x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Rörstrand Kaatimet

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 8
    • Rörstrand Mon Amie kaadin 1,2 L
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141961319.jpg
      Rörstrand Rörstrand Mon Amie kaadin 1,2 L Mon Amie kaadin 1,2 L Mon Amie kaadin 1,2 L Mon Amie astiasto symbolisoi kestävää muotoilua ja heijastaa täysin Rörstrandin arvoja klassikosta sekä nyt että tulevaisuudessa. Uudet osat ovat modernin kypsiä, mutta silti heijastaen alkuperäistä ilmiasua. (2)
      Rörstrand Mon Amie kaadin 1,2 L
      • 07320062100870
      7
      good_buy
      33.99 EUR
    • Rörstrand Swedish grace Lumi Kannu 1,3 l
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/110189039.jpg
      Rörstrand Rörstrand Swedish grace Lumi Kannu 1,3 l Swedish grace Lumi Kannu 1,3 l Swedish grace Lumi Kannu 1,3 l Swedish grace Lumi Kannu 1,3 l tuotemerkiltä Rörstrand (1)
      Rörstrand Swedish grace Lumi Kannu 1,3 l
      • 07320061191183
      6
      good_buy
      53.99 EUR
    • Rörstrand Swedish grace Lumi Kannu 48 cl
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141963195.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163384780.jpg
      Rörstrand Rörstrand Swedish grace Lumi Kannu 48 cl Swedish grace Lumi Kannu 48 cl Swedish grace Lumi Kannu 48 cl Swedish Gracen avulla saat aikaan mahtavan kattauksen. (1)
      Rörstrand Swedish grace Lumi Kannu 48 cl
      • 07320061191466
      5
      38.99 EUR
    • Rörstrand Ostindia kannu 45 cl
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/174840705.jpg
      Rörstrand Rörstrand Ostindia kannu 45 cl Ostindia kannu 45 cl Ostindia kannu 45 cl Ostindia kannu 45 cl tuotemerkiltä Rörstrand (1)
      Rörstrand Ostindia kannu 45 cl
      • 07320062102416
      5
      39.99 EUR
    • Rörstrand Mon Amie kannu 0,35 L
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142272323.jpg
      Rörstrand Rörstrand Mon Amie kannu 0,35 L Mon Amie kannu 0,35 L Mon Amie kannu 0,35 L Mon Amie Kannu 35 cl tuotemerkiltä Rörstrand (1)
      Rörstrand Mon Amie kannu 0,35 L
      • 07320062101716
      5
      28.89 EUR
    • Rörstrand Pli Blanc Kannu 1 L
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/171275223.jpg
      Rörstrand Rörstrand Pli Blanc Kannu 1 L Pli Blanc Kannu 1 L Pli Blanc Kannu 1 L Pli Blanc Kannu 1 L tuotemerkiltä Rörstrand (1)
      Rörstrand Pli Blanc Kannu 1 L
      • 07320062103093
      3
      84.53 EUR
    • Rörstrand Höganäs kannu Punainen kiiltävä
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141964722.jpg
      Rörstrand Rörstrand Höganäs kannu Punainen kiiltävä Höganäs kannu Punainen kiiltävä Höganäs kannu Punainen kiiltävä Höganäs Kannu 0,5 l, Punainen kiiltävä Höganäs Vesikarahvit & Vesikannut Punainen . Osta Vesikarahvit & Vesikannut ja muita Vesi, Kahvi & Tee @ Royal Design. (1)
      Rörstrand Höganäs kannu Punainen kiiltävä
      • 07310632577133
      2
      25.89 EUR
    • Rörstrand Höganäs kannu
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/119549758.jpg
      Rörstrand Rörstrand Höganäs kannu Höganäs kannu Höganäs kannu Suloinen pieni kannu maidolle, kastikkeelle tai kukille. Saatavana eri väreinä. (1)
      Rörstrand Höganäs kannu
      • 07310635150159
      1
      25.89 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Iittala DEFAULT
        • iittala
      • Eva solo DEFAULT
        • eva_solo
      • Arabia DEFAULT
        • arabia
    • Merkki (brand):
      • Arabia (arabia)
      • Iittala (iittala)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Stelton (stelton)
      • 24hShop (24hshop)
      • &tradition (_tradition)
      • Aida (aida)
      • Alessi (alessi)
      • Alfi (alfi)
      • Arcoroc (arcoroc)
      • Balvi (balvi)
      • Black+blum (black_blum)
      • Blomus (blomus)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Bormioli Rocco (bormioli_rocco)
      • Broste Copenhagen (broste_copenhagen)
      • By On (by_on)
      • CamelBak (camelbak)
      • Concept-art (concept_art)
      • DeLonghi (delonghi)
      • Department (department)
      • Design House Stockholm (design_house_stockholm)
      • Design Letters (design_letters)
      • Dorre (dorre)
      • ERNST (ernst)
      • Exxent (exxent)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Final Touch (final_touch)
      • Form & Refine (form_refine)
      • Funktion (funktion)
      • Georg Jensen (georg_jensen)
      • Gerbera (gerbera)
      • Hario (hario)
      • HAY (hay)
      • HK Living (hk_living)
      • Holmegaard (holmegaard)
      • House Doctor (house_doctor)
      • Höganäs keramik (ho_gana_s_keramik)
      • IFavine (ifavine)
      • Kay bojesen (kay_bojesen)
      • Kilner (kilner)
      • Kosta Boda (kosta_boda)
      • Kähler (ka_hler)
      • Lene Bjerre (lene_bjerre)
      • Lokal Helsinki (lokal_helsinki)
      • Luigi Bormioli (luigi_bormioli)
      • Marimekko (marimekko)
      • Mateus (mateus)
      • Menu (menu)
      • Mikamax (mikamax)
      • Motta (motta)
      • Mumin (mumin)
      • Muubs (muubs)
      • Muurla (muurla)
      • Muuto (muuto)
      • Nachtmann (nachtmann)
      • New Works (new_works)
      • Nordal (nordal)
      • Orrefors (orrefors)
      • Paradisverkstaden (paradisverkstaden)
      • Peugeot (peugeot)
      • Pillivuyt (pillivuyt)
      • PotteryJo (potteryjo)
      • Rice (rice)
      • Riedel (riedel)
      • Rig-Tig (rig_tig)
      • Rosendahl (rosendahl)
      • Rosenthal (rosenthal)
      • Rosti Mepal (rosti_mepal)
      • Royal Copenhagen (royal_copenhagen)
      • Royal Doulton (royal_doulton)
      • Rörstrand (ro_rstrand)
      • Sagaform (sagaform)
      • Serax (serax)
      • Skagerak (skagerak)
      • Spiegelau (spiegelau)
      • Spode (spode)
      • Vaja Finland (vaja_finland)
      • Villeroy & Boch (villeroy_boch)
      • WMF (wmf)
      • XD Design (xd_design)
      • Yoursurprise (yoursurprise)
    • Hinta (price):
      • < 30 € (budget)
      • 30 € - 40 € (price_2)
      • 40 € - 65 € (price_3)
      • ≥ 65 € (price_4)
    • Kannun tyyppi (kannun_tyyppi):
      • Juomasäiliö (juomasa_ilio_)
      • Kannu (kannu)
      • Karahvi (karahvi)
      • Kastikekannu (kastikekannu)
      • Maitokannu (maitokannu)
      • Vesikarahvi (vesikarahvi)
      • Viinikarahvi (viinikarahvi)
      • Viskikarahvi (viskikarahvi)
    • Sarja (group):
      • Arabia Esteri (arabia_esteri)
      • Arabia Huvila (arabia_huvila)
      • Arabia KoKo (arabia_koko)
      • Arabia Muumi (arabia_muumi)
      • Arabia Paratiisi (arabia_paratiisi)
      • Arabia Pastoraali (arabia_pastoraali)
      • Iittala Aino Aalto (iittala_aino_aalto)
      • Iittala Essence (iittala_essence)
      • Iittala Kartio (iittala_kartio)
      • Iittala Raami (iittala_raami)
      • Iittala Teema (iittala_teema)
      • Iittala Ultima Thule (iittala_ultima_thule)
      • Marimekko Sukat Makkaralla (marimekko_sukat_makkaralla)
      • Villeroy & Boch NewWave (villeroy_boch_newwave)
    • Kannun tilavuus (L) (kannun_koko):
      • < 0.69 L (kannun_koko_1)
      • 0.69 L - 1 L (kannun_koko_2)
      • 1 L - 1.2 L (kannun_koko_3)
      • ≥ 1.2 L (kannun_koko_4)
    • Konepesun kestävä (konepesun_kesta_va_):
      • Kyllä (kylla_)
      • Ei (ei)
    • Kannun materiaali (kannun_materiaali):
      • Keraaminen (keraaminen)
      • Kristallilasi (kristallilasi)
      • Lasi (lasi)
      • Muovi (muovi)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Teräs (tera_s)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Juomien tyyppi (juomien_tyyppi):
      • Glögi (glo_gi)
      • Mehu (mehu)
      • Vesi (vesi)
      • Viini (viini)
      • Virvoitusjuoma (virvoitusjuoma)
    • Suunnittelija (suunnittelija):
      • Kaj Franck (kaj_franck)
      • Tapio Wirkkala (tapio_wirkkala)
      • Antonio Citterio (antonio_citterio)
      • Toan Nguyen (toan_nguyen)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi