x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Cilio Elektrisk kaffemaskine CLASSICO

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Cilio Elektrisk kaffemaskine CLASSICO
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Cilio Elektrisk kaffemaskine CLASSICO
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Cilio Elektrisk kaffemaskine CLASSICO
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/215617948.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/226401913.jpg?ts=1
Cilio Cilio Elektrisk kaffemaskine CLASSICO Elektrisk kaffemaskine CLASSICO Elektrisk kaffemaskine CLASSICO Elektrisk kaffemaskine CLASSICO (1)
  • 04017166273700
1
deal
  • Yleiset ominaisuudet
    • Kahvin tyyppi: Suodatinkahvi
    • Kahvikoneen ominaisuudet: Automaattinen sammutus
    • Konepesun kestävä: Kyllä
  • Suunnittelu
    • Väri: Musta, Hopea
  • Toiminnot & ohjelmat
    • Automaattinen virrankatkaisu: Kyllä
  • Tekniset tiedot
    • Teho: 1100 W
    • Tippalukko: Kyllä
  • 79.57 126.19 EUR 1
    1
    • Proshop Proshop
      8.084951939537648 (444)
      Elektrisk kaffemaskine CLASSICO
      79.57, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • Saeco - Switch 3in1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/168034526.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/171847346.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/205937951.jpg?ts=1
      Saeco Saeco - Switch 3in1 - Switch 3in1 - Switch 3in1 Philips Senseo Switch 3-in-1 kahvinkeitin. Suodatinkahville ja kahvityynyille. 1450 wattia. Vesisäiliön tilavuus 1 litra. Valmistaa 1-7 kuppia kahvia. CremaPlus. Intensity select. Valkoinen.Pannullinen jaettavaksi tai kuppi itselle. SENSEO® Switch 3in1 -koneella on helppo valmistaa kahvia joka tilanteeseen. Senseo Switch 3-in-1:n avulla voit sekä nauttia herkullisen kupillisen kahvia samettisella kermakerroksella että valmistaa kannullisen suodatinkahvia jaettavaksi. Vaihtaminen valmistustavan välillä on nopeaa ja helppoa. Base + -toiminnolla voit jopa säätää kahvisi vahvuutta, jos pidät vahvemmasta kahvista. (4)
      Saeco - Switch 3in1
      • 08710103862680
      • HD6594/00
      2
    • Nespresso VERTUO GCA1 KAPSELIKEITIN, MUSTA
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152274692.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/221934978.jpg?ts=1
      Nespresso Nespresso VERTUO GCA1 KAPSELIKEITIN, MUSTA VERTUO GCA1 KAPSELIKEITIN, MUSTA VERTUO GCA1 KAPSELIKEITIN, MUSTA Nespresso Centrifusion -tekniikka Erilaiset kahvilaadut vaativat erilaisia lämpötiloja, vesimääriä sekä suodatusaikoja saavuttaakseen täyden potentiaalinsa. Siksi jokaisella Vertuo-kapselilla on erityinen viivakoodi, jonka avulla Vertuo-kahvinkone tunnistaa käytössä olevan kapselin ja säätää suodatusparametrit juuri kyseiselle kahville sopiviksi. Suodattuessaan kahvikapseli voi pyöriä jopa 7000 k/min. Tämä takaa tasaisen, täyteläisen ja aromaattisen kahvin herkullisella cremalla kerta toisensa jälkeen. Vertuo kapselit - Suuri valikoima erilaisia kahveja Kapseleita on saatavilla viidessä eri koossa - voit nyt nauttia kahveista kuten pieni Espresso (40ml) tai suuri Alto (414ml). Kahvinkeittimesi kyken (2)
      Nespresso VERTUO GCA1 KAPSELIKEITIN, MUSTA
      • 07630039675455
      • GCA1-EU-BK-NE
      1
    • Krups KP1A0110 PICCOLO XS KAPSELIKEITIN BY KRUPS, VALKOINEN
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151001889.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146747283.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/168621305.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/168621306.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/221934046.jpg?ts=1
      Krups Krups KP1A0110 PICCOLO XS KAPSELIKEITIN BY KRUPS, VALKOINEN KP1A0110 PICCOLO XS KAPSELIKEITIN BY KRUPS, VALKOINEN KP1A0110 PICCOLO XS KAPSELIKEITIN BY KRUPS, VALKOINEN Dolce Gusto Piccolo XS by Krups kapselikahvikone on kompakti ja tehokas. Kahvinautinto on aina mukava ja yksilöity jopa 15 baarin paineen ansiosta. Pieni ja kompakti sopii kaikkiin keittiöihin Nescafè Dolce Gusto Piccolo on pienin Nescafé Dolce Gusto tuoteperheen kapselikahvikoneista. Pienen kokonsa ansiosta se mahtuu vaivattomasti pienimpiinkin keittiöihin, eikä vie paljoa tilaa tasolla tai kaapissa. Kuppiteline korkeudensäädöllä Kuppitelineen korkeutta voidaan säätää kahden eri korkeuden välillä helpolla klikkauksella. Sen ansiosta erikokoiset juomat voidaan valmistaa helposti suoraan omissa tarjoilukupeissaan aina 13 cm korkeisiin laseihin saakka. Nescafé Dolce Gusto järjestelmä Nescafé Dolce Gusto järjestelmän ansiosta voit valmistaa juomat kuumina tai kylmin&a (4)
      Krups KP1A0110 PICCOLO XS KAPSELIKEITIN BY KRUPS, VALKOINEN
      • 03016661155581
      • KP1A01
      • 6383030
      1
    • Clatronic Espressokone Clatronic ES3643, musta/ruostumaton teräs
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/106933486.jpg?ts=1
      Clatronic Clatronic Espressokone Clatronic ES3643, musta/ruostumaton teräs Espressokone Clatronic ES3643, musta/ruostumaton teräs Espressokone Clatronic ES3643, musta/ruostumaton teräs (1)
      Clatronic Espressokone Clatronic ES3643, musta/ruostumaton teräs
      • 04006160633382
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 96.74
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 96.71
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 96.71
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 96.71
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 96.71
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 96.71
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 96.66
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 96.66
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 96.71
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 96.71
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 96.71
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 96.08
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 96.08
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 96.08
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 96.08
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 96.08
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 96.08
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 96.08
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 96.08
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 126.13
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 126.17
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 126.21
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 126.21
      • Sat Mar 26 01:00:00 CET 2022 126.17
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 126.17
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 126.17
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 126.17
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 126.17
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 126.17
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 126.21
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 126.21
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 126.21
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 126.21
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 126.21
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 126.21
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 126.21
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 126.21
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 126.21
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 126.21
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 126.21
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 126.21
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 126.21
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 126.21
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 126.21
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 126.21
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 126.21
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 126.21
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 126.21
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 126.21
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 126.16
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 126.16
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 126.16
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 126.16
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 126.16
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 126.16
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 126.16
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 126.16
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 126.16
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 126.16
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 126.16
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 126.16
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 126.16
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 126.16
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 126.16
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 126.16
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 126.16
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 126.16
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 126.16
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 126.20
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 126.20
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 126.20
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 126.15
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 126.15
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 126.15
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 126.15
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 126.15
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 126.15
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 126.15
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 126.15
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 126.15
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 126.15
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 126.15
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 126.15
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 126.15
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 126.15
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 126.15
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 126.15
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 126.15
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 126.15
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 126.19
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 126.19
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 126.19
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 126.19
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 126.19
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 126.19
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 126.19
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 126.19
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 126.19
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 126.19
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 126.19
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 126.19
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 126.19
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 126.19
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 126.19
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 126.19
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 126.19
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 126.19
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 126.19
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 126.19
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 126.19
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 126.19
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 126.19
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 126.19
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 126.19
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 126.19
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 126.19
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 126.19
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 126.19
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 126.19
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 126.19
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 126.19
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 126.19
      • Sun Jul 03 02:00:00 CEST 2022 125.56
      • Mon Jul 04 02:00:00 CEST 2022 124.93
      • Tue Jul 05 02:00:00 CEST 2022 124.31
      • Wed Jul 06 02:00:00 CEST 2022 123.69
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 123.07
      • Fri Jul 08 02:00:00 CEST 2022 122.45
      • Sat Jul 09 02:00:00 CEST 2022 121.84
      • Sun Jul 10 02:00:00 CEST 2022 121.23
      • Mon Jul 11 02:00:00 CEST 2022 120.62
      • Tue Jul 12 02:00:00 CEST 2022 120.02
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 119.42
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 118.82
      • Fri Jul 15 02:00:00 CEST 2022 118.23
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 117.64
      • Sun Jul 17 02:00:00 CEST 2022 117.05
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 116.46
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 115.88
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 115.30
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 114.72
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 114.15
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 113.58
      • Sun Jul 24 02:00:00 CEST 2022 113.01
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 112.44
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 111.88
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 111.32
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 110.76
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 110.21
      • Sat Jul 30 02:00:00 CEST 2022 109.66
      • Sun Jul 31 02:00:00 CEST 2022 109.11
      • Mon Aug 01 02:00:00 CEST 2022 108.56
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 108.02
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 107.48
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 106.94
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 106.41
      • Sat Aug 06 02:00:00 CEST 2022 105.88
      • Sun Aug 07 02:00:00 CEST 2022 105.35
      • Mon Aug 08 02:00:00 CEST 2022 104.82
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 104.30
      • Wed Aug 10 02:00:00 CEST 2022 103.78
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 103.26
      • Fri Aug 12 02:00:00 CEST 2022 102.74
      • Sat Aug 13 02:00:00 CEST 2022 102.23
      • Sun Aug 14 02:00:00 CEST 2022 101.72
      • Mon Aug 15 02:00:00 CEST 2022 101.21
      • Tue Aug 16 02:00:00 CEST 2022 100.70
      • Wed Aug 17 02:00:00 CEST 2022 100.20
      • Thu Aug 18 02:00:00 CEST 2022 99.70
      • Fri Aug 19 02:00:00 CEST 2022 99.20
      • Sat Aug 20 02:00:00 CEST 2022 98.70
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 98.70
      • Mon Aug 22 02:00:00 CEST 2022 97.72
      • Tue Aug 23 02:00:00 CEST 2022 97.23
      • Wed Aug 24 02:00:00 CEST 2022 96.74
      • Thu Aug 25 02:00:00 CEST 2022 96.26
      • Fri Aug 26 02:00:00 CEST 2022 95.78
      • Sat Aug 27 02:00:00 CEST 2022 95.30
      • Sun Aug 28 02:00:00 CEST 2022 94.82
      • Mon Aug 29 02:00:00 CEST 2022 94.35
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 94.35
      • Wed Aug 31 02:00:00 CEST 2022 93.88
      • Thu Sep 01 02:00:00 CEST 2022 93.41
      • Fri Sep 02 02:00:00 CEST 2022 92.94
      • Sat Sep 03 02:00:00 CEST 2022 92.48
      • Sun Sep 04 02:00:00 CEST 2022 92.02
      • Mon Sep 05 02:00:00 CEST 2022 91.56
      • Tue Sep 06 02:00:00 CEST 2022 91.10
      • Wed Sep 07 02:00:00 CEST 2022 90.64
      • Thu Sep 08 02:00:00 CEST 2022 90.19
      • Fri Sep 09 02:00:00 CEST 2022 89.74
      • Sat Sep 10 02:00:00 CEST 2022 89.29
      • Sun Sep 11 02:00:00 CEST 2022 88.84
      • Mon Sep 12 02:00:00 CEST 2022 88.40
      • Tue Sep 13 02:00:00 CEST 2022 87.96
      • Wed Sep 14 02:00:00 CEST 2022 87.52
      • Thu Sep 15 02:00:00 CEST 2022 87.08
      • Fri Sep 16 02:00:00 CEST 2022 86.64
      • Sat Sep 17 02:00:00 CEST 2022 86.21
      • Sun Sep 18 02:00:00 CEST 2022 85.78
      • Mon Sep 19 02:00:00 CEST 2022 85.35
      • Tue Sep 20 02:00:00 CEST 2022 84.92
      • Wed Sep 21 02:00:00 CEST 2022 84.50
      • Thu Sep 22 02:00:00 CEST 2022 84.08
      • Fri Sep 23 02:00:00 CEST 2022 83.66
      • Sat Sep 24 02:00:00 CEST 2022 83.24
      • Sun Sep 25 02:00:00 CEST 2022 82.82
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 126.19
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 126.19
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 81.59
      • Thu Sep 29 02:00:00 CEST 2022 126.19
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 126.19
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 126.19
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 126.19
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 126.19
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 126.19
    • info@vertaa.fi