x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Royal Copenhagen Kaatimet

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 8
    • Royal Copenhagen Blue Fluted Plain Kannu 38 Cl - Maitokannut Posliini Valkoinen - 1025827
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152328822.jpg
      Royal Copenhagen Royal Copenhagen Blue Fluted Plain Kannu 38 Cl - Maitokannut Posliini Valkoinen - 1025827 Blue Fluted Plain Kannu 38 Cl - Maitokannut Posliini Valkoinen - 1025827 Blue Fluted Plain Kannu 38 Cl - Maitokannut Posliini Valkoinen - 1025827 Blue Fluted Plain captures with its classic versatility. The graceful decor accentuates the delicate shape and craft precision that lies behind each piece. Blue Fluted Plain is a timeless dinnerware collection for daily use. It can lay the foundation for a unique collection of Royal Copenhagen porcelain, where tradition gets to coexist with modernity. Osta Maitokannut ja muita Vesi, Kahvi & Tee @ Royal Design. (1)
      Royal Copenhagen Blue Fluted Plain Kannu 38 Cl - Maitokannut Posliini Valkoinen - 1025827
      • 05705140731511
      2
      103.00 EUR
    • Royal Copenhagen Blue Fluted Mega Modern Kannu 70cl - Maitokannut Posliini Valkoinen - 1025829
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152321445.jpg
      Royal Copenhagen Royal Copenhagen Blue Fluted Mega Modern Kannu 70cl - Maitokannut Posliini Valkoinen - 1025829 Blue Fluted Mega Modern Kannu 70cl - Maitokannut Posliini Valkoinen - 1025829 Blue Fluted Mega Modern Kannu 70cl - Maitokannut Posliini Valkoinen - 1025829 Blue Fluted Mega Modern Kannu 70cl Royal Copenhagen Maitokannut Posliini Valkoinen . Osta Maitokannut ja muita Vesi, Kahvi & Tee @ Royal Design. (1)
      Royal Copenhagen Blue Fluted Mega Modern Kannu 70cl - Maitokannut Posliini Valkoinen - 1025829
      • 05705140731535
      2
      88.99 EUR
    • Royal Copenhagen Black Fluted Mega Jug 1,5 L - Vesikarahvit & Vesikannut Posliini Musta - 1052397
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152444376.jpg
      Royal Copenhagen Royal Copenhagen Black Fluted Mega Jug 1,5 L - Vesikarahvit & Vesikannut Posliini Musta - 1052397 Black Fluted Mega Jug 1,5 L - Vesikarahvit & Vesikannut Posliini Musta - 1052397 Black Fluted Mega Jug 1,5 L - Vesikarahvit & Vesikannut Posliini Musta - 1052397 This jug from Royal Copenhagen belongs to the series Black Fluted Mega, that is designed by Karen Kjældgård-Larsen. In the series, selected parts of the original pattern have been enlarged. It's the dramatic contrast between the white porcelain and the black motif that makes it unique - perfect for a design lover. Osta Vesikarahvit & Vesikannut ja muita Vesi, Kahvi & Tee @ Royal Design. (1)
      Royal Copenhagen Black Fluted Mega Jug 1,5 L - Vesikarahvit & Vesikannut Posliini Musta - 1052397
      • 05705140734840
      2
      139.00 EUR
    • Royal Copenhagen Blue Fluted Mega Kannu 1,7 L - Vesi, Kahvi & Tee Posliini Valkoinen - 1017351
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152335331.jpg
      Royal Copenhagen Royal Copenhagen Blue Fluted Mega Kannu 1,7 L - Vesi, Kahvi & Tee Posliini Valkoinen - 1017351 Blue Fluted Mega Kannu 1,7 L - Vesi, Kahvi & Tee Posliini Valkoinen - 1017351 Blue Fluted Mega Kannu 1,7 L - Vesi, Kahvi & Tee Posliini Valkoinen - 1017351 Blue Fluted Mega kannu, Royal Copenhagen. Muotoilijana Karen Kjældgård-Larsen. Blue Fluted Mega on kaunis, tunnettu porsliinisarja. Käsinmaalattu, sininen huomiota herättävä kuvio luo upean kontrastin porsliiniin. Blue Fluted Megasta löytyy 8 eri kuviota. Jokaisen tuotteen alla näkyy luku joka viittaa mitä kuviota minkäkin tuotteen kuviointi vastaa.Tämä elegantti kannu vetää 170 cl ja koristaa jokaisen kattauksen sekä keittiön kauniilla tavalla. Blue Fluted Mega Kannu, 1,7 L - Royal Copenhage... (1)
      Royal Copenhagen Blue Fluted Mega Kannu 1,7 L - Vesi, Kahvi & Tee Posliini Valkoinen - 1017351
      • 05705140193135
      2
      119.00 EUR
    • Royal Copenhagen Blue Fluted Maitokannu 8 Cl - Vesi, Kahvi & Tee Posliini Valkoinen - 1017187
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152310754.jpg
      Royal Copenhagen Royal Copenhagen Blue Fluted Maitokannu 8 Cl - Vesi, Kahvi & Tee Posliini Valkoinen - 1017187 Blue Fluted Maitokannu 8 Cl - Vesi, Kahvi & Tee Posliini Valkoinen - 1017187 Blue Fluted Maitokannu 8 Cl - Vesi, Kahvi & Tee Posliini Valkoinen - 1017187 This beautifully decorated jug from Royal Copenhagen belongs to the Blue Fluted Plain series, which is a timeless dinnerware that is perfect for everyday use. The motif on the jug is called Musselmalet and is designed by Arnold Krog. The decor is hand painted, making each jug unique. Dishwasher and microwave safe. Osta Vesi, Kahvi & Tee ja muita Tarjoilu & Kattaus @ Royal Design. (1)
      Royal Copenhagen Blue Fluted Maitokannu 8 Cl - Vesi, Kahvi & Tee Posliini Valkoinen - 1017187
      • 05705140156321
      1
      99.00 EUR
    • Royal Copenhagen Blue Elements Maitokannu 37cl - Vesikarahvit & Vesikannut Valkoinen - 1026462
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152310490.jpg
      Royal Copenhagen Royal Copenhagen Blue Elements Maitokannu 37cl - Vesikarahvit & Vesikannut Valkoinen - 1026462 Blue Elements Maitokannu 37cl - Vesikarahvit & Vesikannut Valkoinen - 1026462 Blue Elements Maitokannu 37cl - Vesikarahvit & Vesikannut Valkoinen - 1026462 Blue Elements Maitokannu 37cl Royal Copenhagen Vesikarahvit & Vesikannut Valkoinen . Osta Vesikarahvit & Vesikannut ja muita Vesi, Kahvi & Tee @ Royal Design. (1)
      Royal Copenhagen Blue Elements Maitokannu 37cl - Vesikarahvit & Vesikannut Valkoinen - 1026462
      • 05705140732655
      1
      88.99 EUR
    • Royal Copenhagen Blue Fluted Half Lace Maitokannu 17 Cl - Maitokannut Posliini Valkoinen - 1017213
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152318937.jpg
      Royal Copenhagen Royal Copenhagen Blue Fluted Half Lace Maitokannu 17 Cl - Maitokannut Posliini Valkoinen - 1017213 Blue Fluted Half Lace Maitokannu 17 Cl - Maitokannut Posliini Valkoinen - 1017213 Blue Fluted Half Lace Maitokannu 17 Cl - Maitokannut Posliini Valkoinen - 1017213 A beautiful jug from Royal Copenhagen. The cinnamon's fine pattern consists of hand-painted decoration and the mussel-shaped pattern is made in three different designs: single, half-point and whole-point. The jug can withstand the dishwasher. Osta Maitokannut ja muita Vesi, Kahvi & Tee @ Royal Design. (1)
      Royal Copenhagen Blue Fluted Half Lace Maitokannu 17 Cl - Maitokannut Posliini Valkoinen - 1017213
      • 05705140158257
      1
      127.00 EUR
    • Royal Copenhagen Flora Maitokannu 35cl Morning Glory - Maitokannut Mix - 1017541
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152314049.jpg
      Royal Copenhagen Royal Copenhagen Flora Maitokannu 35cl Morning Glory - Maitokannut Mix - 1017541 Flora Maitokannu 35cl Morning Glory - Maitokannut Mix - 1017541 Flora Maitokannu 35cl Morning Glory - Maitokannut Mix - 1017541 Flora Maitokannu 35cl, Morning Glory Royal Copenhagen Maitokannut Mix . Osta Maitokannut ja muita Vesi, Kahvi & Tee @ Royal Design. (1)
      Royal Copenhagen Flora Maitokannu 35cl Morning Glory - Maitokannut Mix - 1017541
      • 05705140708308
      1
      65.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Iittala DEFAULT
        • iittala
      • Eva solo DEFAULT
        • eva_solo
      • Arabia DEFAULT
        • arabia
    • Merkki (brand):
      • Arabia (arabia)
      • Iittala (iittala)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Stelton (stelton)
      • 24hShop (24hshop)
      • Aerolatte (aerolatte)
      • Aida (aida)
      • Alessi (alessi)
      • Alfi (alfi)
      • Anya (anya)
      • Bitz (bitz)
      • Black+blum (black_blum)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • BoxinBag (boxinbag)
      • Broste Copenhagen (broste_copenhagen)
      • By On (by_on)
      • Concept-art (concept_art)
      • Department (department)
      • Design House Stockholm (design_house_stockholm)
      • Design Letters (design_letters)
      • Dorre (dorre)
      • ERNST (ernst)
      • Espro (espro)
      • Eva Trio (eva_trio)
      • Exxent (exxent)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Form & Refine (form_refine)
      • Georg Jensen (georg_jensen)
      • Gerbera (gerbera)
      • Hario (hario)
      • HAY (hay)
      • HK Living (hk_living)
      • Holmegaard (holmegaard)
      • House Doctor (house_doctor)
      • IFavine (ifavine)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • Kay bojesen (kay_bojesen)
      • Kilner (kilner)
      • Kosta Boda (kosta_boda)
      • Kähler (ka_hler)
      • Le Creuset (le_creuset)
      • Lene Bjerre (lene_bjerre)
      • Lokal Helsinki (lokal_helsinki)
      • Luigi Bormioli (luigi_bormioli)
      • Luminarc (luminarc)
      • Maku (maku)
      • Marimekko (marimekko)
      • Martinex (martinex)
      • Mateus (mateus)
      • Menu (menu)
      • Mikamax (mikamax)
      • Motta (motta)
      • Muurla (muurla)
      • Muut (muut)
      • Muuto (muuto)
      • Nachtmann (nachtmann)
      • Nordal (nordal)
      • Nordwik (nordwik)
      • Orrefors (orrefors)
      • Petite Friture (petite_friture)
      • Peugeot (peugeot)
      • Pillivuyt (pillivuyt)
      • PotteryJo (potteryjo)
      • Rice (rice)
      • Riedel (riedel)
      • Rig-Tig (rig_tig)
      • Rosendahl (rosendahl)
      • Rosenthal (rosenthal)
      • Royal Copenhagen (royal_copenhagen)
      • Royal Doulton (royal_doulton)
      • Rörstrand (ro_rstrand)
      • Sagaform (sagaform)
      • Serax (serax)
      • Sistema (sistema)
      • Skagerak (skagerak)
      • Skrufs Glasbruk (skrufs_glasbruk)
      • Spiegelau (spiegelau)
      • Spode (spode)
      • Swell (swell)
      • Tivoli Audio (tivoli_audio)
      • Tom Dixon (tom_dixon)
      • Tomorrow's Kitchen (tomorrow_s_kitchen)
      • Vaja Finland (vaja_finland)
      • Villeroy & Boch (villeroy_boch)
      • Vinturi (vinturi)
      • Waterford (waterford)
      • WMF (wmf)
      • Yoursurprise (yoursurprise)
    • Hinta (price):
      • < 30 € (budget)
      • 30 € - 45 € (price_2)
      • 45 € - 70 € (price_3)
      • ≥ 70 € (price_4)
    • Kannun tyyppi (kannun_tyyppi):
      • Juomasäiliö (juomasa_ilio_)
      • Kannu (kannu)
      • Karahvi (karahvi)
      • Kastikekannu (kastikekannu)
      • Maitokannu (maitokannu)
      • Vesikarahvi (vesikarahvi)
      • Viinikarahvi (viinikarahvi)
      • Viskikarahvi (viskikarahvi)
    • Sarja (group):
      • Arabia Arctica (arabia_arctica)
      • Arabia Esteri (arabia_esteri)
      • Arabia Huvila (arabia_huvila)
      • Arabia KoKo (arabia_koko)
      • Arabia Muumi (arabia_muumi)
      • Arabia Paratiisi (arabia_paratiisi)
      • Arabia Pastoraali (arabia_pastoraali)
      • Iittala Aino Aalto (iittala_aino_aalto)
      • Iittala Essence (iittala_essence)
      • Iittala Kartio (iittala_kartio)
      • Iittala Teema (iittala_teema)
      • Iittala Ultima Thule (iittala_ultima_thule)
      • Marimekko Räsymatto (marimekko_ra_symatto)
      • Villeroy & Boch NewWave (villeroy_boch_newwave)
    • Kannun tilavuus (L) (kannun_koko):
      • < 0.5 L (kannun_koko_1)
      • 0.5 L - 1 L (kannun_koko_2)
      • ≥ 1 L (kannun_koko_3)
    • Konepesun kestävä (konepesun_kesta_va_):
      • Kyllä (kylla_)
      • Ei (ei)
    • Kannun materiaali (kannun_materiaali):
      • Keraaminen (keraaminen)
      • Kristallilasi (kristallilasi)
      • Lasi (lasi)
      • Muovi (muovi)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Teräs (tera_s)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Juomien tyyppi (juomien_tyyppi):
      • Mehu (mehu)
      • Vesi (vesi)
      • Viini (viini)
      • Viski (viski)
    • Suunnittelija (suunnittelija):
      • Kaj Franck (kaj_franck)
      • Tapio Wirkkala (tapio_wirkkala)
      • Antonio Citterio (antonio_citterio)
      • Toan Nguyen (toan_nguyen)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi