klean Kanteen Reflect Flaska 0.532 L Borstat Rostfritt Stål
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/234706060.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/164364734.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/246992250.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/246992252.jpg?ts=1
Klean Kanteen Klean Kanteen Reflect Flaska 0.532 L Borstat Rostfritt Stål Reflect Flaska 0.532 L Borstat Rostfritt Stål Reflect Flaska 0.532 L Borstat Rostfritt Stål Ruostumattomasta teräksestä, ympäristöystävällisestä bambusta ja silikonista valmistettu juomapullo on kevyt ja kestävä valinta arkeen ja urheiluun. Kiillotettu sisäpinta helpottaa mukin puhdistamista ja estää tehokkaasti makujen tarttumista. Pullo on yhteensopiva kaikkien merkin Classic-korkkien kanssa, jotta sitä on helppo muokata omaan käyttötarkoitukseen sopivaksi. (1)
  • 00763332037624
1
  • Suunnittelu
    • Väri: Harmaa, Hopea
    • Materiaalit: Ruostumaton teräs
  • Yleiset ominaisuudet
    • Tilavuus: 0.53 L
    • Sukupuoli: Unisex, Miehet, Naiset
  • Paino ja mitat
    • Korkeus: 19.95 cm
    • Leveys (cm): 7.28 cm
    • Paino: 0.22 kg
    • Pituus: 7.28 cm
  • Ikäraja
    • Ikäryhmä: Aikuiset
  • 37.80 37.80 EUR 1
    1
    • Jollyroom.fi Jollyroom.fi
      7.966452479533519 (750)
      Ruostumattomasta teräksestä, ympäristöystävällisestä bambusta ja silikonista valmistettu juomapullo on kevyt ja kestävä valinta arkeen ja...37.80, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • CamelBak Peak Fitness Juomapullot 710ml, oranssi 2021 Juomapullot
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167323994.jpg?ts=1
      CamelBak CamelBak Peak Fitness Juomapullot 710ml, oranssi 2021 Juomapullot Peak Fitness Juomapullot 710ml, oranssi 2021 Juomapullot Peak Fitness Juomapullot 710ml, oranssi 2021 Juomapullot Keskeiset tiedot: Tyyppi: muovinen juomapullo; Thermo-ominaisuus: No; Tekniset tiedot: Mauton ja hajuton; Mitat: Tilavuus: 710 ml; Kiinnitys: Materiaali: Silikoni; Piirteet: Vuotamaton, Automaattisesti sulkeutuva; Materiaali: Pakkaus: Polypropeeni (PP); BPA-vapaa: kyllä; Mitat: Halkaisija (cm): 7.6 cm; Korkeus (cm): 24.3 cm; Leveys (cm): 9.9 cm; Paino: 98 g; Lisätiedot: Lisätietoja: Optimised hand fit: comfortable to wear in the hand, Lock mode prevents leakage, Cap comes off for easy cleaning, BPA, BPS and BPF-free, TrutasteTM Polypropylene with HydroguardTM (1)
      CamelBak Peak Fitness Juomapullot 710ml, oranssi 2021 Juomapullot
      • 00886798024844
      2
      deal
    • CamelBak Peak Fitness Chill Juomapullot 710ml, violetti 2021 Juomapullot
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/185996737.jpg?ts=1
      CamelBak CamelBak Peak Fitness Chill Juomapullot 710ml, violetti 2021 Juomapullot Peak Fitness Chill Juomapullot 710ml, violetti 2021 Juomapullot Peak Fitness Chill Juomapullot 710ml, violetti 2021 Juomapullot Keskeiset tiedot: Tyyppi: muovinen juomapullo; Thermo-ominaisuus: No; Tekniset tiedot: Mauton ja hajuton; Mitat: Tilavuus: 710 ml; Kiinnitys: Materiaali: Silikoni; Piirteet: Automaattisesti sulkeutuva; Materiaali: Pakkaus: Polypropeeni (PP); BPA-vapaa: kyllä; Mitat: Halkaisija (cm): 7.7 cm; Korkeus (cm): 27.6 cm; Leveys (cm): 9.9 cm; Paino: 153 g; Lisätiedot: Lisätietoja: Insulation keeps water cold twice as long, Self-sealing nozzle Jet Valve, Lock mode prevents leakage, Cap comes off for easy cleaning, BPA, BPS and BPF-free, TrutasteTM Polypropylene with HydroguardTM (1)
      CamelBak Peak Fitness Chill Juomapullot 710ml, violetti 2021 Juomapullot
      • 00886798024806
      3
      deal
    • Nalgene Everyday Grip-n-Gulp Drinking Bottle 350ml Kids, orange giraffe
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150664685.jpg?ts=1
      Nalgene Nalgene Everyday Grip-n-Gulp Drinking Bottle 350ml Kids, orange giraffe Everyday Grip-n-Gulp Drinking Bottle 350ml Kids, orange giraffe Everyday Grip-n-Gulp Drinking Bottle 350ml Kids, orange giraffe Keskeiset tiedot: Tyyppi: muovinen juomapullo; Kiinnityksen tyyppi: lapsilukko; Thermo-ominaisuus: No; Tekniset tiedot: iskunkestävä; Mitat: Tilavuus: 350 ml; Kiinnitys: Halkaisija: 53 mm; Piirteet: Vuotamaton; Materiaali: Pakkaus: Eastman Tritan kopolyesteristä; BPA-vapaa: kyllä; Mitat: Halkaisija (cm): 5.2 cm; Korkeus (cm): 18 cm; Paino: 125 g; Huomautukset: Vinkkejä: Konepesun kestävä; Lisätiedot: Lisätietoja: Soft mouthpiece, screw cap, Fits perfectly in children's hands, Non-spill valve (1)
      Nalgene Everyday Grip-n-Gulp Drinking Bottle 350ml Kids, orange giraffe
      • 00661195422123
      1
    • Gregory 3d Hydro 2L - Juomapussi
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/228927501.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/232006302.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/232006294.jpg?ts=1
      Gregory Gregory 3d Hydro 2L - Juomapussi 3d Hydro 2L - Juomapussi 3d Hydro 2L - Juomapussi Gregory 3D Hydro 2 L Reservoir on vesisäiliö vaellukseen. (1)
      Gregory 3d Hydro 2L - Juomapussi
      • 05400520018113
      1
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 45.80
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 45.80
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 45.80
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 45.80
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 45.80
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 45.80
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 45.80
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 45.80
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 45.80
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 45.80
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 45.80
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 45.80
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 45.80
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 45.80
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 45.80
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 45.80
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 45.80
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 45.80
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 45.80
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 45.80
