x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Aida Kaatimet

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 6
    • Aida Harvey karahvi + kansi 700 ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/113116071.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152326900.jpg
      Aida Aida Harvey karahvi + kansi 700 ml Harvey karahvi + kansi 700 ml Harvey karahvi + kansi 700 ml Harvey karahvi + kansi 700 ml tuotemerkiltä Aida (2)
      Aida Harvey karahvi + kansi 700 ml
      • 05709554803277
      3
      40.90 EUR
    • Aida Raw Vesikarahvi Northern Green
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152329872.jpg
      Aida Aida Raw Vesikarahvi Northern Green Raw Vesikarahvi Northern Green Raw Vesikarahvi Northern Green Raw Vesikarahvi Northern Green tuotemerkiltä Aida (1)
      Aida Raw Vesikarahvi Northern Green
      • 05709554157059
      3
      31.89 EUR
    • Aida Raw kermakannu ei lasitettu 0,2 L
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/135066378.jpg
      Aida Aida Raw kermakannu ei lasitettu 0,2 L Raw kermakannu ei lasitettu 0,2 L Raw kermakannu ei lasitettu 0,2 L Raw kermakannu ei lasitettu 0,2 L tuotemerkiltä Aida (1)
      Aida Raw kermakannu ei lasitettu 0,2 L
      • 05709554153105
      2
      20.90 EUR
    • Aida Harvey Kannu 1,2 L
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/135073197.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152070270.jpg
      Aida Aida Harvey Kannu 1,2 L Harvey Kannu 1,2 L Harvey Kannu 1,2 L Harvey Kannu 1,2 L tuotemerkiltä Aida (1)
      Aida Harvey Kannu 1,2 L
      • 05709554803291
      2
      19.36 EUR
    • Aida Raw Water Decanter 1,2 L - Vesikarahvit & Vesikannut Kivitavara Metallic Brown - 15555
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152328112.jpg
      Aida Aida Raw Water Decanter 1,2 L - Vesikarahvit & Vesikannut Kivitavara Metallic Brown - 15555 Raw Water Decanter 1,2 L - Vesikarahvit & Vesikannut Kivitavara Metallic Brown - 15555 Raw Water Decanter 1,2 L - Vesikarahvit & Vesikannut Kivitavara Metallic Brown - 15555 Raw Syvä lautanen on Aidan valmistama tyylikäs keraaminen Karahvi, jota koristaa maanläheinen ja luonnollinen ulkomuoto. Jokainen Raw sarjan astia on käsintehty, joka tarkoittaa että jokainen lautanen on uniikki. Saatavana useassa maanläheisessä värissä, jotka voidaan helposti yhdistää toisiinsa. Osta Vesikarahvit & Vesikannut ja muita Vesi, Kahvi & Tee @ Royal Design. (1)
      Aida Raw Water Decanter 1,2 L - Vesikarahvit & Vesikannut Kivitavara Metallic Brown - 15555
      • 05709554155550
      1
      deal
      43.00 EUR
    • Aida Raw Vesipullo Savunharmaa - Juomapullot Lasi Smoke - 15410
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141960782.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152254337.jpg
      Aida Aida Raw Vesipullo Savunharmaa - Juomapullot Lasi Smoke - 15410 Raw Vesipullo Savunharmaa - Juomapullot Lasi Smoke - 15410 Raw Vesipullo Savunharmaa - Juomapullot Lasi Smoke - 15410 Kaunis vesipullo kuuluu Aidan Raw sarjaan joka on saanut inspiraationsa skandinaavisesta tyylistä. Vesipullo on tyylikäs, ja valmistettu harmaasta lasista. Vesipullon korkki on valmistettu ruostumattomasta teräksestä. Vesipullo on 100% BPA vapaa. Voidaan puhdistaa astianpesukoneessa. Osta Juomapullot ja muita Tarjoilu & Kattaus @ Royal Design. (1)
      Aida Raw Vesipullo Savunharmaa - Juomapullot Lasi Smoke - 15410
      • 05709554154102
      1
      27.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Iittala DEFAULT
        • iittala
      • Eva solo DEFAULT
        • eva_solo
      • Arabia DEFAULT
        • arabia
    • Merkki (brand):
      • Arabia (arabia)
      • Iittala (iittala)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Stelton (stelton)
      • 24hShop (24hshop)
      • &tradition (_tradition)
      • Aida (aida)
      • Alessi (alessi)
      • Alfi (alfi)
      • Balvi (balvi)
      • Bitz (bitz)
      • Black+blum (black_blum)
      • Blomus (blomus)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Broste Copenhagen (broste_copenhagen)
      • By On (by_on)
      • CamelBak (camelbak)
      • Concept-art (concept_art)
      • Department (department)
      • Design House Stockholm (design_house_stockholm)
      • Design Letters (design_letters)
      • Dorre (dorre)
      • ERNST (ernst)
      • Exxent (exxent)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Final Touch (final_touch)
      • Form & Refine (form_refine)
      • Georg Jensen (georg_jensen)
      • Gerbera (gerbera)
      • Hario (hario)
      • HAY (hay)
      • HK Living (hk_living)
      • Holmegaard (holmegaard)
      • House Doctor (house_doctor)
      • Höganäs (ho_gana_s)
      • IFavine (ifavine)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • Kilner (kilner)
      • Kosta Boda (kosta_boda)
      • Kähler (ka_hler)
      • Lene Bjerre (lene_bjerre)
      • Lokal Helsinki (lokal_helsinki)
      • Luigi Bormioli (luigi_bormioli)
      • Maku (maku)
      • Marimekko (marimekko)
      • Martinex (martinex)
      • Mateus (mateus)
      • Menu (menu)
      • Mikamax (mikamax)
      • Motta (motta)
      • Muubs (muubs)
      • Muurla (muurla)
      • Muuto (muuto)
      • Nachtmann (nachtmann)
      • New Works (new_works)
      • Nordal (nordal)
      • Orrefors (orrefors)
      • Paradisverkstaden (paradisverkstaden)
      • Peugeot (peugeot)
      • Pillivuyt (pillivuyt)
      • Portmeirion (portmeirion)
      • PotteryJo (potteryjo)
      • Rice (rice)
      • Riedel (riedel)
      • Rig-Tig (rig_tig)
      • Rocco Bormioli (rocco_bormioli)
      • Rosendahl (rosendahl)
      • Rosenthal (rosenthal)
      • Rosti Mepal (rosti_mepal)
      • Royal Copenhagen (royal_copenhagen)
      • Royal Doulton (royal_doulton)
      • Rörstrand (ro_rstrand)
      • Sagaform (sagaform)
      • Serax (serax)
      • Skagerak (skagerak)
      • Vaja Finland (vaja_finland)
      • Villeroy & Boch (villeroy_boch)
      • WMF (wmf)
      • XD Design (xd_design)
      • Yoursurprise (yoursurprise)
    • Hinta (price):
      • < 30 € (budget)
      • 30 € - 45 € (price_2)
      • 45 € - 65 € (price_3)
      • ≥ 65 € (price_4)
    • Kannun tyyppi (kannun_tyyppi):
      • Juomasäiliö (juomasa_ilio_)
      • Kannu (kannu)
      • Karahvi (karahvi)
      • Kastikekannu (kastikekannu)
      • Maitokannu (maitokannu)
      • Vesikarahvi (vesikarahvi)
      • Viinikarahvi (viinikarahvi)
      • Viskikarahvi (viskikarahvi)
    • Sarja (group):
      • Arabia Esteri (arabia_esteri)
      • Arabia Huvila (arabia_huvila)
      • Arabia KoKo (arabia_koko)
      • Arabia Muumi (arabia_muumi)
      • Arabia Paratiisi (arabia_paratiisi)
      • Arabia Pastoraali (arabia_pastoraali)
      • Iittala Aino Aalto (iittala_aino_aalto)
      • Iittala Essence (iittala_essence)
      • Iittala Kartio (iittala_kartio)
      • Iittala Raami (iittala_raami)
      • Iittala Teema (iittala_teema)
      • Iittala Ultima Thule (iittala_ultima_thule)
      • Marimekko Sukat Makkaralla (marimekko_sukat_makkaralla)
      • Villeroy & Boch NewWave (villeroy_boch_newwave)
    • Kannun tilavuus (L) (kannun_koko):
      • < 0.75 L (kannun_koko_1)
      • 0.75 L - 1 L (kannun_koko_2)
      • 1 L - 1.2 L (kannun_koko_3)
      • ≥ 1.2 L (kannun_koko_4)
    • Konepesun kestävä (konepesun_kesta_va_):
      • Kyllä (kylla_)
      • Ei (ei)
    • Kannun materiaali (kannun_materiaali):
      • Keraaminen (keraaminen)
      • Lasi (lasi)
      • Muovi (muovi)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Teräs (tera_s)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Juomien tyyppi (juomien_tyyppi):
      • Glögi (glo_gi)
      • Mehu (mehu)
      • Vesi (vesi)
      • Viini (viini)
      • Virvoitusjuoma (virvoitusjuoma)
      • Viski (viski)
    • Suunnittelija (suunnittelija):
      • Kaj Franck (kaj_franck)
      • Tapio Wirkkala (tapio_wirkkala)
      • Antonio Citterio (antonio_citterio)
      • Toan Nguyen (toan_nguyen)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi