x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Jabra Kaiuttimet

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Jabra Speak 710 kannettava kaiutinpuhelin
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/125595749.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/137698820.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146361540.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/125639943.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/125639954.jpg
      Jabra Jabra Speak 710 kannettava kaiutinpuhelin Speak 710 kannettava kaiutinpuhelin Speak 710 kannettava kaiutinpuhelin Jabra Speak 710 MS (2)
      Jabra Speak 710 kannettava kaiutinpuhelin
      • 05706991020359
      • 00706487017875
      • 05706991020366
      • 00706487017868
      • 9403130
      • 9403131
      • 5706991020359
      • 7710-409
      • 7710-309
      9
      204.00 EUR
    • Jabra SPEAK 410 UC USB
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133147622.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147085504.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/121610421.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/129016239.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/134991305.jpg
      Jabra Jabra SPEAK 410 UC USB SPEAK 410 UC USB SPEAK 410 UC USB Jabra SPEAK 410 UC (2)
      Jabra SPEAK 410 UC USB
      • 00706487011989
      • 05706991013153
      • 7410-209
      • 3730100
      3
      92.80 EUR
    • Jabra Speak 810 MS kannettava konferenssikaiutin
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133133358.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150526034.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147047217.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/121610135.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/125639425.jpg
      Jabra Jabra Speak 810 MS kannettava konferenssikaiutin Speak 810 MS kannettava konferenssikaiutin Speak 810 MS kannettava konferenssikaiutin Nauti ammattitason neuvottelupuheluista tällä tehokkaalla neuvottelukaiuttimella (1)
      Jabra Speak 810 MS kannettava konferenssikaiutin
      • 05706991018448
      • 00706487016212
      • 8218142
      • 7810-109
      5
      483.60 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Marshall DEFAULT
        • marshall
      • JBL DEFAULT
        • jbl
      • Klipsch DEFAULT
        • klipsch
      • Genelec DEFAULT
        • genelec
      • Langattomat DEFAULT
        • langaton
      • 2-tie kaiuttimet DEFAULT
        • 2_suuntainen
      • Edulliset DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Yamaha (yamaha)
      • Jamo (jamo)
      • Dali (dali)
      • JBL (jbl)
      • Harman/Kardon (harman_kardon)
      • Klipsch (klipsch)
      • Adam Audio (adam_audio)
      • AEG (aeg)
      • Amadeus (amadeus)
      • Amazon (amazon)
      • Anker (anker)
      • Apple (apple)
      • Artsound (artsound)
      • Audio Pro (audio_pro)
      • Audioengine (audioengine)
      • Auna (auna)
      • Aurelia (aurelia)
      • Axis (axis)
      • Bang & Olufsen (bang_olufsen)
      • Beamz (beamz)
      • Behringer (behringer)
      • Bluesound (bluesound)
      • Bose (bose)
      • Boston Acoustics (boston_acoustics)
      • Bowers & Wilkins (bowers_wilkins)
      • Braven (braven)
      • Cambridge Audio (cambridge_audio)
      • Canton (canton)
      • Champion (champion)
      • Como Audio (como_audio)
      • Creative Labs (creative_labs)
      • DAP-Audio (dap_audio)
      • DeFunc (defunc)
      • Denon (denon)
      • Denon Dj (denon_dj)
      • Denver (denver)
      • Devialet (devialet)
      • Dynaudio (dynaudio)
      • Edifier (edifier)
      • Elac (elac)
      • Electronic-Star (electronic_star)
      • Energy Sistem (energy_sistem)
      • Evoko (evoko)
      • Fenton (fenton)
      • Flexound (flexound)
      • Genelec (genelec)
      • Geneva (geneva)
      • Google (google)
      • Heco (heco)
      • HP (hp)
      • Ibiza Sound (ibiza_sound)
      • IDance (idance)
      • iON (ion)
      • Jabra (jabra)
      • KEF (kef)
      • KitSound (kitsound)
      • Koss (koss)
      • Kramer (kramer)
      • Kramer AB (kramer_ab)
      • Kramer Electronics (kramer_electronics)
      • KRK (krk)
      • LD Systems (ld_systems)
      • Lenovo (lenovo)
      • Lexibook (lexibook)
      • LG (lg)
      • Libratone (libratone)
      • Logitech (logitech)
      • Mackie (mackie)
      • Madboy (madboy)
      • Magnat (magnat)
      • Malone (malone)
      • Manhattan (manhattan)
      • Marshall (marshall)
      • Marvel Avengers (marvel_avengers)
      • Microlab (microlab)
      • Minions (minions)
      • Mobotix (mobotix)
      • Motorola (motorola)
      • Muse (muse)
      • NEC (nec)
      • Nest (nest)
      • NGS (ngs)
      • Nickelodeon (nickelodeon)
      • Numark (numark)
      • Onkyo (onkyo)
      • Panasonic (panasonic)
      • Philips (philips)
      • Pioneer (pioneer)
      • Plantronics (plantronics)
      • Podspeakers (podspeakers)
      • Polk Audio (polk_audio)
      • Power Dynamics (power_dynamics)
      • PreSonus (presonus)
      • Pro-Ject (pro_ject)
      • Q Acoustics (q_acoustics)
      • QSC (qsc)
      • Samson (samson)
      • Samsung (samsung)
      • Sennheiser (sennheiser)
      • Skullcandy (skullcandy)
      • Skytec (skytec)
      • Skytronic (skytronic)
      • Sonab audio (sonab_audio)
      • Sonos (sonos)
      • Sony (sony)
      • Swans (swans)
      • Sweex (sweex)
      • Tangent (tangent)
      • Tannoy (tannoy)
      • The House Of Marley (the_house_of_marley)
      • Tivoli Audio (tivoli_audio)
      • Trevi (trevi)
      • Trust (trust)
      • Ultimate Ears (ultimate_ears)
      • Urbanears (urbanears)
      • Verkkokauppa.com (verkkokauppa_com)
      • Vexus (vexus)
      • Vifa (vifa)
      • Visaton (visaton)
      • Vision (vision)
      • VivoLink (vivolink)
      • Vogel's (vogel_s)
      • VONYX (vonyx)
      • VOX (vox)
      • Wharfedale (wharfedale)
    • Hinta (price):
      • < 155 € (budget)
      • 155 € - 300 € (price_160_300)
      • 300 € - 535 € (price_300_540)
      • ≥ 535 € (price_540)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Liitettävyys (liitetta_vyysteknologia):
      • Langallinen (langallinen)
      • Langallinen & langaton (langallinen_langaton)
      • Langaton (langaton)
    • RMS-teho (la_hto_teho_rms_):
      • < 50 W (la_hto_teho_rms__50)
      • 50 W - 100 W (la_hto_teho_rms__50_100)
      • 100 W - 150 W (la_hto_teho_rms__100_150)
      • ≥ 150 W (la_hto_teho_rms__150)
    • Vahvistin (amplifier):
      • Sisäinen (sisa_inen)
    • Diskantti (diskanttikaiutin):
      • Ei (ei)
      • Kyllä (kylla_)
    • Kaiutintyyppi (speaker_type):
      • 1-suuntainen (1_suuntainen)
      • 2-suuntainen (2_suuntainen)
      • 3-suuntainen (3_suuntainen)
      • 2.5-way (2_5_way)
      • 4-suuntainen (4_suuntainen)
      • 5-suuntainen (5_suuntainen)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi