x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Melitta Caffeo Solo & Perfect Milk kahvikone (hopea)

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Melitta Caffeo Solo & Perfect Milk kahvikone (hopea)
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Melitta Caffeo Solo & Perfect Milk kahvikone (hopea)
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Melitta Caffeo Solo & Perfect Milk kahvikone (hopea)
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/213159994.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/142281734.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/128074145.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/21812296.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/151620962.jpg
Melitta Melitta Caffeo Solo & Perfect Milk kahvikone (hopea) Caffeo Solo & Perfect Milk kahvikone (hopea) Caffeo Solo & Perfect Milk kahvikone (hopea) Automaattinen kahvinkeitin Auto-Capuccinatore -järjestelmällä, yksinkertainen ja kompakti, täydellinen kahvinautinto, helppokäyttöinen, säädettävä kahvisuuttimen korkeus, kaksi kuppia kerralla, helppo puhdistaa ja pitää huolta, hopea/musta (1)
  • 04006508208135
  • 20813
  • MEL20813
  • vendiro-brandsupply24-119930
  • E 957-103
  • 6679170
  • 4001500
  • E957-103
2
  • 1.2 liter BAD Tässä espressokeittimessä on pienempi vesisäiliö ja se riittää vain pariin kupilliseen kahvia per kerta
  • Yleiset ominaisuudet
    • Kahvin tyyppi: Kahvipavut
    • Kahvikoneen ominaisuudet: Maidonvaahdotin, Kahvimylly, Säädettävä kahvin vahvuus, Näyttö, Kupin lämmitin, Irroitettava vesisäiliö, Puhdistusohjelma, Säädettävä lämpötila
    • Alkuperämaa: Saksa
    • Sukupuoli: Unisex
    • Takuu: 2 v
  • Suorituskyky
    • Integroitu maidonvaahdotin: Kyllä
    • Toimintatavat: Automaattinen
    • Kuumavesijärjestelmä: Kyllä
    • Americanon valmistaminen: Kyllä
    • Caffe creman valmistus: Kyllä
    • Caffè latten valmistus: Kyllä
    • Capuccinon valmistus: Kyllä
    • Espresson valmistus: Kyllä
    • Kahvin valmistaminen: Kyllä
    • Maidon kuumennus: Kyllä
  • Tekniset tiedot
    • Kahvinkeittimen tyyppi: Espressokeitin, Kahvikone
    • Pumpun paine: 15 bar
    • Säädettävä kahvin vahvuus: Kyllä
    • Sijoitus: Vapaasti seisova
    • Irroitettava vesisäiliö: Kyllä
    • Vesisäiliön tilavuus: 1.2 L
    • Kahvipapujen kapasiteetti: 120 g
    • Juomien tyyppi: Kahvi, Kuuma vesi, Lämmin maito, Cappuccino, Espresso, Caffe Latte, Americano, Caffe Crema
    • Itsepuhdistuva: Kyllä
    • Jauhatusasetukset: 3
    • Kahvin voimakkuuden asetukset: 3
    • Kapasiteetti kuppeina: 12 kuppia
    • Lämpölautanen: Kyllä Countries
    • Liukuesteet: Kyllä
    • Maitosäiliö: Ei
    • Merkkivalo: Kyllä
    • Ohjaustyyppi: Painikkeet
    • Pidä lämpimänä-toiminto: Kyllä
    • Säädettävä lämpötila: Kyllä
    • Säädettävä maidon määrä: Kyllä
    • Säädettävät jyrsinasetukset: Kyllä
    • Säädettävä veden määrä: Kyllä
    • Sisäänrakennettu jauhin: Kyllä
    • Teho: 1400 W
  • Suunnittelu
    • Väri: Harmaa, Musta, Hopea
    • Materiaalit: Rauta, Muovi
    • Haudutetun kahvin säiliö: Kuppi
    • Vesisuihkujen määrä: 2
  • Paino ja mitat
    • Paino: 8.1 kg
    • Korkeus: 32.5 cm
    • Leveys (cm): 20 cm
    • Leveys (mm): 200 mm
    • Paino (g): 9000 g
    • Pituus: 45 cm
    • Syvyys: 455 mm
    • Syvyys: 45.5 cm
    • Tuotteen korkeus: 325 mm
  • Virranhallinta
    • AC-syöttöjännite: 220 V
  • Ergonomia
    • Irrotettava panimo / infuusio yksikkö: Kyllä
    • Säädettävä kuppitelineen korkeus: Kyllä
  • Ominaisuudet
    • Helposti puhdistettava: Kyllä
    • Helppokäyttöinen: Kyllä
    • Kuppien lämmitin: Kyllä
  • Pakkauksen sisältö
    • Käyttöopas: Kyllä
  • Materiaali
    • Hiontakiven materiaali: Keramiikka
  • Merkkivalot
    • Puhdistustarpeen ilmaisin: Kyllä
  • Näyttö
    • Näytön tyyppi: LCD
    • Sisäänrakennettu näyttö: Kyllä
  • Julkaisu
    • Julkaisuvuosi: 2013
  • Muut ominaisuudet
    • Calc-merkkivalo: Kyllä
    • Säädettävä nokka: Kyllä
  • 378.00 423.90 EUR 2
    2
    • Proshop Proshop
      8.29270327299242 (431)
      Automaattinen kahvinkeitin Auto-Capuccinatore -järjestelmällä, yksinkertainen ja kompakti, täydellinen kahvinautinto, helppokäyttöinen, s...378.00, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Gigantti Gigantti
      8.0 (3)
      Täysin automaattisella Melitta Caffeo Solo -kahvikoneella valmistat tuoretta, aromikasta kahvia helposti.423.90, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • Jura D6 Piano Black -kahviautomaatti
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/125711633.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150527602.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/134726627.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/134726709.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/134726705.jpg
      Jura Jura D6 Piano Black -kahviautomaatti D6 Piano Black -kahviautomaatti D6 Piano Black -kahviautomaatti (1)
      Jura D6 Piano Black -kahviautomaatti
      • 07610917151936
      • 15193
      1
    • DeLonghi ECO 311.BK
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/30695984.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/30695986.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/30695985.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/30695988.jpg
      DeLonghi DeLonghi ECO 311.BK ECO 311.BK ECO 311.BK (1)
      DeLonghi ECO 311.BK
      • 08004399326743
      • 0132106078
      2
    • Ariete Vintage espressokone 138915 (sininen)
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/204055110.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/87065594.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/87065596.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151918677.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/172049246.jpg
      Ariete Ariete Vintage espressokone 138915 (sininen) Vintage espressokone 138915 (sininen) Vintage espressokone 138915 (sininen) (1)
      Ariete Vintage espressokone 138915 (sininen)
      • 08003705113947
      • 00M138915AR0
      • ARIETE138915
      • 138915
      1
    • Melitta 19816 CAFFEO CI COFFEEMAKER
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/87065356.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/84722553.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/84722559.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/95863267.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/95863273.jpg
      Melitta Melitta 19816 CAFFEO CI COFFEEMAKER 19816 CAFFEO CI COFFEEMAKER 19816 CAFFEO CI COFFEEMAKER (1)
      8.72156862745098 (2)
      Melitta 19816 CAFFEO CI COFFEEMAKER
      • 04006508198160
      • 19816
      • MEL19816
      • vendiro-brandsupply24-119935
      • 6581404
      • E970-103
      • 247181
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 349.20
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 342.03
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 342.03
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 351.63
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 349.61
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 349.61
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 349.28
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 347.99
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 353.00
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 348.11
      • Sun Mar 13 01:00:00 CET 2022 353.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 353.00
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 352.90
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 353.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 353.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 353.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 353.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 353.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 353.00
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 366.67
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 378.24
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 378.24
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 378.24
      • Sat Mar 26 01:00:00 CET 2022 376.97
      • Sun Mar 27 01:00:00 CET 2022 375.60
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 375.00
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 373.60
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 374.75
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 373.60
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 376.55
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 375.00
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 376.74
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 377.00
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 374.96
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 374.96
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 375.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 375.00
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 376.86
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 376.86
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 376.86
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 374.60
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 374.60
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 374.60
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 376.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 376.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 376.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 376.00
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 374.60
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 374.60
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 374.00
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 375.89
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 376.56
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 375.88
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 374.00
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 373.64
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 374.00
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 377.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 377.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 377.00
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 376.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 376.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 376.00
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 374.68
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 374.68
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 374.68
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 373.61
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 373.61
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 373.61
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 377.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 377.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 377.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 377.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 377.00
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 373.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 373.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 373.00
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 378.24
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 378.24
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 377.80
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 378.24
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 375.00
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 378.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 378.00
    • info@vertaa.fi