x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Design House Stockholm Kaatimet

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Design House Stockholm Blond Creamer Raidallinen - Maitokannut Luuposliini Valkoinen - 1060-0101
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141970125.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/127906008.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/111099276.jpg
      Design House Stockholm Design House Stockholm Blond Creamer Raidallinen - Maitokannut Luuposliini Valkoinen - 1060-0101 Blond Creamer Raidallinen - Maitokannut Luuposliini Valkoinen - 1060-0101 Blond Creamer Raidallinen - Maitokannut Luuposliini Valkoinen - 1060-0101 Blond kannu valkoinen/raita tuotemerkiltä Design House Stockholm (2)
      Design House Stockholm Blond Creamer Raidallinen - Maitokannut Luuposliini Valkoinen - 1060-0101
      • 07350021831699
      4
      good_buy
      40.67 EUR
    • Design House Stockholm Fia Karahvi Meripihka - Vesikarahvit & Vesikannut Amber - 1750-0700
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150660229.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141964928.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/119648909.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142274908.jpg
      Design House Stockholm Design House Stockholm Fia Karahvi Meripihka - Vesikarahvit & Vesikannut Amber - 1750-0700 Fia Karahvi Meripihka - Vesikarahvit & Vesikannut Amber - 1750-0700 Fia Karahvi Meripihka - Vesikarahvit & Vesikannut Amber - 1750-0700 Design House Stockholmin Fia-karahvi on käytönnöllinen ja yksinkertainen luonnonläheisine muotoineen. Tilavuus 1 l. Voidaan käyttää myös maljakkona. Fia, Karahvi, Meripihka - Design House Stockholm - Amber Vesikarahvit & Vesikannut i - Design House Stockholm (1)
      Design House Stockholm Fia Karahvi Meripihka - Vesikarahvit & Vesikannut Amber - 1750-0700
      • 07340043300686
      4
      64.39 EUR
    • Design House Stockholm Unda karahvi, kirkas
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/161523945.jpg
      Design House Stockholm Design House Stockholm Unda karahvi, kirkas Unda karahvi, kirkas Unda karahvi, kirkas Design House Stockholmin Unda-karahvin yksinkertainen mutta vahva ja tunnistettava muoto on ruotsalaisen Matti Klenellin käsialaa.Hän suunnitteli Unda-lasiston alun perin Ruotsin kansallismuseon NM&-ravintolalletavoitteenaan luoda monikäyttöisiä lasiesineitä, joiden ilme toisi jotain uutta pohjoismaiseen muotoiluperinteeseen.Karahvia kiertävä rengas paitsi antaa visuaalista omaleimaisuutta, toimii myös merkkinä, kuinka täyteen kaadin kannattaa täyttää. Suupuhallettu lasikarahvi onkin kiinnost... (1)
      Design House Stockholm Unda karahvi, kirkas
      • 07340043317738
      3
      deal
      41.90 EUR
    • Design House Stockholm Fia Karahvi 2013 Amethyst - Vesikarahvit & Vesikannut Mix - 1750-0009
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150658931.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/115069595.jpg
      Design House Stockholm Design House Stockholm Fia Karahvi 2013 Amethyst - Vesikarahvit & Vesikannut Mix - 1750-0009 Fia Karahvi 2013 Amethyst - Vesikarahvit & Vesikannut Mix - 1750-0009 Fia Karahvi 2013 Amethyst - Vesikarahvit & Vesikannut Mix - 1750-0009 Fia Karahvi 2013, Amethyst Design House Stockholm Vesikarahvit & Vesikannut Mix . Osta Vesikarahvit & Vesikannut ja muita Vesi, Kahvi & Tee @ Royal Design. (1)
      Design House Stockholm Fia Karahvi 2013 Amethyst - Vesikarahvit & Vesikannut Mix - 1750-0009
      • 07340043306718
      1
      76.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Iittala DEFAULT
        • iittala
      • Eva solo DEFAULT
        • eva_solo
      • Arabia DEFAULT
        • arabia
    • Merkki (brand):
      • Arabia (arabia)
      • Iittala (iittala)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Stelton (stelton)
      • 24 (24)
      • Aerolatte (aerolatte)
      • Aida (aida)
      • Alessi (alessi)
      • Alfi (alfi)
      • Anya (anya)
      • Bitz (bitz)
      • Black+blum (black_blum)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • BoxinBag (boxinbag)
      • Broste Copenhagen (broste_copenhagen)
      • By On (by_on)
      • Concept-art (concept_art)
      • Coolstuff (coolstuff)
      • Department (department)
      • Design House Stockholm (design_house_stockholm)
      • Design Letters (design_letters)
      • Dorre (dorre)
      • Dutchdeluxes (dutchdeluxes)
      • ERNST (ernst)
      • Espro (espro)
      • Eva Trio (eva_trio)
      • Exxent (exxent)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Form & Refine (form_refine)
      • Georg Jensen (georg_jensen)
      • Gerbera (gerbera)
      • Hario (hario)
      • HAY (hay)
      • HK Living (hk_living)
      • Holmegaard (holmegaard)
      • House Doctor (house_doctor)
      • IFavine (ifavine)
      • Kay bojesen (kay_bojesen)
      • Kilner (kilner)
      • Kosta Boda (kosta_boda)
      • Kähler (ka_hler)
      • Le Creuset (le_creuset)
      • Lene Bjerre (lene_bjerre)
      • Lokal Helsinki (lokal_helsinki)
      • Luigi Bormioli (luigi_bormioli)
      • Luminarc (luminarc)
      • Maku (maku)
      • Marimekko (marimekko)
      • Martinex (martinex)
      • Mateus (mateus)
      • Menu (menu)
      • Mikamax (mikamax)
      • Motta (motta)
      • Muurla (muurla)
      • Muut (muut)
      • Muuto (muuto)
      • Nachtmann (nachtmann)
      • Nordal (nordal)
      • Nordwik (nordwik)
      • Orrefors (orrefors)
      • Petite Friture (petite_friture)
      • Peugeot (peugeot)
      • Pillivuyt (pillivuyt)
      • PotteryJo (potteryjo)
      • Pyrex (pyrex)
      • Rice (rice)
      • Riedel (riedel)
      • Rig-Tig (rig_tig)
      • Rosendahl (rosendahl)
      • Rosenthal (rosenthal)
      • Royal Copenhagen (royal_copenhagen)
      • Royal Doulton (royal_doulton)
      • Rörstrand (ro_rstrand)
      • Sagaform (sagaform)
      • Serax (serax)
      • Sistema (sistema)
      • Skagerak (skagerak)
      • Skrufs Glasbruk (skrufs_glasbruk)
      • Spiegelau (spiegelau)
      • Spode (spode)
      • Swell (swell)
      • Tivoli Audio (tivoli_audio)
      • Tom Dixon (tom_dixon)
      • Tomorrow's Kitchen (tomorrow_s_kitchen)
      • Vaja Finland (vaja_finland)
      • Villeroy & Boch (villeroy_boch)
      • Waterford (waterford)
      • WMF (wmf)
      • Yoursurprise (yoursurprise)
    • Hinta (price):
      • < 30 € (budget)
      • 30 € - 45 € (price_2)
      • 45 € - 70 € (price_3)
      • ≥ 70 € (price_4)
    • Kannun tyyppi (kannun_tyyppi):
      • Juomasäiliö (juomasa_ilio_)
      • Kannu (kannu)
      • Karahvi (karahvi)
      • Kastikekannu (kastikekannu)
      • Maitokannu (maitokannu)
      • Vesikarahvi (vesikarahvi)
      • Viinikarahvi (viinikarahvi)
      • Viskikarahvi (viskikarahvi)
    • Sarja (group):
      • Arabia Arctica (arabia_arctica)
      • Arabia Esteri (arabia_esteri)
      • Arabia Huvila (arabia_huvila)
      • Arabia KoKo (arabia_koko)
      • Arabia Muumi (arabia_muumi)
      • Arabia Paratiisi (arabia_paratiisi)
      • Arabia Pastoraali (arabia_pastoraali)
      • Iittala Aino Aalto (iittala_aino_aalto)
      • Iittala Essence (iittala_essence)
      • Iittala Kartio (iittala_kartio)
      • Iittala Teema (iittala_teema)
      • Iittala Ultima Thule (iittala_ultima_thule)
      • Marimekko Räsymatto (marimekko_ra_symatto)
      • Villeroy & Boch NewWave (villeroy_boch_newwave)
    • Kannun tilavuus (L) (kannun_koko):
      • < 0.5 L (kannun_koko_1)
      • 0.5 L - 1 L (kannun_koko_2)
      • ≥ 1 L (kannun_koko_3)
    • Konepesun kestävä (konepesun_kesta_va_):
      • Kyllä (kylla_)
      • Ei (ei)
    • Kannun materiaali (kannun_materiaali):
      • Keraaminen (keraaminen)
      • Kristallilasi (kristallilasi)
      • Lasi (lasi)
      • Muovi (muovi)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Teräs (tera_s)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Juomien tyyppi (juomien_tyyppi):
      • Mehu (mehu)
      • Vesi (vesi)
      • Viini (viini)
      • Viski (viski)
    • Suunnittelija (suunnittelija):
      • Kaj Franck (kaj_franck)
      • Tapio Wirkkala (tapio_wirkkala)
      • Antonio Citterio (antonio_citterio)
      • Toan Nguyen (toan_nguyen)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi