x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Iittala Aino Aalto Kaatimet

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Iittala Aino Aalto kaadin 120 cl, kirkas
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141972765.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/82861297.jpg
      Iittala Iittala Aino Aalto kaadin 120 cl, kirkas Aino Aalto kaadin 120 cl, kirkas Aino Aalto kaadin 120 cl, kirkas Iittalan Aino Aalto -kaadin hurmaa yksinkertaisella muotokielellään, jonka suunnittelun lähtökohtina ovat toimineet monikäyttöisyys ja pinottavuus. Alun perin nimellä Bölgeblick tunnetun lasiston prässätty kuviointi jäljittelee veteen heitetystä kivestä syntyviä renkaita. Aino Aallon suunnittelema lasikokoelma ylsi toiselle sijalle Karhula-Iittalan lasitehtailla järjestetyssä suunnittelukilpailussa vuonna 1932 ja se on pysynyt Iittalan tuotannossa lanseerausvuodestaan lähtien. Ilmestymisaikan... (1)
      Iittala Aino Aalto kaadin 120 cl, kirkas
      • 06411920002991
      • 1007018
      6
      87.99 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Iittala DEFAULT
        • iittala
      • Eva solo DEFAULT
        • eva_solo
      • Arabia DEFAULT
        • arabia
    • Merkki (brand):
      • Arabia (arabia)
      • Iittala (iittala)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Stelton (stelton)
      • 24hShop (24hshop)
      • &tradition (_tradition)
      • Aida (aida)
      • Alessi (alessi)
      • Alfi (alfi)
      • Balvi (balvi)
      • Bitz (bitz)
      • Black+blum (black_blum)
      • Blomus (blomus)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Broste Copenhagen (broste_copenhagen)
      • By On (by_on)
      • CamelBak (camelbak)
      • Concept-art (concept_art)
      • Department (department)
      • Design House Stockholm (design_house_stockholm)
      • Design Letters (design_letters)
      • Dorre (dorre)
      • ERNST (ernst)
      • Exxent (exxent)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Final Touch (final_touch)
      • Form & Refine (form_refine)
      • Georg Jensen (georg_jensen)
      • Gerbera (gerbera)
      • Hario (hario)
      • HAY (hay)
      • HK Living (hk_living)
      • Holmegaard (holmegaard)
      • House Doctor (house_doctor)
      • Höganäs (ho_gana_s)
      • IFavine (ifavine)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • Kilner (kilner)
      • Kosta Boda (kosta_boda)
      • Kähler (ka_hler)
      • Lene Bjerre (lene_bjerre)
      • Lokal Helsinki (lokal_helsinki)
      • Luigi Bormioli (luigi_bormioli)
      • Maku (maku)
      • Marimekko (marimekko)
      • Martinex (martinex)
      • Mateus (mateus)
      • Menu (menu)
      • Mikamax (mikamax)
      • Motta (motta)
      • Muubs (muubs)
      • Muurla (muurla)
      • Muuto (muuto)
      • Nachtmann (nachtmann)
      • New Works (new_works)
      • Nordal (nordal)
      • Orrefors (orrefors)
      • Paradisverkstaden (paradisverkstaden)
      • Peugeot (peugeot)
      • Pillivuyt (pillivuyt)
      • Portmeirion (portmeirion)
      • PotteryJo (potteryjo)
      • Rice (rice)
      • Riedel (riedel)
      • Rig-Tig (rig_tig)
      • Rocco Bormioli (rocco_bormioli)
      • Rosendahl (rosendahl)
      • Rosenthal (rosenthal)
      • Rosti Mepal (rosti_mepal)
      • Royal Copenhagen (royal_copenhagen)
      • Royal Doulton (royal_doulton)
      • Rörstrand (ro_rstrand)
      • Sagaform (sagaform)
      • Serax (serax)
      • Skagerak (skagerak)
      • Vaja Finland (vaja_finland)
      • Villeroy & Boch (villeroy_boch)
      • WMF (wmf)
      • XD Design (xd_design)
      • Yoursurprise (yoursurprise)
    • Hinta (price):
      • < 30 € (budget)
      • 30 € - 45 € (price_2)
      • 45 € - 65 € (price_3)
      • ≥ 65 € (price_4)
    • Kannun tyyppi (kannun_tyyppi):
    • Sarja (group):
      • Arabia Esteri (arabia_esteri)
      • Arabia Huvila (arabia_huvila)
      • Arabia KoKo (arabia_koko)
      • Arabia Muumi (arabia_muumi)
      • Arabia Paratiisi (arabia_paratiisi)
      • Arabia Pastoraali (arabia_pastoraali)
      • Iittala Aino Aalto (iittala_aino_aalto)
      • Iittala Essence (iittala_essence)
      • Iittala Kartio (iittala_kartio)
      • Iittala Raami (iittala_raami)
      • Iittala Teema (iittala_teema)
      • Iittala Ultima Thule (iittala_ultima_thule)
      • Marimekko Sukat Makkaralla (marimekko_sukat_makkaralla)
      • Villeroy & Boch NewWave (villeroy_boch_newwave)
    • Kannun tilavuus (L) (kannun_koko):
      • < 0.75 L (kannun_koko_1)
      • 0.75 L - 1 L (kannun_koko_2)
      • 1 L - 1.2 L (kannun_koko_3)
      • ≥ 1.2 L (kannun_koko_4)
    • Konepesun kestävä (konepesun_kesta_va_):
      • Kyllä (kylla_)
      • Ei (ei)
    • Kannun materiaali (kannun_materiaali):
      • Keraaminen (keraaminen)
      • Lasi (lasi)
      • Muovi (muovi)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Teräs (tera_s)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Juomien tyyppi (juomien_tyyppi):
      • Glögi (glo_gi)
      • Mehu (mehu)
      • Vesi (vesi)
      • Viini (viini)
      • Virvoitusjuoma (virvoitusjuoma)
      • Viski (viski)
    • Suunnittelija (suunnittelija):
      • Kaj Franck (kaj_franck)
      • Tapio Wirkkala (tapio_wirkkala)
      • Antonio Citterio (antonio_citterio)
      • Toan Nguyen (toan_nguyen)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi