x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Melitta Caffeo Solo - Silver/Black

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Melitta Caffeo Solo - Silver/Black
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Melitta Caffeo Solo - Silver/Black
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Melitta Caffeo Solo - Silver/Black
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/21812132.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/136497895.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/21812133.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/21812131.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/84722626.jpg
Melitta Melitta Caffeo Solo - Silver/Black Caffeo Solo - Silver/Black Caffeo Solo - Silver/Black Automaattinen kahvinkeitinKahviharrastajalle.Solo on pieni, sileä ja kaunis. Samalla se on voimakas ja keittää kahvin tehokkaasti. Kiitos ainutlaatuisen toiminnon, missä kahvinpavut huuhdellaan ensin vedellä, vapautuu niistä joka kerta maksimaalinen makunautinto. Voit helposti valita vahvuuden ja lämpötilan sekä sovittaa kahvin määrän kupin kokoon. Solo on myös erittäin helppo puhdistaa irroitettavan suodatinosan ansiosta. (2)
  • 04006508195978
  • 000000000000128247
  • 184237
  • vendiro-brandsupply24-119928
  • 6571856
  • 4001498
2
  • 1.2 liter BAD Tässä espressokeittimessä on pienempi vesisäiliö ja se riittää vain pariin kupilliseen kahvia per kerta
  • Yleiset ominaisuudet
    • Kahvin tyyppi: Suodatinkahvi, Kahvipavut
    • Kahvikoneen ominaisuudet: Kahvimylly, Säädettävä kahvin vahvuus, Näyttö, Kupin lämmitin, Irroitettava vesisäiliö, Puhdistusohjelma, Automaattinen sammutus, Säädettävä lämpötila
    • Konepesun kestävä: Ei
    • Kotelon materiaali: Ruostumaton teräs, Muovi
    • Määrä litroissa: 1 L
    • Sukupuoli: Unisex
    • Takuu: 2 v
    • Vesisuodatin: Ei
  • Suorituskyky
    • Integroitu maidonvaahdotin: Ei
    • Toimintatavat: Automaattinen
    • Kuumavesijärjestelmä: Ei
    • Kuumat/kylmät juomat: Ei
    • Capuccinon valmistus: Ei
    • Espresson valmistus: Kyllä
    • Kahvin valmistaminen: Kyllä
    • Latte macchiaton valmistus: Ei
    • Veden kovuuden valinta: Kyllä
  • Tekniset tiedot
    • Kahvinkeittimen tyyppi: Espressokeitin, Kahvikone
    • Pumpun paine: 15 bar
    • Säädettävä kahvin vahvuus: Kyllä
    • Sijoitus: Vapaasti seisova
    • Irroitettava vesisäiliö: Kyllä
    • Vesisäiliön tilavuus: 1.2 L
    • Kahvipapujen kapasiteetti: 125 g
    • Juomien tyyppi: Kahvi, Espresso
    • Älypuhelintuki: Ei
    • Automaattinen AntiCalc-kalkinpoistojärjestelmä: Kyllä
    • CalcClean-toiminto: Kyllä
    • Energialuokka: A
    • Itsepuhdistuva: Kyllä
    • Jauhatusasetukset: 3
    • Kahvin voimakkuuden asetukset: 3
    • Kapasiteetti kuppeina: 10 kuppia
    • Liukuesteet: Ei
    • Maitosäiliö: Ei
    • Ohjaustyyppi: Kosketus, Kääntönappi
    • Pidä lämpimänä-toiminto: Kyllä
    • Säädettävä lämpötila: Kyllä
    • Säädettävät jyrsinasetukset: Kyllä
    • Säädettävä veden määrä: Kyllä
    • Irroitettava pannu: Kyllä
    • Sisäänrakennettu ajastin: Ei
    • Sisäänrakennettu jauhin: Kyllä
    • Teho: 1400 W
    • Virtakytkin: Kyllä
  • Suunnittelu
    • Väri: Moniväri, Musta, Hopea
    • Materiaalit: Rauta, Muovi, Ruostumaton teräs
    • Höyryputki: Ei
    • Irroitettava tippa-allas: Kyllä
    • Vesisuihkujen määrä: 2
  • Paino ja mitat
    • Paino: 9 kg
    • Korkeus: 32.5 cm
    • Leveys (cm): 20 cm
    • Pituus: 45 cm
    • Syvyys: 45.5 cm
  • Toiminnot & ohjelmat
    • Automaattinen virrankatkaisu: Kyllä
    • Lämpötila-asetuksia: 3
    • Lämmitystasojen määrä: 3
  • Ergonomia
    • Irrotettava panimo / infuusio yksikkö: Kyllä
  • Ominaisuudet
    • Kuppien lämmitin: Kyllä
  • Liitettävyys
    • Bluetooth: Ei
  • Materiaali
    • Hiontakiven materiaali: Keramiikka
  • Näyttö
    • Kosketusnäyttö: Ei
    • Näytön tyyppi: LCD
    • Sisäänrakennettu näyttö: Kyllä
  • Verkko
    • Wi-Fi: Ei
  • Julkaisu
    • Julkaisuvuosi: 2009
  • Muut ominaisuudet
    • Termoskannu: Ei
  • 318.00 329.49 EUR 2
    2
    • Proshop Proshop
      8.29270327299242 (431)
      Automaattinen kahvinkeitinKahviharrastajalle.Solo on pieni, sileä ja kaunis. Samalla se on voimakas ja keittää kahvin tehokkaasti. Kiitos...318.00, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Hobby Hall Hobby Hall
      3.0174167952254893 (19)
      329.49, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • DeLonghi ECO 311.BK
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/30695984.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/30695986.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/30695985.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/30695988.jpg
      DeLonghi DeLonghi ECO 311.BK ECO 311.BK ECO 311.BK (1)
      DeLonghi ECO 311.BK
      • 08004399326743
      • 0132106078
      2
    • Melitta Barista TS Smart - Silver
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/119006643.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/119006648.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/119006644.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/119006651.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/119006650.jpg
      Melitta Melitta Barista TS Smart - Silver Barista TS Smart - Silver Barista TS Smart - Silver Automaattinen kahvinkeitin, Melitta Conntect App -yhteensopiva, Touch & Slide, Automaattinen papujen valinta, Best Aroma System, One Touch -toiminto, 21 erikoiskahvia, alkuperäinen valmistusprosessi, TFT-värinäyttö, My Coffee Memory, automaattinen puhdistus ja kalkinpoisto, hopea (1)
      Melitta Barista TS Smart - Silver
      • 04006508217847
      • 6761416
      • 7239283
      2
    • Klarstein Passionata 20 espressokeitin 20 baaria
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/199417341.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/197231632.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/222008087.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/222008089.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/185654044.jpg
      Klarstein Klarstein Passionata 20 espressokeitin 20 baaria Passionata 20 espressokeitin 20 baaria Passionata 20 espressokeitin 20 baaria tyylikäs muotoilu: eleganssia moderniin keittiöön, 1350 wattia 20 baarin paineella: täydelliseen aromikokemukseen , kompakti kotelo: tilaa säästävä kuppialustan kanssa, monikäyttöinen höyrysuutin: maitovaahdolle ja kuumille juomille , yksinkertainen ja selkeä käyttö: pyöritettävällä säätimellä , 1,25 litran tilavuus: harvoin tapahtuvaan lisätäyttöön , mukana: jauhe- ja tyynysuodatinkahva sekä mittalusikka (1)
      Klarstein Passionata 20 espressokeitin 20 baaria
      • 04260509683302
      1
    • Nespresso CITIZ & MILK D122 CREME
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/137698850.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/63075724.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/207579071.jpg
      Nespresso Nespresso CITIZ & MILK D122 CREME CITIZ & MILK D122 CREME CITIZ & MILK D122 CREME CitiZ & Milk -kahvikoneen omistajana voit ryhtyä toimeen kotibaristana ja tarjota mitä herkullisimpia kahvijuomia paitsi itsellesi niin myös vieraillesi. Kahvikoneen Aeroccino-maidonvaahdottimella valmistat niin kylmää kuin kuumaakin maitovaahtoa, jonka yhdistät kahvikoneen uuttamaan, korkealaatuiseen espressoon esim. täydellisen latten tai cappuccinon aikaansaamiseksi. CitiZ & Milk -kahvikone suorastaan kutsuu hemmottelemaan makunystyröitä ja kokeilemaan erilaisia Nespresso-kahvikapseleita j... (1)
      Nespresso CITIZ & MILK D122 CREME
      • 07630039614102
      1
    • min
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 299.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 299.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 299.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 299.00
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 309.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 309.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 309.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 309.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 309.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 309.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 309.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 309.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 309.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 309.00
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 304.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 304.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 304.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 304.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 304.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 304.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 304.00
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 304.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 304.00
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 304.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 304.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 304.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 304.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 304.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 304.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 304.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 304.00
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 279.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 279.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 279.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 279.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 279.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 279.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 279.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 279.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 279.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 279.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 279.00
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 304.00
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 294.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 294.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 294.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 294.00
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 316.00
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 294.00
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 294.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 294.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 294.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 294.00
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 316.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 316.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 316.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 316.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 316.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 316.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 316.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 316.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 316.00
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 294.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 294.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 294.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 294.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 294.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 294.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 294.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 294.00
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 316.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 316.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 316.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 316.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 316.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 316.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 316.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 316.00
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 315.00
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 316.00
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 318.00
    • info@vertaa.fi