x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Aida Kaatimet

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 7
    • Aida Harvey Karahvi 70cl - Vesikarahvit & Vesikannut Kirkas - 80327
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/113116071.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152326900.jpg
      Aida Aida Harvey Karahvi 70cl - Vesikarahvit & Vesikannut Kirkas - 80327 Harvey Karahvi 70cl - Vesikarahvit & Vesikannut Kirkas - 80327 Harvey Karahvi 70cl - Vesikarahvit & Vesikannut Kirkas - 80327 Modern glass for the party's all drinks, the good whiskey or just like water glass. Right now these glasses are a must have in any home that wants to cover the table in a modern style. Aida has created an elegant pattern for the glasses inspired by elegant faceted crystal glass. With the Harvey series, you get modern elegance at everyday prices. Harvey can withstand the dishwasher. Osta Vesikarahvit & Vesikannut ja muita Vesi, Kahvi & Tee @ Royal Design. (4)
      Aida Harvey Karahvi 70cl - Vesikarahvit & Vesikannut Kirkas - 80327
      • 05709554803277
      1
      52.00 EUR
    • Aida Raw kermakannu ei lasitettu 0,4 L
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141959667.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/135069828.jpg
      Aida Aida Raw kermakannu ei lasitettu 0,4 L Raw kermakannu ei lasitettu 0,4 L Raw kermakannu ei lasitettu 0,4 L Raw kermakannu ei lasitettu 0,4 L tuotemerkiltä Aida (1)
      Aida Raw kermakannu ei lasitettu 0,4 L
      • 05709554153112
      2
      20.90 EUR
    • Aida Raw kermakannu ei lasitettu 0,2 L
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/135066378.jpg
      Aida Aida Raw kermakannu ei lasitettu 0,2 L Raw kermakannu ei lasitettu 0,2 L Raw kermakannu ei lasitettu 0,2 L Raw kermakannu ei lasitettu 0,2 L tuotemerkiltä Aida (1)
      Aida Raw kermakannu ei lasitettu 0,2 L
      • 05709554153105
      2
      21.33 EUR
    • Aida Passion Kermakannu 325 ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153947103.jpg
      Aida Aida Passion Kermakannu 325 ml Passion Kermakannu 325 ml Passion Kermakannu 325 ml Passion Kermakannu 325 ml tuotemerkiltä Aida (1)
      Aida Passion Kermakannu 325 ml
      • 05709554192173
      2
      19.84 EUR
    • Aida Sonja Sininen Maitokannu
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152335453.jpg
      Aida Aida Sonja Sininen Maitokannu Sonja Sininen Maitokannu Sonja Sininen Maitokannu Sonja Sininen Maitokannu tuotemerkiltä Aida (1)
      Aida Sonja Sininen Maitokannu
      • 05709554162176
      2
      16.90 EUR
    • Aida Raw Water Decanter 1,2 L - Vesikarahvit & Vesikannut Kivitavara Metallic Brown - 15555
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152328112.jpg
      Aida Aida Raw Water Decanter 1,2 L - Vesikarahvit & Vesikannut Kivitavara Metallic Brown - 15555 Raw Water Decanter 1,2 L - Vesikarahvit & Vesikannut Kivitavara Metallic Brown - 15555 Raw Water Decanter 1,2 L - Vesikarahvit & Vesikannut Kivitavara Metallic Brown - 15555 Raw Syvä lautanen on Aidan valmistama tyylikäs keraaminen Karahvi, jota koristaa maanläheinen ja luonnollinen ulkomuoto. Jokainen Raw sarjan astia on käsintehty, joka tarkoittaa että jokainen lautanen on uniikki. Saatavana useassa maanläheisessä värissä, jotka voidaan helposti yhdistää toisiinsa. Osta Vesikarahvit & Vesikannut ja muita Vesi, Kahvi & Tee @ Royal Design. (1)
      Aida Raw Water Decanter 1,2 L - Vesikarahvit & Vesikannut Kivitavara Metallic Brown - 15555
      • 05709554155550
      1
      42.00 EUR
    • Aida Raw Vesipullo Savunharmaa - Juomapullot Lasi Smoke - 15410
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141960782.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152254337.jpg
      Aida Aida Raw Vesipullo Savunharmaa - Juomapullot Lasi Smoke - 15410 Raw Vesipullo Savunharmaa - Juomapullot Lasi Smoke - 15410 Raw Vesipullo Savunharmaa - Juomapullot Lasi Smoke - 15410 Kaunis vesipullo kuuluu Aidan Raw sarjaan joka on saanut inspiraationsa skandinaavisesta tyylistä. Vesipullo on tyylikäs, ja valmistettu harmaasta lasista. Vesipullon korkki on valmistettu ruostumattomasta teräksestä. Vesipullo on 100% BPA vapaa. Voidaan puhdistaa astianpesukoneessa. Osta Juomapullot ja muita Tarjoilu & Kattaus @ Royal Design. (1)
      Aida Raw Vesipullo Savunharmaa - Juomapullot Lasi Smoke - 15410
      • 05709554154102
      1
      26.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Iittala DEFAULT
        • iittala
      • Eva solo DEFAULT
        • eva_solo
      • Arabia DEFAULT
        • arabia
    • Merkki (brand):
      • Arabia (arabia)
      • Iittala (iittala)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Stelton (stelton)
      • 24hShop (24hshop)
      • Aerolatte (aerolatte)
      • Aida (aida)
      • Alessi (alessi)
      • Alfi (alfi)
      • Anya (anya)
      • Balvi (balvi)
      • Black+blum (black_blum)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Broste Copenhagen (broste_copenhagen)
      • By On (by_on)
      • Concept-art (concept_art)
      • Department (department)
      • Design House Stockholm (design_house_stockholm)
      • Design Letters (design_letters)
      • Dorre (dorre)
      • ERNST (ernst)
      • Espro (espro)
      • Exxent (exxent)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Final Touch (final_touch)
      • Form & Refine (form_refine)
      • Georg Jensen (georg_jensen)
      • Gerbera (gerbera)
      • Hario (hario)
      • HAY (hay)
      • HK Living (hk_living)
      • Holmegaard (holmegaard)
      • House Doctor (house_doctor)
      • IFavine (ifavine)
      • Kay bojesen (kay_bojesen)
      • Kilner (kilner)
      • Kosta Boda (kosta_boda)
      • Kähler (ka_hler)
      • Le Creuset (le_creuset)
      • Lene Bjerre (lene_bjerre)
      • Lokal Helsinki (lokal_helsinki)
      • Luigi Bormioli (luigi_bormioli)
      • Luminarc (luminarc)
      • Maku (maku)
      • Marimekko (marimekko)
      • Martinex (martinex)
      • Mateus (mateus)
      • Menu (menu)
      • Mikamax (mikamax)
      • Motta (motta)
      • Muurla (muurla)
      • Muut (muut)
      • Muuto (muuto)
      • Nachtmann (nachtmann)
      • New Works (new_works)
      • Newwave (newwave)
      • Nordal (nordal)
      • Nordwik (nordwik)
      • Orrefors (orrefors)
      • Petite Friture (petite_friture)
      • Peugeot (peugeot)
      • Pillivuyt (pillivuyt)
      • PotteryJo (potteryjo)
      • Rice (rice)
      • Riedel (riedel)
      • Rig-Tig (rig_tig)
      • Rosendahl (rosendahl)
      • Rosenthal (rosenthal)
      • Rosti Mepal (rosti_mepal)
      • Royal Copenhagen (royal_copenhagen)
      • Royal Doulton (royal_doulton)
      • Rörstrand (ro_rstrand)
      • Sagaform (sagaform)
      • Serax (serax)
      • Sistema (sistema)
      • Skagerak (skagerak)
      • Skrufs Glasbruk (skrufs_glasbruk)
      • Spiegelau (spiegelau)
      • Spode (spode)
      • Swell (swell)
      • Tom Dixon (tom_dixon)
      • Tomorrow's Kitchen (tomorrow_s_kitchen)
      • Vaja Finland (vaja_finland)
      • Villeroy & Boch (villeroy_boch)
      • Waterford (waterford)
      • WMF (wmf)
      • Yoursurprise (yoursurprise)
    • Hinta (price):
      • < 30 € (budget)
      • 30 € - 45 € (price_2)
      • 45 € - 70 € (price_3)
      • ≥ 70 € (price_4)
    • Kannun tyyppi (kannun_tyyppi):
      • Juomasäiliö (juomasa_ilio_)
      • Kannu (kannu)
      • Karahvi (karahvi)
      • Kastikekannu (kastikekannu)
      • Maitokannu (maitokannu)
      • Vesikarahvi (vesikarahvi)
      • Viinikarahvi (viinikarahvi)
      • Viskikarahvi (viskikarahvi)
    • Sarja (group):
      • Arabia Arctica (arabia_arctica)
      • Arabia Esteri (arabia_esteri)
      • Arabia Huvila (arabia_huvila)
      • Arabia KoKo (arabia_koko)
      • Arabia Muumi (arabia_muumi)
      • Arabia Paratiisi (arabia_paratiisi)
      • Arabia Pastoraali (arabia_pastoraali)
      • Iittala Aino Aalto (iittala_aino_aalto)
      • Iittala Essence (iittala_essence)
      • Iittala Kartio (iittala_kartio)
      • Iittala Teema (iittala_teema)
      • Iittala Ultima Thule (iittala_ultima_thule)
      • Villeroy & Boch NewWave (villeroy_boch_newwave)
    • Kannun tilavuus (L) (kannun_koko):
      • < 0.5 L (kannun_koko_1)
      • 0.5 L - 1 L (kannun_koko_2)
      • 1 L - 1.2 L (kannun_koko_3)
      • ≥ 1.2 L (kannun_koko_4)
    • Konepesun kestävä (konepesun_kesta_va_):
      • Kyllä (kylla_)
      • Ei (ei)
    • Kannun materiaali (kannun_materiaali):
      • Keraaminen (keraaminen)
      • Kristallilasi (kristallilasi)
      • Lasi (lasi)
      • Muovi (muovi)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Teräs (tera_s)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Juomien tyyppi (juomien_tyyppi):
      • Vesi (vesi)
      • Viini (viini)
      • Viski (viski)
    • Suunnittelija (suunnittelija):
      • Kaj Franck (kaj_franck)
      • Tapio Wirkkala (tapio_wirkkala)
      • Antonio Citterio (antonio_citterio)
      • Toan Nguyen (toan_nguyen)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi