x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Gaggia Naviglio Deluxe

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Gaggia Naviglio Deluxe
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Gaggia Naviglio Deluxe
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Gaggia Naviglio Deluxe
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/73355710.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/166735832.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/101804484.jpg
Gaggia Gaggia Naviglio Deluxe Naviglio Deluxe Naviglio Deluxe Automaattinen kahvinkeitin kanssa cappuccinatore-maidonvaahdotin, 15 bar, hopea (4)
  • 08710103743118
  • HD8749/11
1
  • 1.5 liter AVERAGE Vesisäiliön sisältö riittää hyvin jos tulee vieraita eikä sitä tarvitse täyttää usein
  • Yleiset ominaisuudet
    • Kahvin tyyppi: Kahvipavut
    • Kahvikoneen ominaisuudet: Kahvimylly, Säädettävä kahvin vahvuus, Kupin lämmitin, Irroitettava vesisäiliö, Säädettävä lämpötila
    • Konepesun kestävä: Kyllä
    • Kotelon materiaali: ABS
    • Sukupuoli: Unisex
  • Tekniset tiedot
    • Kahvinkeittimen tyyppi: Espressokeitin, Kahvikone
    • Pumpun paine: 15 bar
    • Säädettävä kahvin vahvuus: Kyllä
    • Sijoitus: Vapaasti seisova
    • Irroitettava vesisäiliö: Kyllä
    • Vesisäiliön tilavuus: 1.5 L
    • Kahvipapujen kapasiteetti: 300 g
    • Juomien tyyppi: Kahvi, Espresso
    • Aromikannu: Kyllä
    • Jauhatusasetukset: 5
    • Johdon pituus (m): 0.8 m
    • Kapasiteetti kuppeina: 2 kuppia
    • Lämpömittari: Kyllä
    • Ohjaustyyppi: Painikkeet, Vipu, Kääntönappi
    • Säädettävä lämpötila: Kyllä
    • Säädettävät jyrsinasetukset: Kyllä
    • Irroitettava pannu: Kyllä
    • Sisäänrakennettu jauhin: Kyllä
    • Teho: 1850 W
    • Valmiustila-funktio: Kyllä
    • Vesitason osoittaja: Kyllä
  • Suorituskyky
    • Toimintatavat: Automaattinen
    • Espresson valmistus: Kyllä
    • Kahvin valmistaminen: Kyllä
    • Kahvisäiliön tilavuus: 10 kuppia
  • Suunnittelu
    • Väri: Harmaa, Hopea
    • Materiaalit: Muovi
    • Irroitettava tippa-allas: Kyllä
    • Vesisuihkujen määrä: 1
  • Paino ja mitat
    • Paino: 8 kg
    • Korkeus: 34 cm
    • Leveys (cm): 44 cm
    • Syvyys: 25.6 cm
    • Tuotteen korkeus: 340 mm
  • Virranhallinta
    • AC-syöttöjännite: 230 V
  • Ergonomia
    • Irrotettava panimo / infuusio yksikkö: Kyllä
  • Ominaisuudet
    • Kuppien lämmitin: Kyllä
  • Pakkauksen sisältö
    • Käyttöopas: Kyllä
  • Näyttö
    • Sisäänrakennettu näyttö: Ei
  • Julkaisu
    • Julkaisuvuosi: 2016
  • 384.00 384.00 EUR 1
    1
    • Proshop Proshop
      8.29270327299242 (431)
      Automaattinen kahvinkeitin kanssa cappuccinatore-maidonvaahdotin, 15 bar, hopea384.00, 1-2 vk (offer_sdt_2_weeks)
      1
  • 0 0
    • Nespresso CITIZ & MILK D122 CREME
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/137698850.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/63075724.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/207579071.jpg
      Nespresso Nespresso CITIZ & MILK D122 CREME CITIZ & MILK D122 CREME CITIZ & MILK D122 CREME CitiZ & Milk -kahvikoneen omistajana voit ryhtyä toimeen kotibaristana ja tarjota mitä herkullisimpia kahvijuomia paitsi itsellesi niin myös vieraillesi. Kahvikoneen Aeroccino-maidonvaahdottimella valmistat niin kylmää kuin kuumaakin maitovaahtoa, jonka yhdistät kahvikoneen uuttamaan, korkealaatuiseen espressoon esim. täydellisen latten tai cappuccinon aikaansaamiseksi. CitiZ & Milk -kahvikone suorastaan kutsuu hemmottelemaan makunystyröitä ja kokeilemaan erilaisia Nespresso-kahvikapseleita j... (1)
      Nespresso CITIZ & MILK D122 CREME
      • 07630039614102
      1
    • DeLonghi ETAM29510SB ESPRESSOKONE
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/132216608.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/105515561.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/105515563.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/161418220.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/55388776.jpg
      DeLonghi DeLonghi ETAM29510SB ESPRESSOKONE ETAM29510SB ESPRESSOKONE ETAM29510SB ESPRESSOKONE (1)
      DeLonghi ETAM29510SB ESPRESSOKONE
      • 08004399328662
      • ETAM 29.510.SB
      • ETAM29.510.SB
      • 1623801
      • ETAM29.510SB
      • 000000000000087225
      1
    • Cilio Elektrisk kaffemaskine CLASSICO
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/215617948.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/226401913.jpg
      Cilio Cilio Elektrisk kaffemaskine CLASSICO Elektrisk kaffemaskine CLASSICO Elektrisk kaffemaskine CLASSICO Elektrisk kaffemaskine CLASSICO (1)
      Cilio Elektrisk kaffemaskine CLASSICO
      • 04017166273700
      1
    • Melitta Barista TS Smart - Silver
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/119006643.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/119006648.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/119006644.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/119006651.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/119006650.jpg
      Melitta Melitta Barista TS Smart - Silver Barista TS Smart - Silver Barista TS Smart - Silver Automaattinen kahvinkeitin, Melitta Conntect App -yhteensopiva, Touch & Slide, Automaattinen papujen valinta, Best Aroma System, One Touch -toiminto, 21 erikoiskahvia, alkuperäinen valmistusprosessi, TFT-värinäyttö, My Coffee Memory, automaattinen puhdistus ja kalkinpoisto, hopea (2)
      Melitta Barista TS Smart - Silver
      • 04006508217847
      • 6761416
      • 7239283
      2
    • min
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 429.05
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 399.27
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 387.85
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 387.72
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 385.93
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 385.93
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 385.93
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 385.93
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 385.93
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 385.93
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 385.93
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 385.93
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 385.93
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 385.93
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 385.93
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 385.93
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 385.93
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 385.93
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 385.93
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 385.93
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 385.93
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 385.93
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 385.93
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 385.93
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 385.93
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 385.93
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 385.93
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 385.93
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 385.93
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 385.93
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 385.93
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 385.93
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 385.93
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 385.93
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 385.93
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 385.93
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 385.93
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 402.99
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 386.19
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 379.14
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 385.47
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 380.73
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 380.73
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 384.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 384.00
    • info@vertaa.fi