x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Luigi Bormioli Kaatimet

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 6
    • Luigi Bormioli Lock-eat Karahvi Patenttikorkilla Kirkas 25 cl
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158005636.jpg
      Luigi Bormioli Luigi Bormioli Lock-eat Karahvi Patenttikorkilla Kirkas 25 cl Lock-eat Karahvi Patenttikorkilla Kirkas 25 cl Lock-eat Karahvi Patenttikorkilla Kirkas 25 cl Lock-eat Karahvi Patenttikorkilla Kirkas 25 cl tuotemerkiltä Luigi Bormioli (1)
      Luigi Bormioli Lock-eat Karahvi Patenttikorkilla Kirkas 25 cl
      • 00032622024775
      2
      19.37 EUR
    • Luigi Bormioli Optima viinietikkapullo kirkas 25 c
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/116222599.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/94257017.jpg
      Luigi Bormioli Luigi Bormioli Optima viinietikkapullo kirkas 25 c Optima viinietikkapullo kirkas 25 c Optima viinietikkapullo kirkas 25 c Optima viinietikkapullo kirkas 25 c tuotemerkiltä Luigi Bormioli (1)
      Luigi Bormioli Optima viinietikkapullo kirkas 25 c
      • 00032622023280
      • 1621011
      2
      15.08 EUR
    • Luigi Bormioli Lock-eat Karahvi Patenttikorkilla Kirkas - 1 l
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/111010269.jpg
      Luigi Bormioli Luigi Bormioli Lock-eat Karahvi Patenttikorkilla Kirkas - 1 l Lock-eat Karahvi Patenttikorkilla Kirkas - 1 l Lock-eat Karahvi Patenttikorkilla Kirkas - 1 l Lock-eat Karahvi Patenttikorkilla Kirkas - 1 l tuotemerkiltä Luigi Bormioli (1)
      Luigi Bormioli Lock-eat Karahvi Patenttikorkilla Kirkas - 1 l
      • 00032622024812
      2
      18.44 EUR
    • Luigi Bormioli Vinoteque Karahvi 75 cl Kirkas
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142633202.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/166217372.jpg
      Luigi Bormioli Luigi Bormioli Vinoteque Karahvi 75 cl Kirkas Vinoteque Karahvi 75 cl Kirkas Vinoteque Karahvi 75 cl Kirkas Vinoteque Karahvi 75 cl Kirkas tuotemerkiltä Luigi Bormioli (1)
      Luigi Bormioli Vinoteque Karahvi 75 cl Kirkas
      • 00032622015322
      • 702119
      • 4304114
      2
      66.86 EUR
    • Luigi Bormioli LB Atelier carafe - 1 l
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/115097403.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145088434.jpg
      Luigi Bormioli Luigi Bormioli LB Atelier carafe - 1 l LB Atelier carafe - 1 l LB Atelier carafe - 1 l Elegantti LB Atelier karahvi, jossa on sirot muodot. (1)
      Luigi Bormioli LB Atelier carafe - 1 l
      • 00032622019665
      1
      16.89 EUR
    • Luigi Bormioli Sublime decanter with cork - 1 liter
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/115070800.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/118237494.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152269685.jpg
      Luigi Bormioli Luigi Bormioli Sublime decanter with cork - 1 liter Sublime decanter with cork - 1 liter Sublime decanter with cork - 1 liter Carafe, 1 liter, cork, clear Italian elegance and Nordic simplicity meet in Luigi Bormioli's Sublime. The series is characterized by a stylish elegance in a harmonious design that is almost Nordic in its expression, and which therefore looks good on any table. Sublime is the stylish and minimalist glass choice for anyone who wants a simple look without unnecessary details. (1)
      Luigi Bormioli Sublime decanter with cork - 1 liter
      • 00032622023341
      • 528400
      1
      25.96 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Iittala DEFAULT
        • iittala
      • Eva solo DEFAULT
        • eva_solo
      • Arabia DEFAULT
        • arabia
    • Merkki (brand):
      • Arabia (arabia)
      • Iittala (iittala)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Stelton (stelton)
      • 24hShop (24hshop)
      • Aerolatte (aerolatte)
      • Aida (aida)
      • Alessi (alessi)
      • Alfi (alfi)
      • Anya (anya)
      • Bitz (bitz)
      • Black+blum (black_blum)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • BoxinBag (boxinbag)
      • Broste Copenhagen (broste_copenhagen)
      • By On (by_on)
      • Concept-art (concept_art)
      • Department (department)
      • Design House Stockholm (design_house_stockholm)
      • Design Letters (design_letters)
      • Dorre (dorre)
      • ERNST (ernst)
      • Espro (espro)
      • Eva Trio (eva_trio)
      • Exxent (exxent)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Form & Refine (form_refine)
      • Georg Jensen (georg_jensen)
      • Gerbera (gerbera)
      • Hario (hario)
      • HAY (hay)
      • HK Living (hk_living)
      • Holmegaard (holmegaard)
      • House Doctor (house_doctor)
      • IFavine (ifavine)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • Kay bojesen (kay_bojesen)
      • Kilner (kilner)
      • Kosta Boda (kosta_boda)
      • Kähler (ka_hler)
      • Le Creuset (le_creuset)
      • Lene Bjerre (lene_bjerre)
      • Lokal Helsinki (lokal_helsinki)
      • Luigi Bormioli (luigi_bormioli)
      • Luminarc (luminarc)
      • Maku (maku)
      • Marimekko (marimekko)
      • Martinex (martinex)
      • Mateus (mateus)
      • Menu (menu)
      • Mikamax (mikamax)
      • Motta (motta)
      • Muurla (muurla)
      • Muut (muut)
      • Muuto (muuto)
      • Nachtmann (nachtmann)
      • Nordal (nordal)
      • Nordwik (nordwik)
      • Orrefors (orrefors)
      • Petite Friture (petite_friture)
      • Peugeot (peugeot)
      • Pillivuyt (pillivuyt)
      • PotteryJo (potteryjo)
      • Rice (rice)
      • Riedel (riedel)
      • Rig-Tig (rig_tig)
      • Rosendahl (rosendahl)
      • Rosenthal (rosenthal)
      • Royal Copenhagen (royal_copenhagen)
      • Royal Doulton (royal_doulton)
      • Rörstrand (ro_rstrand)
      • Sagaform (sagaform)
      • Serax (serax)
      • Sistema (sistema)
      • Skagerak (skagerak)
      • Skrufs Glasbruk (skrufs_glasbruk)
      • Spiegelau (spiegelau)
      • Spode (spode)
      • Swell (swell)
      • Tivoli Audio (tivoli_audio)
      • Tom Dixon (tom_dixon)
      • Tomorrow's Kitchen (tomorrow_s_kitchen)
      • Vaja Finland (vaja_finland)
      • Villeroy & Boch (villeroy_boch)
      • Vinturi (vinturi)
      • Waterford (waterford)
      • WMF (wmf)
      • Yoursurprise (yoursurprise)
    • Hinta (price):
      • < 30 € (budget)
      • 30 € - 45 € (price_2)
      • 45 € - 70 € (price_3)
      • ≥ 70 € (price_4)
    • Kannun tyyppi (kannun_tyyppi):
      • Juomasäiliö (juomasa_ilio_)
      • Kannu (kannu)
      • Karahvi (karahvi)
      • Kastikekannu (kastikekannu)
      • Maitokannu (maitokannu)
      • Vesikarahvi (vesikarahvi)
      • Viinikarahvi (viinikarahvi)
      • Viskikarahvi (viskikarahvi)
    • Sarja (group):
      • Arabia Arctica (arabia_arctica)
      • Arabia Esteri (arabia_esteri)
      • Arabia Huvila (arabia_huvila)
      • Arabia KoKo (arabia_koko)
      • Arabia Muumi (arabia_muumi)
      • Arabia Paratiisi (arabia_paratiisi)
      • Arabia Pastoraali (arabia_pastoraali)
      • Iittala Aino Aalto (iittala_aino_aalto)
      • Iittala Essence (iittala_essence)
      • Iittala Kartio (iittala_kartio)
      • Iittala Teema (iittala_teema)
      • Iittala Ultima Thule (iittala_ultima_thule)
      • Marimekko Räsymatto (marimekko_ra_symatto)
      • Villeroy & Boch NewWave (villeroy_boch_newwave)
    • Kannun tilavuus (L) (kannun_koko):
      • < 0.5 L (kannun_koko_1)
      • 0.5 L - 1 L (kannun_koko_2)
      • ≥ 1 L (kannun_koko_3)
    • Konepesun kestävä (konepesun_kesta_va_):
      • Kyllä (kylla_)
      • Ei (ei)
    • Kannun materiaali (kannun_materiaali):
      • Keraaminen (keraaminen)
      • Kristallilasi (kristallilasi)
      • Lasi (lasi)
      • Muovi (muovi)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Teräs (tera_s)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Juomien tyyppi (juomien_tyyppi):
      • Mehu (mehu)
      • Vesi (vesi)
      • Viini (viini)
      • Viski (viski)
    • Suunnittelija (suunnittelija):
      • Kaj Franck (kaj_franck)
      • Tapio Wirkkala (tapio_wirkkala)
      • Antonio Citterio (antonio_citterio)
      • Toan Nguyen (toan_nguyen)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi