x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Design House Stockholm Kaatimet

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Design House Stockholm Unda karahvi, kirkas
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/161523945.jpg
      Design House Stockholm Design House Stockholm Unda karahvi, kirkas Unda karahvi, kirkas Unda karahvi, kirkas This elegant carafe from Design House Stockholm is called Unda, which means wave in Latin. The carafe is designed by Matti Klenell, and has a straight design with an edge that symbolizes a wave. It is made of mouth-blown glass and is dishwasher safe. Osta Vesikarahvit & Vesikannut ja muita Vesi, Kahvi & Tee @ Royal Design. (1)
      Design House Stockholm Unda karahvi, kirkas
      • 07340043317738
      3
      42.91 EUR
    • Design House Stockholm Fia kannu kirkas/keltainen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150660229.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141964928.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/119648909.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142274908.jpg
      Design House Stockholm Design House Stockholm Fia kannu kirkas/keltainen Fia kannu kirkas/keltainen Fia kannu kirkas/keltainen Design House Stockholmin Fia-karahvi on käytönnöllinen ja yksinkertainen luonnonläheisine muotoineen. Tilavuus 1 l. Voidaan käyttää myös maljakkona. Fia, Karahvi, Meripihka - Design House Stockholm - Amber Vesikarahvit & Vesikannut i - Design House Stockholm (1)
      Design House Stockholm Fia kannu kirkas/keltainen
      • 07340043300686
      2
      79.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Iittala DEFAULT
        • iittala
      • Eva solo DEFAULT
        • eva_solo
      • Arabia DEFAULT
        • arabia
    • Merkki (brand):
      • Arabia (arabia)
      • Iittala (iittala)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Stelton (stelton)
      • 24hShop (24hshop)
      • &tradition (_tradition)
      • Aida (aida)
      • Alessi (alessi)
      • Alfi (alfi)
      • Arcoroc (arcoroc)
      • Balvi (balvi)
      • Black+blum (black_blum)
      • Blomus (blomus)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Bormioli Rocco (bormioli_rocco)
      • Broste Copenhagen (broste_copenhagen)
      • By On (by_on)
      • CamelBak (camelbak)
      • Concept-art (concept_art)
      • DeLonghi (delonghi)
      • Department (department)
      • Design House Stockholm (design_house_stockholm)
      • Design Letters (design_letters)
      • Dorre (dorre)
      • ERNST (ernst)
      • Exxent (exxent)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Final Touch (final_touch)
      • Form & Refine (form_refine)
      • Funktion (funktion)
      • Georg Jensen (georg_jensen)
      • Gerbera (gerbera)
      • Hario (hario)
      • HAY (hay)
      • HK Living (hk_living)
      • Holmegaard (holmegaard)
      • House Doctor (house_doctor)
      • Höganäs keramik (ho_gana_s_keramik)
      • IFavine (ifavine)
      • Kay bojesen (kay_bojesen)
      • Kilner (kilner)
      • Kosta Boda (kosta_boda)
      • Kähler (ka_hler)
      • Lene Bjerre (lene_bjerre)
      • Lokal Helsinki (lokal_helsinki)
      • Luigi Bormioli (luigi_bormioli)
      • Marimekko (marimekko)
      • Mateus (mateus)
      • Menu (menu)
      • Mikamax (mikamax)
      • Motta (motta)
      • Mumin (mumin)
      • Muubs (muubs)
      • Muurla (muurla)
      • Muuto (muuto)
      • Nachtmann (nachtmann)
      • New Works (new_works)
      • Nordal (nordal)
      • Orrefors (orrefors)
      • Paradisverkstaden (paradisverkstaden)
      • Peugeot (peugeot)
      • Pillivuyt (pillivuyt)
      • PotteryJo (potteryjo)
      • Rice (rice)
      • Riedel (riedel)
      • Rig-Tig (rig_tig)
      • Rosendahl (rosendahl)
      • Rosenthal (rosenthal)
      • Rosti Mepal (rosti_mepal)
      • Royal Copenhagen (royal_copenhagen)
      • Royal Doulton (royal_doulton)
      • Rörstrand (ro_rstrand)
      • Sagaform (sagaform)
      • Serax (serax)
      • Skagerak (skagerak)
      • Spiegelau (spiegelau)
      • Spode (spode)
      • Vaja Finland (vaja_finland)
      • Villeroy & Boch (villeroy_boch)
      • WMF (wmf)
      • XD Design (xd_design)
      • Yoursurprise (yoursurprise)
    • Hinta (price):
      • < 30 € (budget)
      • 30 € - 40 € (price_2)
      • 40 € - 65 € (price_3)
      • ≥ 65 € (price_4)
    • Kannun tyyppi (kannun_tyyppi):
      • Juomasäiliö (juomasa_ilio_)
      • Kannu (kannu)
      • Karahvi (karahvi)
      • Kastikekannu (kastikekannu)
      • Maitokannu (maitokannu)
      • Vesikarahvi (vesikarahvi)
      • Viinikarahvi (viinikarahvi)
      • Viskikarahvi (viskikarahvi)
    • Sarja (group):
      • Arabia Esteri (arabia_esteri)
      • Arabia Huvila (arabia_huvila)
      • Arabia KoKo (arabia_koko)
      • Arabia Muumi (arabia_muumi)
      • Arabia Paratiisi (arabia_paratiisi)
      • Arabia Pastoraali (arabia_pastoraali)
      • Iittala Aino Aalto (iittala_aino_aalto)
      • Iittala Essence (iittala_essence)
      • Iittala Kartio (iittala_kartio)
      • Iittala Raami (iittala_raami)
      • Iittala Teema (iittala_teema)
      • Iittala Ultima Thule (iittala_ultima_thule)
      • Marimekko Sukat Makkaralla (marimekko_sukat_makkaralla)
      • Villeroy & Boch NewWave (villeroy_boch_newwave)
    • Kannun tilavuus (L) (kannun_koko):
      • < 0.69 L (kannun_koko_1)
      • 0.69 L - 1 L (kannun_koko_2)
      • 1 L - 1.2 L (kannun_koko_3)
      • ≥ 1.2 L (kannun_koko_4)
    • Konepesun kestävä (konepesun_kesta_va_):
      • Kyllä (kylla_)
      • Ei (ei)
    • Kannun materiaali (kannun_materiaali):
      • Keraaminen (keraaminen)
      • Kristallilasi (kristallilasi)
      • Lasi (lasi)
      • Muovi (muovi)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Teräs (tera_s)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Juomien tyyppi (juomien_tyyppi):
      • Glögi (glo_gi)
      • Mehu (mehu)
      • Vesi (vesi)
      • Viini (viini)
      • Virvoitusjuoma (virvoitusjuoma)
    • Suunnittelija (suunnittelija):
      • Kaj Franck (kaj_franck)
      • Tapio Wirkkala (tapio_wirkkala)
      • Antonio Citterio (antonio_citterio)
      • Toan Nguyen (toan_nguyen)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi