x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Wilfa CG-110S IL SOLITO KAHVIMYLLY, TERÄS

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Wilfa CG-110S IL SOLITO KAHVIMYLLY, TERÄS
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Wilfa CG-110S IL SOLITO KAHVIMYLLY, TERÄS
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Wilfa CG-110S IL SOLITO KAHVIMYLLY, TERÄS
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/137700144.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/255978012.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/155342519.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/178011027.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/237214930.jpg?ts=1
Wilfa Wilfa CG-110S IL SOLITO KAHVIMYLLY, TERÄS CG-110S IL SOLITO KAHVIMYLLY, TERÄS CG-110S IL SOLITO KAHVIMYLLY, TERÄS Wilfa Il Solito CG-110S kahvimylly jauhaa kahvipavut tarkasti kuten haluat espressosta suodatinkahviin.Täytä papusäiliö kahvipavuilla. Valitse ajastimesta sopiva määrä kahvia. Valitse ja hienosäädä jauhatuskarkeus laajasta valikosta espresson ja suodatinkahvin välillä. Jauha nappia painamallaTekniset tiedot:Teho 110W. Papusäiliön tilavuus: 180g. 2-12 kupin jauhatusmäärä. Jauhaa tarkasti espressosta suodatinkahviin. Automaattinen pysäytys. Johdon säilytys pohjassa. Takuu 5 vuotta (2)
  • 07044876057747
  • ch-nxt-retail-452
  • WF-605774
  • CG-110S
  • CG110S
5
  • Tekniset tiedot
    • Kahvipapujen kapasiteetti: 180 g
    • Teho: 110 W
    • Säädettävät jyrsinasetukset: Kyllä
    • Liukuesteet: Ei
    • Lähtölaskenta-ajastin: Kyllä
  • Yleiset ominaisuudet
    • Operation: Electric
    • Konepesun kestävä: Ei
  • Toiminnot & ohjelmat
    • Nopeusasetusten määrä: 17
    • Automaattinen virrankatkaisu: Kyllä
  • Suunnittelu
    • Väri: Hopea, Musta
    • Materiaalit: Metalli, Muovi, Ruostumaton teräs
  • Ominaisuudet
    • Keittiökoneen ominaisuudet: Jauhatuksen säätö, Automaattinen virrankatkaisu
  • Paino ja mitat
    • Korkeus: 16.8 cm
    • Leveys (cm): 11.8 cm
    • Paino: 1.4 kg
  • 59.85 117.99 EUR 5
    5
    • Gigantti Gigantti
      8.0 (3)
      Wilfa kahvimylly auttaa valmistamaan entistä tuoreempaa ja herkullisempaa kahvia. Kahvimyllyn säädettävät jauhatusasetukset, automaattine...59.85, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
    • Multitronic Multitronic
      6.546834488459221 (301)
      69.90, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
    • Veikon Kone Veikon Kone
      4.6171833464289715 (17)
      73.90, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Verkkokauppa.com Verkkokauppa.com
      7.666666666666667 (2)
      Wilfa Il Solito CG-110S kahvimylly jauhaa kahvipavut tarkasti kuten haluat espressosta suodatinkahviin.Täytä papusäiliö kahvipavuilla. Va...84.89, 24 h (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • VPD Pelikauppa VPD Pelikauppa
      6.8 (1)
      Kahvimylly 1L SOLITO Solito kahvimylly jauhaa kahvipavut tarkasti kuten haluat espressosta suodatinkahviin. 110W Papukapasiteetti: 180g 2...117.99, 24 h (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Lelit Kahvimylly LELIT „Fred PL043MMI“
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/235292597.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/254188838.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150814308.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149175801.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149175799.jpg?ts=1
      Lelit Lelit Kahvimylly LELIT „Fred PL043MMI“ Kahvimylly LELIT „Fred PL043MMI“ Kahvimylly LELIT „Fred PL043MMI“ Ammattimaisuus teidän keittiössä? Se on enemmän kuin mahdollista. LELIT Fred tarjoaa huippuluokan jauhausta ja paljastaa kahvipapujen parhaita ominaisuuksia. Maista sitä kupissasi!PIENI JA VANKKAFred sarjan kahvimyllyt takaavat hienon kahvinjauhauksen myös vuosien pituisen käytön jälkeen. Kartiomaiset teräksestä terät porrastetulla tai mikrometriasetusjärjestelmällä takaavat hienon jauhauksen, mikä on tärkeää todellisen espresson valmistuksessa. Viimeisenä mutta yhtä tärkeänä ominaisuutena on kompakti koko, mikä muuttaa Fredin täydelliseksi kotikäyttöiseksi myllyksi.AMMATTIMAINEN LAATUKaikilla LELITin kahvimyllyillä on teräksestä terät, jotka takaavat hienon jauhauksen ja täysin ruostumattomasta teräksestä rungot, jotka takaavat pitkäikäisyyden.KAHVIMYLLYN KÄYTÖN EDUTJos kahvin maku on teille tärkeintä, koneen vierelle kannattaa hankkia laadukas kahvimylly. Tässä on jotain, mitä teidän pitäisi ymmärtää kahvista: jauhettu kahvi menettää parhaimmat ominaisuutensa minuuteissa. Jos tei (7)
      Lelit Kahvimylly LELIT „Fred PL043MMI“
      • 08009437001231
      • PL043MMI
      1
      deal
    • Gastroback 42642
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/213203047.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/204727133.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/204727132.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/204727138.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/217325542.jpg?ts=1
      Gastroback Gastroback 42642 42642 42642 (1)
      Gastroback 42642
      • 04016432426420
      • 42642
      1
    • ProfiCook KSW1021
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133451376.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/102532153.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/217428681.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151401291.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/169356055.jpg?ts=1
      ProfiCook ProfiCook KSW1021 KSW1021 KSW1021 (1)
      ProfiCook KSW1021
      • 04006160102123
      • KSW1021
      • 4003922
      • 900011
      • 501021
      • 407063
      1
    • Baratza Kahvimylly Baratza "Sette 270"
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/190696068.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/253161688.jpg?ts=1
      Baratza Baratza Kahvimylly Baratza "Sette 270" Kahvimylly Baratza "Sette 270" Kahvimylly Baratza "Sette 270" Baratza "Sette" -kahvimyllymallisto esittelee vallankumouksellisen tekniikan, joka asettaa uudet yksinkertaisuuden, tehokkuuden ja kestävyyden standardit.Kahvimyllyn mekanismi suunnitteltiin toimimaan tehokkaammin verrattuna samankokoisiin kahvimyllyihin. Kahvimyllyissä on mikro / makro-säätö jauhatusasteelle ja kolme ohjelmoitavaa asetusta annosteluun.Ainutlaatuinen, vaihdettava kahvapidike mahdollistaa kahvin jauhamisen suoraan portafiltteriin, astiaan tai kahvinkeittimeen. Pidike soveltuu portafiltereille 49 mm - 58 mm.Käytännöllisessä etupaneelissa on LED-näyttö ja kolme ohjelmoitavaa painiketta. Micro-säädin 9 indikaattorilla mahdollistaa helpon säätämisen täydelliseen espressoon ja makroasetukset puolestaan 30 portaan avulla espressosta karkeimpiin jauhatuksiin.Kahvimylly sopii kotikäyttöön, toimistoihin, pieniin kahviloihin tai baareihin. Myllyosa on helppo irroittaa ilman työkaluja, mikä helpottaa kahvimyllyn huoltoa. Papusäiliö soveltuu 300 g - 400 g kahvipapuja. (1)
      Baratza Kahvimylly Baratza "Sette 270"
      • 08388230099387
      • 00838823002228
      1
    • min
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 59.85
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 59.85
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 59.85
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 59.85
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 59.85
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 59.85
      • Sun Mar 13 01:00:00 CET 2022 59.85
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 59.85
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 59.85
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 59.85
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 59.85
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 59.85
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 59.85
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 59.85
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 59.85
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 59.85
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 59.85
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 59.85
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 59.85
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 59.85
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 59.85
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 59.85
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 59.85
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 59.85
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 54.95
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 54.95
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 59.85
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 59.85
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 59.85
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 59.85
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 59.85
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 59.85
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 59.85
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 59.85
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 59.85
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 59.85
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 59.85
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 59.85
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 59.85
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 59.85
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 59.85
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 59.85
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 59.85
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Mon Jun 13 02:00:00 CEST 2022 59.85
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 59.85
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 59.85
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 59.85
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 59.85
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Sun Jul 03 02:00:00 CEST 2022 59.85
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 59.85
      • Fri Jul 08 02:00:00 CEST 2022 59.85
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 59.85
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 59.85
      • Fri Jul 15 02:00:00 CEST 2022 59.85
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 59.85
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 59.85
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Sun Aug 07 02:00:00 CEST 2022 59.85
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Tue Aug 16 02:00:00 CEST 2022 59.85
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Tue Aug 23 02:00:00 CEST 2022 59.85
      • Wed Aug 24 02:00:00 CEST 2022 59.85
      • Thu Aug 25 02:00:00 CEST 2022 59.85
      • Fri Aug 26 02:00:00 CEST 2022 59.85
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Sat Sep 03 02:00:00 CEST 2022 59.85
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Mon Sep 12 02:00:00 CEST 2022 59.85
      • Tue Sep 13 02:00:00 CEST 2022 59.85
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Thu Sep 22 02:00:00 CEST 2022 59.85
      • Fri Sep 23 02:00:00 CEST 2022 59.85
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 59.85
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 59.85
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 59.85
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Mon Oct 03 02:00:00 CEST 2022 59.85
      • Tue Oct 04 02:00:00 CEST 2022 59.85
      • Wed Oct 05 02:00:00 CEST 2022 59.85
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Sun Oct 16 02:00:00 CEST 2022 59.85
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Sat Oct 22 02:00:00 CEST 2022 59.85
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 59.85
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 59.85
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 59.85
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 59.85
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 59.85
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 59.85
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 59.85
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 59.85
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 59.85
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 59.85
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 59.85
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 59.85
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 59.85
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 59.85
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 59.85
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 59.85
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 59.85
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 59.85
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 59.85
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 59.85
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 59.85
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 59.85
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 59.85
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 59.85
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 59.85
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 59.85
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 59.85
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 59.85
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 59.85
      • Tue Nov 29 00:00:00 CET 2022 59.85
    • info@vertaa.fi