x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Villeroy & Boch Kaatimet

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 11
    • Villeroy & Boch Villeroy & Bocch Kannu Boston 1,3l
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/156169083.jpg
      Villeroy & Boch Villeroy & Boch Villeroy & Bocch Kannu Boston 1,3l Villeroy & Bocch Kannu Boston 1,3l Villeroy & Bocch Kannu Boston 1,3l A robust jug in high quality crystal glass that belongs to the Boston series from Villeroy & Boch. It has a beautiful design that becomes an attractive eye-catcher, and fits both for everyday and special occasions. Is nice to combine with other bowls and glasses from the Boston series. Osta Vesikarahvit & Vesikannut ja muita Vesi, Kahvi & Tee @ Royal Design. (2)
      Villeroy & Boch Villeroy & Bocch Kannu Boston 1,3l
      • 04003686384774
      1
      57.00 EUR
    • Villeroy & Boch Artesano Hot & Cold Beverage Glass Carafe With Lid 1 L - Vesikarahvit & Vesikannut Lasi Valkoinen - 1172437241
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/156228861.jpg
      Villeroy & Boch Villeroy & Boch Artesano Hot & Cold Beverage Glass Carafe With Lid 1 L - Vesikarahvit & Vesikannut Lasi Valkoinen - 1172437241 Artesano Hot & Cold Beverage Glass Carafe With Lid 1 L - Vesikarahvit & Vesikannut Lasi Valkoinen - 1172437241 Artesano Hot & Cold Beverage Glass Carafe With Lid 1 L - Vesikarahvit & Vesikannut Lasi Valkoinen - 1172437241 This glass carafe with associated lid belongs to the Artesano Hot & Cold Beverage series from Villeroy & Boch. The design is simple and defined, and makes sure that you have everything you need to enjoy hot and cold drinks. The practical lid keeps your drink fresh, and also keeps ice or fruit saftely in place. Is dishwasher safe. Osta Vesikarahvit & Vesikannut ja muita Vesi, Kahvi & Tee @ Royal Design. (1)
      Villeroy & Boch Artesano Hot & Cold Beverage Glass Carafe With Lid 1 L - Vesikarahvit & Vesikannut Lasi Valkoinen - 1172437241
      • 04003686363168
      1
      59.00 EUR
    • Villeroy & Boch Flow Kermakannu 6 hlö 0,20l
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/156193157.jpg
      Villeroy & Boch Villeroy & Boch Flow Kermakannu 6 hlö 0,20l Flow Kermakannu 6 hlö 0,20l Flow Kermakannu 6 hlö 0,20l Villeroy & Bochin Flow sarjan tuotteita yhdistää niiden moderni ja tyylikäs muotoilu - joka sopii minkä tahansa tyyppiseen kattaukseen. Elegantin Flow sarjan tuotteet on valmistettu korkealaatuisesta posliinista, ja kaikki sarjan osat on mahdollista puhdistaa astianpesukoneessa ja lämmittää mikroaaltouunissa. Osta Maitokannut ja muita Vesi, Kahvi & Tee @ Royal Design. (1)
      Villeroy & Boch Flow Kermakannu 6 hlö 0,20l
      • 04003683351809
      1
      48.00 EUR
    • Villeroy & Boch Kermakko NewWave 0,20l 6 hlö
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145657381.jpg
      Villeroy & Boch Villeroy & Boch Kermakko NewWave 0,20l 6 hlö Kermakko NewWave 0,20l 6 hlö Kermakko NewWave 0,20l 6 hlö New Wave on uniikki ja tyylikäs posliiniastioiden sarja jonka on suunnitellut Villeroy & Boch. Elegantin New Wave sarjan avulla luot tyylikkään, ja ajattoman kattauksen joka säväyttää persoonallisuudellaan. Sarjan astiat voidaan pestä astianpesukoneessa.Erinomainen yhdistettäväksi muihin New Wave-sarjan tuotteisiin. Osta Maitokannut ja muita Vesi, Kahvi & Tee @ Royal Design. (1)
      Villeroy & Boch Kermakko NewWave 0,20l 6 hlö
      • 04003683333652
      1
      45.00 EUR
    • Villeroy & Boch Royal Kermakko 0,25l 6 hlö
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/159251625.jpg
      Villeroy & Boch Villeroy & Boch Royal Kermakko 0,25l 6 hlö Royal Kermakko 0,25l 6 hlö Royal Kermakko 0,25l 6 hlö This creamer belongs to Villeroy & Boch's series Royal, which is a classic series with timeless design. It fits all occasions, because it is practical and yet stylish. Made of the durable material bone porcelain, which is both dishwasher and microwave safe. Osta Maitokannut ja muita Vesi, Kahvi & Tee @ Royal Design. (1)
      Villeroy & Boch Royal Kermakko 0,25l 6 hlö
      • 04003686140233
      1
      59.00 EUR
    • Villeroy & Boch Ardmore Club Whisky Decanter 75 Cl - Viskikarahvit Kristallilasi Kirkas - 11-3614-0460
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163384367.jpg
      Villeroy & Boch Villeroy & Boch Ardmore Club Whisky Decanter 75 Cl - Viskikarahvit Kristallilasi Kirkas - 11-3614-0460 Ardmore Club Whisky Decanter 75 Cl - Viskikarahvit Kristallilasi Kirkas - 11-3614-0460 Ardmore Club Whisky Decanter 75 Cl - Viskikarahvit Kristallilasi Kirkas - 11-3614-0460 Whisky decanter in crystal glass from Villeroy & Boch, that has a classic design with a cut pattern that adds a modern touch. Osta Viskikarahvit ja muita Drinkki- & Baaritarvikkeet @ Royal Design. (1)
      Villeroy & Boch Ardmore Club Whisky Decanter 75 Cl - Viskikarahvit Kristallilasi Kirkas - 11-3614-0460
      • 04003686388345
      1
      212.99 EUR
    • Villeroy & Boch Kastikeastia Old Luxembourg 0,40l
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141967093.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/70554722.jpg
      Villeroy & Boch Villeroy & Boch Kastikeastia Old Luxembourg 0,40l Kastikeastia Old Luxembourg 0,40l Kastikeastia Old Luxembourg 0,40l Villeroy & Bochin Old Luxembourg sarjan tuotteet on maailmanlaajuisesti tunnettuja niiden tyylikkäästä, sinisestä kuvioinnista - joka luo kauniin kontrastin yhdistettynä vaaleaan posliiniin. Ajaton ja tyylikäs sarja koostuu korkealaatuisesta posliinista valmistetuista tuotteista, jotka on mahdollista puhdistaa astianpesukoneessa ja lämmittää mikroaaltouunissa. Osta Kastikekulhot & Kastikekannut ja muita Kulhot & Tarjoiluvadit @ Royal Design. (1)
      Villeroy & Boch Kastikeastia Old Luxembourg 0,40l
      • 05450102022144
      1
      102.00 EUR
    • Villeroy & Boch Anmut Kastikekannu 0,45l
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152324509.jpg
      Villeroy & Boch Villeroy & Boch Anmut Kastikekannu 0,45l Anmut Kastikekannu 0,45l Anmut Kastikekannu 0,45l Villeroy & Bochin ajattoman tyylikäs Anmut sarja koostuu korkealaatuisesta posliinista valmistetuista tuotteista. Suosittu Anmut sarja on saanut inspiraationsa Villeroy & Bochin vanhemmasta, vuonna 1920 lanseeratusta sarjasta. Sarjan astiat ovat täydelliset yhdistettäväksi toisiinsa, ja ne sopivat erinomaisesti minkä tahansa tyyppiseen tilaisuuteen. Osta Kastikekulhot & Kastikekannut ja muita Kulhot & Tarjoiluvadit @ Royal Design. (1)
      Villeroy & Boch Anmut Kastikekannu 0,45l
      • 04003683226794
      1
      59.00 EUR
    • Villeroy & Boch French Garden Fleurence Kastikekannu wo.vati 0,40l
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152316588.jpg
      Villeroy & Boch Villeroy & Boch French Garden Fleurence Kastikekannu wo.vati 0,40l French Garden Fleurence Kastikekannu wo.vati 0,40l French Garden Fleurence Kastikekannu wo.vati 0,40l Villeroy & Bochin suositun French Garden Fleurence on saanut nimensä ranskassa sijaitsevan kaupungin mukaan. Sarjan astioita koristaa tyylikkäät, kesäiset yksityiskohdat. Tyylikkään sarjan tuotteet on valmistettu korkealaatuisesta posliinista. Astiat voidaan puhdistaa astianpesukoneessa ja lämmittää mikroaaltouunissa. Osta Tarjoiluvadit ja muita Kulhot & Tarjoiluvadit @ Royal Design. (1)
      Villeroy & Boch French Garden Fleurence Kastikekannu wo.vati 0,40l
      • 05450102382842
      1
      66.00 EUR
    • Villeroy & Boch Gray Pearl Kastikekulho Lautasella 0,40l - Tarjoiluvadit Luuposliini Valkoinen - 1043923406
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152326766.jpg
      Villeroy & Boch Villeroy & Boch Gray Pearl Kastikekulho Lautasella 0,40l - Tarjoiluvadit Luuposliini Valkoinen - 1043923406 Gray Pearl Kastikekulho Lautasella 0,40l - Tarjoiluvadit Luuposliini Valkoinen - 1043923406 Gray Pearl Kastikekulho Lautasella 0,40l - Tarjoiluvadit Luuposliini Valkoinen - 1043923406 This is a sauceboat with saucer from Villeroy & Boch's popular series Gray Pearl. The sauceboat has subtle shadows in gray and beautiful brocade-like pattern. With products from this series, you easily create an elegant table setting that fits perfectly for finer occasions. Osta Tarjoiluvadit ja muita Kulhot & Tarjoiluvadit @ Royal Design. (1)
      Villeroy & Boch Gray Pearl Kastikekulho Lautasella 0,40l - Tarjoiluvadit Luuposliini Valkoinen - 1043923406
      • 04003683201531
      1
      116.99 EUR
    • Villeroy & Boch Kermakko Mariefleur Gris Basic 0,30l 6 hlö
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145657202.jpg
      Villeroy & Boch Villeroy & Boch Kermakko Mariefleur Gris Basic 0,30l 6 hlö Kermakko Mariefleur Gris Basic 0,30l 6 hlö Kermakko Mariefleur Gris Basic 0,30l 6 hlö This is an elegant creamer in discrete colours in blue and gray with flower decor. It belongs to the series Mariefleur Gray, produced by Villeroy & Boch. The creamer is made of premium porcelain and is both dishwasher and microwave safe. Perfect for both warm and cold milk. Osta Maitokannut ja muita Vesi, Kahvi & Tee @ Royal Design. (1)
      Villeroy & Boch Kermakko Mariefleur Gris Basic 0,30l 6 hlö
      • 04003686188730
      1
      43.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Iittala DEFAULT
        • iittala
      • Eva solo DEFAULT
        • eva_solo
      • Arabia DEFAULT
        • arabia
    • Merkki (brand):
      • Arabia (arabia)
      • Iittala (iittala)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Stelton (stelton)
      • 24hShop (24hshop)
      • Aerolatte (aerolatte)
      • Aida (aida)
      • Alessi (alessi)
      • Alfi (alfi)
      • Balvi (balvi)
      • Bitz (bitz)
      • Black+blum (black_blum)
      • Blomus (blomus)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Broste Copenhagen (broste_copenhagen)
      • By On (by_on)
      • CamelBak (camelbak)
      • Concept-art (concept_art)
      • Department (department)
      • Design House Stockholm (design_house_stockholm)
      • Design Letters (design_letters)
      • Dorre (dorre)
      • Dutchdeluxes (dutchdeluxes)
      • ERNST (ernst)
      • Espro (espro)
      • Exxent (exxent)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Final Touch (final_touch)
      • Form & Refine (form_refine)
      • Georg Jensen (georg_jensen)
      • Gerbera (gerbera)
      • Hario (hario)
      • HAY (hay)
      • HK Living (hk_living)
      • Holmegaard (holmegaard)
      • House Doctor (house_doctor)
      • Höganäs keramik (ho_gana_s_keramik)
      • IFavine (ifavine)
      • Kay bojesen (kay_bojesen)
      • Kilner (kilner)
      • Kosta Boda (kosta_boda)
      • Kähler (ka_hler)
      • Le Creuset (le_creuset)
      • Lene Bjerre (lene_bjerre)
      • Lokal Helsinki (lokal_helsinki)
      • Luigi Bormioli (luigi_bormioli)
      • Luminarc (luminarc)
      • Maku (maku)
      • Marimekko (marimekko)
      • Martinex (martinex)
      • Mateus (mateus)
      • Menu (menu)
      • Mikamax (mikamax)
      • Motta (motta)
      • Muubs (muubs)
      • Muuto (muuto)
      • Nachtmann (nachtmann)
      • New Works (new_works)
      • Nordal (nordal)
      • Nuance (nuance)
      • Orrefors (orrefors)
      • Paradisverkstaden (paradisverkstaden)
      • Petite Friture (petite_friture)
      • Peugeot (peugeot)
      • Pillivuyt (pillivuyt)
      • PotteryJo (potteryjo)
      • Pyrex (pyrex)
      • Rice (rice)
      • Riedel (riedel)
      • Rig-Tig (rig_tig)
      • Rosendahl (rosendahl)
      • Rosenthal (rosenthal)
      • Rosti Mepal (rosti_mepal)
      • Royal Copenhagen (royal_copenhagen)
      • Royal Doulton (royal_doulton)
      • Rörstrand (ro_rstrand)
      • Sagaform (sagaform)
      • Sans marque (sans_marque)
      • Serax (serax)
      • Skagerak (skagerak)
      • Skrufs Glasbruk (skrufs_glasbruk)
      • Spiegelau (spiegelau)
      • Spode (spode)
      • Stanley PMI (stanley_pmi)
      • Tom Dixon (tom_dixon)
      • Vaja Finland (vaja_finland)
      • Villeroy & Boch (villeroy_boch)
      • Waterford (waterford)
      • WMF (wmf)
      • Yoursurprise (yoursurprise)
    • Hinta (price):
      • < 30 € (budget)
      • 30 € - 45 € (price_2)
      • 45 € - 70 € (price_3)
      • ≥ 70 € (price_4)
    • Kannun tyyppi (kannun_tyyppi):
      • Juomasäiliö (juomasa_ilio_)
      • Kannu (kannu)
      • Karahvi (karahvi)
      • Kastikekannu (kastikekannu)
      • Maitokannu (maitokannu)
      • Vesikarahvi (vesikarahvi)
      • Viinikarahvi (viinikarahvi)
      • Viskikarahvi (viskikarahvi)
    • Sarja (group):
      • Arabia Esteri (arabia_esteri)
      • Arabia Huvila (arabia_huvila)
      • Arabia KoKo (arabia_koko)
      • Arabia Muumi (arabia_muumi)
      • Arabia Paratiisi (arabia_paratiisi)
      • Arabia Pastoraali (arabia_pastoraali)
      • Iittala Aino Aalto (iittala_aino_aalto)
      • Iittala Essence (iittala_essence)
      • Iittala Kartio (iittala_kartio)
      • Iittala Raami (iittala_raami)
      • Iittala Teema (iittala_teema)
      • Iittala Ultima Thule (iittala_ultima_thule)
      • Marimekko Sukat Makkaralla (marimekko_sukat_makkaralla)
      • Villeroy & Boch NewWave (villeroy_boch_newwave)
    • Kannun tilavuus (L) (kannun_koko):
      • < 0.5 L (kannun_koko_1)
      • 0.5 L - 1 L (kannun_koko_2)
      • 1 L - 1.2 L (kannun_koko_3)
      • ≥ 1.2 L (kannun_koko_4)
    • Konepesun kestävä (konepesun_kesta_va_):
      • Kyllä (kylla_)
      • Ei (ei)
    • Kannun materiaali (kannun_materiaali):
      • Keraaminen (keraaminen)
      • Lasi (lasi)
      • Muovi (muovi)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Teräs (tera_s)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Juomien tyyppi (juomien_tyyppi):
      • Mehu (mehu)
      • Vesi (vesi)
      • Viini (viini)
      • Virvoitusjuoma (virvoitusjuoma)
      • Viski (viski)
    • Suunnittelija (suunnittelija):
      • Kaj Franck (kaj_franck)
      • Tapio Wirkkala (tapio_wirkkala)
      • Antonio Citterio (antonio_citterio)
      • Toan Nguyen (toan_nguyen)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi