x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Bloomingville Kaatimet

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 17
    • Bloomingville NatTuhkaa Milk Jug, Harmaa, Kivitavara
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141972661.jpg
      Bloomingville Bloomingville NatTuhkaa Milk Jug, Harmaa, Kivitavara NatTuhkaa Milk Jug, Harmaa, Kivitavara NatTuhkaa Milk Jug, Harmaa, Kivitavara NatTuhkaa Milk Jug, Harmaa, Kivitavara tuotemerkiltä Bloomingville (1)
      Bloomingville NatTuhkaa Milk Jug, Harmaa, Kivitavara
      • 05711173214457
      2
      15.91 EUR
    • Bloomingville Cécile Maitokannu Rosa Kivitavaraa 10x17cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/135090917.jpg
      Bloomingville Bloomingville Cécile Maitokannu Rosa Kivitavaraa 10x17cm Cécile Maitokannu Rosa Kivitavaraa 10x17cm Cécile Maitokannu Rosa Kivitavaraa 10x17cm Cécile Maitokannu Rosa Kivitavaraa 10x17cm tuotemerkiltä Bloomingville (1)
      Bloomingville Cécile Maitokannu Rosa Kivitavaraa 10x17cm
      • 05711173152438
      2
      30.64 EUR
    • Bloomingville Patrizia Vesikannu Sininen Kivitavaraa 13,5x22,5cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/135076230.jpg
      Bloomingville Bloomingville Patrizia Vesikannu Sininen Kivitavaraa 13,5x22,5cm Patrizia Vesikannu Sininen Kivitavaraa 13,5x22,5cm Patrizia Vesikannu Sininen Kivitavaraa 13,5x22,5cm Patrizia Vesikannu Sininen Kivitavaraa 13,5x22,5cm tuotemerkiltä Bloomingville (1)
      Bloomingville Patrizia Vesikannu Sininen Kivitavaraa 13,5x22,5cm
      • 05711173152049
      2
      40.22 EUR
    • Bloomingville Rani Maitokanu Vihreä Keramiikka
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/154008430.jpg
      Bloomingville Bloomingville Rani Maitokanu Vihreä Keramiikka Rani Maitokanu Vihreä Keramiikka Rani Maitokanu Vihreä Keramiikka Rani Maitokanu Vihreä Keramiikka tuotemerkiltä Bloomingville (1)
      Bloomingville Rani Maitokanu Vihreä Keramiikka
      • 05711173241132
      2
      22.04 EUR
    • Bloomingville Maitokannu Kukkainen Keltainen Kivitavaraa 10x17 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/115185436.jpg
      Bloomingville Bloomingville Maitokannu Kukkainen Keltainen Kivitavaraa 10x17 cm Maitokannu Kukkainen Keltainen Kivitavaraa 10x17 cm Maitokannu Kukkainen Keltainen Kivitavaraa 10x17 cm Maitokannu Kukkainen Keltainen Kivitavaraa 10x17 cm tuotemerkiltä Bloomingville (1)
      Bloomingville Maitokannu Kukkainen Keltainen Kivitavaraa 10x17 cm
      • 05711173158720
      2
      30.64 EUR
    • Bloomingville Karahvi Kirkas Kierrätetty Lasi
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157742390.jpg
      Bloomingville Bloomingville Karahvi Kirkas Kierrätetty Lasi Karahvi Kirkas Kierrätetty Lasi Karahvi Kirkas Kierrätetty Lasi Karahvi Kirkas Kierrätetty Lasi tuotemerkiltä Bloomingville (1)
      Bloomingville Karahvi Kirkas Kierrätetty Lasi
      • 05711173243181
      2
      22.04 EUR
    • Bloomingville Maitokannu Joëlle 35 cl
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142895425.jpg
      Bloomingville Bloomingville Maitokannu Joëlle 35 cl Maitokannu Joëlle 35 cl Maitokannu Joëlle 35 cl Maitokannu Joëlle 35 cl tuotemerkiltä Bloomingville (1)
      Bloomingville Maitokannu Joëlle 35 cl
      • 05711173196326
      2
      18.21 EUR
    • Bloomingville Maya Jug, Purple, Kivitavara
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144699782.jpg
      Bloomingville Bloomingville Maya Jug, Purple, Kivitavara Maya Jug, Purple, Kivitavara Maya Jug, Purple, Kivitavara Maya Jug, Purple, Kivitavara tuotemerkiltä Bloomingville (1)
      Bloomingville Maya Jug, Purple, Kivitavara
      • 05711173214648
      2
      40.22 EUR
    • Bloomingville Karahvi & Lasi Ruskea
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/112881405.jpg
      Bloomingville Bloomingville Karahvi & Lasi Ruskea Karahvi & Lasi Ruskea Karahvi & Lasi Ruskea Karahvi & Lasi Ruskea tuotemerkiltä Bloomingville (1)
      Bloomingville Karahvi & Lasi Ruskea
      • 05711173176076
      2
      32.56 EUR
    • Bloomingville Maitokannu Kukkainen Rosa Kivitavaraa 10x17 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/110367088.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155857761.jpg
      Bloomingville Bloomingville Maitokannu Kukkainen Rosa Kivitavaraa 10x17 cm Maitokannu Kukkainen Rosa Kivitavaraa 10x17 cm Maitokannu Kukkainen Rosa Kivitavaraa 10x17 cm Maitokannu Kukkainen Rosa Kivitavaraa 10x17 cm tuotemerkiltä Bloomingville (1)
      Bloomingville Maitokannu Kukkainen Rosa Kivitavaraa 10x17 cm
      • 05711173158751
      2
      30.64 EUR
    • Bloomingville Maitokannu Kukkainen Lila Kivitavaraa 10x17 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/135060057.jpg
      Bloomingville Bloomingville Maitokannu Kukkainen Lila Kivitavaraa 10x17 cm Maitokannu Kukkainen Lila Kivitavaraa 10x17 cm Maitokannu Kukkainen Lila Kivitavaraa 10x17 cm Maitokannu Kukkainen Lila Kivitavaraa 10x17 cm tuotemerkiltä Bloomingville (1)
      Bloomingville Maitokannu Kukkainen Lila Kivitavaraa 10x17 cm
      • 05711173158744
      2
      30.64 EUR
    • Bloomingville Hanatankin pidike Kirkas Lasi 18x30cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141967529.jpg
      Bloomingville Bloomingville Hanatankin pidike Kirkas Lasi 18x30cm Hanatankin pidike Kirkas Lasi 18x30cm Hanatankin pidike Kirkas Lasi 18x30cm Hanatankin pidike Kirkas Lasi 18x30cm tuotemerkiltä Bloomingville (1)
      Bloomingville Hanatankin pidike Kirkas Lasi 18x30cm
      • 05711173143214
      2
      31.89 EUR
    • Bloomingville Maitokannu Neri
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/135112431.jpg
      Bloomingville Bloomingville Maitokannu Neri Maitokannu Neri Maitokannu Neri Maitokannu Neri tuotemerkiltä Bloomingville (1)
      Bloomingville Maitokannu Neri
      • 05711173196883
      2
      15.91 EUR
    • Bloomingville Maitokannu Lasi 9x13,5 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/127907656.jpg
      Bloomingville Bloomingville Maitokannu Lasi 9x13,5 cm Maitokannu Lasi 9x13,5 cm Maitokannu Lasi 9x13,5 cm Maitokannu Lasi 9x13,5 cm tuotemerkiltä Bloomingville (1)
      Bloomingville Maitokannu Lasi 9x13,5 cm
      • 05711173148578
      2
      18.21 EUR
    • Bloomingville Milk Jug, Kirkas, Jäätelö
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157768734.jpg
      Bloomingville Bloomingville Milk Jug, Kirkas, Jäätelö Milk Jug, Kirkas, Jäätelö Milk Jug, Kirkas, Jäätelö Milk Jug, Kirkas, Jäätelö tuotemerkiltä Bloomingville (1)
      Bloomingville Milk Jug, Kirkas, Jäätelö
      • 05711173215706
      2
      18.21 EUR
    • Bloomingville Mjölkkanna Sandrine
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141961915.jpg
      Bloomingville Bloomingville Mjölkkanna Sandrine Mjölkkanna Sandrine Mjölkkanna Sandrine Mjölkkanna Sandrine tuotemerkiltä Bloomingville (1)
      Bloomingville Mjölkkanna Sandrine
      • 05711173163960
      1
      31.89 EUR
    • Bloomingville Mjölkkanna Sandrine
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152311964.jpg
      Bloomingville Bloomingville Mjölkkanna Sandrine Mjölkkanna Sandrine Mjölkkanna Sandrine Mjölkkanna Sandrine tuotemerkiltä Bloomingville (1)
      Bloomingville Mjölkkanna Sandrine
      • 05711173163977
      1
      27.85 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Iittala DEFAULT
        • iittala
      • Eva solo DEFAULT
        • eva_solo
      • Arabia DEFAULT
        • arabia
    • Merkki (brand):
      • Arabia (arabia)
      • Iittala (iittala)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Stelton (stelton)
      • 24hShop (24hshop)
      • Aerolatte (aerolatte)
      • Aida (aida)
      • Alessi (alessi)
      • Alfi (alfi)
      • Anya (anya)
      • Bitz (bitz)
      • Black+blum (black_blum)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • BoxinBag (boxinbag)
      • Broste Copenhagen (broste_copenhagen)
      • By On (by_on)
      • Concept-art (concept_art)
      • Department (department)
      • Design House Stockholm (design_house_stockholm)
      • Design Letters (design_letters)
      • Dorre (dorre)
      • ERNST (ernst)
      • Espro (espro)
      • Eva Trio (eva_trio)
      • Exxent (exxent)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Form & Refine (form_refine)
      • Georg Jensen (georg_jensen)
      • Gerbera (gerbera)
      • Hario (hario)
      • HAY (hay)
      • HK Living (hk_living)
      • Holmegaard (holmegaard)
      • House Doctor (house_doctor)
      • IFavine (ifavine)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • Kay bojesen (kay_bojesen)
      • Kilner (kilner)
      • Kosta Boda (kosta_boda)
      • Kähler (ka_hler)
      • Le Creuset (le_creuset)
      • Lene Bjerre (lene_bjerre)
      • Lokal Helsinki (lokal_helsinki)
      • Luigi Bormioli (luigi_bormioli)
      • Luminarc (luminarc)
      • Maku (maku)
      • Marimekko (marimekko)
      • Martinex (martinex)
      • Mateus (mateus)
      • Menu (menu)
      • Mikamax (mikamax)
      • Motta (motta)
      • Muurla (muurla)
      • Muut (muut)
      • Muuto (muuto)
      • Nachtmann (nachtmann)
      • Nordal (nordal)
      • Nordwik (nordwik)
      • Orrefors (orrefors)
      • Petite Friture (petite_friture)
      • Peugeot (peugeot)
      • Pillivuyt (pillivuyt)
      • PotteryJo (potteryjo)
      • Rice (rice)
      • Riedel (riedel)
      • Rig-Tig (rig_tig)
      • Rosendahl (rosendahl)
      • Rosenthal (rosenthal)
      • Royal Copenhagen (royal_copenhagen)
      • Royal Doulton (royal_doulton)
      • Rörstrand (ro_rstrand)
      • Sagaform (sagaform)
      • Serax (serax)
      • Sistema (sistema)
      • Skagerak (skagerak)
      • Skrufs Glasbruk (skrufs_glasbruk)
      • Spiegelau (spiegelau)
      • Spode (spode)
      • Swell (swell)
      • Tivoli Audio (tivoli_audio)
      • Tom Dixon (tom_dixon)
      • Tomorrow's Kitchen (tomorrow_s_kitchen)
      • Vaja Finland (vaja_finland)
      • Villeroy & Boch (villeroy_boch)
      • Vinturi (vinturi)
      • Waterford (waterford)
      • WMF (wmf)
      • Yoursurprise (yoursurprise)
    • Hinta (price):
      • < 30 € (budget)
      • 30 € - 45 € (price_2)
      • 45 € - 70 € (price_3)
      • ≥ 70 € (price_4)
    • Kannun tyyppi (kannun_tyyppi):
      • Juomasäiliö (juomasa_ilio_)
      • Kannu (kannu)
      • Karahvi (karahvi)
      • Kastikekannu (kastikekannu)
      • Maitokannu (maitokannu)
      • Vesikarahvi (vesikarahvi)
      • Viinikarahvi (viinikarahvi)
      • Viskikarahvi (viskikarahvi)
    • Sarja (group):
      • Arabia Arctica (arabia_arctica)
      • Arabia Esteri (arabia_esteri)
      • Arabia Huvila (arabia_huvila)
      • Arabia KoKo (arabia_koko)
      • Arabia Muumi (arabia_muumi)
      • Arabia Paratiisi (arabia_paratiisi)
      • Arabia Pastoraali (arabia_pastoraali)
      • Iittala Aino Aalto (iittala_aino_aalto)
      • Iittala Essence (iittala_essence)
      • Iittala Kartio (iittala_kartio)
      • Iittala Teema (iittala_teema)
      • Iittala Ultima Thule (iittala_ultima_thule)
      • Marimekko Räsymatto (marimekko_ra_symatto)
      • Villeroy & Boch NewWave (villeroy_boch_newwave)
    • Kannun tilavuus (L) (kannun_koko):
      • < 0.5 L (kannun_koko_1)
      • 0.5 L - 1 L (kannun_koko_2)
      • ≥ 1 L (kannun_koko_3)
    • Konepesun kestävä (konepesun_kesta_va_):
      • Kyllä (kylla_)
      • Ei (ei)
    • Kannun materiaali (kannun_materiaali):
      • Keraaminen (keraaminen)
      • Kristallilasi (kristallilasi)
      • Lasi (lasi)
      • Muovi (muovi)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Teräs (tera_s)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Juomien tyyppi (juomien_tyyppi):
      • Mehu (mehu)
      • Vesi (vesi)
      • Viini (viini)
      • Viski (viski)
    • Suunnittelija (suunnittelija):
      • Kaj Franck (kaj_franck)
      • Tapio Wirkkala (tapio_wirkkala)
      • Antonio Citterio (antonio_citterio)
      • Toan Nguyen (toan_nguyen)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi