x
x
x Katso kategorioita x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
x Kategoriat
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    POINT PRO kahvinkeitin

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • POINT PRO POCM4266 KAHVINKEITIN
      • //static2.vertaa.fi/fotos/{{size}}/4/5/2/3/point-pro-pocm4266-kahvinkeitin-69364523.jpg?m=aHR0cDovL3d3dy5leHBlcnQuZmkvaW1hZ2VzL3Byb2R1Y3RzLzQ4OTcwNTM4NzUxMTRfUE9JTlRQUk9fUE9DTTQyNjZfZi5qcGc=
      • //static0.vertaa.fi/fotos/{{size}}/2/7/9/0/point-pro-pocm4266-kahvinkeitin-69762790.jpg
      • //static2.vertaa.fi/fotos/{{size}}/4/5/2/3/point-pro-pocm4266-kahvinkeitin-69364523.jpg?m=aHR0cDovL3d3dy5leHBlcnQuZmkvaW1hZ2VzL3Byb2R1Y3RzLzQ4OTcwNTM4NzUxMTRfUE9JTlRQUk9fUE9DTTQyNjZfZi5qcGc=
      • //static0.vertaa.fi/fotos/{{size}}/2/7/9/0/point-pro-pocm4266-kahvinkeitin-69762790.jpg?m=Ly9zdGF0aWMwLnZlcnRhYS5maS9mb3Rvcy81MDB4NTAwLzIvNy85LzAvcG9pbnQtcHJvLXBvY200MjY2LWthaHZpbmtlaXRpbi02OTc2Mjc5MC5qcGc=
      POINT PRO POCM4266 KAHVINKEITIN (16)
      POINT PRO POCM4266 KAHVINKEITIN
      Power.fi Power.fi
      176, 1vk (offer_sdt_1_week)
      Power.fi Power.fi
      176, 1vk (offer_sdt_1_week)
      2
      most_sold
    • Quick filters (quick_questions):
      • Moccamaster DEFAULT
        • moccamaster
      • Philips DEFAULT
        • philips
      • Braun DEFAULT
        • braun
      • Bosch DEFAULT
        • bosch
      • De'Longhi DEFAULT
        • delonghi
      • Hopea DEFAULT
        • hopea
        • metallinen
        • ruostumaton_tera_s
      • Punainen DEFAULT
        • punainen
      • Musta DEFAULT
        • musta
      • Valkoinen DEFAULT
        • valkoinen
      • Edulliset DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Wilfa (wilfa)
      • Obh Nordica (obh_nordica)
      • Moccamaster (moccamaster)
      • Philips (philips)
      • Bialetti (bialetti)
      • Bodum (bodum)
      • Bosch (bosch)
      • Braun (braun)
      • coline (coline)
      • Cuisinart (cuisinart)
      • Delonghi (delonghi)
      • Electrolux (electrolux)
      • Eva solo (eva_solo)
      • Jura (jura)
      • Kenwood (kenwood)
      • KitchenAid (kitchenaid)
      • Klarstein (klarstein)
      • Konig (konig)
      • Krups (krups)
      • Makita (makita)
      • Melitta (melitta)
      • Miele (miele)
      • Nespresso (nespresso)
      • Nordic Home (nordic_home)
      • NordicHome (nordichome)
      • ONECONCEPT (oneconcept)
      • Pentax (pentax)
      • Point (point)
      • POINT PRO (point_pro)
      • Prego (prego)
      • Russel Hobs (russel_hobs)
      • Russell Hobbs (russell_hobbs)
      • Saeco (saeco)
      • Senseo (senseo)
      • Severin (severin)
      • Siemens (siemens)
      • Smarter (smarter)
    • Hinta (price):
      • < 60€ (budget)
      • 60€ - 100€ (low)
      • 100€ - 200€ (medium)
      • > €200 (high)
    • Väri (va_ri):
      • Musta (musta)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Beige (beige)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Metallinen (metallinen)
      • Punainen (punainen)
      • Purppura (purppura)
      • Sininen (sininen)
      • Titaani (titaani)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Vihreä (vihrea_)
    • Keittimen tyyppi (tyyppi):
      • Espressokeitin (espressokeitin)
      • Kahvinkeitin (suodattimella) (kahvinkeitin_suodattimella_)
    • Kahvin täyttö (kahviteknologia):
      • Tyyny (pod_ja_rjestelma_)
      • Suodatin (valua)
    • Kahvimylly (integroitu_kahvimylly):
      • Ei (ei)
      • Kyllä (kylla_)
    • Maidonvaahdotin (maidon_vaahdotin):
      • Kyllä (imusysteemi)
      • Ei (ei)
    • Tyyny/kapseli (annospussi_kapselisysteemi):
      • Ei (ei)
    • Mallin nimi (group):
      • Kenwood CM (kenwood_cm)
      • Krups Machine (krups_machine)
      • Nespresso Nespresso (nespresso_nespresso)
      • Philips Senseo (philips_senseo)
      • Senseo Senseo (senseo_senseo)
    • Helposti puhdistettava (helposti_puhdistettava):
      • Kyllä (kylla_)
    • Sisäänrakennettu näyttö (sisa_a_nrakennettu_na_ytto_):
      • Ei (ei)
      • Kyllä (kylla_)
    • Kotelon materiaali (kotelon_materiaali):
      • Akryylinitriilibutadieenistyreeni ( ABS ) (akryylinitriilibutadieenistyreeni_abs_)
      • Hartsi (hartsi)
      • Lasi (lasi)
      • Metalli (metalli)
      • Muovi (muovi)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polypropeeni (polypropeeni)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
    • Tuoteperhe (family):
      • Daily Collection (daily_collection)
      • Grind & Brew (grind_brew)
      • Intense (intense)
      • N (n)
      • Quadrante (quadrante)
      • Saeco (saeco)
      • Senseo (senseo)
    • Kuppien lämmitin (kuppien_la_mmitin):
      • Ei (ei)
      • Kyllä (kylla_)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi