x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

DeLonghi Kahvikone De'Longhi "ECAM 23.460.B"

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut DeLonghi Kahvikone De'Longhi "ECAM 23.460.B"
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot DeLonghi Kahvikone De'Longhi "ECAM 23.460.B"
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
DeLonghi Kahvikone De'Longhi "ECAM 23.460.B"
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/107623975.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/24530057.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/24530054.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/181764769.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/24530055.jpg?ts=1
DeLonghi DeLonghi Kahvikone De'Longhi "ECAM 23.460.B" Kahvikone De'Longhi "ECAM 23.460.B" Kahvikone De'Longhi "ECAM 23.460.B" Kompakti täysautomaattinen kahvikone De'Longhi "ECAM 23.460" valmistaa kahvin kahvipavuista napin painalluksella. Valitse sekä perinteisistä mustista kahvijuomista että maitopohjaisista kahveista. Intuitiivinen käyttö ja helppo ylläpito antavat sinun nauttia kahvista nopeasti ja helposti.CAPPUCCINO YHDELLÄ KOSKETUKSELLASinun tarvitsee vain painaa Cappuccino-painiketta, niin kahvikone valmistaa sen heti.SÄÄDETTÄVÄ KAHVIN VAHVUUS JA MÄÄRÄMukauta valmistamiasi juomia: valitse 5 vahvuudesta ja oh... (26)
  • 08004399326828
  • ECAM 23.460.B
  • 4000925
2
  • Yleiset ominaisuudet
    • Kahvin tyyppi: Suodatinkahvi, Kahvipavut
    • Kahvikoneen ominaisuudet: Automaattinen sammutus, Näyttö, Kahvimylly, Irroitettava vesisäiliö, Säädettävä kahvin vahvuus
    • Konepesun kestävä: Ei
    • Kotelon materiaali: Muovi
    • Ohjaus sovelluksella: Ei
    • Vesisuodatin: Kyllä
  • Tekniset tiedot
    • Kapasiteetti kuppeina: 14 kuppia
    • Vesisäiliön tilavuus: 1.8 L
    • Juomien tyyppi: Cappuccino, Espresso, Latte Macchiato, Kuuma vesi
    • Irroitettava vesisäiliö: Kyllä
    • Automaattinen AntiCalc-kalkinpoistojärjestelmä: Kyllä
    • Säädettävä kahvin vahvuus: Kyllä
    • Pidä lämpimänä-toiminto: Ei
    • Tippalukko: Kyllä
    • Kahvinkeittimen tyyppi: Espressokeitin
    • Energiansäästömoodi: Kyllä
    • Itsepuhdistuva: Kyllä
    • Jauhatusasetukset: 13
    • Kahvipapujen kapasiteetti: 250 g
    • Liukuesteet: Kyllä
    • Maitosäiliö: Kyllä
    • Ohjaustyyppi: Painikkeet
    • Pumpun paine: 15 bar
    • Säädettävä lämpötila: Kyllä
    • Säädettävät jyrsinasetukset: Kyllä
    • Säädettävä veden määrä: Kyllä
    • Irroitettava pannu: Kyllä
    • Sijoitus: Vapaasti seisova
    • Sisäänrakennettu jauhin: Kyllä
    • Teho: 1450 W
    • Valmiustila-funktio: Kyllä
    • Vesitason osoittaja: Kyllä
    • Virtakytkin: Kyllä
  • Suorituskyky
    • Integroitu maidonvaahdotin: Kyllä
    • Capuccinon valmistus: Kyllä
    • Espresson valmistus: Kyllä
    • Kuumavesijärjestelmä: Kyllä
    • Latte macchiaton valmistus: Kyllä
    • Toimintatavat: Automaattinen
  • Toiminnot & ohjelmat
    • Automaattinen virrankatkaisu: Kyllä
  • Suunnittelu
    • Väri: Musta, Hopea
    • Irroitettava tippa-allas: Kyllä
  • Paino ja mitat
    • Korkeus: 34 cm
    • Leveys (cm): 13 cm
    • Paino: 9 kg
    • Pituus: 23.8 cm
    • Syvyys: 23.8 cm
  • Virranhallinta
    • AC-syöttöjännite: 220 V
  • Ergonomia
    • Irrotettava panimo / infuusio yksikkö: Kyllä
  • Ominaisuudet
    • Kuppien lämmitin: Kyllä
    • Maidon vaahdotin : Automaattinen
  • Näyttö
    • Sisäänrakennettu näyttö: Kyllä
  • Julkaisu
    • Julkaisuvuosi: 2013
  • Muut ominaisuudet
    • Mukiteline: Kyllä
    • Coffeemachine options: Built in milk frother, Anti calc system, Removable watertank, Anti drip function, Auto power off, Adjustable coffee strength
  • 488.69 1023.97 EUR 2
    2
    • Hobby Hall Hobby Hall
      3.0174167952254893 (19)
      488.69, 24 h (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Proshop Proshop
      8.29270327299242 (431)
      Automaattinen kahvinkeitin kanssa cappucinolaite, 15 bar, musta1023.97, 1-2 vk (offer_sdt_2_weeks)
      1
  • 0 0
    • Philips Kahvinkeitin Philips Daily Collection
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148104593.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/159014052.jpg?ts=1
      Philips Philips Kahvinkeitin Philips Daily Collection Kahvinkeitin Philips Daily Collection Kahvinkeitin Philips Daily Collection suodatinkahvinkeitin ; aromisekoitin takaa parhaan maun ; 1,2 L lasikannu, tilavuus 2-15 kuppoa ; LCD-näyttö ; tippakukko, vesimäärän ilmaisin ; ajastin ; automaattinen virrankatkaisu säästää energiaa ja lisää turvallisuutta ; irrotettava suodatin (5)
      Philips Kahvinkeitin Philips Daily Collection
      1
    • Melitta Look Selection kahvinkeitin MEL20986
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142269010.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167625219.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/127491826.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/127491827.jpg?ts=1
      Melitta Melitta Look Selection kahvinkeitin MEL20986 Look Selection kahvinkeitin MEL20986 Look Selection kahvinkeitin MEL20986 Melitta Look Selection on tyylikkäästi muotoiltu kahvinkeitin, joka valmistaa aromikasta kahvia vain muutamassa minuutissa. (1)
      Melitta Look Selection kahvinkeitin MEL20986
      • 04006508209866
      • MEL20986
      • 20986
      • 3561094
      3
    • DeLonghi Kahvinkeitin De'Longhi EC 221.B
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151606018.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/182305575.jpg?ts=1
      DeLonghi DeLonghi Kahvinkeitin De'Longhi EC 221.B Kahvinkeitin De'Longhi EC 221.B Kahvinkeitin De'Longhi EC 221.B (1)
      DeLonghi Kahvinkeitin De'Longhi EC 221.B
      • 08004399326200
      1
    • KitchenAid 5KCM1209EOB -kahvinkeitin, Musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/161286582.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/161282702.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/161639459.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/181272928.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/161639623.jpg?ts=1
      KitchenAid KitchenAid 5KCM1209EOB -kahvinkeitin, Musta 5KCM1209EOB -kahvinkeitin, Musta 5KCM1209EOB -kahvinkeitin, Musta (1)
      KitchenAid 5KCM1209EOB -kahvinkeitin, Musta
      • 08003437601583
      • 5KCM1209EOB
      • 8003437601583
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 469.00
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 469.00
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 469.00
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 469.00
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 469.00
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 469.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 469.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 469.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 469.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 469.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 469.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 469.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 469.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 469.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 469.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 469.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 469.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 469.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 469.00
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 469.00
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 469.00
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 469.00
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 469.00
      • Sat Mar 26 01:00:00 CET 2022 469.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 469.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 469.00
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 469.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 469.00
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 469.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 469.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 469.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 469.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 469.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 469.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 469.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 469.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 469.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 469.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 469.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 469.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 469.00
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 469.00
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 469.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 469.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 469.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 469.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 469.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 469.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 469.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 469.00
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 469.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 469.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 469.00
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 469.00
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 469.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 469.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 469.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 469.00
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 469.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 469.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 469.00
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 469.00
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 469.00
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 469.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 469.00
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 469.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 469.00
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 469.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 469.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 469.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 469.00
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 469.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 469.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 469.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 469.00
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 469.00
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 469.00
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 469.00
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 469.00
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 469.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 469.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 469.00
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 469.00
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 469.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 469.00
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 469.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 469.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 469.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 469.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 469.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 469.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 469.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 469.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 469.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 469.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 469.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 469.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 469.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 469.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 469.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 469.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 469.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 469.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 469.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 469.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 469.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 469.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 469.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 469.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 469.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 469.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 469.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 469.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 469.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 469.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 469.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 469.00
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 488.69
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 488.69
    • info@vertaa.fi