x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Rörstrand Kaatimet

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 9
    • Rörstrand Mon Amie kaadin 1,2 L
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141961319.jpg
      Rörstrand Rörstrand Mon Amie kaadin 1,2 L Mon Amie kaadin 1,2 L Mon Amie kaadin 1,2 L Mon Amie astiasto symbolisoi kestävää muotoilua ja heijastaa täysin Rörstrandin arvoja klassikosta sekä nyt että tulevaisuudessa. Uudet osat ovat modernin kypsiä, mutta silti heijastaen alkuperäistä ilmiasua. (1)
      Rörstrand Mon Amie kaadin 1,2 L
      • 07320062100870
      6
      good_buy
      35.99 EUR
    • Rörstrand Swedish grace Lumi Kannu 48 cl
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141963195.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149703021.jpg
      Rörstrand Rörstrand Swedish grace Lumi Kannu 48 cl Swedish grace Lumi Kannu 48 cl Swedish grace Lumi Kannu 48 cl Swedish Gracen avulla saat aikaan mahtavan kattauksen. (1)
      Rörstrand Swedish grace Lumi Kannu 48 cl
      • 07320061191466
      5
      35.99 EUR
    • Rörstrand Mon Amie kannu 0,35 L
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142272323.jpg
      Rörstrand Rörstrand Mon Amie kannu 0,35 L Mon Amie kannu 0,35 L Mon Amie kannu 0,35 L Mon Amie Kannu 35 cl tuotemerkiltä Rörstrand (1)
      Rörstrand Mon Amie kannu 0,35 L
      • 07320062101716
      5
      30.89 EUR
    • Rörstrand Swedish Grace Kannu 130 Cl Lumi - Vesi, Kahvi & Tee Posliini Valkoinen - 1011854
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/110189039.jpg
      Rörstrand Rörstrand Swedish Grace Kannu 130 Cl Lumi - Vesi, Kahvi & Tee Posliini Valkoinen - 1011854 Swedish Grace Kannu 130 Cl Lumi - Vesi, Kahvi & Tee Posliini Valkoinen - 1011854 Swedish Grace Kannu 130 Cl Lumi - Vesi, Kahvi & Tee Posliini Valkoinen - 1011854 Swedish Gracen avulla saat aikaan mahtavan kattauksen. (1)
      Rörstrand Swedish Grace Kannu 130 Cl Lumi - Vesi, Kahvi & Tee Posliini Valkoinen - 1011854
      • 07320061191183
      4
      50.99 EUR
    • Rörstrand Höganäs kannu Valkoinen kiiltävä
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141969310.jpg
      Rörstrand Rörstrand Höganäs kannu Valkoinen kiiltävä Höganäs kannu Valkoinen kiiltävä Höganäs kannu Valkoinen kiiltävä HK Kannu 50 cl, Kiiltävä Valkoinen tuotemerkiltä Höganäs Keramik (1)
      Rörstrand Höganäs kannu Valkoinen kiiltävä
      • 07310632572138
      4
      24.89 EUR
    • Rörstrand Höganäs kannu Harmaa
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141968153.jpg
      Rörstrand Rörstrand Höganäs kannu Harmaa Höganäs kannu Harmaa Höganäs kannu Harmaa Höganäs Kannu 0,5 l, Harmaa matta Höganäs Vesikarahvit & Vesikannut Harmaa . Osta Vesikarahvit & Vesikannut ja muita Vesi, Kahvi & Tee @ Royal Design. (1)
      Rörstrand Höganäs kannu Harmaa
      • 07310632573135
      4
      24.89 EUR
    • Rörstrand Höganäs kannu
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/119549758.jpg
      Rörstrand Rörstrand Höganäs kannu Höganäs kannu Höganäs kannu Suloinen pieni kannu maidolle, kastikkeelle tai kukille. Saatavana eri väreinä. (1)
      Rörstrand Höganäs kannu
      • 07310635150159
      4
      24.89 EUR
    • Rörstrand Ostindia Kannu 45cl - Vesikarahvit & Vesikannut Posliini Valkoinen - 1026594
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152314449.jpg
      Rörstrand Rörstrand Ostindia Kannu 45cl - Vesikarahvit & Vesikannut Posliini Valkoinen - 1026594 Ostindia Kannu 45cl - Vesikarahvit & Vesikannut Posliini Valkoinen - 1026594 Ostindia Kannu 45cl - Vesikarahvit & Vesikannut Posliini Valkoinen - 1026594 Pitcher from Rörstrand. The collection Ostindia is a real classic that has been voted as the century's dinnerware by the Swedish people. A must for the design-interested! The dinnerware was born 1932 and the inspiration comes from a porcelain slice found on a wrecked ship outside Gothenburg. Holds 45 cl. Osta Vesikarahvit & Vesikannut ja muita Vesi, Kahvi & Tee @ Royal Design. (1)
      Rörstrand Ostindia Kannu 45cl - Vesikarahvit & Vesikannut Posliini Valkoinen - 1026594
      • 07320062102416
      2
      39.99 EUR
    • Rörstrand Höganäs kannu Punainen kiiltävä
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141964722.jpg
      Rörstrand Rörstrand Höganäs kannu Punainen kiiltävä Höganäs kannu Punainen kiiltävä Höganäs kannu Punainen kiiltävä Suloinen pieni kannu maidolle, kastikkeelle tai kukille. Saatavana eri väreinä. (1)
      Rörstrand Höganäs kannu Punainen kiiltävä
      • 07310632577133
      1
      23.89 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Iittala DEFAULT
        • iittala
      • Eva solo DEFAULT
        • eva_solo
      • Arabia DEFAULT
        • arabia
    • Merkki (brand):
      • Arabia (arabia)
      • Iittala (iittala)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Stelton (stelton)
      • 24 (24)
      • Aerolatte (aerolatte)
      • Aida (aida)
      • Alessi (alessi)
      • Alfi (alfi)
      • Bitz (bitz)
      • Black+blum (black_blum)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • BoxinBag (boxinbag)
      • Broste Copenhagen (broste_copenhagen)
      • By On (by_on)
      • Concept-art (concept_art)
      • Coolstuff (coolstuff)
      • Department (department)
      • Design House Stockholm (design_house_stockholm)
      • Design Letters (design_letters)
      • Dorre (dorre)
      • Dutchdeluxes (dutchdeluxes)
      • ERNST (ernst)
      • Espro (espro)
      • Eva Trio (eva_trio)
      • Exxent (exxent)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Form & Refine (form_refine)
      • Georg Jensen (georg_jensen)
      • Gerbera (gerbera)
      • Hario (hario)
      • HAY (hay)
      • HK Living (hk_living)
      • Holmegaard (holmegaard)
      • House Doctor (house_doctor)
      • IFavine (ifavine)
      • Kay bojesen (kay_bojesen)
      • Kilner (kilner)
      • Kosta Boda (kosta_boda)
      • Kähler (ka_hler)
      • Le Creuset (le_creuset)
      • Lene Bjerre (lene_bjerre)
      • Lokal Helsinki (lokal_helsinki)
      • Luigi Bormioli (luigi_bormioli)
      • Luminarc (luminarc)
      • Maku (maku)
      • Marimekko (marimekko)
      • Martinex (martinex)
      • Mateus (mateus)
      • Menu (menu)
      • Mikamax (mikamax)
      • Motta (motta)
      • Muurla (muurla)
      • Muut (muut)
      • Muuto (muuto)
      • Nachtmann (nachtmann)
      • Nordal (nordal)
      • Nordwik (nordwik)
      • Orrefors (orrefors)
      • Petite Friture (petite_friture)
      • Peugeot (peugeot)
      • Pillivuyt (pillivuyt)
      • PotteryJo (potteryjo)
      • Pyrex (pyrex)
      • Rice (rice)
      • Riedel (riedel)
      • Rig-Tig (rig_tig)
      • Rosendahl (rosendahl)
      • Rosenthal (rosenthal)
      • Royal Copenhagen (royal_copenhagen)
      • Royal Doulton (royal_doulton)
      • Rörstrand (ro_rstrand)
      • Sagaform (sagaform)
      • Serax (serax)
      • Sistema (sistema)
      • Skagerak (skagerak)
      • Skrufs Glasbruk (skrufs_glasbruk)
      • Spiegelau (spiegelau)
      • Spode (spode)
      • Swell (swell)
      • Tivoli Audio (tivoli_audio)
      • Tom Dixon (tom_dixon)
      • Tomorrow's Kitchen (tomorrow_s_kitchen)
      • Vaja Finland (vaja_finland)
      • Villeroy & Boch (villeroy_boch)
      • Waterford (waterford)
      • WMF (wmf)
      • Yoursurprise (yoursurprise)
    • Hinta (price):
      • < 30 € (budget)
      • 30 € - 45 € (price_2)
      • 45 € - 70 € (price_3)
      • ≥ 70 € (price_4)
    • Kannun tyyppi (kannun_tyyppi):
      • Juomasäiliö (juomasa_ilio_)
      • Kannu (kannu)
      • Karahvi (karahvi)
      • Kastikekannu (kastikekannu)
      • Maitokannu (maitokannu)
      • Vesikarahvi (vesikarahvi)
      • Viinikarahvi (viinikarahvi)
      • Viskikarahvi (viskikarahvi)
    • Sarja (group):
      • Arabia Arctica (arabia_arctica)
      • Arabia Esteri (arabia_esteri)
      • Arabia Huvila (arabia_huvila)
      • Arabia KoKo (arabia_koko)
      • Arabia Muumi (arabia_muumi)
      • Arabia Paratiisi (arabia_paratiisi)
      • Arabia Pastoraali (arabia_pastoraali)
      • Iittala Aino Aalto (iittala_aino_aalto)
      • Iittala Essence (iittala_essence)
      • Iittala Kartio (iittala_kartio)
      • Iittala Teema (iittala_teema)
      • Iittala Ultima Thule (iittala_ultima_thule)
      • Marimekko Räsymatto (marimekko_ra_symatto)
      • Villeroy & Boch NewWave (villeroy_boch_newwave)
    • Kannun tilavuus (L) (kannun_koko):
      • < 0.5 L (kannun_koko_1)
      • 0.5 L - 1 L (kannun_koko_2)
      • ≥ 1 L (kannun_koko_3)
    • Konepesun kestävä (konepesun_kesta_va_):
      • Kyllä (kylla_)
      • Ei (ei)
    • Kannun materiaali (kannun_materiaali):
      • Keraaminen (keraaminen)
      • Kristallilasi (kristallilasi)
      • Lasi (lasi)
      • Muovi (muovi)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Teräs (tera_s)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Juomien tyyppi (juomien_tyyppi):
      • Mehu (mehu)
      • Vesi (vesi)
      • Viini (viini)
      • Viski (viski)
    • Suunnittelija (suunnittelija):
      • Kaj Franck (kaj_franck)
      • Tapio Wirkkala (tapio_wirkkala)
      • Antonio Citterio (antonio_citterio)
      • Toan Nguyen (toan_nguyen)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi