x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Nachtmann Kaatimet

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Nachtmann Bossa Nova Kannu 1,2l - Vesikarahvit & Vesikannut Lasi Kirkas - 92074
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/127907882.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/94257140.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/94257139.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/94257142.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/94257141.jpg
      Nachtmann Nachtmann Bossa Nova Kannu 1,2l - Vesikarahvit & Vesikannut Lasi Kirkas - 92074 Bossa Nova Kannu 1,2l - Vesikarahvit & Vesikannut Lasi Kirkas - 92074 Bossa Nova Kannu 1,2l - Vesikarahvit & Vesikannut Lasi Kirkas - 92074 Bossa Nova Pitcher from Nachtmann. A beautiful glass pitcher from the Bossa Nova series, characterized by its characteristic woven basket pattern. It is suitable to serve juice for breakfast, and water for the fine dining. Is nice to combine with plates, glasses and bowls from the same series. Holds 1.2 liters. Osta Vesikarahvit & Vesikannut ja muita Vesi, Kahvi & Tee @ Royal Design. (1)
      Nachtmann Bossa Nova Kannu 1,2l - Vesikarahvit & Vesikannut Lasi Kirkas - 92074
      • 04003762235440
      • 92074
      • 714102
      • 4307408
      1
      52.00 EUR
    • Nachtmann Noblesse Pitcher 1,19 L - Vesikarahvit & Vesikannut Kristallilasi Kirkas - 101969
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163379346.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152334621.jpg
      Nachtmann Nachtmann Noblesse Pitcher 1,19 L - Vesikarahvit & Vesikannut Kristallilasi Kirkas - 101969 Noblesse Pitcher 1,19 L - Vesikarahvit & Vesikannut Kristallilasi Kirkas - 101969 Noblesse Pitcher 1,19 L - Vesikarahvit & Vesikannut Kristallilasi Kirkas - 101969 This pitcher from Nachtmann belongs to the Noblesse series, which contains everything you need to complete your house bar. The pitcher consist of glass that has a classic cut diamond pattern that gives a luxurious feel to the table setting. It has a comfortable weight and the handle makes it comfortable to hold. Osta Vesikarahvit & Vesikannut ja muita Vesi, Kahvi & Tee @ Royal Design. (1)
      Nachtmann Noblesse Pitcher 1,19 L - Vesikarahvit & Vesikannut Kristallilasi Kirkas - 101969
      • 04003762276535
      1
      52.00 EUR
    • Nachtmann Highland Karahvi 0,75l - Vesikarahvit & Vesikannut Kirkas - 96826
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/103442603.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155396423.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145609826.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/95172715.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/94257000.jpg
      Nachtmann Nachtmann Highland Karahvi 0,75l - Vesikarahvit & Vesikannut Kirkas - 96826 Highland Karahvi 0,75l - Vesikarahvit & Vesikannut Kirkas - 96826 Highland Karahvi 0,75l - Vesikarahvit & Vesikannut Kirkas - 96826 Highland Karahvi 0,75L Nachtmann Vesikarahvit & Vesikannut Kirkas . Osta Vesikarahvit & Vesikannut ja muita Vesi, Kahvi & Tee @ Royal Design. (1)
      Nachtmann Highland Karahvi 0,75l - Vesikarahvit & Vesikannut Kirkas - 96826
      • 04003762247177
      • 4306622
      • 714092
      • 96826
      1
      160.00 EUR
    • Nachtmann Punk Karahvi 75cl - Vesikarahvit & Vesikannut Kirkas - 99505
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152327087.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145608250.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/82861572.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/82861570.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/82861571.jpg
      Nachtmann Nachtmann Punk Karahvi 75cl - Vesikarahvit & Vesikannut Kirkas - 99505 Punk Karahvi 75cl - Vesikarahvit & Vesikannut Kirkas - 99505 Punk Karahvi 75cl - Vesikarahvit & Vesikannut Kirkas - 99505 Punk kokoelma merkiltä Nachtmann on kehitetty yhteistyössä maailman johtavan taide- ja designkoulun lontoolaisen Central Saint Martinin kanssa. Suunnittelija Anke Buchmann on luonut silmiinpistävän kokoelman korkealaatuisia kristallilaseja, joiden valoisaa ja loistavaa olemusta on inspiroinut englantilainen punk. Osta Vesikarahvit & Vesikannut ja muita Vesi, Kahvi & Tee @ Royal Design. (1)
      Nachtmann Punk Karahvi 75cl - Vesikarahvit & Vesikannut Kirkas - 99505
      • 04003762268240
      1
      172.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Iittala DEFAULT
        • iittala
      • Eva solo DEFAULT
        • eva_solo
      • Arabia DEFAULT
        • arabia
    • Merkki (brand):
      • Arabia (arabia)
      • Iittala (iittala)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Stelton (stelton)
      • 24hShop (24hshop)
      • Aerolatte (aerolatte)
      • Aida (aida)
      • Alessi (alessi)
      • Alfi (alfi)
      • Anya (anya)
      • Bitz (bitz)
      • Black+blum (black_blum)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • BoxinBag (boxinbag)
      • Broste Copenhagen (broste_copenhagen)
      • By On (by_on)
      • Concept-art (concept_art)
      • Department (department)
      • Design House Stockholm (design_house_stockholm)
      • Design Letters (design_letters)
      • Dorre (dorre)
      • Dutchdeluxes (dutchdeluxes)
      • ERNST (ernst)
      • Espro (espro)
      • Eva Trio (eva_trio)
      • Exxent (exxent)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Form & Refine (form_refine)
      • Georg Jensen (georg_jensen)
      • Gerbera (gerbera)
      • Hario (hario)
      • HAY (hay)
      • HK Living (hk_living)
      • Holmegaard (holmegaard)
      • House Doctor (house_doctor)
      • IFavine (ifavine)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • Kay bojesen (kay_bojesen)
      • Kilner (kilner)
      • Kosta Boda (kosta_boda)
      • Kähler (ka_hler)
      • Le Creuset (le_creuset)
      • Lene Bjerre (lene_bjerre)
      • Lokal Helsinki (lokal_helsinki)
      • Luigi Bormioli (luigi_bormioli)
      • Luminarc (luminarc)
      • Maku (maku)
      • Marimekko (marimekko)
      • Martinex (martinex)
      • Mateus (mateus)
      • Menu (menu)
      • Mikamax (mikamax)
      • Motta (motta)
      • Muurla (muurla)
      • Muut (muut)
      • Muuto (muuto)
      • Nachtmann (nachtmann)
      • Nordal (nordal)
      • Nordwik (nordwik)
      • Orrefors (orrefors)
      • Petite Friture (petite_friture)
      • Peugeot (peugeot)
      • Pillivuyt (pillivuyt)
      • PotteryJo (potteryjo)
      • Rice (rice)
      • Riedel (riedel)
      • Rig-Tig (rig_tig)
      • Rosendahl (rosendahl)
      • Rosenthal (rosenthal)
      • Royal Copenhagen (royal_copenhagen)
      • Royal Doulton (royal_doulton)
      • Rörstrand (ro_rstrand)
      • Sagaform (sagaform)
      • Serax (serax)
      • Sistema (sistema)
      • Skagerak (skagerak)
      • Skrufs Glasbruk (skrufs_glasbruk)
      • Spiegelau (spiegelau)
      • Spode (spode)
      • Swell (swell)
      • Tivoli Audio (tivoli_audio)
      • Tom Dixon (tom_dixon)
      • Tomorrow's Kitchen (tomorrow_s_kitchen)
      • Vaja Finland (vaja_finland)
      • Villeroy & Boch (villeroy_boch)
      • Vinturi (vinturi)
      • Waterford (waterford)
      • WMF (wmf)
      • Yoursurprise (yoursurprise)
    • Hinta (price):
      • < 30 € (budget)
      • 30 € - 45 € (price_2)
      • 45 € - 70 € (price_3)
      • ≥ 70 € (price_4)
    • Kannun tyyppi (kannun_tyyppi):
      • Juomasäiliö (juomasa_ilio_)
      • Kannu (kannu)
      • Karahvi (karahvi)
      • Kastikekannu (kastikekannu)
      • Maitokannu (maitokannu)
      • Vesikarahvi (vesikarahvi)
      • Viinikarahvi (viinikarahvi)
      • Viskikarahvi (viskikarahvi)
    • Sarja (group):
      • Arabia Arctica (arabia_arctica)
      • Arabia Esteri (arabia_esteri)
      • Arabia Huvila (arabia_huvila)
      • Arabia KoKo (arabia_koko)
      • Arabia Muumi (arabia_muumi)
      • Arabia Paratiisi (arabia_paratiisi)
      • Arabia Pastoraali (arabia_pastoraali)
      • Iittala Aino Aalto (iittala_aino_aalto)
      • Iittala Essence (iittala_essence)
      • Iittala Kartio (iittala_kartio)
      • Iittala Taika (iittala_taika)
      • Iittala Teema (iittala_teema)
      • Iittala Ultima Thule (iittala_ultima_thule)
      • Marimekko Räsymatto (marimekko_ra_symatto)
      • Villeroy & Boch NewWave (villeroy_boch_newwave)
    • Kannun tilavuus (L) (kannun_koko):
      • < 0.5 L (kannun_koko_1)
      • 0.5 L - 1 L (kannun_koko_2)
      • ≥ 1 L (kannun_koko_3)
    • Konepesun kestävä (konepesun_kesta_va_):
      • Kyllä (kylla_)
      • Ei (ei)
    • Kannun materiaali (kannun_materiaali):
      • Keraaminen (keraaminen)
      • Kristallilasi (kristallilasi)
      • Lasi (lasi)
      • Muovi (muovi)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Teräs (tera_s)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Juomien tyyppi (juomien_tyyppi):
      • Mehu (mehu)
      • Vesi (vesi)
      • Viini (viini)
      • Viski (viski)
    • Suunnittelija (suunnittelija):
      • Kaj Franck (kaj_franck)
      • Tapio Wirkkala (tapio_wirkkala)
      • Antonio Citterio (antonio_citterio)
      • Toan Nguyen (toan_nguyen)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi