x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Dorre Kaatimet

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 7
    • Dorre Snow Star Mulled Wine Caraffe 1,3 L - Joulukoristeet Lasi Musta - 5-7016
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165142955.jpg
      Dorre Dorre Snow Star Mulled Wine Caraffe 1,3 L - Joulukoristeet Lasi Musta - 5-7016 Snow Star Mulled Wine Caraffe 1,3 L - Joulukoristeet Lasi Musta - 5-7016 Snow Star Mulled Wine Caraffe 1,3 L - Joulukoristeet Lasi Musta - 5-7016 Glögipullo Takorauta pidikkeellä tuotemerkiltä Dorre (3)
      Dorre Snow Star Mulled Wine Caraffe 1,3 L - Joulukoristeet Lasi Musta - 5-7016
      • 07392753570163
      3
      29.90 EUR
    • Dorre Björka Glögikarahvi Lämpöteline 1 L - Viinikarahvit Lasi Kirkas - 5-8410
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/135083733.jpg
      Dorre Dorre Björka Glögikarahvi Lämpöteline 1 L - Viinikarahvit Lasi Kirkas - 5-8410 Björka Glögikarahvi Lämpöteline 1 L - Viinikarahvit Lasi Kirkas - 5-8410 Björka Glögikarahvi Lämpöteline 1 L - Viinikarahvit Lasi Kirkas - 5-8410 Glögikarahvi lasia kromatulla telineellä 1 litra tuotemerkiltä Dorre (1)
      Dorre Björka Glögikarahvi Lämpöteline 1 L - Viinikarahvit Lasi Kirkas - 5-8410
      • 07392753584108
      3
      33.52 EUR
    • Dorre Rosita Glögikannu,1,3 L Lämmitin - Glögimukit Lasi Musta - 5-8225
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149129528.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165142773.jpg
      Dorre Dorre Rosita Glögikannu,1,3 L Lämmitin - Glögimukit Lasi Musta - 5-8225 Rosita Glögikannu,1,3 L Lämmitin - Glögimukit Lasi Musta - 5-8225 Rosita Glögikannu,1,3 L Lämmitin - Glögimukit Lasi Musta - 5-8225 Rosita on Dorren valmistama tyylikäs kannu, josta tarjoilet glögin tai teen tyylikkäästi. Kannun mukana tule sille tarkoitettu teline, jonka alle voit sijoittaa pienen tuikun joka pitää juomasi lämpimänä. Kannun tilavuus 1,3 L. Osta Glögimukit ja muita Mukit & Kupit @ Royal Design. (1)
      Dorre Rosita Glögikannu,1,3 L Lämmitin - Glögimukit Lasi Musta - 5-8225
      • 07392753582258
      3
      29.90 EUR
    • Dorre Juomatankki + kansi ja kraana 4 L
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/113493645.jpg
      Dorre Dorre Juomatankki + kansi ja kraana 4 L Juomatankki + kansi ja kraana 4 L Juomatankki + kansi ja kraana 4 L Juomatankki + kansi ja kraana 4 L tuotemerkiltä Dorre (1)
      Dorre Juomatankki + kansi ja kraana 4 L
      • 07392753512774
      2
      28.72 EUR
    • Dorre Juomatankki telineellä 4 L
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/135105045.jpg
      Dorre Dorre Juomatankki telineellä 4 L Juomatankki telineellä 4 L Juomatankki telineellä 4 L Juomatankki telineellä 4 L tuotemerkiltä Dorre (1)
      Dorre Juomatankki telineellä 4 L
      • 07392753512408
      2
      25.00 EUR
    • Dorre Karahvi lasia 1 l
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/110893777.jpg
      Dorre Dorre Karahvi lasia 1 l Karahvi lasia 1 l Karahvi lasia 1 l Karahvi lasia 1 l tuotemerkiltä Dorre (1)
      Dorre Karahvi lasia 1 l
      • 07392753350673
      2
      19.99 EUR
    • Dorre Vinnie Karahvi Ruostumaton Teräs/ - Viinikarahvit Lasi Kirkas - 5-8501
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152323878.jpg
      Dorre Dorre Vinnie Karahvi Ruostumaton Teräs/ - Viinikarahvit Lasi Kirkas - 5-8501 Vinnie Karahvi Ruostumaton Teräs/ - Viinikarahvit Lasi Kirkas - 5-8501 Vinnie Karahvi Ruostumaton Teräs/ - Viinikarahvit Lasi Kirkas - 5-8501 Dorren tyylikäs Vinnie karahvi on valmistettu korkealaatuisesta lasista, ja ruostumattomasta teräksestä. Karahvi on muotoiltu laakeaksi, joka mahdollistaa viinin ilmaantumisen juuri täydellisesti. Tilavuus 1,3 L. Karahvi sopii puhdistettavaksi astianpesukoneessa. Osta Viinikarahvit ja muita Drinkki-& Baaritarvikkeet @ Royal Design. (1)
      Dorre Vinnie Karahvi Ruostumaton Teräs/ - Viinikarahvit Lasi Kirkas - 5-8501
      • 07392753585013
      1
      50.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Iittala DEFAULT
        • iittala
      • Eva solo DEFAULT
        • eva_solo
      • Arabia DEFAULT
        • arabia
    • Merkki (brand):
      • Arabia (arabia)
      • Iittala (iittala)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Stelton (stelton)
      • 24hShop (24hshop)
      • Aerolatte (aerolatte)
      • Aida (aida)
      • Alessi (alessi)
      • Alfi (alfi)
      • Anya (anya)
      • Bitz (bitz)
      • Black+blum (black_blum)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • BoxinBag (boxinbag)
      • Broste Copenhagen (broste_copenhagen)
      • By On (by_on)
      • Concept-art (concept_art)
      • Department (department)
      • Design House Stockholm (design_house_stockholm)
      • Design Letters (design_letters)
      • Dorre (dorre)
      • ERNST (ernst)
      • Espro (espro)
      • Eva Trio (eva_trio)
      • Exxent (exxent)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Form & Refine (form_refine)
      • Georg Jensen (georg_jensen)
      • Gerbera (gerbera)
      • Hario (hario)
      • HAY (hay)
      • HK Living (hk_living)
      • Holmegaard (holmegaard)
      • House Doctor (house_doctor)
      • IFavine (ifavine)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • Kay bojesen (kay_bojesen)
      • Kilner (kilner)
      • Kosta Boda (kosta_boda)
      • Kähler (ka_hler)
      • Le Creuset (le_creuset)
      • Lene Bjerre (lene_bjerre)
      • Lokal Helsinki (lokal_helsinki)
      • Luigi Bormioli (luigi_bormioli)
      • Luminarc (luminarc)
      • Maku (maku)
      • Marimekko (marimekko)
      • Martinex (martinex)
      • Mateus (mateus)
      • Menu (menu)
      • Mikamax (mikamax)
      • Motta (motta)
      • Muurla (muurla)
      • Muut (muut)
      • Muuto (muuto)
      • Nachtmann (nachtmann)
      • Nordal (nordal)
      • Nordwik (nordwik)
      • Orrefors (orrefors)
      • Petite Friture (petite_friture)
      • Peugeot (peugeot)
      • Pillivuyt (pillivuyt)
      • PotteryJo (potteryjo)
      • Rice (rice)
      • Riedel (riedel)
      • Rig-Tig (rig_tig)
      • Rosendahl (rosendahl)
      • Rosenthal (rosenthal)
      • Royal Copenhagen (royal_copenhagen)
      • Royal Doulton (royal_doulton)
      • Rörstrand (ro_rstrand)
      • Sagaform (sagaform)
      • Serax (serax)
      • Sistema (sistema)
      • Skagerak (skagerak)
      • Skrufs Glasbruk (skrufs_glasbruk)
      • Spiegelau (spiegelau)
      • Spode (spode)
      • Swell (swell)
      • Tivoli Audio (tivoli_audio)
      • Tom Dixon (tom_dixon)
      • Tomorrow's Kitchen (tomorrow_s_kitchen)
      • Vaja Finland (vaja_finland)
      • Villeroy & Boch (villeroy_boch)
      • Vinturi (vinturi)
      • Waterford (waterford)
      • WMF (wmf)
      • Yoursurprise (yoursurprise)
    • Hinta (price):
      • < 30 € (budget)
      • 30 € - 45 € (price_2)
      • 45 € - 70 € (price_3)
      • ≥ 70 € (price_4)
    • Kannun tyyppi (kannun_tyyppi):
      • Juomasäiliö (juomasa_ilio_)
      • Kannu (kannu)
      • Karahvi (karahvi)
      • Kastikekannu (kastikekannu)
      • Maitokannu (maitokannu)
      • Vesikarahvi (vesikarahvi)
      • Viinikarahvi (viinikarahvi)
      • Viskikarahvi (viskikarahvi)
    • Sarja (group):
      • Arabia Arctica (arabia_arctica)
      • Arabia Esteri (arabia_esteri)
      • Arabia Huvila (arabia_huvila)
      • Arabia KoKo (arabia_koko)
      • Arabia Muumi (arabia_muumi)
      • Arabia Paratiisi (arabia_paratiisi)
      • Arabia Pastoraali (arabia_pastoraali)
      • Iittala Aino Aalto (iittala_aino_aalto)
      • Iittala Essence (iittala_essence)
      • Iittala Kartio (iittala_kartio)
      • Iittala Teema (iittala_teema)
      • Iittala Ultima Thule (iittala_ultima_thule)
      • Marimekko Räsymatto (marimekko_ra_symatto)
      • Villeroy & Boch NewWave (villeroy_boch_newwave)
    • Kannun tilavuus (L) (kannun_koko):
      • < 0.5 L (kannun_koko_1)
      • 0.5 L - 1 L (kannun_koko_2)
      • ≥ 1 L (kannun_koko_3)
    • Konepesun kestävä (konepesun_kesta_va_):
      • Kyllä (kylla_)
      • Ei (ei)
    • Kannun materiaali (kannun_materiaali):
      • Keraaminen (keraaminen)
      • Kristallilasi (kristallilasi)
      • Lasi (lasi)
      • Muovi (muovi)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Teräs (tera_s)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Juomien tyyppi (juomien_tyyppi):
      • Mehu (mehu)
      • Vesi (vesi)
      • Viini (viini)
      • Viski (viski)
    • Suunnittelija (suunnittelija):
      • Kaj Franck (kaj_franck)
      • Tapio Wirkkala (tapio_wirkkala)
      • Antonio Citterio (antonio_citterio)
      • Toan Nguyen (toan_nguyen)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi