x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Stelton Kaatimet

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 15
    • Stelton Theo Coffee Brewer 60 Cl - Kahvinkeittimet & Teenkeittimet Kivitavara Sand - x-634-1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/161518389.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152314258.jpg
      Stelton Stelton Theo Coffee Brewer 60 Cl - Kahvinkeittimet & Teenkeittimet Kivitavara Sand - x-634-1 Theo Coffee Brewer 60 Cl - Kahvinkeittimet & Teenkeittimet Kivitavara Sand - x-634-1 Theo Coffee Brewer 60 Cl - Kahvinkeittimet & Teenkeittimet Kivitavara Sand - x-634-1 Steltonin Theo-kahvipannu on valmistettu vaaleasta kivitavarastajasen sisäpinta on käsitelty kiiltävällä lasitteella, joka antaa kauniin kontrastinvaalean mattapinnan maanläheiselle luonteelle. Kokonaisuuden viimeistelevät irrotettava suodatinosa sekä vaalea bambukansi. Francis Cayouetten Steltonille suunnittelema Theo-astiasarja tuo teehetkeen sekä tyyliä että tunnelmaa. Theo-kokoelman astiat yhdistävät pohjoismaisen designin aasialaisiin vaikutteisiin hienostuneella tavalla. Puhtaat linjat ... (3)
      Stelton Theo Coffee Brewer 60 Cl - Kahvinkeittimet & Teenkeittimet Kivitavara Sand - x-634-1
      • 05709846025134
      4
      good_buy
      45.99 EUR
    • Stelton Emma Tarjoilukannu 2l - Vesikarahvit & Vesikannut Harmaa - x-216-1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/82861556.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145611838.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/102281311.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152269744.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/82861555.jpg
      Stelton Stelton Emma Tarjoilukannu 2l - Vesikarahvit & Vesikannut Harmaa - x-216-1 Emma Tarjoilukannu 2l - Vesikarahvit & Vesikannut Harmaa - x-216-1 Emma Tarjoilukannu 2l - Vesikarahvit & Vesikannut Harmaa - x-216-1 Steltonin upeassa Emma-kannussa pyökkipuu ja korkeakiiltoinen teräspinta yhdistyvät harmoniseksi, skandinaaviseksi kokonaisuudeksi. Emma ilahduttaa kattauksessa sekä kauneudellaan että käytännöllisyydellään. (2)
      Stelton Emma Tarjoilukannu 2l - Vesikarahvit & Vesikannut Harmaa - x-216-1
      • 05709846020399
      • x-216-1
      3
      48.99 EUR
    • Stelton EM77 Termoskanna Apple Green 1L
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/161519670.jpg
      Stelton Stelton EM77 Termoskanna Apple Green 1L EM77 Termoskanna Apple Green 1L EM77 Termoskanna Apple Green 1L EM77 Termoskanna Apple Green 1L tuotemerkiltä Stelton (1)
      Stelton EM77 Termoskanna Apple Green 1L
      • 05709846026452
      5
      deal
      74.80 EUR
    • Stelton Theo maitokannu, musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145115499.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145608447.jpg
      Stelton Stelton Theo maitokannu, musta Theo maitokannu, musta Theo maitokannu, musta Theo maitokannu 0,4 l tuotemerkiltä Stelton (1)
      Stelton Theo maitokannu, musta
      • 05709846019805
      • x-638
      4
      31.89 EUR
    • Stelton Aj Kaadin Jääritilällä 2 L
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141958177.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145615548.jpg
      Stelton Stelton Aj Kaadin Jääritilällä 2 L Aj Kaadin Jääritilällä 2 L Aj Kaadin Jääritilällä 2 L Cylinda-Line vesikannu merkiltä Stelton, sunnittelija Arne Jacobsen. Hieno karahvi ruostumattomasta teräksestä. Täydellinen kylmille juomille! Cylinda-Line Vesikannu jääritilällä - Stelton - Ruostumaton teräs Vesikarahvit & Vesikannut i Ruostumaton teräs - Stelton (1)
      Stelton Aj Kaadin Jääritilällä 2 L
      • 05709846005020
      4
      126.99 EUR
    • Stelton Cylinda-line Kermakannu - Maitokannut Ruostumaton teräs - 06-2
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/102957361.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145611597.jpg
      Stelton Stelton Cylinda-line Kermakannu - Maitokannut Ruostumaton teräs - 06-2 Cylinda-line Kermakannu - Maitokannut Ruostumaton teräs - 06-2 Cylinda-line Kermakannu - Maitokannut Ruostumaton teräs - 06-2 Cylinda-Line kermakannu merkiltä Stelton, sunnittelija Arne Jacobsen. Palkittu klassikko, joka on aina ajan tasalla. Kannu on sylinterinmuotoinen ja valmistettu ruostumattomasta teräksestä. Yksinkertainen, moderni ja tyylikäs! Cylinda-Line Kermakannu - Stelton - Ruostumaton teräs Maitokannut i - Stelton (1)
      Stelton Cylinda-line Kermakannu - Maitokannut Ruostumaton teräs - 06-2
      • 05709846004603
      4
      40.99 EUR
    • Stelton Theo maitokannu, hiekka
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/161519130.jpg
      Stelton Stelton Theo maitokannu, hiekka Theo maitokannu, hiekka Theo maitokannu, hiekka Steltonin Theo-maitokannuon valmistettuvaaleasta kivitavarasta jasen sisäpinta onkäsiteltykiiltävällä lasitteella, joka antaa kauniin kontrastin vaalean mattapinnan maanläheiselle luonteelle. Francis Cayouetten Steltonille suunnittelema Theo-astiasarja tuo teehetkeen sekä tyyliä että tunnelmaa. Theo-kokoelman astiat yhdistävät pohjoismaisen designin aasialaisiin vaikutteisiin hienostuneella tavalla. Puhtaat linjat ja aidot materiaalit sopivat hyvin monenlaisiin kattauksiin. (1)
      Stelton Theo maitokannu, hiekka
      • 05709846025158
      4
      31.89 EUR
    • Stelton Foster termoskannu
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163731114.jpg
      Stelton Stelton Foster termoskannu Foster termoskannu Foster termoskannu Steltonin ruostumattomasta teräksestä valmistettu termoskannu kuuluu Foster-sarjaan jonka on suunnitellut maailmanlaajuisesti tunnettu suunnittelija Norman Foster. Sarja yhdistelee pehmeitä ja yksinkertaisia linjoja ja siksi korkealaatuisista materiaaleista valmistetut astiat sopivat loistavasti niin arkeen kuin juhlaan. Foster kannu on täydellinen yhdistettäväksi muihin sarjan tuotteisiin. Osta Termokset ja muita Vesi, Kahvi & Tee @ Royal Design. (1)
      Stelton Foster termoskannu
      • 05709846023321
      3
      131.99 EUR
    • Stelton Collar maitokannu
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142271929.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145607716.jpg
      Stelton Stelton Collar maitokannu Collar maitokannu Collar maitokannu Steltonin minimalistinen Collar-maitokannu sopii sekä maidon tarjoiluun että sen lämmittämiseen liedellä.Puukahvainen, teflonilla pinnoitettuteräskannu on helppo pitää puhtaana. Collar on täydellinen välinesarja kahvin, teen ja muiden hyvien juomien ystäville, jotka arvostavat linjakasta, funktionaalista muotoilua. Italialaiset Daniel Debiasin ja Federico Sandrin suunnitteleman Stelton-kokoelman tuotteita yhdistävät skandinaavisen pelkistetty, sylinterimäinen siluetti ja tummat sävyt. Messink... (1)
      Stelton Collar maitokannu
      • 05709846019829
      3
      53.27 EUR
    • Stelton Foster Kannu 2l - Vesikarahvit & Vesikannut Ruostumaton teräs - 795
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152323896.jpg
      Stelton Stelton Foster Kannu 2l - Vesikarahvit & Vesikannut Ruostumaton teräs - 795 Foster Kannu 2l - Vesikarahvit & Vesikannut Ruostumaton teräs - 795 Foster Kannu 2l - Vesikarahvit & Vesikannut Ruostumaton teräs - 795 Kaunis kannu, muotoilija Norman Foster. (1)
      Stelton Foster Kannu 2l - Vesikarahvit & Vesikannut Ruostumaton teräs - 795
      • 05709846023352
      2
      81.99 EUR
    • Stelton EM Kermakannu 0,25 l Reverse musta/mirror
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145613312.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/105737071.jpg
      Stelton Stelton EM Kermakannu 0,25 l Reverse musta/mirror EM Kermakannu 0,25 l Reverse musta/mirror EM Kermakannu 0,25 l Reverse musta/mirror EM Kermakannu 0,25 l Reverse musta/mirror tuotemerkiltä Stelton (1)
      Stelton EM Kermakannu 0,25 l Reverse musta/mirror
      • 05709846019140
      2
      35.30 EUR
    • Stelton Emma Tarjoilukannu 2l - Vesikarahvit & Vesikannut Sininen - x-216
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/82861553.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145611838.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/102281308.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/82861554.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152269397.jpg
      Stelton Stelton Emma Tarjoilukannu 2l - Vesikarahvit & Vesikannut Sininen - x-216 Emma Tarjoilukannu 2l - Vesikarahvit & Vesikannut Sininen - x-216 Emma Tarjoilukannu 2l - Vesikarahvit & Vesikannut Sininen - x-216 The Emma series beautifies every day living with a light retro twist, with a design language flashback in modern interpretation, meeting new combinations of materials. The jug made of stainless steel with varnished wood handle is a throwback to the classic steel jugs from the 1950's. Osta Vesikarahvit & Vesikannut ja muita Vesi, Kahvi & Tee @ Royal Design. (1)
      Stelton Emma Tarjoilukannu 2l - Vesikarahvit & Vesikannut Sininen - x-216
      • 05709846020382
      • x-216
      1
      84.00 EUR
    • Stelton Foster Maitokannu 50 cl Valkoinen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152336863.jpg
      Stelton Stelton Foster Maitokannu 50 cl Valkoinen Foster Maitokannu 50 cl Valkoinen Foster Maitokannu 50 cl Valkoinen Foster Maitokannu 50 cl Valkoinen tuotemerkiltä Stelton (1)
      Stelton Foster Maitokannu 50 cl Valkoinen
      • 05709846022324
      1
      53.90 EUR
    • Stelton EM Classic Kannellinen Kannu 1.5 L Ultramariini
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/112848938.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145624685.jpg
      Stelton Stelton EM Classic Kannellinen Kannu 1.5 L Ultramariini EM Classic Kannellinen Kannu 1.5 L Ultramariini EM Classic Kannellinen Kannu 1.5 L Ultramariini EM Classic Kannellinen Kannu 1.5 L Ultramariini tuotemerkiltä Stelton (1)
      Stelton EM Classic Kannellinen Kannu 1.5 L Ultramariini
      • 05709846023246
      1
      42.82 EUR
    • Stelton Kannu kannelllinen EM 1,5l
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/111416560.jpg
      Stelton Stelton Kannu kannelllinen EM 1,5l Kannu kannelllinen EM 1,5l Kannu kannelllinen EM 1,5l Classic Juice Jug from Stelton. This is a juice jug in functional and classic design designed by Erik Magnussen. Fill the jug with, for example, water or juice, and put in the refrigerator before serving to get ice cold drink. The lid and the jug are made of plastic, and thanks to the generous length it holds 1.5 liter. Osta Vesikarahvit & Vesikannut ja muita Vesi, Kahvi & Tee @ Royal Design. (1)
      Stelton Kannu kannelllinen EM 1,5l
      • 05709846001404
      1
      47.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Iittala DEFAULT
        • iittala
      • Eva solo DEFAULT
        • eva_solo
      • Arabia DEFAULT
        • arabia
    • Merkki (brand):
      • Arabia (arabia)
      • Iittala (iittala)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Stelton (stelton)
      • 24 (24)
      • Aerolatte (aerolatte)
      • Aida (aida)
      • Alessi (alessi)
      • Alfi (alfi)
      • Bitz (bitz)
      • Black+blum (black_blum)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • BoxinBag (boxinbag)
      • Broste Copenhagen (broste_copenhagen)
      • By On (by_on)
      • Concept-art (concept_art)
      • Coolstuff (coolstuff)
      • Department (department)
      • Design House Stockholm (design_house_stockholm)
      • Design Letters (design_letters)
      • Dorre (dorre)
      • Dutchdeluxes (dutchdeluxes)
      • ERNST (ernst)
      • Espro (espro)
      • Eva Trio (eva_trio)
      • Exxent (exxent)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Form & Refine (form_refine)
      • Georg Jensen (georg_jensen)
      • Gerbera (gerbera)
      • Hario (hario)
      • HAY (hay)
      • HK Living (hk_living)
      • Holmegaard (holmegaard)
      • House Doctor (house_doctor)
      • IFavine (ifavine)
      • Kay bojesen (kay_bojesen)
      • Kilner (kilner)
      • Kosta Boda (kosta_boda)
      • Kähler (ka_hler)
      • Le Creuset (le_creuset)
      • Lene Bjerre (lene_bjerre)
      • Lokal Helsinki (lokal_helsinki)
      • Luigi Bormioli (luigi_bormioli)
      • Luminarc (luminarc)
      • Maku (maku)
      • Marimekko (marimekko)
      • Martinex (martinex)
      • Mateus (mateus)
      • Menu (menu)
      • Mikamax (mikamax)
      • Motta (motta)
      • Muurla (muurla)
      • Muut (muut)
      • Muuto (muuto)
      • Nachtmann (nachtmann)
      • Nordal (nordal)
      • Nordwik (nordwik)
      • Orrefors (orrefors)
      • Petite Friture (petite_friture)
      • Peugeot (peugeot)
      • Pillivuyt (pillivuyt)
      • PotteryJo (potteryjo)
      • Pyrex (pyrex)
      • Rice (rice)
      • Riedel (riedel)
      • Rig-Tig (rig_tig)
      • Rosendahl (rosendahl)
      • Rosenthal (rosenthal)
      • Royal Copenhagen (royal_copenhagen)
      • Royal Doulton (royal_doulton)
      • Rörstrand (ro_rstrand)
      • Sagaform (sagaform)
      • Serax (serax)
      • Sistema (sistema)
      • Skagerak (skagerak)
      • Skrufs Glasbruk (skrufs_glasbruk)
      • Spiegelau (spiegelau)
      • Spode (spode)
      • Swell (swell)
      • Tivoli Audio (tivoli_audio)
      • Tom Dixon (tom_dixon)
      • Tomorrow's Kitchen (tomorrow_s_kitchen)
      • Vaja Finland (vaja_finland)
      • Villeroy & Boch (villeroy_boch)
      • Waterford (waterford)
      • WMF (wmf)
      • Yoursurprise (yoursurprise)
    • Hinta (price):
      • < 30 € (budget)
      • 30 € - 45 € (price_2)
      • 45 € - 70 € (price_3)
      • ≥ 70 € (price_4)
    • Kannun tyyppi (kannun_tyyppi):
      • Juomasäiliö (juomasa_ilio_)
      • Kannu (kannu)
      • Karahvi (karahvi)
      • Kastikekannu (kastikekannu)
      • Maitokannu (maitokannu)
      • Vesikarahvi (vesikarahvi)
      • Viinikarahvi (viinikarahvi)
      • Viskikarahvi (viskikarahvi)
    • Sarja (group):
      • Arabia Arctica (arabia_arctica)
      • Arabia Esteri (arabia_esteri)
      • Arabia Huvila (arabia_huvila)
      • Arabia KoKo (arabia_koko)
      • Arabia Muumi (arabia_muumi)
      • Arabia Paratiisi (arabia_paratiisi)
      • Arabia Pastoraali (arabia_pastoraali)
      • Iittala Aino Aalto (iittala_aino_aalto)
      • Iittala Essence (iittala_essence)
      • Iittala Kartio (iittala_kartio)
      • Iittala Teema (iittala_teema)
      • Iittala Ultima Thule (iittala_ultima_thule)
      • Marimekko Räsymatto (marimekko_ra_symatto)
      • Villeroy & Boch NewWave (villeroy_boch_newwave)
    • Kannun tilavuus (L) (kannun_koko):
      • < 0.5 L (kannun_koko_1)
      • 0.5 L - 1 L (kannun_koko_2)
      • ≥ 1 L (kannun_koko_3)
    • Konepesun kestävä (konepesun_kesta_va_):
      • Kyllä (kylla_)
      • Ei (ei)
    • Kannun materiaali (kannun_materiaali):
      • Keraaminen (keraaminen)
      • Kristallilasi (kristallilasi)
      • Lasi (lasi)
      • Muovi (muovi)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Teräs (tera_s)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Juomien tyyppi (juomien_tyyppi):
      • Mehu (mehu)
      • Vesi (vesi)
      • Viini (viini)
      • Viski (viski)
    • Suunnittelija (suunnittelija):
      • Kaj Franck (kaj_franck)
      • Tapio Wirkkala (tapio_wirkkala)
      • Antonio Citterio (antonio_citterio)
      • Toan Nguyen (toan_nguyen)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi