x
x
x Katso kategorioita x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
x Kategoriat
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Electrolux kahvinkeitin

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}

    osta Electrolux kahvinkeitin

    • Electrolux kahvinkeitin

      Vertaa Electrolux-kahvinkeittimien hintoja kauttamme ja löydä itsellesi laadukas ja tyylikäs matkalaukku parhaaseen mahdolliseen hintaan. Kun haluat nauttia kahvistasi parhaimmillaan, laadukas kahvinkeitin on kaiken A ja O. Electrolux tunnetaan laadukkaana ja luotettavana kodinkoneiden ja keittiön pienlaitteiden valmistajana, ja heidän kahvinkeittimensäkin on valmistettu vankalla ammattitaidolla viimeisen päälle. Electroluxilta löydät jo muutaman kymmenen euron hintaisia peruskahvinkeittimiä, joilla saat myös laadukasta kahvia, mutta mallistossa on myös arvokkaampia kahvikoneita, joilla valmistat myös erikoiskahvit käden käänteessä. Ota siis askel kohti parempia kahvinautintoja helposti vaikka kotisohvaltasi käsin. Katso Electrolux-kahvinkeittimien hintoja sivuillamme ja hanki omasi vaikka jo tänään!

    0 - 1
    • Electrolux EKF7500 hopea
      • //static2.vertaa.fi/fotos/{{size}}/8/5/7/7/electrolux-ekf7500-silver--39298577.jpg
      • //static2.vertaa.fi/fotos/{{size}}/6/2/5/7/electrolux-ekf7500-19846257.jpg
      • //static2.vertaa.fi/fotos/{{size}}/8/5/7/7/electrolux-ekf7500-silver--39298577.jpg?m=Ly9zdGF0aWMyLnZlcnRhYS5maS9mb3Rvcy81MDB4NTAwLzgvNS83LzcvZWxlY3Ryb2x1eC1la2Y3NTAwLXNpbHZlci0tMzkyOTg1NzcuanBn
      • //static2.vertaa.fi/fotos/{{size}}/6/2/5/7/electrolux-ekf7500-19846257.jpg?m=Ly9zdGF0aWMyLnZlcnRhYS5maS9mb3Rvcy81MDB4NTAwLzYvMi81LzcvZWxlY3Ryb2x1eC1la2Y3NTAwLTE5ODQ2MjU3LmpwZw==
      Electrolux EKF7500 hopea (51)
      Electrolux EKF7500 hopea
      Proshop Proshop
      64.14, 3pv (offer_sdt_3_days)
      Proshop Proshop
      64.14, 3pv (offer_sdt_3_days)
      3
      good_buy
      most_sold
    • Quick filters (quick_questions):
      • Moccamaster DEFAULT
        • moccamaster
      • Philips DEFAULT
        • philips
      • Braun DEFAULT
        • braun
      • De'Longhi DEFAULT
        • delonghi
      • Hopea DEFAULT
        • hopea
        • metallinen
        • ruostumaton_tera_s
      • Punainen DEFAULT
        • punainen
      • Musta DEFAULT
        • musta
      • Valkoinen DEFAULT
        • valkoinen
      • Edulliset DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Wilfa (wilfa)
      • Obh Nordica (obh_nordica)
      • Moccamaster (moccamaster)
      • Philips (philips)
      • Bialetti (bialetti)
      • Bodum (bodum)
      • Braun (braun)
      • coline (coline)
      • Cuisinart (cuisinart)
      • Delonghi (delonghi)
      • Electrolux (electrolux)
      • Eva solo (eva_solo)
      • Grundig (grundig)
      • Hario (hario)
      • Kenwood (kenwood)
      • Klarstein (klarstein)
      • Konig (konig)
      • Krups (krups)
      • Makita (makita)
      • Melitta (melitta)
      • Miele (miele)
      • Morphy Richards (morphy_richards)
      • Nespresso (nespresso)
      • Nordic Home (nordic_home)
      • NordicHome (nordichome)
      • ONECONCEPT (oneconcept)
      • Point (point)
      • POINT PRO (point_pro)
      • Prego (prego)
      • Russel Hobs (russel_hobs)
      • Saeco (saeco)
      • Senseo (senseo)
      • Senz (senz)
      • Severin (severin)
      • Smarter (smarter)
    • Hinta (price):
      • < €60 (budget)
      • €60 - €100 (low)
      • €100 - €200 (medium)
      • > €200 (high)
    • Väri (va_ri):
      • Musta (musta)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Metallinen (metallinen)
      • Punainen (punainen)
      • Purppura (purppura)
      • Sininen (sininen)
      • Titaani (titaani)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Vihreä (vihrea_)
    • Keittimen tyyppi (tyyppi):
      • Espressokeitin (espressokeitin)
      • Kahvinkeitin (suodattimella) (kahvinkeitin_suodattimella_)
      • Tea Maker (tea_maker)
    • Kahvin täyttö (kahviteknologia):
      • Tyyny (pod_ja_rjestelma_)
      • Suodatin (valua)
    • Kahvimylly (integroitu_kahvimylly):
      • Ei (ei)
      • Kyllä (kylla_)
    • Maidonvaahdotin (maidon_vaahdotin):
      • Kyllä (imusysteemi)
      • Ei (ei)
    • Tyyny/kapseli (annospussi_kapselisysteemi):
      • Ei (ei)
      • Kyllä (kylla_)
    • Mallin nimi (group):
      • Electrolux EKF7500 (electrolux_ekf7500)
      • Krups Machine (krups_machine)
      • Melitta Caffeo SOLO Perfect MILK (melitta_caffeo_solo_perfect_milk)
      • Melitta EASY (melitta_easy)
      • Melitta Optima Timer (melitta_optima_timer)
      • Moccamaster KBG 741 Moccamaster (moccamaster_kbg_741_moccamaster)
      • Moccamaster KBGC982AO (moccamaster_kbgc982ao)
      • Nespresso Machine (nespresso_machine)
      • Nespresso Nespresso (nespresso_nespresso)
      • Philips Senseo (philips_senseo)
      • Senseo Senseo (senseo_senseo)
    • Tuoteperhe (family):
      • Daily Collection (daily_collection)
      • Grind & Brew (grind_brew)
      • Intense (intense)
      • N (n)
      • Original (original)
      • Quadrante (quadrante)
      • Senseo (senseo)
    • Kuppien lämmitin (kuppien_la_mmitin):
      • Ei (ei)
      • Kyllä (kylla_)
    • Kotelon materiaali (kotelon_materiaali):
      • Akryylinitriilibutadieenistyreeni ( ABS ) (akryylinitriilibutadieenistyreeni_abs_)
      • Lasi (lasi)
      • Metalli (metalli)
      • Muovi (muovi)
      • Polypropylene (polypropylene)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Terästä (tera_sta_)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi
    vertaa.fi
    Muiden maiden sivustot