x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    ERNST Kaatimet

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 13
    • ERNST Kannu 12x19 Cm - Maljakot Kivitavara Valkoinen - 246853
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142277834.jpg
      ERNST ERNST Kannu 12x19 Cm - Maljakot Kivitavara Valkoinen - 246853 Kannu 12x19 Cm - Maljakot Kivitavara Valkoinen - 246853 Kannu 12x19 Cm - Maljakot Kivitavara Valkoinen - 246853 Keraaminen, tyylikäs Ernst Kirchsteigerin valmistama kannu on tyylikäs lisä mihin tahansa kotiin. Täydellinen yhdistettäväksi muihin saman valmistajan astioihin. Kannussa on ERNST logo sen etualalla. Saatavana useassa eri koossa ja värissä. Osta Maljakot ja muita Koristelu @ Royal Design. (1)
      ERNST Kannu 12x19 Cm - Maljakot Kivitavara Valkoinen - 246853
      • 07332481070139
      3
      33.49 EUR
    • ERNST Kannu/maljakko 7 Cm - Maljakot Kivitavara Valkoinen - 247653
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152338598.jpg
      ERNST ERNST Kannu/maljakko 7 Cm - Maljakot Kivitavara Valkoinen - 247653 Kannu/maljakko 7 Cm - Maljakot Kivitavara Valkoinen - 247653 Kannu/maljakko 7 Cm - Maljakot Kivitavara Valkoinen - 247653 Kannu Valkoinen 21 cm tuotemerkiltä Ernst Kirchsteiger (1)
      ERNST Kannu/maljakko 7 Cm - Maljakot Kivitavara Valkoinen - 247653
      • 07332481072638
      3
      25.91 EUR
    • ERNST Maitokannu 9 Cm - Maitokannut Kivitavara Valkoinen - 247153
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152323619.jpg
      ERNST ERNST Maitokannu 9 Cm - Maitokannut Kivitavara Valkoinen - 247153 Maitokannu 9 Cm - Maitokannut Kivitavara Valkoinen - 247153 Maitokannu 9 Cm - Maitokannut Kivitavara Valkoinen - 247153 Ernstin valmistama minimalistisen tyylikäs maitokannu. Osta Maitokannut ja muita Vesi, Kahvi & Tee @ Royal Design. (1)
      ERNST Maitokannu 9 Cm - Maitokannut Kivitavara Valkoinen - 247153
      • 07332481072003
      3
      19.00 EUR
    • ERNST Kannu/maljakko 7 Cm - Maljakot Kivitavara Luonnonvaalea - 247654
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152332423.jpg
      ERNST ERNST Kannu/maljakko 7 Cm - Maljakot Kivitavara Luonnonvaalea - 247654 Kannu/maljakko 7 Cm - Maljakot Kivitavara Luonnonvaalea - 247654 Kannu/maljakko 7 Cm - Maljakot Kivitavara Luonnonvaalea - 247654 Rustiikkisen kaunis Ernstin valmistama kannu sopii niin tarjoiluun kuin sisustukseen. Osta Maljakot ja muita Koristelu @ Royal Design. (1)
      ERNST Kannu/maljakko 7 Cm - Maljakot Kivitavara Luonnonvaalea - 247654
      • 07332481072645
      3
      25.91 EUR
    • ERNST Quote Kannu "I Det Enkla" - Maitokannut Kivitavara Valkoinen - 245853V
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152334555.jpg
      ERNST ERNST Quote Kannu "I Det Enkla" - Maitokannut Kivitavara Valkoinen - 245853V Quote Kannu "I Det Enkla" - Maitokannut Kivitavara Valkoinen - 245853V Quote Kannu "I Det Enkla" - Maitokannut Kivitavara Valkoinen - 245853V Maitokannu Valkoinen 'I det enkla' tuotemerkiltä Ernst Kirchsteiger (1)
      ERNST Quote Kannu "I Det Enkla" - Maitokannut Kivitavara Valkoinen - 245853V
      • 07332481072669
      3
      19.16 EUR
    • ERNST Maitokannu I det enkla, Harmaa
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151274587.jpg
      ERNST ERNST Maitokannu I det enkla, Harmaa Maitokannu I det enkla, Harmaa Maitokannu I det enkla, Harmaa Maitokannu I det enkla, Harmaa tuotemerkiltä Ernst Kirchsteiger (1)
      ERNST Maitokannu I det enkla, Harmaa
      • 07332481066637
      2
      19.16 EUR
    • ERNST Maitokannu Harmaa
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151642527.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147603688.jpg
      ERNST ERNST Maitokannu Harmaa Maitokannu Harmaa Maitokannu Harmaa Maitokannu Harmaa tuotemerkiltä Ernst Kirchsteiger (1)
      ERNST Maitokannu Harmaa
      • 07332481072027
      2
      17.25 EUR
    • ERNST Kannu 12x19 Cm - Maljakot Kivitavara Harmaa - 246805
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142277739.jpg
      ERNST ERNST Kannu 12x19 Cm - Maljakot Kivitavara Harmaa - 246805 Kannu 12x19 Cm - Maljakot Kivitavara Harmaa - 246805 Kannu 12x19 Cm - Maljakot Kivitavara Harmaa - 246805 Keraaminen, tyylikäs Ernst Kirchsteigerin valmistama kannu on tyylikäs lisä mihin tahansa kotiin. Täydellinen yhdistettäväksi muihin saman valmistajan astioihin. Kannussa on ERNST logo sen etualalla. Saatavana useassa eri koossa ja värissä. Osta Maljakot ja muita Koristelu @ Royal Design. (1)
      ERNST Kannu 12x19 Cm - Maljakot Kivitavara Harmaa - 246805
      • 07332481070146
      2
      33.49 EUR
    • ERNST Glass Jug D9 H7cm - Maitokannut Lasi Kirkas - 245105
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152340320.jpg
      ERNST ERNST Glass Jug D9 H7cm - Maitokannut Lasi Kirkas - 245105 Glass Jug D9 H7cm - Maitokannut Lasi Kirkas - 245105 Glass Jug D9 H7cm - Maitokannut Lasi Kirkas - 245105 Mjölkkanna Lasi 7 cm tuotemerkiltä Ernst Kirchsteiger (1)
      ERNST Glass Jug D9 H7cm - Maitokannut Lasi Kirkas - 245105
      • 07332481072768
      2
      17.25 EUR
    • ERNST Maitokannu pilkullinen valkoinen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151642523.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152323876.jpg
      ERNST ERNST Maitokannu pilkullinen valkoinen Maitokannu pilkullinen valkoinen Maitokannu pilkullinen valkoinen Maitokannu pilkullinen valkoinen tuotemerkiltä Ernst Kirchsteiger (1)
      ERNST Maitokannu pilkullinen valkoinen
      • 07332481072010
      2
      17.25 EUR
    • ERNST Maitokannu I det enkla, valkoinen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142276005.jpg
      ERNST ERNST Maitokannu I det enkla, valkoinen Maitokannu I det enkla, valkoinen Maitokannu I det enkla, valkoinen Maitokannu I det enkla, valkoinen tuotemerkiltä Ernst Kirchsteiger (1)
      ERNST Maitokannu I det enkla, valkoinen
      • 07332481066620
      2
      19.16 EUR
    • ERNST Maitokannu I det enkla, Tummanharmaa
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142268284.jpg
      ERNST ERNST Maitokannu I det enkla, Tummanharmaa Maitokannu I det enkla, Tummanharmaa Maitokannu I det enkla, Tummanharmaa Maitokannu I det enkla, Tummanharmaa tuotemerkiltä Ernst Kirchsteiger (1)
      ERNST Maitokannu I det enkla, Tummanharmaa
      • 07332481066651
      2
      19.16 EUR
    • ERNST Kannu/maljakko 7 Cm - Maljakot Kivitavara Harmaa - 247605
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152338339.jpg
      ERNST ERNST Kannu/maljakko 7 Cm - Maljakot Kivitavara Harmaa - 247605 Kannu/maljakko 7 Cm - Maljakot Kivitavara Harmaa - 247605 Kannu/maljakko 7 Cm - Maljakot Kivitavara Harmaa - 247605 Rustiikkisen kaunis Ernstin valmistama kannu sopii niin tarjoiluun kuin sisustukseen. Osta Maljakot ja muita Koristelu @ Royal Design. (1)
      ERNST Kannu/maljakko 7 Cm - Maljakot Kivitavara Harmaa - 247605
      • 07332481072652
      1
      29.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Iittala DEFAULT
        • iittala
      • Eva solo DEFAULT
        • eva_solo
      • Arabia DEFAULT
        • arabia
    • Merkki (brand):
      • Arabia (arabia)
      • Iittala (iittala)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Stelton (stelton)
      • 24hShop (24hshop)
      • Aerolatte (aerolatte)
      • Aida (aida)
      • Alessi (alessi)
      • Alfi (alfi)
      • Anya (anya)
      • Bitz (bitz)
      • Black+blum (black_blum)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • BoxinBag (boxinbag)
      • Broste Copenhagen (broste_copenhagen)
      • By On (by_on)
      • Concept-art (concept_art)
      • Department (department)
      • Design House Stockholm (design_house_stockholm)
      • Design Letters (design_letters)
      • Dorre (dorre)
      • ERNST (ernst)
      • Espro (espro)
      • Eva Trio (eva_trio)
      • Exxent (exxent)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Form & Refine (form_refine)
      • Georg Jensen (georg_jensen)
      • Gerbera (gerbera)
      • Hario (hario)
      • HAY (hay)
      • HK Living (hk_living)
      • Holmegaard (holmegaard)
      • House Doctor (house_doctor)
      • IFavine (ifavine)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • Kay bojesen (kay_bojesen)
      • Kilner (kilner)
      • Kosta Boda (kosta_boda)
      • Kähler (ka_hler)
      • Le Creuset (le_creuset)
      • Lene Bjerre (lene_bjerre)
      • Lokal Helsinki (lokal_helsinki)
      • Luigi Bormioli (luigi_bormioli)
      • Luminarc (luminarc)
      • Maku (maku)
      • Marimekko (marimekko)
      • Martinex (martinex)
      • Mateus (mateus)
      • Menu (menu)
      • Mikamax (mikamax)
      • Motta (motta)
      • Muurla (muurla)
      • Muut (muut)
      • Muuto (muuto)
      • Nachtmann (nachtmann)
      • Nordal (nordal)
      • Nordwik (nordwik)
      • Orrefors (orrefors)
      • Petite Friture (petite_friture)
      • Peugeot (peugeot)
      • Pillivuyt (pillivuyt)
      • PotteryJo (potteryjo)
      • Rice (rice)
      • Riedel (riedel)
      • Rig-Tig (rig_tig)
      • Rosendahl (rosendahl)
      • Rosenthal (rosenthal)
      • Royal Copenhagen (royal_copenhagen)
      • Royal Doulton (royal_doulton)
      • Rörstrand (ro_rstrand)
      • Sagaform (sagaform)
      • Serax (serax)
      • Sistema (sistema)
      • Skagerak (skagerak)
      • Skrufs Glasbruk (skrufs_glasbruk)
      • Spiegelau (spiegelau)
      • Spode (spode)
      • Swell (swell)
      • Tivoli Audio (tivoli_audio)
      • Tom Dixon (tom_dixon)
      • Tomorrow's Kitchen (tomorrow_s_kitchen)
      • Vaja Finland (vaja_finland)
      • Villeroy & Boch (villeroy_boch)
      • Vinturi (vinturi)
      • Waterford (waterford)
      • WMF (wmf)
      • Yoursurprise (yoursurprise)
    • Hinta (price):
      • < 30 € (budget)
      • 30 € - 45 € (price_2)
      • 45 € - 70 € (price_3)
      • ≥ 70 € (price_4)
    • Kannun tyyppi (kannun_tyyppi):
      • Juomasäiliö (juomasa_ilio_)
      • Kannu (kannu)
      • Karahvi (karahvi)
      • Kastikekannu (kastikekannu)
      • Maitokannu (maitokannu)
      • Vesikarahvi (vesikarahvi)
      • Viinikarahvi (viinikarahvi)
      • Viskikarahvi (viskikarahvi)
    • Sarja (group):
      • Arabia Arctica (arabia_arctica)
      • Arabia Esteri (arabia_esteri)
      • Arabia Huvila (arabia_huvila)
      • Arabia KoKo (arabia_koko)
      • Arabia Muumi (arabia_muumi)
      • Arabia Paratiisi (arabia_paratiisi)
      • Arabia Pastoraali (arabia_pastoraali)
      • Iittala Aino Aalto (iittala_aino_aalto)
      • Iittala Essence (iittala_essence)
      • Iittala Kartio (iittala_kartio)
      • Iittala Teema (iittala_teema)
      • Iittala Ultima Thule (iittala_ultima_thule)
      • Marimekko Räsymatto (marimekko_ra_symatto)
      • Villeroy & Boch NewWave (villeroy_boch_newwave)
    • Kannun tilavuus (L) (kannun_koko):
      • < 0.5 L (kannun_koko_1)
      • 0.5 L - 1 L (kannun_koko_2)
      • ≥ 1 L (kannun_koko_3)
    • Konepesun kestävä (konepesun_kesta_va_):
      • Kyllä (kylla_)
      • Ei (ei)
    • Kannun materiaali (kannun_materiaali):
      • Keraaminen (keraaminen)
      • Kristallilasi (kristallilasi)
      • Lasi (lasi)
      • Muovi (muovi)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Teräs (tera_s)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Juomien tyyppi (juomien_tyyppi):
      • Mehu (mehu)
      • Vesi (vesi)
      • Viini (viini)
      • Viski (viski)
    • Suunnittelija (suunnittelija):
      • Kaj Franck (kaj_franck)
      • Tapio Wirkkala (tapio_wirkkala)
      • Antonio Citterio (antonio_citterio)
      • Toan Nguyen (toan_nguyen)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi