x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

DeLonghi Kahvikone De'Longhi "ECAM 22.112.B"

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut DeLonghi Kahvikone De'Longhi "ECAM 22.112.B"
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot DeLonghi Kahvikone De'Longhi "ECAM 22.112.B"
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
DeLonghi Kahvikone De'Longhi "ECAM 22.112.B"
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/217377569.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/210003155.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/237850285.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/237850283.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/237850281.jpg?ts=1
DeLonghi DeLonghi Kahvikone De'Longhi "ECAM 22.112.B" Kahvikone De'Longhi "ECAM 22.112.B" Kahvikone De'Longhi "ECAM 22.112.B" Yksi kaikkien aikojen suosituimmista täysautomaattisista De'Longhi-kahvikoneista. Jauhaa kahvin kahvipavuista ja valmistaa espressoa ja pitkää kahvia napin painalluksella. Vaahdota maitovaahti maitopohjaisille juomille höyrysuutinta käyttämällä.Yksinkertaisen käytön ja ylläpidon ansiosta voit nauttia kahvista nopeasti ja helposti.ESPRESSOA JA MUSTAA KAHVIAKäytä etupaneelissa olevia painikkeita espresson tai pitkän kahvin valmistamiseen (1 tai 2 annosta) napin painalluksella. Voit ohjelmoida j... (1)
  • 08004399022409
2
deal
  • 315.00 411.99 EUR 2
    2
    • KahviKaveri KahviKaveri
      8.0 (3)
      Yksi kaikkien aikojen suosituimmista täysautomaattisista De'Longhi-kahvikoneista. Jauhaa kahvin kahvipavuista ja valmistaa espressoa ja p...
      315.00, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
    • Hobby Hall Hobby Hall
      3.0174167952254893 (19)
      411.99, 1-2 vk (offer_sdt_2_weeks)
      1
  • 0 0
    • DeLonghi Kahvinkeitin De'Longhi EC 221.B
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151606018.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/182305575.jpg?ts=1
      DeLonghi DeLonghi Kahvinkeitin De'Longhi EC 221.B Kahvinkeitin De'Longhi EC 221.B Kahvinkeitin De'Longhi EC 221.B (2)
      DeLonghi Kahvinkeitin De'Longhi EC 221.B
      • 08004399326200
      1
    • Moccamaster CUP-ONE KAHVINKEITIN, MUSTA
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/218272165.jpg?ts=1
      Moccamaster Moccamaster CUP-ONE KAHVINKEITIN, MUSTA CUP-ONE KAHVINKEITIN, MUSTA CUP-ONE KAHVINKEITIN, MUSTA Nauti kupillinen täydellisesti suodatettua kahvia suoraan lempimukistasi tai vaikkapa take awayna! Moccamasterin One-cup-kahvinkeittimellä valmistat juuri omaan makuusi sopivaa kahvia yhden kupillisen verran vain 4 minuutissa. Kahvinkeittimen automaattinen virrankatkaisu, kompakti koko sekä automaattinen suodatusprosessi tekevät siitä äärimmäisen helppokäyttöisen ja etenkin kiireisten aamujen pelastajan. Moccamasterin No. 1 suodatinpussit ovat sopivia kahvinkeittimeen. Täydellinen suodatusaik... (5)
      Moccamaster CUP-ONE KAHVINKEITIN, MUSTA
      • 08712072692336
      • 69233
      1
    • Clatronic Espressokone Clatronic ES3643, musta/ruostumaton teräs
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/106933486.jpg?ts=1
      Clatronic Clatronic Espressokone Clatronic ES3643, musta/ruostumaton teräs Espressokone Clatronic ES3643, musta/ruostumaton teräs Espressokone Clatronic ES3643, musta/ruostumaton teräs (1)
      Clatronic Espressokone Clatronic ES3643, musta/ruostumaton teräs
      • 04006160633382
      1
    • Elektra Kahvikone Elektra "Nivola W-R"
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/107885974.jpg?ts=1
      Elektra Elektra Kahvikone Elektra "Nivola W-R" Kahvikone Elektra "Nivola W-R" Kahvikone Elektra "Nivola W-R" Nivola on espanjalainen espressokone, joka on valmistettu niille kahvinystäville, jotka tavoittelevat kaikkein korkealaatuisinta kahvia. Tämä malli on Elektran uusin luomus, jossa yhdistyvät vuosien kokemus kahviperinteestä sekä viimeisin kahvikoneteknologia.DYNAAMISEN JA MODERNIIN KOTIINTässä kahvinkeittimessä yhdistyvät moderni design ja viimeisin teknologia, joka tekee kahvin valmistuksesta erittäin helppoa ja miellyttävää. Tämä ensiluokkainen espressokone pitää aina veden ja höyryn juuri ... (1)
      Elektra Kahvikone Elektra "Nivola W-R"
      • 08057013531443
      1
      deal
    • min
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 317.15
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 317.15
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 309.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 309.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 309.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 309.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 309.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 309.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 309.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 309.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 309.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 309.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 309.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 309.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 309.00
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 309.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 309.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 309.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 309.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 309.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 309.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 309.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 309.00
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 309.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 309.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 309.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 309.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 309.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 309.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 309.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 309.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 309.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 309.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 309.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 309.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 309.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 309.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 309.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 309.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 309.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 309.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 309.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 309.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 309.00
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 315.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 315.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 315.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 315.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 315.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 315.00
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 309.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 309.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 309.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 309.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 309.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 309.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 309.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 309.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 309.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 309.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 309.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 309.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 309.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 309.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 309.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 309.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 309.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 309.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 309.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 309.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 309.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 309.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 309.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 309.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 309.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 309.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 309.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 309.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 309.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 309.00
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 315.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 315.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 315.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 315.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 315.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 315.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 315.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 315.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 315.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 315.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 315.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 315.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 315.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 315.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 315.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 315.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 315.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 315.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 315.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 315.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 315.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 315.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 315.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 315.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 315.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 315.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 315.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 315.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 315.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 315.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 315.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 315.00
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 411.99
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 411.99
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 411.99
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 411.99
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 315.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 315.00
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 315.00
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 315.00
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 315.00
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 315.00
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 315.00
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 315.00
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 315.00
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 315.00
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 315.00
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 315.00
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 315.00
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 315.00
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 315.00
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 315.00
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 315.00
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 315.00
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 315.00
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 315.00
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 315.00
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 315.00
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 315.00
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 315.00
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 315.00
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 315.00
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 315.00
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 315.00
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 315.00
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 315.00
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 315.00
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 315.00
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 315.00
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 315.00
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 315.00
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 315.00
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 315.00
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 315.00
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 315.00
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 315.00
    • info@vertaa.fi