x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Stelton Kaatimet

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 12
    • Stelton Arne Jacobsen kermakko
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/102957361.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145611597.jpg
      Stelton Stelton Arne Jacobsen kermakko Arne Jacobsen kermakko Arne Jacobsen kermakko Cylinda-Line kermakannu merkiltä Stelton, sunnittelija Arne Jacobsen. Palkittu klassikko, joka on aina ajan tasalla. Kannu on sylinterinmuotoinen ja valmistettu ruostumattomasta teräksestä. Yksinkertainen, moderni ja tyylikäs! Cylinda-Line Kermakannu - Stelton - Ruostumaton teräs Maitokannut i - Stelton (2)
      Stelton Arne Jacobsen kermakko
      • 05709846004603
      4
      good_buy
      38.99 EUR
    • Stelton Theo maitokannu, hiekka
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/161519130.jpg
      Stelton Stelton Theo maitokannu, hiekka Theo maitokannu, hiekka Theo maitokannu, hiekka Steltonin Theo-maitokannuon valmistettuvaaleasta kivitavarasta jasen sisäpinta onkäsiteltykiiltävällä lasitteella, joka antaa kauniin kontrastin vaalean mattapinnan maanläheiselle luonteelle. Francis Cayouetten Steltonille suunnittelema Theo-astiasarja tuo teehetkeen sekä tyyliä että tunnelmaa. Theo-kokoelman astiat yhdistävät pohjoismaisen designin aasialaisiin vaikutteisiin hienostuneella tavalla. Puhtaat linjat ja aidot materiaalit sopivat hyvin monenlaisiin kattauksiin. (1)
      Stelton Theo maitokannu, hiekka
      • 05709846025158
      6
      31.99 EUR
    • Stelton Emma kannu, harmaa
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/82861556.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145611838.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/102281311.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152269744.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/82861555.jpg
      Stelton Stelton Emma kannu, harmaa Emma kannu, harmaa Emma kannu, harmaa Steltonin upeassa Emma-kannussa pyökkipuu ja korkeakiiltoinen teräspinta yhdistyvät harmoniseksi, skandinaaviseksi kokonaisuudeksi. Emma ilahduttaa kattauksessa sekä kauneudellaan että käytännöllisyydellään. (2)
      Stelton Emma kannu, harmaa
      • 05709846020399
      • x-216-1
      3
      64.99 EUR
    • Stelton Foster termoskannu
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163731114.jpg
      Stelton Stelton Foster termoskannu Foster termoskannu Foster termoskannu Foster Termoskannu 1 L Ruostumaton Teräs tuotemerkiltä Stelton (1)
      Stelton Foster termoskannu
      • 05709846023321
      4
      134.99 EUR
    • Stelton Theo kahvipannu suodattimella, hiekka
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/161518389.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152314258.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/171479175.jpg
      Stelton Stelton Theo kahvipannu suodattimella, hiekka Theo kahvipannu suodattimella, hiekka Theo kahvipannu suodattimella, hiekka Steltonin Theo-kahvipannu on valmistettu vaaleasta kivitavarastajasen sisäpinta on käsitelty kiiltävällä lasitteella, joka antaa kauniin kontrastinvaalean mattapinnan maanläheiselle luonteelle. Kokonaisuuden viimeistelevät irrotettava suodatinosa sekä vaalea bambukansi. Francis Cayouetten Steltonille suunnittelema Theo-astiasarja tuo teehetkeen sekä tyyliä että tunnelmaa. Theo-kokoelman astiat yhdistävät pohjoismaisen designin aasialaisiin vaikutteisiin hienostuneella tavalla. Puhtaat linjat ... (1)
      Stelton Theo kahvipannu suodattimella, hiekka
      • 05709846025134
      4
      48.99 EUR
    • Stelton Arne Jacobsen vesikannu
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141958177.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145615548.jpg
      Stelton Stelton Arne Jacobsen vesikannu Arne Jacobsen vesikannu Arne Jacobsen vesikannu Cylinda-Line vesikannu merkiltä Stelton, sunnittelija Arne Jacobsen. Hieno karahvi ruostumattomasta teräksestä. Täydellinen kylmille juomille! Cylinda-Line Vesikannu jääritilällä - Stelton - Ruostumaton teräs Vesikarahvit & Vesikannut i Ruostumaton teräs - Stelton (1)
      Stelton Arne Jacobsen vesikannu
      • 05709846005020
      4
      110.99 EUR
    • Stelton Theo maitokannu, musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145115499.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145608447.jpg
      Stelton Stelton Theo maitokannu, musta Theo maitokannu, musta Theo maitokannu, musta Pelkistetty ja tyylikäs maitokannu Steltonin Theo-sarjasta. (1)
      Stelton Theo maitokannu, musta
      • 05709846019805
      • x-638
      2
      31.99 EUR
    • Stelton - Emma Jug 2 L - Blue ( x-216)
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/82861553.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145611838.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/102281308.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/82861554.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152269397.jpg
      Stelton Stelton - Emma Jug 2 L - Blue ( x-216) - Emma Jug 2 L - Blue ( x-216) - Emma Jug 2 L - Blue ( x-216) The Emma series beautifies every day living with a light retro twist, with a design language flashback in modern interpretation, meeting new combinations of materials. The jug made of stainless steel with varnished wood handle is a throwback to the classic steel jugs from the 1950's. Osta Vesikarahvit & Vesikannut ja muita Vesi, Kahvi & Tee @ Royal Design. (1)
      Stelton - Emma Jug 2 L - Blue ( x-216)
      • 05709846020382
      • x-216
      2
      79.95 EUR
    • Stelton Foster Maitokannu 50 cl Valkoinen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152336863.jpg
      Stelton Stelton Foster Maitokannu 50 cl Valkoinen Foster Maitokannu 50 cl Valkoinen Foster Maitokannu 50 cl Valkoinen Foster Maitokannu 50 cl Valkoinen tuotemerkiltä Stelton (1)
      Stelton Foster Maitokannu 50 cl Valkoinen
      • 05709846022324
      2
      37.30 EUR
    • Stelton Glacier Carafe + Glass - Vesikarahvit & Vesikannut Lasi Kirkas - 641
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/169438956.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/169972705.jpg
      Stelton Stelton Glacier Carafe + Glass - Vesikarahvit & Vesikannut Lasi Kirkas - 641 Glacier Carafe + Glass - Vesikarahvit & Vesikannut Lasi Kirkas - 641 Glacier Carafe + Glass - Vesikarahvit & Vesikannut Lasi Kirkas - 641 The carafe by Stelton has an included drinking glass in clear glass with a beautiful, artsy bottom. Can be used for hot and cold beverages. Designed by Peter Svarrer. About the carafe from Stelton- Carafe: 1 L.- Drinking glass: 25 cl.- Perfect for everyday and finer occasions. Care advice for the carafe- Dishwasher safe up to 55°C. Osta Vesikarahvit & Vesikannut ja muita Vesi, Kahvi & Tee @ Royal Design. (1)
      Stelton Glacier Carafe + Glass - Vesikarahvit & Vesikannut Lasi Kirkas - 641
      • 05709846026964
      1
      51.00 EUR
    • Stelton Kannu kannelllinen EM 1,5l
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/111416560.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/171257744.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/171257743.jpg
      Stelton Stelton Kannu kannelllinen EM 1,5l Kannu kannelllinen EM 1,5l Kannu kannelllinen EM 1,5l Classic Juice Jug from Stelton. This is a juice jug in functional and classic design designed by Erik Magnussen. Fill the jug with, for example, water or juice, and put in the refrigerator before serving to get ice cold drink. The lid and the jug are made of plastic, and thanks to the generous length it holds 1.5 liter. Osta Vesikarahvit & Vesikannut ja muita Vesi, Kahvi & Tee @ Royal Design. (1)
      Stelton Kannu kannelllinen EM 1,5l
      • 05709846001404
      1
      48.00 EUR
    • Stelton Foster Kannu 2l - Vesikarahvit & Vesikannut Ruostumaton teräs - 795
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152323896.jpg
      Stelton Stelton Foster Kannu 2l - Vesikarahvit & Vesikannut Ruostumaton teräs - 795 Foster Kannu 2l - Vesikarahvit & Vesikannut Ruostumaton teräs - 795 Foster Kannu 2l - Vesikarahvit & Vesikannut Ruostumaton teräs - 795 Kaunis kannu, muotoilija Norman Foster. (1)
      Stelton Foster Kannu 2l - Vesikarahvit & Vesikannut Ruostumaton teräs - 795
      • 05709846023352
      1
      90.99 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Iittala DEFAULT
        • iittala
      • Eva solo DEFAULT
        • eva_solo
      • Arabia DEFAULT
        • arabia
    • Merkki (brand):
      • Arabia (arabia)
      • Iittala (iittala)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Stelton (stelton)
      • 24hShop (24hshop)
      • &tradition (_tradition)
      • Aida (aida)
      • Alessi (alessi)
      • Alfi (alfi)
      • Army (army)
      • Balvi (balvi)
      • Black+blum (black_blum)
      • Blomus (blomus)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Broste Copenhagen (broste_copenhagen)
      • By On (by_on)
      • CamelBak (camelbak)
      • Concept-art (concept_art)
      • DeLonghi (delonghi)
      • Department (department)
      • Design House Stockholm (design_house_stockholm)
      • Design Letters (design_letters)
      • Dorre (dorre)
      • ERNST (ernst)
      • Exxent (exxent)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Final Touch (final_touch)
      • Form & Refine (form_refine)
      • Funktion (funktion)
      • Georg Jensen (georg_jensen)
      • Gerbera (gerbera)
      • Hario (hario)
      • HAY (hay)
      • HK Living (hk_living)
      • Holmegaard (holmegaard)
      • House Doctor (house_doctor)
      • Höganäs keramik (ho_gana_s_keramik)
      • IFavine (ifavine)
      • Kay bojesen (kay_bojesen)
      • Kilner (kilner)
      • Kosta Boda (kosta_boda)
      • Kähler (ka_hler)
      • Lene Bjerre (lene_bjerre)
      • Lokal Helsinki (lokal_helsinki)
      • Luigi Bormioli (luigi_bormioli)
      • Luminarc (luminarc)
      • Marimekko (marimekko)
      • Mateus (mateus)
      • Menu (menu)
      • Mikamax (mikamax)
      • Motta (motta)
      • Mumin (mumin)
      • Muubs (muubs)
      • Muurla (muurla)
      • Muuto (muuto)
      • Nachtmann (nachtmann)
      • New Works (new_works)
      • Nordal (nordal)
      • Orrefors (orrefors)
      • Paradisverkstaden (paradisverkstaden)
      • Peugeot (peugeot)
      • Pillivuyt (pillivuyt)
      • PotteryJo (potteryjo)
      • Rice (rice)
      • Riedel (riedel)
      • Rig-Tig (rig_tig)
      • Rocco Bormioli (rocco_bormioli)
      • Rosendahl (rosendahl)
      • Rosenthal (rosenthal)
      • Rosti Mepal (rosti_mepal)
      • Royal Copenhagen (royal_copenhagen)
      • Royal Doulton (royal_doulton)
      • Rörstrand (ro_rstrand)
      • Sagaform (sagaform)
      • Serax (serax)
      • Skagerak (skagerak)
      • Spiegelau (spiegelau)
      • Spode (spode)
      • Vaja Finland (vaja_finland)
      • Villeroy & Boch (villeroy_boch)
      • WMF (wmf)
      • XD Design (xd_design)
      • Yoursurprise (yoursurprise)
    • Hinta (price):
      • < 30 € (budget)
      • 30 € - 40 € (price_2)
      • 40 € - 65 € (price_3)
      • ≥ 65 € (price_4)
    • Kannun tyyppi (kannun_tyyppi):
      • Juomasäiliö (juomasa_ilio_)
      • Kannu (kannu)
      • Karahvi (karahvi)
      • Kastikekannu (kastikekannu)
      • Maitokannu (maitokannu)
      • Vesikarahvi (vesikarahvi)
      • Viinikarahvi (viinikarahvi)
      • Viskikarahvi (viskikarahvi)
    • Sarja (group):
      • Arabia Esteri (arabia_esteri)
      • Arabia Huvila (arabia_huvila)
      • Arabia KoKo (arabia_koko)
      • Arabia Muumi (arabia_muumi)
      • Arabia Paratiisi (arabia_paratiisi)
      • Arabia Pastoraali (arabia_pastoraali)
      • Iittala Aino Aalto (iittala_aino_aalto)
      • Iittala Essence (iittala_essence)
      • Iittala Kartio (iittala_kartio)
      • Iittala Raami (iittala_raami)
      • Iittala Teema (iittala_teema)
      • Iittala Ultima Thule (iittala_ultima_thule)
      • Marimekko Sukat Makkaralla (marimekko_sukat_makkaralla)
      • Villeroy & Boch NewWave (villeroy_boch_newwave)
    • Kannun tilavuus (L) (kannun_koko):
      • < 0.69 L (kannun_koko_1)
      • 0.69 L - 1 L (kannun_koko_2)
      • 1 L - 1.2 L (kannun_koko_3)
      • ≥ 1.2 L (kannun_koko_4)
    • Konepesun kestävä (konepesun_kesta_va_):
      • Kyllä (kylla_)
      • Ei (ei)
    • Kannun materiaali (kannun_materiaali):
      • Keraaminen (keraaminen)
      • Kristallilasi (kristallilasi)
      • Lasi (lasi)
      • Muovi (muovi)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Teräs (tera_s)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Juomien tyyppi (juomien_tyyppi):
      • Glögi (glo_gi)
      • Mehu (mehu)
      • Vesi (vesi)
      • Viini (viini)
      • Virvoitusjuoma (virvoitusjuoma)
    • Suunnittelija (suunnittelija):
      • Kaj Franck (kaj_franck)
      • Tapio Wirkkala (tapio_wirkkala)
      • Antonio Citterio (antonio_citterio)
      • Toan Nguyen (toan_nguyen)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi