x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Nachtmann Kaatimet

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Nachtmann Kannu 1,2L
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/127907882.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/94257140.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/94257139.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/94257142.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/94257141.jpg
      Nachtmann Nachtmann Kannu 1,2L Kannu 1,2L Kannu 1,2L Bossa Nova Pitcher from Nachtmann. A beautiful glass pitcher from the Bossa Nova series, characterized by its characteristic woven basket pattern. It is suitable to serve juice for breakfast, and water for the fine dining. Is nice to combine with plates, glasses and bowls from the same series. Holds 1.2 liters. Osta Vesikarahvit & Vesikannut ja muita Vesi, Kahvi & Tee @ Royal Design. (1)
      Nachtmann Kannu 1,2L
      • 04003762235440
      • 92074
      • 714102
      • 4307408
      1
      54.00 EUR
    • Nachtmann Punk karahvi 0,75 L
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152327087.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145608250.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/82861572.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/82861570.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/82861571.jpg
      Nachtmann Nachtmann Punk karahvi 0,75 L Punk karahvi 0,75 L Punk karahvi 0,75 L Punk kokoelma merkiltä Nachtmann on kehitetty yhteistyössä maailman johtavan taide- ja designkoulun lontoolaisen Central Saint Martinin kanssa. Suunnittelija Anke Buchmann on luonut silmiinpistävän kokoelman korkealaatuisia kristallilaseja, joiden valoisaa ja loistavaa olemusta on inspiroinut englantilainen punk. Osta Vesikarahvit & Vesikannut ja muita Vesi, Kahvi & Tee @ Royal Design. (1)
      Nachtmann Punk karahvi 0,75 L
      • 04003762268240
      1
      176.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Iittala DEFAULT
        • iittala
      • Eva solo DEFAULT
        • eva_solo
      • Arabia DEFAULT
        • arabia
    • Merkki (brand):
      • Arabia (arabia)
      • Iittala (iittala)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Stelton (stelton)
      • 24hShop (24hshop)
      • &tradition (_tradition)
      • Aida (aida)
      • Alessi (alessi)
      • Alfi (alfi)
      • Arcoroc (arcoroc)
      • Balvi (balvi)
      • Bitz (bitz)
      • Black+blum (black_blum)
      • Blomus (blomus)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Broste Copenhagen (broste_copenhagen)
      • By On (by_on)
      • CamelBak (camelbak)
      • Concept-art (concept_art)
      • Department (department)
      • Design House Stockholm (design_house_stockholm)
      • Design Letters (design_letters)
      • Dorre (dorre)
      • ERNST (ernst)
      • Exxent (exxent)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Final Touch (final_touch)
      • Form & Refine (form_refine)
      • Georg Jensen (georg_jensen)
      • Gerbera (gerbera)
      • Hario (hario)
      • HAY (hay)
      • HK Living (hk_living)
      • Holmegaard (holmegaard)
      • House Doctor (house_doctor)
      • Höganäs (ho_gana_s)
      • IFavine (ifavine)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • Kilner (kilner)
      • Kosta Boda (kosta_boda)
      • Kähler (ka_hler)
      • Lene Bjerre (lene_bjerre)
      • Lokal Helsinki (lokal_helsinki)
      • Luigi Bormioli (luigi_bormioli)
      • Maku (maku)
      • Marimekko (marimekko)
      • Martinex (martinex)
      • Mateus (mateus)
      • Menu (menu)
      • Mikamax (mikamax)
      • Motta (motta)
      • Muubs (muubs)
      • Muurla (muurla)
      • Muuto (muuto)
      • Nachtmann (nachtmann)
      • New Works (new_works)
      • Nordal (nordal)
      • Orrefors (orrefors)
      • Paradisverkstaden (paradisverkstaden)
      • Peugeot (peugeot)
      • Pillivuyt (pillivuyt)
      • Portmeirion (portmeirion)
      • PotteryJo (potteryjo)
      • Pyrex (pyrex)
      • Rice (rice)
      • Riedel (riedel)
      • Rig-Tig (rig_tig)
      • Rocco Bormioli (rocco_bormioli)
      • Rosendahl (rosendahl)
      • Rosenthal (rosenthal)
      • Rosti Mepal (rosti_mepal)
      • Royal Copenhagen (royal_copenhagen)
      • Royal Doulton (royal_doulton)
      • Rörstrand (ro_rstrand)
      • Sagaform (sagaform)
      • Serax (serax)
      • Skagerak (skagerak)
      • Spiegelau (spiegelau)
      • Vaja Finland (vaja_finland)
      • Villeroy & Boch (villeroy_boch)
      • WMF (wmf)
      • XD Design (xd_design)
      • Yoursurprise (yoursurprise)
    • Hinta (price):
      • < 30 € (budget)
      • 30 € - 45 € (price_2)
      • 45 € - 70 € (price_3)
      • ≥ 70 € (price_4)
    • Kannun tyyppi (kannun_tyyppi):
      • Juomasäiliö (juomasa_ilio_)
      • Kannu (kannu)
      • Karahvi Nachtmann Karahvi (karahvi)
      • Kastikekannu (kastikekannu)
      • Maitokannu (maitokannu)
      • Vesikarahvi (vesikarahvi)
      • Viinikarahvi (viinikarahvi)
      • Viskikarahvi (viskikarahvi)
    • Sarja (group):
      • Arabia Esteri (arabia_esteri)
      • Arabia Huvila (arabia_huvila)
      • Arabia KoKo (arabia_koko)
      • Arabia Muumi (arabia_muumi)
      • Arabia Paratiisi (arabia_paratiisi)
      • Arabia Pastoraali (arabia_pastoraali)
      • Iittala Aino Aalto (iittala_aino_aalto)
      • Iittala Essence (iittala_essence)
      • Iittala Kartio (iittala_kartio)
      • Iittala Raami (iittala_raami)
      • Iittala Teema (iittala_teema)
      • Iittala Ultima Thule (iittala_ultima_thule)
      • Marimekko Sukat Makkaralla (marimekko_sukat_makkaralla)
      • Villeroy & Boch NewWave (villeroy_boch_newwave)
    • Kannun tilavuus (L) (kannun_koko):
      • < 0.75 L (kannun_koko_1)
      • 0.75 L - 1 L (kannun_koko_2)
      • 1 L - 1.2 L (kannun_koko_3)
      • ≥ 1.2 L (kannun_koko_4)
    • Konepesun kestävä (konepesun_kesta_va_):
      • Kyllä (kylla_)
      • Ei (ei)
    • Kannun materiaali (kannun_materiaali):
      • Keraaminen (keraaminen)
      • Lasi (lasi)
      • Muovi (muovi)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Teräs (tera_s)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Juomien tyyppi (juomien_tyyppi):
      • Glögi (glo_gi)
      • Mehu (mehu)
      • Vesi (vesi)
      • Viini (viini)
      • Virvoitusjuoma (virvoitusjuoma)
      • Viski (viski)
    • Suunnittelija (suunnittelija):
      • Kaj Franck (kaj_franck)
      • Tapio Wirkkala (tapio_wirkkala)
      • Antonio Citterio (antonio_citterio)
      • Toan Nguyen (toan_nguyen)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi