x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    PotteryJo Kaatimet

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 5
    • PotteryJo DAISY Karahvi Large Vaalenpunainen 1.8 L
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142273506.jpg
      PotteryJo PotteryJo DAISY Karahvi Large Vaalenpunainen 1.8 L DAISY Karahvi Large Vaalenpunainen 1.8 L DAISY Karahvi Large Vaalenpunainen 1.8 L DAISY Karahvi Large Vaalenpunainen 1.8 L tuotemerkiltä PotteryJo (1)
      PotteryJo DAISY Karahvi Large Vaalenpunainen 1.8 L
      • 07340154202091
      2
      47.88 EUR
    • PotteryJo DAISY Karahvi Large Keltainen 1.8 L
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/143309748.jpg
      PotteryJo PotteryJo DAISY Karahvi Large Keltainen 1.8 L DAISY Karahvi Large Keltainen 1.8 L DAISY Karahvi Large Keltainen 1.8 L DAISY Karahvi Large Keltainen 1.8 L tuotemerkiltä PotteryJo (1)
      PotteryJo DAISY Karahvi Large Keltainen 1.8 L
      • 07340154202114
      2
      47.88 EUR
    • PotteryJo DAISY Karahvi Large Valkoinen 1,8 L
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142275117.jpg
      PotteryJo PotteryJo DAISY Karahvi Large Valkoinen 1,8 L DAISY Karahvi Large Valkoinen 1,8 L DAISY Karahvi Large Valkoinen 1,8 L DAISY Karahvi Large Valkoinen 1,8 L tuotemerkiltä PotteryJo (1)
      PotteryJo DAISY Karahvi Large Valkoinen 1,8 L
      • 07340154202060
      2
      47.88 EUR
    • PotteryJo Daisy Maitokannu 30 cl Dusty Blue
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142268675.jpg
      PotteryJo PotteryJo Daisy Maitokannu 30 cl Dusty Blue Daisy Maitokannu 30 cl Dusty Blue Daisy Maitokannu 30 cl Dusty Blue Daisy Maitokannu 30 cl Dusty Blue tuotemerkiltä PotteryJo (1)
      PotteryJo Daisy Maitokannu 30 cl Dusty Blue
      • 07340154202954
      1
      20.60 EUR
    • PotteryJo Daisy Maitokannu 30 cl Laivastonsininen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142274523.jpg
      PotteryJo PotteryJo Daisy Maitokannu 30 cl Laivastonsininen Daisy Maitokannu 30 cl Laivastonsininen Daisy Maitokannu 30 cl Laivastonsininen Daisy Maitokannu 30 cl Laivastonsininen tuotemerkiltä PotteryJo (1)
      PotteryJo Daisy Maitokannu 30 cl Laivastonsininen
      • 07340154202985
      1
      20.60 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Iittala DEFAULT
        • iittala
      • Eva solo DEFAULT
        • eva_solo
      • Arabia DEFAULT
        • arabia
    • Merkki (brand):
      • Arabia (arabia)
      • Iittala (iittala)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Stelton (stelton)
      • 24hShop (24hshop)
      • Aerolatte (aerolatte)
      • Aida (aida)
      • Alessi (alessi)
      • Alfi (alfi)
      • Anya (anya)
      • Bitz (bitz)
      • Black+blum (black_blum)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • BoxinBag (boxinbag)
      • Broste Copenhagen (broste_copenhagen)
      • By On (by_on)
      • Concept-art (concept_art)
      • Department (department)
      • Design House Stockholm (design_house_stockholm)
      • Design Letters (design_letters)
      • Dorre (dorre)
      • ERNST (ernst)
      • Espro (espro)
      • Eva Trio (eva_trio)
      • Exxent (exxent)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Form & Refine (form_refine)
      • Georg Jensen (georg_jensen)
      • Gerbera (gerbera)
      • Hario (hario)
      • HAY (hay)
      • HK Living (hk_living)
      • Holmegaard (holmegaard)
      • House Doctor (house_doctor)
      • IFavine (ifavine)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • Kay bojesen (kay_bojesen)
      • Kilner (kilner)
      • Kosta Boda (kosta_boda)
      • Kähler (ka_hler)
      • Le Creuset (le_creuset)
      • Lene Bjerre (lene_bjerre)
      • Lokal Helsinki (lokal_helsinki)
      • Luigi Bormioli (luigi_bormioli)
      • Luminarc (luminarc)
      • Maku (maku)
      • Marimekko (marimekko)
      • Martinex (martinex)
      • Mateus (mateus)
      • Menu (menu)
      • Mikamax (mikamax)
      • Motta (motta)
      • Muurla (muurla)
      • Muut (muut)
      • Muuto (muuto)
      • Nachtmann (nachtmann)
      • Nordal (nordal)
      • Nordwik (nordwik)
      • Orrefors (orrefors)
      • Petite Friture (petite_friture)
      • Peugeot (peugeot)
      • Pillivuyt (pillivuyt)
      • PotteryJo (potteryjo)
      • Rice (rice)
      • Riedel (riedel)
      • Rig-Tig (rig_tig)
      • Rosendahl (rosendahl)
      • Rosenthal (rosenthal)
      • Royal Copenhagen (royal_copenhagen)
      • Royal Doulton (royal_doulton)
      • Rörstrand (ro_rstrand)
      • Sagaform (sagaform)
      • Serax (serax)
      • Sistema (sistema)
      • Skagerak (skagerak)
      • Skrufs Glasbruk (skrufs_glasbruk)
      • Spiegelau (spiegelau)
      • Spode (spode)
      • Swell (swell)
      • Tivoli Audio (tivoli_audio)
      • Tom Dixon (tom_dixon)
      • Tomorrow's Kitchen (tomorrow_s_kitchen)
      • Vaja Finland (vaja_finland)
      • Villeroy & Boch (villeroy_boch)
      • Vinturi (vinturi)
      • Waterford (waterford)
      • WMF (wmf)
      • Yoursurprise (yoursurprise)
    • Hinta (price):
      • < 30 € (budget)
      • 30 € - 45 € (price_2)
      • 45 € - 70 € (price_3)
      • ≥ 70 € (price_4)
    • Kannun tyyppi (kannun_tyyppi):
      • Juomasäiliö (juomasa_ilio_)
      • Kannu (kannu)
      • Karahvi (karahvi)
      • Kastikekannu (kastikekannu)
      • Maitokannu (maitokannu)
      • Vesikarahvi (vesikarahvi)
      • Viinikarahvi (viinikarahvi)
      • Viskikarahvi (viskikarahvi)
    • Sarja (group):
      • Arabia Arctica (arabia_arctica)
      • Arabia Esteri (arabia_esteri)
      • Arabia Huvila (arabia_huvila)
      • Arabia KoKo (arabia_koko)
      • Arabia Muumi (arabia_muumi)
      • Arabia Paratiisi (arabia_paratiisi)
      • Arabia Pastoraali (arabia_pastoraali)
      • Iittala Aino Aalto (iittala_aino_aalto)
      • Iittala Essence (iittala_essence)
      • Iittala Kartio (iittala_kartio)
      • Iittala Teema (iittala_teema)
      • Iittala Ultima Thule (iittala_ultima_thule)
      • Marimekko Räsymatto (marimekko_ra_symatto)
      • Villeroy & Boch NewWave (villeroy_boch_newwave)
    • Kannun tilavuus (L) (kannun_koko):
      • < 0.5 L (kannun_koko_1)
      • 0.5 L - 1 L (kannun_koko_2)
      • ≥ 1 L (kannun_koko_3)
    • Konepesun kestävä (konepesun_kesta_va_):
      • Kyllä (kylla_)
      • Ei (ei)
    • Kannun materiaali (kannun_materiaali):
      • Keraaminen (keraaminen)
      • Kristallilasi (kristallilasi)
      • Lasi (lasi)
      • Muovi (muovi)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Teräs (tera_s)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Juomien tyyppi (juomien_tyyppi):
      • Mehu (mehu)
      • Vesi (vesi)
      • Viini (viini)
      • Viski (viski)
    • Suunnittelija (suunnittelija):
      • Kaj Franck (kaj_franck)
      • Tapio Wirkkala (tapio_wirkkala)
      • Antonio Citterio (antonio_citterio)
      • Toan Nguyen (toan_nguyen)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi