x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Melitta Caffeo Passione - Hopea

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Melitta Caffeo Passione - Hopea
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Melitta Caffeo Passione - Hopea
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Melitta Caffeo Passione - Hopea
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/165623034.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/165623038.jpg
Melitta Melitta Caffeo Passione - Hopea Caffeo Passione - Hopea Caffeo Passione - Hopea Melitta Caffeo Passione -kahvikoneella voit valmistaa useita erilaisia kahvijuomia. AromaSafe -ominaisuus takaa täydellisen kahvin maun. (1)
  • 04006508210237
  • 1953079
  • 4006508210237
  • 6708771
  • 21023
  • F53/0-101
2
  • 1.2 liter BAD Tässä espressokeittimessä on pienempi vesisäiliö ja se riittää vain pariin kupilliseen kahvia per kerta
  • Yleiset ominaisuudet
    • Kahvin tyyppi: Suodatinkahvi, Kahvipavut
    • Kahvikoneen ominaisuudet: Maidonvaahdotin, Kahvimylly, Säädettävä kahvin vahvuus, Kupin lämmitin, Irroitettava vesisäiliö, Puhdistusohjelma, Automaattinen sammutus, Säädettävä lämpötila
    • Alkuperämaa: Saksa
    • Kotelon materiaali: Muovi
    • Ohjaus sovelluksella: Ei
    • Sukupuoli: Unisex
    • Vesisuodatin: Kyllä
  • Suorituskyky
    • Integroitu maidonvaahdotin: Kyllä
    • Toimintatavat: Automaattinen
    • Kuumavesijärjestelmä: Kyllä
    • Caffe creman valmistus: Kyllä
    • Capuccinon valmistus: Kyllä
    • Espresson valmistus: Kyllä
    • Kahvin valmistaminen: Kyllä
    • Maidon kuumennus: Kyllä
    • Veden kovuuden valinta: Kyllä
  • Tekniset tiedot
    • Kahvinkeittimen tyyppi: Espressokeitin, Kahvikone
    • Pumpun paine: 15 bar
    • Säädettävä kahvin vahvuus: Kyllä
    • Sijoitus: Vapaasti seisova
    • Irroitettava vesisäiliö: Kyllä
    • Vesisäiliön tilavuus: 1.2 L
    • Kahvipapujen kapasiteetti: 125 g
    • Juomien tyyppi: Kuuma vesi, Cappuccino, Espresso, Lämmin maito, Caffe Crema
    • Automaattinen AntiCalc-kalkinpoistojärjestelmä: Kyllä
    • Energialuokka: A
    • Itsepuhdistuva: Kyllä
    • Kapasiteetti kuppeina: 2 kuppia
    • Liukuesteet: Kyllä
    • Ohjaustyyppi: Painikkeet, Kääntönappi
    • Säädettävä lämpötila: Kyllä
    • Säädettävät jyrsinasetukset: Kyllä
    • Säädettävä veden määrä: Ei
    • Sisäänrakennettu jauhin: Kyllä
    • Teho: 1400 W
    • Valmiustila-funktio: Kyllä
    • Vesitason osoittaja: Kyllä
    • Virtakytkin: Kyllä
  • Suunnittelu
    • Väri: Hopea
    • Haudutetun kahvin säiliö: Kuppi
    • Vesisuihkujen määrä: 2
  • Toiminnot & ohjelmat
    • Automaattinen virrankatkaisu: Kyllä
    • Lämpötila-asetuksia: 3
  • Paino ja mitat
    • Korkeus: 39 cm
    • Leveys (cm): 25.3 cm
    • Paino (g): 8000 g
    • Pituus: 38 cm
    • Syvyys: 38 cm
  • Virranhallinta
    • AC-syöttöjännite: 220 V
  • Ergonomia
    • Irrotettava panimo / infuusio yksikkö: Kyllä
  • Ominaisuudet
    • Kuppien lämmitin: Kyllä
    • Maidon vaahdotin : Automaattinen
  • Materiaali
    • Hiontakiven materiaali: Teräs
  • Näyttö
    • Näytön tyyppi: LCD
    • Sisäänrakennettu näyttö: Ei
  • Julkaisu
    • Julkaisuvuosi: 2014
  • 436.11 553.90 EUR 2
    2
    • Proshop Proshop
      8.29270327299242 (431)
      Automaattinen kahvikone, 15 bar, Best Aroma System, kompakti rakenne, moderni design, helppokäyttöinen, automaattinen cappuccinator, kork...436.11, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Gigantti Gigantti
      8.0 (3)
      Melitta Caffeo Passione -kahvikoneella voit valmistaa useita erilaisia kahvijuomia. AromaSafe -ominaisuus takaa täydellisen kahvin maun.553.90, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • Nespresso CITIZ & MILK D122 CREME
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/137698850.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/63075724.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/207579071.jpg
      Nespresso Nespresso CITIZ & MILK D122 CREME CITIZ & MILK D122 CREME CITIZ & MILK D122 CREME CitiZ & Milk -kahvikoneen omistajana voit ryhtyä toimeen kotibaristana ja tarjota mitä herkullisimpia kahvijuomia paitsi itsellesi niin myös vieraillesi. Kahvikoneen Aeroccino-maidonvaahdottimella valmistat niin kylmää kuin kuumaakin maitovaahtoa, jonka yhdistät kahvikoneen uuttamaan, korkealaatuiseen espressoon esim. täydellisen latten tai cappuccinon aikaansaamiseksi. CitiZ & Milk -kahvikone suorastaan kutsuu hemmottelemaan makunystyröitä ja kokeilemaan erilaisia Nespresso-kahvikapseleita j... (1)
      Nespresso CITIZ & MILK D122 CREME
      • 07630039614102
      1
    • DeLonghi ETAM29510SB ESPRESSOKONE
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/132216608.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/105515561.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/105515563.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/161418220.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/55388776.jpg
      DeLonghi DeLonghi ETAM29510SB ESPRESSOKONE ETAM29510SB ESPRESSOKONE ETAM29510SB ESPRESSOKONE (1)
      DeLonghi ETAM29510SB ESPRESSOKONE
      • 08004399328662
      • ETAM 29.510.SB
      • ETAM29.510.SB
      • 1623801
      • ETAM29.510SB
      • 000000000000087225
      1
    • Cilio Elektrisk kaffemaskine CLASSICO
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/215617948.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/226401913.jpg
      Cilio Cilio Elektrisk kaffemaskine CLASSICO Elektrisk kaffemaskine CLASSICO Elektrisk kaffemaskine CLASSICO Elektrisk kaffemaskine CLASSICO (1)
      Cilio Elektrisk kaffemaskine CLASSICO
      • 04017166273700
      1
    • Melitta Kahvikone Melitta "CI Touch F630-101"
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165623021.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/99055627.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/99055631.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165623042.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/156189719.jpg
      Melitta Melitta Kahvikone Melitta "CI Touch F630-101" Kahvikone Melitta "CI Touch F630-101" Kahvikone Melitta "CI Touch F630-101" Täysautomaattinen kahvikone Melitta "CI Touch®" on erittäin käytännöllinen ja valmistaa jopa 10 erilaista kahvijuomaa. Voit nauttia 2 maitopohjaista juomaa kerralla. 2 erillistä papusäiliötä mahdollistavat 2 eri lajin kahvipapujen käytön. 4 käyttäjäprofiilia antavat sinun luoda 4 yksilöllistä valikkoa. Käytännöllinen ohjausoaneeli ja automatisoidut huolto-ohjelmat tekevät koneen käytöstä todellisen nautinnon. 10 KAHVIJUOMAA YHDELLÄ KOSKETUKSELLAKavikone valmistaa 4 perinteistä kahvijuomaa: es... (29)
      Melitta Kahvikone Melitta "CI Touch F630-101"
      • 04006508217786
      • 4878834
      • MEL21778
      • 4006508217786
      • 6761410
      2
      deal
    • min
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 303.90
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 303.90
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 303.90
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 303.90
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 303.90
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 303.90
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 303.90
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 303.90
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 303.90
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 303.90
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 303.90
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 303.90
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 303.90
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 303.90
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 409.69
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 409.69
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 409.69
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 409.69
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 409.69
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 409.69
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 409.69
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 409.69
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 409.69
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 409.69
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 409.69
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 409.69
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 409.69
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 409.69
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 409.69
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 409.69
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 409.69
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 399.99
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 399.99
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 399.99
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 399.99
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 399.99
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 399.99
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 399.99
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 399.99
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 399.99
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 399.99
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 399.99
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 409.69
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 409.69
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 409.69
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 409.69
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 409.69
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 409.69
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 409.69
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 409.69
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 409.69
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 409.69
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 409.69
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 409.69
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 409.69
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 436.11
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 436.11
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 436.11
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 436.11
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 436.11
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 436.11
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 436.11
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 436.11
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 436.11
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 436.11
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 436.11
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 436.11
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 436.11
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 436.11
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 436.11
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 436.11
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 436.11
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 436.11
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 436.11
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 436.11
    • info@vertaa.fi