x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Villeroy & Boch Kaatimet

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 10
    • Villeroy & Boch Kermakko NewWave 0,20l 6 hlö
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145657381.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/125918867.jpg
      Villeroy & Boch Villeroy & Boch Kermakko NewWave 0,20l 6 hlö Kermakko NewWave 0,20l 6 hlö Kermakko NewWave 0,20l 6 hlö New Wave on uniikki ja tyylikäs posliiniastioiden sarja jonka on suunnitellut Villeroy & Boch. Elegantin New Wave sarjan avulla luot tyylikkään, ja ajattoman kattauksen joka säväyttää persoonallisuudellaan. Sarjan astiat voidaan pestä astianpesukoneessa.Erinomainen yhdistettäväksi muihin New Wave-sarjan tuotteisiin. Osta Maitokannut ja muita Vesi, Kahvi & Tee @ Royal Design. (2)
      Villeroy & Boch Kermakko NewWave 0,20l 6 hlö
      • 04003683333652
      2
      39.89 EUR
    • Villeroy & Boch Villeroy & Bocch Kannu Boston 1,3l
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/156169083.jpg
      Villeroy & Boch Villeroy & Boch Villeroy & Bocch Kannu Boston 1,3l Villeroy & Bocch Kannu Boston 1,3l Villeroy & Bocch Kannu Boston 1,3l (2)
      Villeroy & Boch Villeroy & Bocch Kannu Boston 1,3l
      • 04003686384774
      1
      49.89 EUR
    • Villeroy & Boch Royal Kermakko 0,25l 6 hlö
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/159251625.jpg
      Villeroy & Boch Villeroy & Boch Royal Kermakko 0,25l 6 hlö Royal Kermakko 0,25l 6 hlö Royal Kermakko 0,25l 6 hlö This creamer belongs to Villeroy & Boch's series Royal, which is a classic series with timeless design. It fits all occasions, because it is practical and yet stylish. Made of the durable material bone porcelain, which is both dishwasher and microwave safe. Osta Maitokannut ja muita Vesi, Kahvi & Tee @ Royal Design. (1)
      Villeroy & Boch Royal Kermakko 0,25l 6 hlö
      • 04003686140233
      2
      51.89 EUR
    • Villeroy & Boch Kastikeastia Old Luxembourg 0,40l
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141967093.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/70554722.jpg
      Villeroy & Boch Villeroy & Boch Kastikeastia Old Luxembourg 0,40l Kastikeastia Old Luxembourg 0,40l Kastikeastia Old Luxembourg 0,40l Villeroy & Bochin Old Luxembourg sarjan tuotteet on maailmanlaajuisesti tunnettuja niiden tyylikkäästä, sinisestä kuvioinnista - joka luo kauniin kontrastin yhdistettynä vaaleaan posliiniin. Ajaton ja tyylikäs sarja koostuu korkealaatuisesta posliinista valmistetuista tuotteista, jotka on mahdollista puhdistaa astianpesukoneessa ja lämmittää mikroaaltouunissa. Osta Kastikekulhot & Kastikekannut ja muita Kulhot & Tarjoiluvadit @ Royal Design. (1)
      Villeroy & Boch Kastikeastia Old Luxembourg 0,40l
      • 05450102022144
      2
      99.89 EUR
    • Villeroy & Boch Kermakko Mariefleur Gris Basic 0,30l 6 hlö
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145657202.jpg
      Villeroy & Boch Villeroy & Boch Kermakko Mariefleur Gris Basic 0,30l 6 hlö Kermakko Mariefleur Gris Basic 0,30l 6 hlö Kermakko Mariefleur Gris Basic 0,30l 6 hlö This is an elegant creamer in discrete colours in blue and gray with flower decor. It belongs to the series Mariefleur Gray, produced by Villeroy & Boch. The creamer is made of premium porcelain and is both dishwasher and microwave safe. Perfect for both warm and cold milk. Osta Maitokannut ja muita Vesi, Kahvi & Tee @ Royal Design. (1)
      Villeroy & Boch Kermakko Mariefleur Gris Basic 0,30l 6 hlö
      • 04003686188730
      2
      39.89 EUR
    • Villeroy & Boch Kermakko Mariefleur Basic 0,30l 6 hlö
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145657834.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/161149466.jpg
      Villeroy & Boch Villeroy & Boch Kermakko Mariefleur Basic 0,30l 6 hlö Kermakko Mariefleur Basic 0,30l 6 hlö Kermakko Mariefleur Basic 0,30l 6 hlö (1)
      Villeroy & Boch Kermakko Mariefleur Basic 0,30l 6 hlö
      • 04003686179769
      1
      39.89 EUR
    • Villeroy & Boch -dekantteri, 1 l
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/116569882.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155960742.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/118113327.jpg
      Villeroy & Boch Villeroy & Boch -dekantteri, 1 l -dekantteri, 1 l -dekantteri, 1 l (1)
      Villeroy & Boch -dekantteri, 1 l
      • 04003686234307
      • 11-3731-0230
      1
      64.89 EUR
    • Villeroy & Boch Kermakko Artesano Original 0,20l
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145657364.jpg
      Villeroy & Boch Villeroy & Boch Kermakko Artesano Original 0,20l Kermakko Artesano Original 0,20l Kermakko Artesano Original 0,20l (1)
      Villeroy & Boch Kermakko Artesano Original 0,20l
      • 04003686268395
      1
      32.89 EUR
    • Villeroy & Boch Anmut Kastikekannu 0,45l
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152324509.jpg
      Villeroy & Boch Villeroy & Boch Anmut Kastikekannu 0,45l Anmut Kastikekannu 0,45l Anmut Kastikekannu 0,45l Villeroy & Bochin ajattoman tyylikäs Anmut sarja koostuu korkealaatuisesta posliinista valmistetuista tuotteista. Suosittu Anmut sarja on saanut inspiraationsa Villeroy & Bochin vanhemmasta, vuonna 1920 lanseeratusta sarjasta. Sarjan astiat ovat täydelliset yhdistettäväksi toisiinsa, ja ne sopivat erinomaisesti minkä tahansa tyyppiseen tilaisuuteen. Osta Kastikekulhot & Kastikekannut ja muita Kulhot & Tarjoiluvadit @ Royal Design. (1)
      Villeroy & Boch Anmut Kastikekannu 0,45l
      • 04003683226794
      1
      59.00 EUR
    • Villeroy & Boch Gray Pearl Kastikekulho Lautasella 0,40l - Tarjoiluvadit Luuposliini Valkoinen - 1043923406
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152326766.jpg
      Villeroy & Boch Villeroy & Boch Gray Pearl Kastikekulho Lautasella 0,40l - Tarjoiluvadit Luuposliini Valkoinen - 1043923406 Gray Pearl Kastikekulho Lautasella 0,40l - Tarjoiluvadit Luuposliini Valkoinen - 1043923406 Gray Pearl Kastikekulho Lautasella 0,40l - Tarjoiluvadit Luuposliini Valkoinen - 1043923406 This is a sauceboat with saucer from Villeroy & Boch's popular series Gray Pearl. The sauceboat has subtle shadows in gray and beautiful brocade-like pattern. With products from this series, you easily create an elegant table setting that fits perfectly for finer occasions. Osta Tarjoiluvadit ja muita Kulhot & Tarjoiluvadit @ Royal Design. (1)
      Villeroy & Boch Gray Pearl Kastikekulho Lautasella 0,40l - Tarjoiluvadit Luuposliini Valkoinen - 1043923406
      • 04003683201531
      1
      116.99 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Iittala DEFAULT
        • iittala
      • Eva solo DEFAULT
        • eva_solo
      • Arabia DEFAULT
        • arabia
    • Merkki (brand):
      • Arabia (arabia)
      • Iittala (iittala)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Stelton (stelton)
      • 24hShop (24hshop)
      • &tradition (_tradition)
      • Aida (aida)
      • Alessi (alessi)
      • Alfi (alfi)
      • Army (army)
      • Balvi (balvi)
      • Black+blum (black_blum)
      • Blomus (blomus)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Broste Copenhagen (broste_copenhagen)
      • By On (by_on)
      • CamelBak (camelbak)
      • Concept-art (concept_art)
      • DeLonghi (delonghi)
      • Department (department)
      • Design House Stockholm (design_house_stockholm)
      • Design Letters (design_letters)
      • Dorre (dorre)
      • ERNST (ernst)
      • Exxent (exxent)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Final Touch (final_touch)
      • Form & Refine (form_refine)
      • Funktion (funktion)
      • Georg Jensen (georg_jensen)
      • Gerbera (gerbera)
      • Hario (hario)
      • HAY (hay)
      • HK Living (hk_living)
      • Holmegaard (holmegaard)
      • House Doctor (house_doctor)
      • Höganäs keramik (ho_gana_s_keramik)
      • IFavine (ifavine)
      • Kay bojesen (kay_bojesen)
      • Kilner (kilner)
      • Kosta Boda (kosta_boda)
      • Kähler (ka_hler)
      • Lene Bjerre (lene_bjerre)
      • Lokal Helsinki (lokal_helsinki)
      • Luigi Bormioli (luigi_bormioli)
      • Luminarc (luminarc)
      • Marimekko (marimekko)
      • Mateus (mateus)
      • Menu (menu)
      • Mikamax (mikamax)
      • Motta (motta)
      • Mumin (mumin)
      • Muubs (muubs)
      • Muurla (muurla)
      • Muuto (muuto)
      • Nachtmann (nachtmann)
      • New Works (new_works)
      • None (none)
      • Nordal (nordal)
      • Orrefors (orrefors)
      • Paradisverkstaden (paradisverkstaden)
      • Peugeot (peugeot)
      • Pillivuyt (pillivuyt)
      • PotteryJo (potteryjo)
      • Rice (rice)
      • Riedel (riedel)
      • Rig-Tig (rig_tig)
      • Rosendahl (rosendahl)
      • Rosenthal (rosenthal)
      • Rosti Mepal (rosti_mepal)
      • Royal Copenhagen (royal_copenhagen)
      • Royal Doulton (royal_doulton)
      • Rörstrand (ro_rstrand)
      • Sagaform (sagaform)
      • Serax (serax)
      • Skagerak (skagerak)
      • Spiegelau (spiegelau)
      • Spode (spode)
      • Vaja Finland (vaja_finland)
      • Villeroy & Boch (villeroy_boch)
      • WMF (wmf)
      • XD Design (xd_design)
      • Yoursurprise (yoursurprise)
    • Hinta (price):
      • < 30 € (budget)
      • 30 € - 40 € (price_2)
      • 40 € - 65 € (price_3)
      • ≥ 65 € (price_4)
    • Kannun tyyppi (kannun_tyyppi):
      • Juomasäiliö (juomasa_ilio_)
      • Kannu (kannu)
      • Karahvi (karahvi)
      • Kastikekannu (kastikekannu)
      • Maitokannu (maitokannu)
      • Vesikarahvi (vesikarahvi)
      • Viinikarahvi (viinikarahvi)
      • Viskikarahvi (viskikarahvi)
    • Sarja (group):
      • Arabia Esteri (arabia_esteri)
      • Arabia Huvila (arabia_huvila)
      • Arabia KoKo (arabia_koko)
      • Arabia Muumi (arabia_muumi)
      • Arabia Paratiisi (arabia_paratiisi)
      • Arabia Pastoraali (arabia_pastoraali)
      • Iittala Aino Aalto (iittala_aino_aalto)
      • Iittala Essence (iittala_essence)
      • Iittala Kartio (iittala_kartio)
      • Iittala Raami (iittala_raami)
      • Iittala Teema (iittala_teema)
      • Iittala Ultima Thule (iittala_ultima_thule)
      • Marimekko Sukat Makkaralla (marimekko_sukat_makkaralla)
      • Villeroy & Boch NewWave (villeroy_boch_newwave)
    • Kannun tilavuus (L) (kannun_koko):
      • < 0.69 L (kannun_koko_1)
      • 0.69 L - 1 L (kannun_koko_2)
      • 1 L - 1.2 L (kannun_koko_3)
      • ≥ 1.2 L (kannun_koko_4)
    • Konepesun kestävä (konepesun_kesta_va_):
      • Kyllä (kylla_)
      • Ei (ei)
    • Kannun materiaali (kannun_materiaali):
      • Keraaminen (keraaminen)
      • Kristallilasi (kristallilasi)
      • Lasi (lasi)
      • Muovi (muovi)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Teräs (tera_s)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Juomien tyyppi (juomien_tyyppi):
      • Glögi (glo_gi)
      • Mehu (mehu)
      • Vesi (vesi)
      • Viini (viini)
      • Virvoitusjuoma (virvoitusjuoma)
    • Suunnittelija (suunnittelija):
      • Kaj Franck (kaj_franck)
      • Tapio Wirkkala (tapio_wirkkala)
      • Antonio Citterio (antonio_citterio)
      • Toan Nguyen (toan_nguyen)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi