x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Moccamaster Kahvinkeitin Moccamaster „KBGT 741“

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Moccamaster Kahvinkeitin Moccamaster „KBGT 741“
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Moccamaster Kahvinkeitin Moccamaster „KBGT 741“
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Moccamaster Kahvinkeitin Moccamaster „KBGT 741“
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/155782907.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/171481068.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/171481070.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/171481052.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/236990790.jpg?ts=1
Moccamaster Moccamaster Kahvinkeitin Moccamaster „KBGT 741“ Kahvinkeitin Moccamaster „KBGT 741“ Kahvinkeitin Moccamaster „KBGT 741“ Moccamaster-kahvinkeitin valmistaa erinomaista kahvia. KBGT741-malli erottuu lisäksi ylellisellä ja modernilla muotoilullaan. Tämä metallisella rungolla varustettu Moccamaster-suodatinkeitin on voimakas, nopea ja hiljainen. Valmistaa jopa 10 kupillista kahvia 6 minuutissa. Termoskannun täytyy olla oikeassa asennossa, jotta kahvinvalmistuksen pystyy aloittamaan. Erillinen merkkivalo ilmoittaa tästä. (6)
  • 08712072793200
  • 000000000000251756
  • KBGT 741
  • 79320
1
deal
  • Yleiset ominaisuudet
    • Kahvin tyyppi: Suodatinkahvi
    • Kahvikoneen ominaisuudet: Automaattinen sammutus
    • Sukupuoli: Unisex
  • Tekniset tiedot
    • Kapasiteetti kuppeina: 10 kuppia
    • Vesisäiliön tilavuus: 1.25 L
    • Juomien tyyppi: Kahvi
    • Irroitettava vesisäiliö: Ei
    • Pidä lämpimänä-toiminto: Kyllä
    • Tippalukko: Kyllä
    • Sijoitus: Vapaasti seisova
    • Sisäänrakennettu jauhin: Ei
    • Teho: 1450 W
  • Toiminnot & ohjelmat
    • Automaattinen virrankatkaisu: Kyllä
  • Suunnittelu
    • Väri: Harmaa, Hopea
    • Materiaalit: Lasi, Muovi, Ruostumaton teräs
  • Paino ja mitat
    • Korkeus: 41 cm
    • Leveys (cm): 33 cm
    • Paino: 2.9 kg
    • Pituus: 29 cm
    • Syvyys: 17 cm
  • Näyttö
    • Sisäänrakennettu näyttö: Ei
  • Suorituskyky
    • Kahvin valmistaminen: Kyllä
    • Coffeemachine options: Anti drip function, Auto power off, Keep warm function
  • 251.10 279.00 EUR 1
    1
    • KahviKaveri KahviKaveri
      8.0 (3)
      Moccamaster-kahvinkeitin valmistaa erinomaista kahvia. KBGT741-malli erottuu lisäksi ylellisellä ja modernilla muotoilullaan. Tämä metall...
      251.10, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • Logik kahvinkeitin L12CMB20E
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/156658161.jpg?ts=1
      Logik Logik kahvinkeitin L12CMB20E kahvinkeitin L12CMB20E kahvinkeitin L12CMB20E Logik-kahvinkeitin on varustettu tippalukolla, kahvin lämpimänä pitävällä alustalla sekä kiinteällä suodattimella. Kahvipannussa on 1,25 litran tilavuus. (6)
      Logik kahvinkeitin L12CMB20E
      • 05017416780063
      • L12CMB20E
      1
    • Bosch TKA8633
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163647652.jpg?ts=1
      Bosch Bosch TKA8633 TKA8633 TKA8633 Teho: maks. 1160 W 10/15 kuppia, 1.25 litraa Optimaalinen lopputulos myös pieniä määriä keitettäessä "Dual heating System" kaksi lämpöelementtiä takaavat oikean valmistuslämpötilan ja valmiin kahvin lämpötilan automatttinen virrankatkaisu 2 tunnin jälkeen Tippalukko Läpinäkyvä, irroitettava vesisäiliö, jossa vedenmäärän osoitin kummallakin puolella. Irrotettava, swing-out suodattimen kannatin Säilytyskotelo johdolle Aromivalintojen määräKalkinpoiston osoitin Lasikannu Soft-kädensija Kapasitee... (3)
      Bosch TKA8633
      1
    • Melitta Kahvinkeitin MELITTA CAFFEO SOLO hopea
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/159074860.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148112509.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/159074862.jpg?ts=1
      Melitta Melitta Kahvinkeitin MELITTA CAFFEO SOLO hopea Kahvinkeitin MELITTA CAFFEO SOLO hopea Kahvinkeitin MELITTA CAFFEO SOLO hopea kahvin lämpötilan ohjelmointi ; teho: 1500W ; määrää on mahdollista muuttaa valmistuksen aikana ; valmistaa kaksi kahvia kerralla ; kahvitilan minimikorkeus 9 cm, maksimi 13,5 cm ; kahvitilan minimileveys 3 cm, maksimi 3 cm ; johdon pituus 1,1 m (1)
      Melitta Kahvinkeitin MELITTA CAFFEO SOLO hopea
      1
    • Philips Kahvinkeitin Philips Daily Collection
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148104593.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/159014052.jpg?ts=1
      Philips Philips Kahvinkeitin Philips Daily Collection Kahvinkeitin Philips Daily Collection Kahvinkeitin Philips Daily Collection suodatinkahvinkeitin ; aromisekoitin takaa parhaan maun ; 1,2 L lasikannu, tilavuus 2-15 kuppoa ; LCD-näyttö ; tippakukko, vesimäärän ilmaisin ; ajastin ; automaattinen virrankatkaisu säästää energiaa ja lisää turvallisuutta ; irrotettava suodatin (5)
      Philips Kahvinkeitin Philips Daily Collection
      1
    • min
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 239.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 239.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 239.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 239.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 239.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 239.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 239.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 239.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 239.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 239.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 239.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 239.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 239.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 239.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 239.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 239.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 239.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 239.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 239.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 239.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 215.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 215.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 215.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 215.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 215.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 215.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 215.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 215.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 215.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 215.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 215.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 215.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 215.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 215.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 215.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 215.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 215.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 215.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 215.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 215.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 215.00
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 239.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 279.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 279.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 279.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 279.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 279.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 279.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 279.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 279.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 279.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 279.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 279.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 279.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 279.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 279.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 279.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 279.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 279.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 279.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 279.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 279.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 279.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 279.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 279.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 279.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 279.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 279.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 279.00
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 279.00
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 279.00
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 279.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 279.00
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 279.00
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 279.00
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 279.00
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 279.00
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 279.00
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 279.00
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 279.00
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 279.00
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 279.00
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 279.00
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 279.00
      • Fri Jul 15 02:00:00 CEST 2022 251.10
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 251.10
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 251.10
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 251.10
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 251.10
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 251.10
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 251.10
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 251.10
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 251.10
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 251.10
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 251.10
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 251.10
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 251.10
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 251.10
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 251.10
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 251.10
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 251.10
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 251.10
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 251.10
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 251.10
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 251.10
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 251.10
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 251.10
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 251.10
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 251.10
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 251.10
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 251.10
    • info@vertaa.fi