x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Bloomingville Kaatimet

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 14
    • Bloomingville Karahvi Kirkas Kierrätetty Lasi
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/169341379.jpg
      Bloomingville Bloomingville Karahvi Kirkas Kierrätetty Lasi Karahvi Kirkas Kierrätetty Lasi Karahvi Kirkas Kierrätetty Lasi Karahvi Kirkas Kierrätetty Lasi tuotemerkiltä Bloomingville (2)
      Bloomingville Karahvi Kirkas Kierrätetty Lasi
      • 05711173243181
      2
      22.45 EUR
    • Bloomingville NatTuhkaa Milk Jug, Harmaa, Kivitavara
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141972661.jpg
      Bloomingville Bloomingville NatTuhkaa Milk Jug, Harmaa, Kivitavara NatTuhkaa Milk Jug, Harmaa, Kivitavara NatTuhkaa Milk Jug, Harmaa, Kivitavara NatTuhkaa Milk Jug, Harmaa, Kivitavara tuotemerkiltä Bloomingville (1)
      Bloomingville NatTuhkaa Milk Jug, Harmaa, Kivitavara
      • 05711173214457
      2
      19.89 EUR
    • Bloomingville Kannu Anne
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/123954015.jpg
      Bloomingville Bloomingville Kannu Anne Kannu Anne Kannu Anne Kannu Anne tuotemerkiltä Bloomingville (1)
      Bloomingville Kannu Anne
      • 05711173200191
      2
      26.90 EUR
    • Bloomingville Alia kannu
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146009715.jpg
      Bloomingville Bloomingville Alia kannu Alia kannu Alia kannu Alia kannu tuotemerkiltä Bloomingville (1)
      Bloomingville Alia kannu
      • 05711173228874
      2
      34.90 EUR
    • Bloomingville Cécile Maitokannu Rosa Kivitavaraa 10x17cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/135090917.jpg
      Bloomingville Bloomingville Cécile Maitokannu Rosa Kivitavaraa 10x17cm Cécile Maitokannu Rosa Kivitavaraa 10x17cm Cécile Maitokannu Rosa Kivitavaraa 10x17cm Cécile Maitokannu Rosa Kivitavaraa 10x17cm tuotemerkiltä Bloomingville (1)
      Bloomingville Cécile Maitokannu Rosa Kivitavaraa 10x17cm
      • 05711173152438
      2
      24.41 EUR
    • Bloomingville Maitokannu Kukkainen Keltainen Kivitavaraa 10x17 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/115185436.jpg
      Bloomingville Bloomingville Maitokannu Kukkainen Keltainen Kivitavaraa 10x17 cm Maitokannu Kukkainen Keltainen Kivitavaraa 10x17 cm Maitokannu Kukkainen Keltainen Kivitavaraa 10x17 cm Maitokannu Kukkainen Keltainen Kivitavaraa 10x17 cm tuotemerkiltä Bloomingville (1)
      Bloomingville Maitokannu Kukkainen Keltainen Kivitavaraa 10x17 cm
      • 05711173158720
      2
      30.28 EUR
    • Bloomingville Maya Jug, Purple, Kivitavara
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144699782.jpg
      Bloomingville Bloomingville Maya Jug, Purple, Kivitavara Maya Jug, Purple, Kivitavara Maya Jug, Purple, Kivitavara Maya Jug, Purple, Kivitavara tuotemerkiltä Bloomingville (1)
      Bloomingville Maya Jug, Purple, Kivitavara
      • 05711173214648
      2
      40.08 EUR
    • Bloomingville Decanter & Jäätelö, Multi-color, Jäätelö
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157765884.jpg
      Bloomingville Bloomingville Decanter & Jäätelö, Multi-color, Jäätelö Decanter & Jäätelö, Multi-color, Jäätelö Decanter & Jäätelö, Multi-color, Jäätelö Decanter & Jäätelö, Multi-color, Jäätelö tuotemerkiltä Bloomingville (1)
      Bloomingville Decanter & Jäätelö, Multi-color, Jäätelö
      • 05711173215614
      2
      39.10 EUR
    • Bloomingville Karahvi & Lasi Ruskea
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/112881405.jpg
      Bloomingville Bloomingville Karahvi & Lasi Ruskea Karahvi & Lasi Ruskea Karahvi & Lasi Ruskea Karahvi & Lasi Ruskea tuotemerkiltä Bloomingville (1)
      Bloomingville Karahvi & Lasi Ruskea
      • 05711173176076
      2
      33.22 EUR
    • Bloomingville Maitokannu Kukkainen Lila Kivitavaraa 10x17 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/135060057.jpg
      Bloomingville Bloomingville Maitokannu Kukkainen Lila Kivitavaraa 10x17 cm Maitokannu Kukkainen Lila Kivitavaraa 10x17 cm Maitokannu Kukkainen Lila Kivitavaraa 10x17 cm Maitokannu Kukkainen Lila Kivitavaraa 10x17 cm tuotemerkiltä Bloomingville (1)
      Bloomingville Maitokannu Kukkainen Lila Kivitavaraa 10x17 cm
      • 05711173158744
      2
      deal
      31.08 EUR
    • Bloomingville Decanter & Jäätelö, Kirkas, Jäätelö
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144699795.jpg
      Bloomingville Bloomingville Decanter & Jäätelö, Kirkas, Jäätelö Decanter & Jäätelö, Kirkas, Jäätelö Decanter & Jäätelö, Kirkas, Jäätelö Decanter & Jäätelö, Kirkas, Jäätelö tuotemerkiltä Bloomingville (1)
      Bloomingville Decanter & Jäätelö, Kirkas, Jäätelö
      • 05711173215607
      2
      27.34 EUR
    • Bloomingville Maitokannu Kukkainen Rosa Kivitavaraa 10x17 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/164266520.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155857761.jpg
      Bloomingville Bloomingville Maitokannu Kukkainen Rosa Kivitavaraa 10x17 cm Maitokannu Kukkainen Rosa Kivitavaraa 10x17 cm Maitokannu Kukkainen Rosa Kivitavaraa 10x17 cm Maitokannu Kukkainen Rosa Kivitavaraa 10x17 cm tuotemerkiltä Bloomingville (1)
      Bloomingville Maitokannu Kukkainen Rosa Kivitavaraa 10x17 cm
      • 05711173158751
      2
      30.28 EUR
    • Bloomingville Maitokannu Neri
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/135112431.jpg
      Bloomingville Bloomingville Maitokannu Neri Maitokannu Neri Maitokannu Neri Maitokannu Neri tuotemerkiltä Bloomingville (1)
      Bloomingville Maitokannu Neri
      • 05711173196883
      2
      16.17 EUR
    • Bloomingville Daphne Karahvi Kirkas Lasi
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153994391.jpg
      Bloomingville Bloomingville Daphne Karahvi Kirkas Lasi Daphne Karahvi Kirkas Lasi Daphne Karahvi Kirkas Lasi Daphne Karahvi Kirkas Lasi tuotemerkiltä Bloomingville (1)
      Bloomingville Daphne Karahvi Kirkas Lasi
      • 05711173246007
      2
      42.91 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Iittala DEFAULT
        • iittala
      • Eva solo DEFAULT
        • eva_solo
      • Arabia DEFAULT
        • arabia
    • Merkki (brand):
      • Arabia (arabia)
      • Iittala (iittala)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Stelton (stelton)
      • 24hShop (24hshop)
      • &tradition (_tradition)
      • Aida (aida)
      • Alessi (alessi)
      • Alfi (alfi)
      • Balvi (balvi)
      • Bitz (bitz)
      • Black+blum (black_blum)
      • Blomus (blomus)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Broste Copenhagen (broste_copenhagen)
      • By On (by_on)
      • CamelBak (camelbak)
      • Concept-art (concept_art)
      • Department (department)
      • Design House Stockholm (design_house_stockholm)
      • Design Letters (design_letters)
      • Dorre (dorre)
      • ERNST (ernst)
      • Exxent (exxent)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Final Touch (final_touch)
      • Form & Refine (form_refine)
      • Georg Jensen (georg_jensen)
      • Gerbera (gerbera)
      • Hario (hario)
      • HAY (hay)
      • HK Living (hk_living)
      • Holmegaard (holmegaard)
      • House Doctor (house_doctor)
      • Höganäs (ho_gana_s)
      • IFavine (ifavine)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • Kilner (kilner)
      • Kosta Boda (kosta_boda)
      • Kähler (ka_hler)
      • Lene Bjerre (lene_bjerre)
      • Lokal Helsinki (lokal_helsinki)
      • Luigi Bormioli (luigi_bormioli)
      • Maku (maku)
      • Marimekko (marimekko)
      • Martinex (martinex)
      • Mateus (mateus)
      • Menu (menu)
      • Mikamax (mikamax)
      • Motta (motta)
      • Muubs (muubs)
      • Muurla (muurla)
      • Muuto (muuto)
      • Nachtmann (nachtmann)
      • New Works (new_works)
      • Nordal (nordal)
      • Orrefors (orrefors)
      • Paradisverkstaden (paradisverkstaden)
      • Peugeot (peugeot)
      • Pillivuyt (pillivuyt)
      • Portmeirion (portmeirion)
      • PotteryJo (potteryjo)
      • Rice (rice)
      • Riedel (riedel)
      • Rig-Tig (rig_tig)
      • Rocco Bormioli (rocco_bormioli)
      • Rosendahl (rosendahl)
      • Rosenthal (rosenthal)
      • Rosti Mepal (rosti_mepal)
      • Royal Copenhagen (royal_copenhagen)
      • Royal Doulton (royal_doulton)
      • Rörstrand (ro_rstrand)
      • Sagaform (sagaform)
      • Serax (serax)
      • Skagerak (skagerak)
      • Vaja Finland (vaja_finland)
      • Villeroy & Boch (villeroy_boch)
      • WMF (wmf)
      • XD Design (xd_design)
      • Yoursurprise (yoursurprise)
    • Hinta (price):
      • < 30 € (budget)
      • 30 € - 45 € (price_2)
      • 45 € - 65 € (price_3)
      • ≥ 65 € (price_4)
    • Kannun tyyppi (kannun_tyyppi):
      • Juomasäiliö (juomasa_ilio_)
      • Kannu (kannu)
      • Karahvi (karahvi)
      • Kastikekannu (kastikekannu)
      • Maitokannu (maitokannu)
      • Vesikarahvi (vesikarahvi)
      • Viinikarahvi (viinikarahvi)
      • Viskikarahvi (viskikarahvi)
    • Sarja (group):
      • Arabia Esteri (arabia_esteri)
      • Arabia Huvila (arabia_huvila)
      • Arabia KoKo (arabia_koko)
      • Arabia Muumi (arabia_muumi)
      • Arabia Paratiisi (arabia_paratiisi)
      • Arabia Pastoraali (arabia_pastoraali)
      • Iittala Aino Aalto (iittala_aino_aalto)
      • Iittala Essence (iittala_essence)
      • Iittala Kartio (iittala_kartio)
      • Iittala Raami (iittala_raami)
      • Iittala Teema (iittala_teema)
      • Iittala Ultima Thule (iittala_ultima_thule)
      • Marimekko Sukat Makkaralla (marimekko_sukat_makkaralla)
      • Villeroy & Boch NewWave (villeroy_boch_newwave)
    • Kannun tilavuus (L) (kannun_koko):
      • < 0.75 L (kannun_koko_1)
      • 0.75 L - 1 L (kannun_koko_2)
      • 1 L - 1.2 L (kannun_koko_3)
      • ≥ 1.2 L (kannun_koko_4)
    • Konepesun kestävä (konepesun_kesta_va_):
      • Kyllä (kylla_)
      • Ei (ei)
    • Kannun materiaali (kannun_materiaali):
      • Keraaminen (keraaminen)
      • Lasi (lasi)
      • Muovi (muovi)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Teräs (tera_s)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Juomien tyyppi (juomien_tyyppi):
      • Glögi (glo_gi)
      • Mehu (mehu)
      • Vesi (vesi)
      • Viini (viini)
      • Virvoitusjuoma (virvoitusjuoma)
      • Viski (viski)
    • Suunnittelija (suunnittelija):
      • Kaj Franck (kaj_franck)
      • Tapio Wirkkala (tapio_wirkkala)
      • Antonio Citterio (antonio_citterio)
      • Toan Nguyen (toan_nguyen)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi