x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Smeg 50's Style DCF02WHEU (valkoinen)

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Smeg 50's Style DCF02WHEU (valkoinen)
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Smeg 50's Style DCF02WHEU (valkoinen)
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Smeg 50's Style DCF02WHEU (valkoinen)
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/154261505.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/204722801.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/204722804.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/204722805.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/204722806.jpg
Smeg Smeg 50's Style DCF02WHEU (valkoinen) 50's Style DCF02WHEU (valkoinen) 50's Style DCF02WHEU (valkoinen) Hyvännäköisessä Smeg 50 s Style -kahvinkeittimessä on suuri tilavuus, lämpimänä pitävä toiminto, automaattinen virrankatkaisu sekä kätevä LED-näyttö. (7)
  • 08017709280550
  • DCF02WHEU
  • 8017709280550
5
  • Yleiset ominaisuudet
    • Kahvin tyyppi: Suodatinkahvi
    • Kahvikoneen ominaisuudet: Automaattinen sammutus, Näyttö, Ajastin, Säädettävä kahvin vahvuus
    • Alkuperämaa: Kiina
    • Kotelon materiaali: Ruostumaton teräs, Muovi
    • Ohjelmoitava: Kyllä
    • Sukupuoli: Unisex
  • Tekniset tiedot
    • Kapasiteetti kuppeina: 10 kuppia
    • Vesisäiliön tilavuus: 1.4 L
    • Juomien tyyppi: Suodatinkahvi, Kuuma vesi, Kahvi
    • Sisäänrakennettu ajastin: Kyllä
    • Automaattinen AntiCalc-kalkinpoistojärjestelmä: Kyllä
    • Säädettävä kahvin vahvuus: Kyllä
    • Pidä lämpimänä-toiminto: Kyllä
    • Tippalukko: Kyllä
    • Kahvinkeittimen tyyppi: Kahvinkeitin
    • CalcClean-toiminto: Kyllä
    • Ergonominen kahva: Kyllä
    • Johdon pituus (m): 1 m
    • Kahvin voimakkuuden asetukset: 2
    • Kannun koko: 1.25 L
    • Keep warm function time: 40 min
    • Liukuesteet: Kyllä
    • Nopea lämmitys: Kyllä
    • Ohjaustyyppi: Painikkeet, Vipu
    • Sisäänrakennettu jauhin: Ei
    • Teho: 1050 W
    • Vesitason osoittaja: Kyllä
  • Suunnittelu
    • Haudutetun kahvin säiliö: Kannu
    • Väri: Vaaleanpunainen, Valkoinen
    • Kahvinsuodatin: Kyllä
    • Materiaalit: Ruostumaton teräs
    • Kahvipannun materiaali: Lasi
  • Toiminnot & ohjelmat
    • Automaattinen virrankatkaisu: Kyllä
  • Paino ja mitat
    • Korkeus: 36.1 cm
    • Leveys (cm): 24.5 cm
    • Syvyys: 25.6 cm
  • Virranhallinta
    • AC-syöttöjännite: 220 V
  • Ergonomia
    • Hälytys: Kyllä
    • Irroitettava filtteriteline: Kyllä
  • Ominaisuudet
    • Helposti puhdistettava: Kyllä
    • Helppokäyttöinen: Kyllä
  • Näyttö
    • Sisäänrakennettu näyttö: Kyllä
  • Suorituskyky
    • Kahvin valmistaminen: Kyllä
    • Kuumavesijärjestelmä: Kyllä
    • Toimintatavat: Automaattinen
    • Veden kovuuden valinta: Kyllä
  • Muut ominaisuudet
    • Kello-toiminto: Kyllä
  • 199.00 249.00 EUR 5
    5
    • Proshop Proshop
      8.29270327299242 (431)
      Kahvinkeitin, 10 kuppia, valkoinen199.00, 1-2 vk (offer_sdt_2_weeks)
      1
    • Verkkokauppa.com Verkkokauppa.com
      7.666666666666667 (2)
      222.00, yli 2 vk (offer_sdt_more_than_2_weeks)
      1
    • Gigantti Gigantti
      8.0 (3)
      Hyvännäköisessä Smeg 50 s Style -kahvinkeittimessä on suuri tilavuus, lämpimänä pitävä toiminto, automaattinen virrankatkaisu sekä kätevä...222.90, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
    • crema crema
      Retrotyylisellä Smeg DCF02 -kahvinkeittimellä valmistat herkullisen aromaattisen ja täyteläisen kahvin. Voit ajastaa automaattisen kahvin...249.00, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
    • RoyalDesign.fi RoyalDesign.fi
      Smeg coffee maker have a look that makes it a true style object, in perfect harmony with the design that characterizes Smeg's typical 50s...249.00, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • Melitta MEL20997 1,25L KAHVINKEITIN
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142274086.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/90057245.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147718955.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/203570045.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/105515911.jpg
      Melitta Melitta MEL20997 1,25L KAHVINKEITIN MEL20997 1,25L KAHVINKEITIN MEL20997 1,25L KAHVINKEITIN MELITTA MEL20997 -kahvinkeitin takaa maistuvat kahvihetket. Kahvinkeittimen haudutuskorin lämpötila on 96°C ja se on varustettu kahdella lämpöelementillä. Keittimessä on säädettävä virrankatkaisuominaisuus 30, 60 tai 90 minuuttiin. Lisäksi laitteen ainutlaatuisella Aroma Control -toiminnolla valmistat 25 kuppia maukasta kahvia toiminto mahdollistaa kahville aromaattisen maun myös pienempiä määriä keitettäessä. (6)
      Melitta MEL20997 1,25L KAHVINKEITIN
      • 04006508209972
      • 6710866
      • 4001541
      • 915484
      • 20997
      2
    • Arzum Kavos aparatas Arzum Okka OK001-W
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/115725687.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/203297182.jpg
      Arzum Arzum Kavos aparatas Arzum Okka OK001-W Kavos aparatas Arzum Okka OK001-W Kavos aparatas Arzum Okka OK001-W (1)
      Arzum Kavos aparatas Arzum Okka OK001-W
      • 08693184950227
      1
    • Elektra Kahvikone Elektra "Nivola W-R"
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/107885974.jpg
      Elektra Elektra Kahvikone Elektra "Nivola W-R" Kahvikone Elektra "Nivola W-R" Kahvikone Elektra "Nivola W-R" Nivola on espanjalainen espressokone, joka on valmistettu niille kahvinystäville, jotka tavoittelevat kaikkein korkealaatuisinta kahvia. Tämä malli on Elektran uusin luomus, jossa yhdistyvät vuosien kokemus kahviperinteestä sekä viimeisin kahvikoneteknologia.DYNAAMISEN JA MODERNIIN KOTIINTässä kahvinkeittimessä yhdistyvät moderni design ja viimeisin teknologia, joka tekee kahvin valmistuksesta erittäin helppoa ja miellyttävää. Tämä ensiluokkainen espressokone pitää aina veden ja höyryn juuri ... (1)
      Elektra Kahvikone Elektra "Nivola W-R"
      • 08057013531443
      1
      deal
    • Elektra Espressokeitin Elektra "Micro Casa Leva S1"
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/107886494.jpg
      Elektra Elektra Espressokeitin Elektra "Micro Casa Leva S1" Espressokeitin Elektra "Micro Casa Leva S1" Espressokeitin Elektra "Micro Casa Leva S1" Ainutlaatuinen design-espressokone Elektra Micro Casa Leva S1 on valmistettu niille, jotka nauttivat kahvin valmistuksesta ja haluavat panostaa kahvin laatuun sekä valmistusprosessiin. Tämän koneen suunnittelussa on otettu vaikutteita ja inspiraatiota perinteisistä espressokoneista, joita kahvinystävät ympäri maailmaa ovat käyttäneet jo vuosikymmeniä herkullisen kahvin valmistusta varten.KORKEALAATUINEN MUOTOILUUpealla muotoilullaan muista kahvikoneista erottuvan Elektran kruunaa ikoninen sii... (1)
      Elektra Espressokeitin Elektra "Micro Casa Leva S1"
      • 08057013531160
      1
      deal
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 199.00
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 199.00
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 199.00
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 199.00
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 221.00
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 221.00
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 221.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 221.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 221.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 221.00
      • Sun Mar 13 01:00:00 CET 2022 202.00
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 221.00
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 221.00
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 221.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 221.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 221.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 221.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 221.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 221.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 221.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 221.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 221.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 221.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 221.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 221.00
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 219.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 218.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 218.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 218.00
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 219.00
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 221.00
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 218.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 218.00
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 218.00
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 218.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 218.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 218.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 218.00
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 218.00
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 218.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 218.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 218.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 218.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 218.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 218.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 218.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 218.00
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 221.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 221.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 221.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 221.00
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 221.00
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 221.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 221.00
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 199.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 199.00
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 199.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 199.00
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 199.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 221.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 221.00
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 219.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 211.90
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 219.00
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 219.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 219.00
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 222.00
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 211.00
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 211.90
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 222.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 222.00
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 221.60
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 199.00
    • info@vertaa.fi