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 45.80
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 45.80
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 45.80
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 45.80
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 45.80
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 45.80
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 45.80
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 45.80
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 45.80
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 45.80
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 45.80
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 45.80
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 45.80
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 48.80
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 48.80
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 48.80
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 48.80
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 48.80
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 48.80
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 48.80
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 48.80
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 48.80
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 48.80
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 48.80
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 48.80
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 48.80
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 36.39
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 36.39
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 36.39
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 36.39
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 36.39
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 36.39
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 36.39
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 36.39
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 36.39
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 36.39
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 36.39
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 36.39
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 36.39
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 36.39
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 47.80
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 47.80
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 47.80
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 47.80
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 47.80
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 47.80
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 47.80
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 47.80
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 47.80
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 47.80
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 47.80
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 47.80
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 47.80
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 47.80
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 47.80
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 47.80
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 47.80
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 47.80
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 47.80
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 47.80
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 48.80
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 48.80
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 47.80
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 47.80
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 48.80
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 48.80
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 48.80
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 48.80
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 48.80
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 48.80
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 48.80
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 48.80
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 48.80
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 48.80
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 48.80
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 48.80
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 48.80
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 48.80
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 48.80
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 48.80
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 48.80
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 48.80
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 48.80
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 35.80
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 35.80
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 35.80
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 35.80
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 35.80
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 35.80
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 37.80
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 37.80
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 37.80
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Mon Aug 08 02:00:00 CEST 2022 37.80
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Fri Sep 02 02:00:00 CEST 2022 37.80
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Mon Sep 05 02:00:00 CEST 2022 37.80
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Fri Sep 16 02:00:00 CEST 2022 36.39
      • Sat Sep 17 02:00:00 CEST 2022 37.80
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Tue Sep 20 02:00:00 CEST 2022 37.80
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Fri Sep 23 02:00:00 CEST 2022 37.80
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 37.80
    • info@vertaa.fi