x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Moccamaster KBG 741 Select, Brushed Brass

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Moccamaster KBG 741 Select, Brushed Brass
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Moccamaster KBG 741 Select, Brushed Brass
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Moccamaster KBG 741 Select, Brushed Brass
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/175332031.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/175973971.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/175973969.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/182079533.jpg
Moccamaster Moccamaster KBG 741 Select, Brushed Brass KBG 741 Select, Brushed Brass KBG 741 Select, Brushed Brass Käsintehdyt Moccamaster-suodatinkahvinkeittimet on luotu niille, jotka arvostavat korkeaa laatua. Alankomaissa valmistetut kahvinkeittimet ovat tunnettujen kansainvälisten kahvijärjestöjen (SCAE, ECBC, SCAA) vaatimusten mukaisia. Tämä tarkoittaa sitä, että nämä kahvinkeittimet valmistavat täydellisen makuista suodatinkahvia.VALMISTA KAHVIA HALUAMASI MÄÄRÄUudessa mallissa on integroitu kytkin, jonka avulla voit valita valmistettavan kahvin määrän - voit valita täyden kannullisen (1,25 l) 10 ku... (28)
  • 08712072539723
  • 7216929
  • KBG 741 AO
1
deal
  • Yleiset ominaisuudet
    • Kahvin tyyppi: Suodatinkahvi
  • Tekniset tiedot
    • Kapasiteetti kuppeina: 10 kuppia
    • Vesisäiliön tilavuus: 1.25 L
    • Juomien tyyppi: Suodatinkahvi, Kahvi
    • Kahvinkeittimen tyyppi: Kahvinkeitin
    • Ohjaustyyppi: Painikkeet
    • Teho: 1520 W
  • Suunnittelu
    • Haudutetun kahvin säiliö: Kannu
    • Väri: Ruskea, Kulta
    • Kahvinsuodatin: Kyllä
    • Materiaalit: Tina, Lasi, Metalli, Muovi
  • Paino ja mitat
    • Korkeus: 36 cm
    • Leveys (cm): 32 cm
    • Pituus: 17 cm
  • Ergonomia
    • Irroitettava filtteriteline: Kyllä
  • Ominaisuudet
    • Helposti puhdistettava: Kyllä
    • Helppokäyttöinen: Kyllä
  • Näyttö
    • Sisäänrakennettu näyttö: Ei
  • Suorituskyky
    • Kahvin valmistaminen: Kyllä
    • Toimintatavat: Puoliautomaattinen
  • 245.00 259.00 EUR 1
    1
    • KahviKaveri KahviKaveri
      7.666666666666667 (2)
      Käsintehdyt Moccamaster-suodatinkahvinkeittimet on luotu niille, jotka arvostavat korkeaa laatua. Alankomaissa valmistetut kahvinkeittime...
      245.00, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • Grundig KM 5860
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151075030.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/214243350.jpg
      Grundig Grundig KM 5860 KM 5860 KM 5860 Tyylikkäässä Grundig KM 5860 kahvinkeittimessä yhdistyvät ajaton muotoilu ja yksinkertainen tapa valmistaa herkullista kahvia. Läpinäkyvän ja irrotettavan vesisäiliön ansiosta kahvinkeitto käy käden käänteessä, ja uudelleen käytettävä suodatinpussi on aina ekologinen ja varma valinta. Valkoinen kahvinkeitin istuu kauniisti osaksi keittiön sisustusta. Aroma Control säilyttää kahvin tuoreuden Aroma Control -toiminto estää kahvin aromien karkaamisen, joten voit aina nauttia kahvisi juuri vastake... (1)
      Grundig KM 5860
      • 04013833024828
      • GMK8630
      1
    • Melitta 1017-05
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/90200847.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/94160222.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/162152431.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/217308386.jpg
      Melitta Melitta 1017-05 1017-05 1017-05 (2)
      Melitta 1017-05
      • 04006508214433
      • 4003071
      • 1017-05
      • 6756987
      1
    • Emerio Perkolaattori Hopea
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150532216.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/135097437.jpg
      Emerio Emerio Perkolaattori Hopea Perkolaattori Hopea Perkolaattori Hopea -360 degree cordless design-Concealed heating element-Automatic shut off-Indicator light-Strix control-Capacity 1,8L-On/off switch (6)
      Emerio Perkolaattori Hopea
      • 07350034656517
      2
    • Sencor Kahvinkeitin Sencor
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/161110564.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/161110566.jpg
      Sencor Sencor Kahvinkeitin Sencor Kahvinkeitin Sencor Kahvinkeitin Sencor 14 kupin suodatuskahvin valmistukseen ; teen keittomahdollisuus ; vesisäiliö: 2,1 L ; lasikannun tilavuus: 2,1 L ; kannussa on kuumenematon kahva ; kahvin vahvuuden säätö ; pestävä kestosuodatin, mahdollisuus myös paperisuodattimien, koko 4 käyttöön (2)
      Sencor Kahvinkeitin Sencor
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 259.00
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 259.00
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 259.00
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 259.00
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 259.00
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 259.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 259.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 259.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 259.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 259.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 259.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 259.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 259.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 259.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 259.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 259.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 259.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 259.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 259.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 259.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 259.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 259.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 259.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 259.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 259.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 245.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 245.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 245.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 245.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 245.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 245.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 245.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 245.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 245.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 245.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 245.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 245.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 245.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 245.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 245.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 245.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 245.00
    • info@vertaa.fi