x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Bosch TKA3A031

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Bosch TKA3A031
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Bosch TKA3A031
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Bosch TKA3A031
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/127906180.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/175700312.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/167621874.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/127904191.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/161760753.jpg?ts=1
Bosch Bosch TKA3A031 TKA3A031 TKA3A031 Kahvinkeitin, 15 kuppia, valkoinen/vaalean harmaa (31)
  • 04242002717166
  • TKA3A031
  • 4001430
  • 5089303
3
  • Yleiset ominaisuudet
    • Kahvin tyyppi: Suodatinkahvi
    • Kahvikoneen ominaisuudet: Automaattinen sammutus, Irroitettava vesisäiliö
    • Kotelon materiaali: Muovi
    • Säännöstenmukaiset hyväksynnät: - CE
    • Sukupuoli: Unisex
    • Takuu: 2 v
  • Tekniset tiedot
    • Kapasiteetti kuppeina: 10 kuppia
    • Vesisäiliön tilavuus: 1.25 L
    • Juomien tyyppi: Kahvi
    • Irroitettava vesisäiliö: Kyllä
    • Pidä lämpimänä-toiminto: Kyllä
    • Tippalukko: Kyllä
    • Johdon pituus (m): 0.9 m
    • Johdon säilytys: Kyllä
    • Lämpölautanen: Kyllä Countries
    • Sijoitus: Vapaasti seisova
    • Sisäänrakennettu jauhin: Ei
    • Teho: 1100 W
    • Vesitason osoittaja: Kyllä
  • Suunnittelu
    • Haudutetun kahvin säiliö: Kannu
    • Väri: Vaaleanpunainen, Valkoinen, Harmaa
    • Materiaalit: Metalli, Muovi
  • Toiminnot & ohjelmat
    • Automaattinen virrankatkaisu: Kyllä
  • Paino ja mitat
    • Korkeus: 33.5 cm
    • Leveys (cm): 17 cm
    • Leveys (mm): 170 mm
    • Paino: 1.54 kg
    • Paino (g): 1540 g
    • Syvyys: 245 mm
    • Syvyys: 24.5 cm
    • Tuotteen korkeus: 335 mm
  • Virranhallinta
    • AC-syöttöjännite: 220 V
  • Ergonomia
    • Irrotettava, kääntyvä suodatin: Kyllä
  • Merkkivalot
    • Valaistu käynnistyskytkin: Kyllä
  • Näyttö
    • Sisäänrakennettu näyttö: Ei
  • Suorituskyky
    • Kahvin valmistaminen: Kyllä
    • Coffeemachine options: Removable watertank, Anti drip function, Auto power off, Keep warm function
  • 39.00 80.70 EUR 3
    3
    • ekodinkoneet ekodinkoneet
      7.801393631086837 (16)
      Teho: maks. 900-1100 W Lasikannu 10/15 kupille, 1.25 l Suodatusjärjestelmä takaa optimaalisen kahvinmaun Tippalukko Irrotettava vesisäili...39.00, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
    • Hobby Hall Hobby Hall
      3.0174167952254893 (19)
      45.94, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Proshop Proshop
      8.292488542307147 (463)
      Kahvinkeitin, 15 kuppia, valkoinen/vaalean harmaa80.70, ? (offer_sdt_unknown)
      1
  • 0 0
    • Melitta EXCELLENT 4.0 STEEL COFFEEMAKER
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/210702824.jpg?ts=1
      Melitta Melitta EXCELLENT 4.0 STEEL COFFEEMAKER EXCELLENT 4.0 STEEL COFFEEMAKER EXCELLENT 4.0 STEEL COFFEEMAKER Kahvinkeitin (2)
      Melitta EXCELLENT 4.0 STEEL COFFEEMAKER
      • 04006508215218
      • MEL21521
      • 6757818
      2
    • Moccamaster KBG 741 Select, Metallic Red
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149212652.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/175973798.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/175973788.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/241409602.jpg?ts=1
      Moccamaster Moccamaster KBG 741 Select, Metallic Red KBG 741 Select, Metallic Red KBG 741 Select, Metallic Red Käsintehdyt Moccamaster-suodatinkahvinkeittimet on luotu niille, jotka arvostavat korkeaa laatua. Alankomaissa valmistetut kahvinkeittimet ovat tunnettujen kansainvälisten kahvijärjestöjen (SCAE, ECBC, SCAA) vaatimusten mukaisia. Tämä tarkoittaa sitä, että nämä kahvinkeittimet valmistavat täydellisen makuista suodatinkahvia.VALMISTA KAHVIA HALUAMASI MÄÄRÄUudessa mallissa on integroitu kytkin, jonka avulla voit valita valmistettavan kahvin määrän - voit valita täyden kannullisen (1,25 l) 10 kupillisen tai puolikkaan (750 ml) 6 kupillisen välillä. Uuttaessa pienempää määrää kahvia, veden virtaus on hitaampaa, jotta kahvilla olisi aina paras maku ja aromi.IDEAALI LÄMPÖTILA TÄYDELLISELLE KAHVILLEMoccamaster-kahvinkeittimissä käytetty lämpötila on ihanteellinen täydellisen kahvin valmistamiseksi (92 ° - 96 ° C). Tässä lämpötilassa vesi liuottaa täydellisesti kahvin aromit. Lasikarahvin alla oleva keittolevy pitää kahvin 80 - 85 ° C: n lämpötilassa ja sammuu automaattisesti 40 minuutin kulut (51)
      Moccamaster KBG 741 Select, Metallic Red
      • 08712072539907
      • 7216949
      1
    • Melitta EPOS kahvinkeitin MEL21941 (musta/kromi)
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/183789330.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/204582861.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/204582860.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/204582851.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/204582865.jpg?ts=1
      Melitta Melitta EPOS kahvinkeitin MEL21941 (musta/kromi) EPOS kahvinkeitin MEL21941 (musta/kromi) EPOS kahvinkeitin MEL21941 (musta/kromi) Tyylikkäässä Melitta EPOS -kahvinkeittimessä on sisäänrakennettu kahvimylly, 360° kääntyvä nokka sekä kahvin valmistumisesta ilmoittava merkkiääni. Laitteella voi keittää jopa 8 kupillista kahvia. (2)
      Melitta EPOS kahvinkeitin MEL21941 (musta/kromi)
      • 04006508219414
      • 4006508219414
      • 6763290
      • 21941
      1
    • No name Kahvinkeitin 2 Kupille - 24v
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/181109189.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/218873933.jpg?ts=1
      No name No name Kahvinkeitin 2 Kupille - 24v Kahvinkeitin 2 Kupille - 24v Kahvinkeitin 2 Kupille - 24v 24 voltin kahvinkeitin 2 mukilla Tällä kahvinkeittimellä saat hienon kupin kahvia hetkessä. Mukana 2 mukia, sekä suodatin ja hiilisuodatin ovat pestäviä. Yhdistettävä kiinteän asennuksen kautta - vain virtajohto - ei liitintä (8)
      No name Kahvinkeitin 2 Kupille - 24v
      • 08711252033464
      • 85710
      2
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 39.00
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 39.00
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 39.00
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 39.00
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 39.00
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 39.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 39.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 39.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 39.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 39.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 39.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 39.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 39.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 39.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 39.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 39.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 39.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 39.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 39.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 39.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 39.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 39.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 39.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 39.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 39.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 39.00
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 39.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 39.00
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 39.00
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 39.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 39.00
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Mon Aug 01 02:00:00 CEST 2022 39.00
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 39.00
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Mon Aug 22 02:00:00 CEST 2022 39.00
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Tue Aug 30 02:00:00 CEST 2022 39.00
      • Wed Aug 31 02:00:00 CEST 2022 39.00
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Tue Sep 06 02:00:00 CEST 2022 39.00
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Sat Sep 10 02:00:00 CEST 2022 39.00
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Mon Sep 12 02:00:00 CEST 2022 39.00
      • Tue Sep 13 02:00:00 CEST 2022 39.00
      • Wed Sep 14 02:00:00 CEST 2022 39.00
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Mon Sep 19 02:00:00 CEST 2022 39.00
      • Tue Sep 20 02:00:00 CEST 2022 39.00
      • Wed Sep 21 02:00:00 CEST 2022 39.00
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 39.00
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Wed Oct 05 02:00:00 CEST 2022 39.00
      • Thu Oct 06 02:00:00 CEST 2022 39.00
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Sat Oct 08 02:00:00 CEST 2022 39.00
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Mon Oct 10 02:00:00 CEST 2022 39.00
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Tue Oct 25 02:00:00 CEST 2022 39.00
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Sat Oct 29 02:00:00 CEST 2022 39.00
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 39.00
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 39.00
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 39.00
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 39.00
      • Fri Nov 04 01:00:00 CET 2022 39.00
      • Sat Nov 05 01:00:00 CET 2022 39.00
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 39.00
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 39.00
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 39.00
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 39.00
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 39.00
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 39.00
      • Sat Nov 12 01:00:00 CET 2022 39.00
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 39.00
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 39.00
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 39.00
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 39.00
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 39.00
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 39.00
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 39.00
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 39.00
      • Mon Nov 21 01:00:00 CET 2022 39.00
      • Tue Nov 22 01:00:00 CET 2022 39.00
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 39.00
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 39.00
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 39.00
      • Sat Nov 26 01:00:00 CET 2022 39.00
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 39.00
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 39.00
      • Tue Nov 29 01:00:00 CET 2022 39.00
    • info@vertaa.fi