x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Motta Kaatimet

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 5
    • Motta Maitokannu Motta "Europa Stainless Steel", 350 ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/160917192.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/111279639.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150814294.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/134722699.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/134723043.jpg
      Motta Motta Maitokannu Motta "Europa Stainless Steel", 350 ml Maitokannu Motta "Europa Stainless Steel", 350 ml Maitokannu Motta "Europa Stainless Steel", 350 ml Mottan ruostumattomasta teräksestä valmistetun maidonvaahdotuskannun nokka ja pohja on muotoiltu latte art -tekniikoita silmällä pitäen. (1)
      Motta Maitokannu Motta "Europa Stainless Steel", 350 ml
      • 08007986090126
      • 901/35
      2
      29.00 EUR
    • Motta Maitokannu Motta "Europa Red", 350 ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150814338.jpg
      Motta Motta Maitokannu Motta "Europa Red", 350 ml Maitokannu Motta "Europa Red", 350 ml Maitokannu Motta "Europa Red", 350 ml Elegantti ja moderni maitokannu tunnetulta Motta-valmistajalta, joka aloitti toimintansa jo vuonna 1967.Motta tuotteet ovat barista-välineiden ehdotonta kärkikastia. Kannu on pesukoneenkestävä. (1)
      Motta Maitokannu Motta "Europa Red", 350 ml
      • 08007986027351
      1
      29.00 EUR
    • Motta Europa maidonvaahdotuskannu 500 ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/122115236.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/127907060.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/100951257.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/154180309.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/134723209.jpg
      Motta Motta Europa maidonvaahdotuskannu 500 ml Europa maidonvaahdotuskannu 500 ml Europa maidonvaahdotuskannu 500 ml Mottan ruostumattomasta teräksestä valmistetun maidonvaahdotuskannun nokka ja pohja on muotoiltu latte art -tekniikoita silmällä pitäen. (1)
      Motta Europa maidonvaahdotuskannu 500 ml
      • 08007986090133
      • 901/50
      1
      38.40 EUR
    • Motta Europa maidonvaahdotuskannu 750 ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/122115154.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/101488528.jpg
      Motta Motta Europa maidonvaahdotuskannu 750 ml Europa maidonvaahdotuskannu 750 ml Europa maidonvaahdotuskannu 750 ml Mottan ruostumattomasta teräksestä valmistetun maidonvaahdotuskannun nokka ja pohja on muotoiltu latte art -tekniikoita silmällä pitäen. (1)
      Motta Europa maidonvaahdotuskannu 750 ml
      • 08007986090140
      1
      42.80 EUR
    • Motta Maitokannu Motta "Europa Black", 350 ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/160914045.jpg
      Motta Motta Maitokannu Motta "Europa Black", 350 ml Maitokannu Motta "Europa Black", 350 ml Maitokannu Motta "Europa Black", 350 ml Elegantti ja moderni maitokannu tunnetulta Motta-valmistajalta, joka aloitti toimintansa jo vuonna 1967.Motta tuotteet ovat barista-välineiden ehdotonta kärkikastia. (1)
      Motta Maitokannu Motta "Europa Black", 350 ml
      • 08007986025357
      1
      29.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Iittala DEFAULT
        • iittala
      • Eva solo DEFAULT
        • eva_solo
      • Arabia DEFAULT
        • arabia
    • Merkki (brand):
      • Arabia (arabia)
      • Iittala (iittala)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Stelton (stelton)
      • 24hShop (24hshop)
      • Aerolatte (aerolatte)
      • Aida (aida)
      • Alessi (alessi)
      • Alfi (alfi)
      • Anya (anya)
      • Bitz (bitz)
      • Black+blum (black_blum)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • BoxinBag (boxinbag)
      • Broste Copenhagen (broste_copenhagen)
      • By On (by_on)
      • Concept-art (concept_art)
      • Department (department)
      • Design House Stockholm (design_house_stockholm)
      • Design Letters (design_letters)
      • Dorre (dorre)
      • ERNST (ernst)
      • Espro (espro)
      • Eva Trio (eva_trio)
      • Exxent (exxent)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Form & Refine (form_refine)
      • Georg Jensen (georg_jensen)
      • Gerbera (gerbera)
      • Hario (hario)
      • HAY (hay)
      • HK Living (hk_living)
      • Holmegaard (holmegaard)
      • House Doctor (house_doctor)
      • IFavine (ifavine)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • Kay bojesen (kay_bojesen)
      • Kilner (kilner)
      • Kosta Boda (kosta_boda)
      • Kähler (ka_hler)
      • Le Creuset (le_creuset)
      • Lene Bjerre (lene_bjerre)
      • Lokal Helsinki (lokal_helsinki)
      • Luigi Bormioli (luigi_bormioli)
      • Luminarc (luminarc)
      • Maku (maku)
      • Marimekko (marimekko)
      • Martinex (martinex)
      • Mateus (mateus)
      • Menu (menu)
      • Mikamax (mikamax)
      • Motta (motta)
      • Muurla (muurla)
      • Muut (muut)
      • Muuto (muuto)
      • Nachtmann (nachtmann)
      • Nordal (nordal)
      • Nordwik (nordwik)
      • Orrefors (orrefors)
      • Petite Friture (petite_friture)
      • Peugeot (peugeot)
      • Pillivuyt (pillivuyt)
      • PotteryJo (potteryjo)
      • Rice (rice)
      • Riedel (riedel)
      • Rig-Tig (rig_tig)
      • Rosendahl (rosendahl)
      • Rosenthal (rosenthal)
      • Royal Copenhagen (royal_copenhagen)
      • Royal Doulton (royal_doulton)
      • Rörstrand (ro_rstrand)
      • Sagaform (sagaform)
      • Serax (serax)
      • Sistema (sistema)
      • Skagerak (skagerak)
      • Skrufs Glasbruk (skrufs_glasbruk)
      • Spiegelau (spiegelau)
      • Spode (spode)
      • Swell (swell)
      • Tivoli Audio (tivoli_audio)
      • Tom Dixon (tom_dixon)
      • Tomorrow's Kitchen (tomorrow_s_kitchen)
      • Vaja Finland (vaja_finland)
      • Villeroy & Boch (villeroy_boch)
      • Vinturi (vinturi)
      • Waterford (waterford)
      • WMF (wmf)
      • Yoursurprise (yoursurprise)
    • Hinta (price):
      • < 30 € (budget)
      • 30 € - 45 € (price_2)
      • 45 € - 70 € (price_3)
      • ≥ 70 € (price_4)
    • Kannun tyyppi (kannun_tyyppi):
      • Juomasäiliö (juomasa_ilio_)
      • Kannu (kannu)
      • Karahvi (karahvi)
      • Kastikekannu (kastikekannu)
      • Maitokannu (maitokannu)
      • Vesikarahvi (vesikarahvi)
      • Viinikarahvi (viinikarahvi)
      • Viskikarahvi (viskikarahvi)
    • Sarja (group):
      • Arabia Arctica (arabia_arctica)
      • Arabia Esteri (arabia_esteri)
      • Arabia Huvila (arabia_huvila)
      • Arabia KoKo (arabia_koko)
      • Arabia Muumi (arabia_muumi)
      • Arabia Paratiisi (arabia_paratiisi)
      • Arabia Pastoraali (arabia_pastoraali)
      • Iittala Aino Aalto (iittala_aino_aalto)
      • Iittala Essence (iittala_essence)
      • Iittala Kartio (iittala_kartio)
      • Iittala Teema (iittala_teema)
      • Iittala Ultima Thule (iittala_ultima_thule)
      • Marimekko Räsymatto (marimekko_ra_symatto)
      • Villeroy & Boch NewWave (villeroy_boch_newwave)
    • Kannun tilavuus (L) (kannun_koko):
      • < 0.5 L (kannun_koko_1)
      • 0.5 L - 1 L (kannun_koko_2)
      • ≥ 1 L (kannun_koko_3)
    • Konepesun kestävä (konepesun_kesta_va_):
      • Kyllä (kylla_)
      • Ei (ei)
    • Kannun materiaali (kannun_materiaali):
      • Keraaminen (keraaminen)
      • Kristallilasi (kristallilasi)
      • Lasi (lasi)
      • Muovi (muovi)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Teräs (tera_s)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Juomien tyyppi (juomien_tyyppi):
      • Mehu (mehu)
      • Vesi (vesi)
      • Viini (viini)
      • Viski (viski)
    • Suunnittelija (suunnittelija):
      • Kaj Franck (kaj_franck)
      • Tapio Wirkkala (tapio_wirkkala)
      • Antonio Citterio (antonio_citterio)
      • Toan Nguyen (toan_nguyen)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi