x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Jura Kahvikone JURA ”E6 Platin”

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Jura Kahvikone JURA ”E6 Platin”
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Jura Kahvikone JURA ”E6 Platin”
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Jura Kahvikone JURA ”E6 Platin”
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/149918213.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/146531698.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/150600358.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/141412282.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/146531700.jpg
Jura Jura Kahvikone JURA ”E6 Platin” Kahvikone JURA ”E6 Platin” Kahvikone JURA ”E6 Platin” E6 on täysautomaattinen, innovatiivinen ja erittäin helppokäyttöinen kahvikone kotikäyttöön. Voit valmistaa helposti ja vaivatta kaikkia kahvijuomia ja lisäsi E6-kahvikoneen omalaatuinen muotoilu takaa, että tämä kahvikone sopii jokaiseen keittiöönINNOVATIIVINEN P.E.P © UUTINYKSIKKÖP.E.P © uutinyksikön innovatiivisen teknlogian ansiosta uuton aikana kuuma vesi valuu sykähdyksittäi vastajauhetuille kahvipuruille. Tällä toiminnolla kahvista valmistuu poikkeuksellisen maukasta ja aromikasta.UUDE... (25)
  • 07610917153268
  • 07610917150588
  • 15326
  • 6427919
  • 4427905
  • 15058
1
deal
  • 1.9 liter AVERAGE Vesisäiliön sisältö riittää hyvin jos tulee vieraita eikä sitä tarvitse täyttää usein
  • Yleiset ominaisuudet
    • Kahvin tyyppi: Suodatinkahvi, Kahvipavut
    • Kahvikoneen ominaisuudet: Maidonvaahdotin, Kahvimylly, Säädettävä kahvin vahvuus, Näyttö, Irroitettava vesisäiliö, Puhdistusohjelma, Automaattinen sammutus, Säädettävä lämpötila
    • Alkuperämaa: Sveitsi
    • Kotelon materiaali: Muovi
    • Ohjelmoitava: Kyllä
    • Säännöstenmukaiset hyväksynnät: TUV
    • Sukupuoli: Miehet
    • Takuu: 2 v
    • Vesisuodatin: Kyllä
  • Suorituskyky
    • Integroitu maidonvaahdotin: Kyllä
    • Toimintatavat: Automaattinen
    • Kuumavesijärjestelmä: Kyllä
    • Americanon valmistaminen: Ei
    • Caffe creman valmistus: Ei
    • Caffè d'orzo: Ei
    • Caffè latten valmistus: Ei
    • Capuccinon valmistus: Kyllä
    • Espresson valmistus: Kyllä
    • Kaakaon valmistus: Ei
    • Kahvin valmistaminen: Kyllä
    • Latte macchiaton valmistus: Ei
    • Lungon valmistus: Ei
    • Maidon kuumennus: Kyllä
    • Mokkakahvin valmistus: Ei
    • Ohjelmia: 11
    • Ristretton valmistaminen: Ei
    • Teen valmistus: Ei
    • Veden kovuuden valinta: Kyllä
  • Tekniset tiedot
    • Kahvinkeittimen tyyppi: Espressokeitin, Kahvikone
    • Pumpun paine: 15 bar
    • Säädettävä kahvin vahvuus: Kyllä
    • Sijoitus: Vapaasti seisova
    • Irroitettava vesisäiliö: Kyllä
    • Vesisäiliön tilavuus: 1.9 L
    • Kahvipapujen kapasiteetti: 280 g
    • Juomien tyyppi: Latte Macchiato, Kahvi, Cappuccino, Espresso, Kuuma vesi, Espresso Macchiato, Lämmin maito
    • Älypuhelintuki: Ei
    • Anti-Scale järjestelmä: Kyllä
    • Automaattinen AntiCalc-kalkinpoistojärjestelmä: Kyllä
    • CalcClean-toiminto: Kyllä
    • Energialuokka: A
    • Energiansäästömoodi: Kyllä
    • Itsepuhdistuva: Kyllä
    • Johdon pituus (m): 1.1 m
    • Kahvin voimakkuuden asetukset: 8
    • Kapasiteetti kuppeina: 16 kuppia
    • Maitosäiliö: Ei
    • Ohjaustyyppi: Painikkeet, Kääntönappi
    • Pidä lämpimänä-toiminto: Ei
    • Säädettävä lämpötila: Kyllä
    • Säädettävät jyrsinasetukset: Kyllä
    • Säädettävä veden määrä: Kyllä
    • Irroitettava pannu: Kyllä
    • Sisäänrakennettu ajastin: Ei
    • Sisäänrakennettu jauhin: Kyllä
    • Teho: 1450 W
    • Tippalukko: Ei
    • Valmiustila-funktio: Ei
    • Virtakytkin: Kyllä
  • Suunnittelu
    • Väri: Ruskea, Harmaa, Musta, Hopea
    • Materiaalit: Muovi
    • Haudutetun kahvin säiliö: Kuppi
    • Vesisuihkujen määrä: 2
  • Paino ja mitat
    • Paino: 9.8 kg
    • Korkeus: 35.1 cm
    • Leveys (cm): 28 cm
    • Syvyys: 43.9 cm
  • Toiminnot & ohjelmat
    • Automaattinen virrankatkaisu: Kyllä
    • Lämpötila-asetuksia: 3
  • Virranhallinta
    • AC-syöttöjännite: 230 V
  • Ominaisuudet
    • Kuppien lämmitin: Ei
  • Liitettävyys
    • Bluetooth: Ei
  • Näyttö
    • Kosketusnäyttö: Ei
    • Näytön tyyppi: TFT
    • Sisäänrakennettu näyttö: Kyllä
    • Värinäyttö: Kyllä
  • Tarvikkeet
    • Espresso macchiaton valmistus: Kyllä
  • Verkko
    • Wi-Fi: Ei
  • Julkaisu
    • Julkaisuvuosi: 2015
  • Muut ominaisuudet
    • Säädettävä nokka: Kyllä
    • Termoskannu: Ei
  • 899.00 1099.00 EUR 1
    1
    • KahviKaveri KahviKaveri
      7.666666666666667 (2)
      E6 on täysautomaattinen, innovatiivinen ja erittäin helppokäyttöinen kahvikone kotikäyttöön. Voit valmistaa helposti ja vaivatta kaikkia ...
      899.00, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • Nespresso CITIZ & MILK D122 CREME
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/137698850.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/63075724.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/207579071.jpg
      Nespresso Nespresso CITIZ & MILK D122 CREME CITIZ & MILK D122 CREME CITIZ & MILK D122 CREME CitiZ & Milk -kahvikoneen omistajana voit ryhtyä toimeen kotibaristana ja tarjota mitä herkullisimpia kahvijuomia paitsi itsellesi niin myös vieraillesi. Kahvikoneen Aeroccino-maidonvaahdottimella valmistat niin kylmää kuin kuumaakin maitovaahtoa, jonka yhdistät kahvikoneen uuttamaan, korkealaatuiseen espressoon esim. täydellisen latten tai cappuccinon aikaansaamiseksi. CitiZ & Milk -kahvikone suorastaan kutsuu hemmottelemaan makunystyröitä ja kokeilemaan erilaisia Nespresso-kahvikapseleita j... (1)
      Nespresso CITIZ & MILK D122 CREME
      • 07630039614102
      1
    • DeLonghi ETAM29510SB ESPRESSOKONE
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/132216608.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/105515561.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/105515563.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/161418220.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/55388776.jpg
      DeLonghi DeLonghi ETAM29510SB ESPRESSOKONE ETAM29510SB ESPRESSOKONE ETAM29510SB ESPRESSOKONE (1)
      DeLonghi ETAM29510SB ESPRESSOKONE
      • 08004399328662
      • ETAM 29.510.SB
      • ETAM29.510.SB
      • 1623801
      • ETAM29.510SB
      • 000000000000087225
      1
    • Cilio Elektrisk kaffemaskine CLASSICO
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/215617948.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/226401913.jpg
      Cilio Cilio Elektrisk kaffemaskine CLASSICO Elektrisk kaffemaskine CLASSICO Elektrisk kaffemaskine CLASSICO Elektrisk kaffemaskine CLASSICO (1)
      Cilio Elektrisk kaffemaskine CLASSICO
      • 04017166273700
      1
    • Melitta Barista TS Smart - Silver
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/119006643.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/119006648.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/119006644.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/119006651.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/119006650.jpg
      Melitta Melitta Barista TS Smart - Silver Barista TS Smart - Silver Barista TS Smart - Silver Automaattinen kahvinkeitin, Melitta Conntect App -yhteensopiva, Touch & Slide, Automaattinen papujen valinta, Best Aroma System, One Touch -toiminto, 21 erikoiskahvia, alkuperäinen valmistusprosessi, TFT-värinäyttö, My Coffee Memory, automaattinen puhdistus ja kalkinpoisto, hopea (2)
      Melitta Barista TS Smart - Silver
      • 04006508217847
      • 6761416
      • 7239283
      2
    • min
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 1099.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 1099.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 1099.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 1099.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 1099.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 1099.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 1099.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 1099.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 1099.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 1099.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 1099.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 1099.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 1099.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 1099.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 1099.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 1099.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 1099.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 1099.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 1099.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 1099.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 1099.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 1099.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 1099.00
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 1099.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 1099.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 1099.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 1099.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 1099.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 1099.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 1099.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 1099.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 1099.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 1099.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 1099.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 1099.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 1099.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 1099.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 1099.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 1099.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 1099.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 1099.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 1099.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 1099.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 1099.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 1099.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 1099.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 1099.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 1099.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 1099.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 1099.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 1099.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 1099.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 1099.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 1099.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 1099.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 1099.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 1099.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 1099.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 1099.00
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 899.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 899.00
    • info@vertaa.fi