x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Xavax Tietokonekaapelit ja adapterit

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Xavax Displayport to hdmi cable, 4k30hz, 2m, black
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/254234035.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/254357417.jpg?ts=1
      Xavax Xavax Displayport to hdmi cable, 4k30hz, 2m, black Displayport to hdmi cable, 4k30hz, 2m, black Displayport to hdmi cable, 4k30hz, 2m, black Displayport to hdmi cable, 4k30hz, 2m, black (1)
      Xavax Displayport to hdmi cable, 4k30hz, 2m, black
      • 07333048051332
      • 00110012
      3
      25.98 EUR
    • Xavax Displayport cable, dp 1.2, 2m, black
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/259464524.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/254358796.jpg?ts=1
      Xavax Xavax Displayport cable, dp 1.2, 2m, black Displayport cable, dp 1.2, 2m, black Displayport cable, dp 1.2, 2m, black (2)
      Xavax Displayport cable, dp 1.2, 2m, black
      • 07333048051264
      1
      26.48 EUR
    • Xavax Deltaco, DisplayPort - miniDisplayPort, 4K UHD, 2 m
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229214275.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/254360237.jpg?ts=1
      Xavax Xavax Deltaco, DisplayPort - miniDisplayPort, 4K UHD, 2 m Deltaco, DisplayPort - miniDisplayPort, 4K UHD, 2 m Deltaco, DisplayPort - miniDisplayPort, 4K UHD, 2 m (1)
      Xavax Deltaco, DisplayPort - miniDisplayPort, 4K UHD, 2 m
      • 07333048051233
      • 00110006
      1
      21.98 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Accell DEFAULT
        • accell
      • Akasa DEFAULT
        • akasa
      • Apple DEFAULT
        • apple
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Accell (accell)
      • Akasa (akasa)
      • Apple (apple)
      • Acer (acer)
      • ADATA (adata)
      • 3M (3m)
      • 8Sinn (8sinn)
      • 24hShop (24hshop)
      • [Fuse]Chicken (_fuse_chicken)
      • A.S. SAT (a_s_sat)
      • ABUS (abus)
      • ACT (act)
      • Adaptec (adaptec)
      • Akyga (akyga)
      • Alogic (alogic)
      • Anker (anker)
      • Antec (antec)
      • APC (apc)
      • Assmann (assmann)
      • ASSMANN Electronic (assmann_electronic)
      • Asus (asus)
      • Aten (aten)
      • Aukey (aukey)
      • Axis (axis)
      • Axxel (axxel)
      • Bachmann (bachmann)
      • Bandridge (bandridge)
      • Baseus (baseus)
      • be quiet! (be_quiet_)
      • Belkin (belkin)
      • Bigben Interactive (bigben_interactive)
      • Black Box (black_box)
      • Blackmagic Design (blackmagic_design)
      • Blaupunkt (blaupunkt)
      • BLOW (blow)
      • Bluelounge (bluelounge)
      • Bluelounge Design (bluelounge_design)
      • Boya (boya)
      • Brennenstuhl (brennenstuhl)
      • C2G (c2g)
      • Cablemod (cablemod)
      • Cables To Go (cables_to_go)
      • Cablexpert (cablexpert)
      • Casio (casio)
      • Cellularline (cellularline)
      • Celly (celly)
      • Champion (champion)
      • Choetech (choetech)
      • Cisco (cisco)
      • ClickTronic (clicktronic)
      • Club 3D (club_3d)
      • Colorway (colorway)
      • Coolgear (coolgear)
      • Cordial (cordial)
      • Corsair (corsair)
      • Cybex (cybex)
      • D-Line (d_line)
      • D-Link (d_link)
      • Datalogic (datalogic)
      • DeepCool (deepcool)
      • Defa (defa)
      • Dell (dell)
      • DeLOCK (delock)
      • Deltaco (deltaco)
      • Digitus (digitus)
      • DJI (dji)
      • Dymo (dymo)
      • Ednet (ednet)
      • EFB Elektronik (efb_elektronik)
      • ELCARD (elcard)
      • Epson (epson)
      • Epzi (epzi)
      • Equip (equip)
      • Essentials (essentials)
      • ESTUFF (estuff)
      • Fantec (fantec)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • FSP (fsp)
      • Fuj:tech (fuj_tech)
      • Fujitsu (fujitsu)
      • Garmin (garmin)
      • Gear (gear)
      • Gear by Carl Douglas (gear_by_carl_douglas)
      • Gembird (gembird)
      • Glorious (glorious)
      • Goal Zero (goal_zero)
      • Godox (godox)
      • Goobay (goobay)
      • GoPro (gopro)
      • Green Cell (green_cell)
      • Hager (hager)
      • Hagor (hagor)
      • Hama (hama)
      • HAY (hay)
      • Hellermanntyton (hellermanntyton)
      • Honeywell (honeywell)
      • Hosa Technology (hosa_technology)
      • HP (hp)
      • HTC (htc)
      • Huddly (huddly)
      • Hyper (hyper)
      • I-Tec (i_tec)
      • IC Intracom (ic_intracom)
      • Icidu (icidu)
      • Icy Box (icy_box)
      • IK Multimedia (ik_multimedia)
      • In-Akustik (in_akustik)
      • INF (inf)
      • InLine (inline)
      • Innergie (innergie)
      • Insmat (insmat)
      • Intellinet (intellinet)
      • Intos (intos)
      • Iogear (iogear)
      • J5 create (j5_create)
      • J5CREATE (j5create)
      • Jabra (jabra)
      • Jou Jye Computer (jou_jye_computer)
      • Kanex (kanex)
      • Kathrein (kathrein)
      • Katinkas (katinkas)
      • Kensington (kensington)
      • Kingston (kingston)
      • Knipex (knipex)
      • Kokong (kokong)
      • Kondator (kondator)
      • Konftel (konftel)
      • Kramer (kramer)
      • König (ko_nig)
      • Lakkapää (lakkapa_a_)
      • Lanberg (lanberg)
      • Lenovo (lenovo)
      • Lindy (lindy)
      • Linksys (linksys)
      • Linq Byelements (linq_byelements)
      • LMP (lmp)
      • Logilink (logilink)
      • Logitech (logitech)
      • Louis Poulsen (louis_poulsen)
      • M-Cab (m_cab)
      • Macally (macally)
      • Macleans (macleans)
      • Manhattan (manhattan)
      • Marmitek (marmitek)
      • Mcdodo (mcdodo)
      • Micro (micro)
      • MicroBattery (microbattery)
      • Microconnect (microconnect)
      • Microoptics (microoptics)
      • Microsoft (microsoft)
      • MicroSpareparts (microspareparts)
      • Mikrotik (mikrotik)
      • Miops (miops)
      • Mobia (mobia)
      • Monster (monster)
      • Moshi (moshi)
      • Mousetrapper (mousetrapper)
      • Moxa (moxa)
      • Mtp Products (mtp_products)
      • Multibrackets (multibrackets)
      • Nanoxia (nanoxia)
      • Native Instruments (native_instruments)
      • Native Union (native_union)
      • Nedis (nedis)
      • NeoMounts (neomounts)
      • Neutrik (neutrik)
      • Nexa (nexa)
      • Nikon (nikon)
      • No name (no_name)
      • Noctua (noctua)
      • Nokia (nokia)
      • Nomad (nomad)
      • Nordic Quality (nordic_quality)
      • North (north)
      • Nvidia (nvidia)
      • NZXT (nzxt)
      • Omron (omron)
      • OnePlus (oneplus)
      • Opal (opal)
      • Osram (osram)
      • Others (others)
      • Otterbox (otterbox)
      • Panasonic (panasonic)
      • Panduit (panduit)
      • Paslode (paslode)
      • PGYtech (pgytech)
      • Phanteks (phanteks)
      • Philips (philips)
      • Plantronics (plantronics)
      • Poly (poly)
      • Port Designs (port_designs)
      • Pro (pro)
      • Procab (procab)
      • Profigold (profigold)
      • Puro (puro)
      • QBULK (qbulk)
      • Qnap (qnap)
      • Qoltec (qoltec)
      • R-Go Tools (r_go_tools)
      • Raidsonic (raidsonic)
      • Rapoo (rapoo)
      • Razer (razer)
      • Rode (rode)
      • Roline (roline)
      • S-Kross (s_kross)
      • Samsung (samsung)
      • Sandberg (sandberg)
      • SanDisk (sandisk)
      • Satechi (satechi)
      • Schneider Electric (schneider_electric)
      • Schwaiger (schwaiger)
      • Sennheiser (sennheiser)
      • Shockproof (shockproof)
      • Shuttle (shuttle)
      • Sign (sign)
      • SIGN BATTERIES (sign_batteries)
      • Sinox (sinox)
      • Sitecom (sitecom)
      • Skross (skross)
      • SmartaSaker (smartasaker)
      • Sony (sony)
      • StarTech.com (startech_com)
      • Stealth (stealth)
      • Steffen (steffen)
      • Suomen Addon (suomen_addon)
      • Supermicro (supermicro)
      • SWEDEL TACO (swedel_taco)
      • Swit (swit)
      • Targus (targus)
      • Techly (techly)
      • Technisat (technisat)
      • Techsolz (techsolz)
      • Teenage Engineering (teenage_engineering)
      • Televes (televes)
      • Tether Tools (tether_tools)
      • Toten (toten)
      • TP-LINK (tp_link)
      • Transcend (transcend)
      • Trendnet (trendnet)
      • Ubiquiti (ubiquiti)
      • UGREEN (ugreen)
      • UNITEK (unitek)
      • Usbepower (usbepower)
      • V7 (v7)
      • Valueline (valueline)
      • Verbatim (verbatim)
      • Vision (vision)
      • Vivanco (vivanco)
      • VivoLink (vivolink)
      • Vogel's (vogel_s)
      • Wacom (wacom)
      • Wallius (wallius)
      • Watt & Veke (watt_veke)
      • Wave (wave)
      • Weidmuller (weidmuller)
      • White (white)
      • Xavax (xavax)
      • Xiaomi (xiaomi)
      • Xtorm (xtorm)
      • Xtrememac (xtrememac)
      • Zebra (zebra)
      • Zoom (zoom)
    • Hinta (price):
      • < 20 € (budget)
      • 20 € - 30 € (price_2)
      • 30 € - 45 € (price_3)
      • ≥ 45 € (price_4)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi