x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

L:A Bruket Nestesaippua, bergamotti & patsuli 450 ml

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut L:A Bruket Nestesaippua, bergamotti & patsuli 450 ml
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot L:A Bruket Nestesaippua, bergamotti & patsuli 450 ml
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
L:A Bruket Nestesaippua, bergamotti & patsuli 450 ml
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/248997013.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/229628681.jpg?ts=1
L:A Bruket L:A Bruket Nestesaippua, bergamotti & patsuli 450 ml Nestesaippua, bergamotti & patsuli 450 ml Nestesaippua, bergamotti & patsuli 450 ml (1)
  • 07350053231528
2
  • Muut ominaisuudet
    • Nettopaino: 0 g
  • 31.00 32.40 EUR 2
    2
    • Bangerhead.fi Bangerhead.fi
      7.2 (1)
      31.00, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Lyko.fi Lyko.fi
      7.686036470226321 (5)
      32.40, 1 vk (offer_sdt_1_week)
      1
  • 0 0
    • Löwengrip Healthy Glow Hand Soap 300 ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/198327160.jpg?ts=1
      Löwengrip Löwengrip Healthy Glow Hand Soap 300 ml Healthy Glow Hand Soap 300 ml Healthy Glow Hand Soap 300 ml 300 ml, Hellävarainen ja kosteuttava käsisaippua hehkuvalle iholle. Sen houkutteleva tuoksu hunajasta ja myskistä tarjoaa ihastuttavan kokemuksen. Toimii parhaiten, kun sitä käytetään yhdessä Healthy Glow Hand Balmin kanssa. Vegaaninen- Valmistettu Ruotsissa. (1)
      Löwengrip Healthy Glow Hand Soap 300 ml
      • 07350073863037
      5
      deal
    • Dr. bronner's Cherry Blossom Liquid Soap (473ml)
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/203287246.jpg?ts=1
      Dr. bronner's Dr. bronner's Cherry Blossom Liquid Soap (473ml) Cherry Blossom Liquid Soap (473ml) Cherry Blossom Liquid Soap (473ml) 475 ml, (1)
      Dr. bronner's Cherry Blossom Liquid Soap (473ml)
      • 00018787831694
      4
      deal
    • Dr. Bronner’s Liquid Soaps Citrus- Orange 236 ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155806888.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/106627091.jpg?ts=1
      Dr. Bronner’s Dr. Bronner’s Liquid Soaps Citrus- Orange 236 ml Liquid Soaps Citrus- Orange 236 ml Liquid Soaps Citrus- Orange 236 ml 240 ml, YleinenAinesosatDr. Bronner's 18-in-1 Pure Castile Liquid Soap Citrus-OrangeDr. Bronner's 18-in-1 Pure Castile Liquid Soap Citrus-Orange on samettisesti vaahtoava nestesaippua, joka puhdistaa ihon hellävaraisen tehokkaasti tehden siitä pehmeän tuntuisen ja raikkaan tuoksuisen. Nestesaippua sisältää luomulaatuisia kookos-, oliivi-, jojoba-, ja hamppuöljyä, jotka hoitavat ja ravitsevat ihoa samalla kun se puhdistuu.Monikäyttöinen nestesaippua sopii käytettäväksi sekä kasvojen, vartalon että hiusten pesuun ja parranajoon. Saippuaa voidaan käyttää laimennettuna myös vauvan ihon ja koiran turkin puhdistukseen. Lisäksi nestesaippua sopii tiskaamiseen sekä pyykin, ikkunoiden ja lattioiden pesuun.Monikäyttöinen nestesaippuaTuoksu: sitrus ja appelsiiniBiohajoava koostumusPullo kierrätysmuoviaKoko: 59 mlAinesosatHuomioithan, että ainesosaluettelo on lisätty sivulle yhtä aikaa tuotteen kanssa ja on siksi saattanut joissakin harvoissa tapauksissa muuttua jälkikäteen. Jos sinulla on herkkä (1)
      Dr. Bronner’s Liquid Soaps Citrus- Orange 236 ml
      • 00018787242056
      4
    • L:A Bruket Refill Diskmedel Citrongräs/Rosmarin
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229614605.jpg?ts=1
      L:A Bruket L:A Bruket Refill Diskmedel Citrongräs/Rosmarin Refill Diskmedel Citrongräs/Rosmarin Refill Diskmedel Citrongräs/Rosmarin 076 Refill Dishwashing Liquid 1000 ml, Lemongrass/Rosemary - L:a Bruket - Muut tuotteet Astioiden pesu & Siivoaminen i - L:a Bruket (1)
      L:A Bruket Refill Diskmedel Citrongräs/Rosmarin
      • 07350053235229
      3
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 30.50
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 30.00
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 30.00
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 30.00
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 30.00
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 30.50
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 30.50
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 30.50
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 30.50
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 30.50
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 30.50
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 30.50
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 30.50
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 30.50
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 30.50
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 30.50
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 30.50
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 30.50
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 30.50
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 30.50
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 30.50
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 30.50
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 30.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 30.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 30.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 30.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 30.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 30.00
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 30.00
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 28.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 28.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 28.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 28.00
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 30.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 30.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 30.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 30.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 30.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 30.00
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 30.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 30.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 30.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 30.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 30.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 30.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 30.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 30.00
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 30.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 30.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 30.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 30.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 30.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 30.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 30.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 30.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 30.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 30.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 30.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 30.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 30.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 30.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 30.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 30.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 30.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 30.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 30.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 30.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 30.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 30.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 30.00
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 30.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 30.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 30.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 30.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 30.00
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 30.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 30.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 30.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 30.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 30.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 30.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 30.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 30.00
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 30.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 30.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 30.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 30.00
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 30.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 30.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 30.00
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 30.00
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 34.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 34.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 34.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 34.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 34.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 34.00
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 33.80
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 33.80
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 33.80
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 33.80
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 33.80
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 33.80
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 33.80
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 33.80
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 31.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 31.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 31.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 31.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 31.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 31.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 31.00
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 31.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 31.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 31.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 31.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 31.00
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 31.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 31.00
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 31.00
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 31.00
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 31.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 31.00
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 31.00
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 31.00
      • Wed Jul 06 02:00:00 CEST 2022 31.00
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 31.00
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 31.00
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 31.00
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 31.00
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 31.00
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 31.00
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 31.00
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 31.00
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 31.00
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 31.00
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 31.00
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 31.00
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 31.00
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 31.00
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 31.00
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 30.00
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 30.00
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 30.00
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 30.00
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 30.00
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 30.00
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 30.00
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 30.00
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 30.00
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 30.00
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 30.00
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 30.00
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 31.00
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 31.00
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 31.00
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 31.00
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 31.00
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 31.00
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 31.00
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 31.00
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 31.00
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 31.00
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 31.00
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 31.00
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 31.00
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 31.00
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 31.00
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 31.00
      • Fri Aug 19 02:00:00 CEST 2022 31.00
      • Sat Aug 20 02:00:00 CEST 2022 31.00
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 31.00
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 31.00
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 31.00
      • Wed Aug 24 02:00:00 CEST 2022 30.00
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 30.00
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 30.00
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 30.00
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 30.00
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 30.00
      • Tue Aug 30 02:00:00 CEST 2022 31.00
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 31.00
      • Thu Sep 01 02:00:00 CEST 2022 31.00
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 31.00
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 31.00
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 31.00
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 31.00
      • Tue Sep 06 02:00:00 CEST 2022 31.00
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 31.00
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 31.00
      • Fri Sep 09 02:00:00 CEST 2022 31.00
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 31.00
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 31.00
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 31.00
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 31.00
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 31.00
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 31.00
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 31.00
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 31.00
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 31.00
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 31.00
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 31.00
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 31.00
      • Thu Sep 22 02:00:00 CEST 2022 30.00
      • Fri Sep 23 02:00:00 CEST 2022 31.00
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 31.00
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 31.00
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 31.00
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 31.00
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 31.00
      • Thu Sep 29 02:00:00 CEST 2022 31.00
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 31.00
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 31.00
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 31.00
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 31.00
      • Tue Oct 04 02:00:00 CEST 2022 31.00
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 31.00
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 31.00
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 31.00
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 31.00
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 31.00
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 31.00
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 31.00
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 31.00
      • Thu Oct 13 02:00:00 CEST 2022 31.00
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 31.00
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 31.00
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 31.00
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 31.00
      • Tue Oct 18 02:00:00 CEST 2022 31.00
      • Wed Oct 19 02:00:00 CEST 2022 31.00
      • Thu Oct 20 02:00:00 CEST 2022 30.00
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 30.00
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 30.00
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 30.00
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 30.00
      • Tue Oct 25 02:00:00 CEST 2022 31.00
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 31.00
      • Thu Oct 27 02:00:00 CEST 2022 30.00
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 30.00
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 30.00
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 30.00
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 30.00
      • Tue Nov 01 01:00:00 CET 2022 31.00
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 31.00
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 31.00
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 31.00
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 31.00
      • Sun Nov 06 01:00:00 CET 2022 28.00
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 28.00
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 28.00
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 28.00
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 28.00
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 28.00
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 28.00
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 28.00
      • Mon Nov 14 01:00:00 CET 2022 28.00
      • Tue Nov 15 01:00:00 CET 2022 31.00
      • Wed Nov 16 01:00:00 CET 2022 28.00
      • Thu Nov 17 01:00:00 CET 2022 28.00
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 28.00
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 28.00
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 28.00
      • Mon Nov 21 01:00:00 CET 2022 28.00
      • Tue Nov 22 01:00:00 CET 2022 31.00
      • Wed Nov 23 01:00:00 CET 2022 28.00
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 28.00
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 28.00
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 28.00
      • Sun Nov 27 01:00:00 CET 2022 31.00
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 31.00
      • Tue Nov 29 01:00:00 CET 2022 28.00
      • Wed Nov 30 00:00:00 CET 2022 28.00
      • Thu Dec 01 01:00:00 CET 2022 31.00
      • Fri Dec 02 00:00:00 CET 2022 31.00
      • Sat Dec 03 00:00:00 CET 2022 31.00
      • Sun Dec 04 00:00:00 CET 2022 31.00
      • Mon Dec 05 00:00:00 CET 2022 31.00
      • Tue Dec 06 00:00:00 CET 2022 31.00
    • info@vertaa.fi