x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Iittala Ultima Thule Kaatimet

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Iittala Ultima Thule karahvi 50 cl
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/82861406.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/161343634.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/82861405.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/82861403.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/82861402.jpg
      Iittala Iittala Ultima Thule karahvi 50 cl Ultima Thule karahvi 50 cl Ultima Thule karahvi 50 cl Ultima Thule -karahvi kuuluu Iittalan ikoniseen lasikokoelmaan, jonka Tapio Wirkkala suunnitteli vuonna 1968. Lapin luonnosta inspiraationsa saaneen Ultima Thule -sarjan muodot jäljittelevät sulavan kevätjään muodostamia kuvioita. Lasiastiat valmistetaan erityisellä jäälasitekniikalla, jota Wirkkala oli itse mukana kehittämässä: orgaaninen pintakuvio syntyy, kun sula lasimassa hakee muotonsa kaiverretussa muotissa. Ultima Thulen kansainvälinen maine kasvoi, kun Finnair otti sen käyttöön uudel... (5)
      Iittala Ultima Thule karahvi 50 cl
      • 06411923652681
      6
      good_buy
      98.00 EUR
    • Iittala Ultima Thule kaadin jääpalanokalla
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148695719.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155010512.jpg
      Iittala Iittala Ultima Thule kaadin jääpalanokalla Ultima Thule kaadin jääpalanokalla Ultima Thule kaadin jääpalanokalla Ultima Thule -kaadin kuuluu Iittalan ikoniseen lasikokoelmaan, jonka Tapio Wirkkala suunnitteli vuonna 1968. Lapin luonnosta inspiraationsa saaneen Ultima Thule -sarjan muodot jäljittelevät sulavan kevätjään muodostamia kuvioita. Lasiastiat valmistetaan erityisellä jäälasitekniikalla, jota Wirkkala oli itse mukana kehittämässä: orgaaninen pintakuvio syntyy, kun sula lasimassa hakee muotonsa kaiverretussa muotissa. Ultima Thulen kansainvälinen maine kasvoi, kun Finnair otti sen käyttöön uudell... (2)
      Iittala Ultima Thule kaadin jääpalanokalla
      • 06411920002939
      • 1007017
      4
      good_buy
      deal
      149.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Iittala DEFAULT
        • iittala
      • Eva solo DEFAULT
        • eva_solo
      • Arabia DEFAULT
        • arabia
    • Merkki (brand):
      • Arabia (arabia)
      • Iittala (iittala)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Stelton (stelton)
      • 24hShop (24hshop)
      • &tradition (_tradition)
      • Aida (aida)
      • Alessi (alessi)
      • Alfi (alfi)
      • Balvi (balvi)
      • Bitz (bitz)
      • Black+blum (black_blum)
      • Blomus (blomus)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Broste Copenhagen (broste_copenhagen)
      • By On (by_on)
      • CamelBak (camelbak)
      • Concept-art (concept_art)
      • Department (department)
      • Design House Stockholm (design_house_stockholm)
      • Design Letters (design_letters)
      • Dorre (dorre)
      • ERNST (ernst)
      • Exxent (exxent)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Final Touch (final_touch)
      • Form & Refine (form_refine)
      • Georg Jensen (georg_jensen)
      • Gerbera (gerbera)
      • Hario (hario)
      • HAY (hay)
      • HK Living (hk_living)
      • Holmegaard (holmegaard)
      • House Doctor (house_doctor)
      • Höganäs (ho_gana_s)
      • IFavine (ifavine)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • Kilner (kilner)
      • Kosta Boda (kosta_boda)
      • Kähler (ka_hler)
      • Lene Bjerre (lene_bjerre)
      • Lokal Helsinki (lokal_helsinki)
      • Luigi Bormioli (luigi_bormioli)
      • Maku (maku)
      • Marimekko (marimekko)
      • Martinex (martinex)
      • Mateus (mateus)
      • Menu (menu)
      • Mikamax (mikamax)
      • Motta (motta)
      • Muubs (muubs)
      • Muurla (muurla)
      • Muuto (muuto)
      • Nachtmann (nachtmann)
      • New Works (new_works)
      • Nordal (nordal)
      • Orrefors (orrefors)
      • Paradisverkstaden (paradisverkstaden)
      • Peugeot (peugeot)
      • Pillivuyt (pillivuyt)
      • Portmeirion (portmeirion)
      • PotteryJo (potteryjo)
      • Rice (rice)
      • Riedel (riedel)
      • Rig-Tig (rig_tig)
      • Rocco Bormioli (rocco_bormioli)
      • Rosendahl (rosendahl)
      • Rosenthal (rosenthal)
      • Rosti Mepal (rosti_mepal)
      • Royal Copenhagen (royal_copenhagen)
      • Royal Doulton (royal_doulton)
      • Rörstrand (ro_rstrand)
      • Sagaform (sagaform)
      • Serax (serax)
      • Skagerak (skagerak)
      • Vaja Finland (vaja_finland)
      • Villeroy & Boch (villeroy_boch)
      • WMF (wmf)
      • XD Design (xd_design)
      • Yoursurprise (yoursurprise)
    • Hinta (price):
      • < 30 € (budget)
      • 30 € - 45 € (price_2)
      • 45 € - 65 € (price_3)
      • ≥ 65 € (price_4)
    • Kannun tyyppi (kannun_tyyppi):
    • Sarja (group):
      • Arabia Esteri (arabia_esteri)
      • Arabia Huvila (arabia_huvila)
      • Arabia KoKo (arabia_koko)
      • Arabia Muumi (arabia_muumi)
      • Arabia Paratiisi (arabia_paratiisi)
      • Arabia Pastoraali (arabia_pastoraali)
      • Iittala Aino Aalto (iittala_aino_aalto)
      • Iittala Essence (iittala_essence)
      • Iittala Kartio (iittala_kartio)
      • Iittala Raami (iittala_raami)
      • Iittala Teema (iittala_teema)
      • Iittala Ultima Thule (iittala_ultima_thule)
      • Marimekko Sukat Makkaralla (marimekko_sukat_makkaralla)
      • Villeroy & Boch NewWave (villeroy_boch_newwave)
    • Kannun tilavuus (L) (kannun_koko):
      • < 0.75 L (kannun_koko_1)
      • 0.75 L - 1 L (kannun_koko_2)
      • 1 L - 1.2 L (kannun_koko_3)
      • ≥ 1.2 L (kannun_koko_4)
    • Konepesun kestävä (konepesun_kesta_va_):
    • Kannun materiaali (kannun_materiaali):
      • Keraaminen (keraaminen)
      • Lasi (lasi)
      • Muovi (muovi)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Teräs (tera_s)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Juomien tyyppi (juomien_tyyppi):
      • Glögi (glo_gi)
      • Mehu (mehu)
      • Vesi (vesi)
      • Viini (viini)
      • Virvoitusjuoma (virvoitusjuoma)
      • Viski (viski)
    • Suunnittelija (suunnittelija):
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi