x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Microlab kaiuttimet

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Microlab B73 2.0 Holz
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/100735465.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/129536199.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/27996612.jpg
      Microlab Microlab B73 2.0 Holz B73 2.0 Holz B73 2.0 Holz 15 (2)
      Microlab B73 2.0 Holz
      • 06927996112125
      • 06945198850843
      • B73
      2
      100.68 EUR
    • Microlab Mini Chemistry Set setti FI, 78375
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144862661.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144825353.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144825352.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144825354.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/166448717.jpg
      Microlab Microlab Mini Chemistry Set setti FI, 78375 Mini Chemistry Set setti FI, 78375 Mini Chemistry Set setti FI, 78375 CLEMENTONI Mini Chemistry Set setti FI, 78375 (3)
      Microlab Mini Chemistry Set setti FI, 78375
      • 08005125783755
      • 06945198850553
      • MD122
      1
      deal
      18.89 EUR
    • Microlab B70 Musta Langallinen 20 W
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/116711060.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/178193502.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/116711057.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/116711063.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/116711061.jpg
      Microlab Microlab B70 Musta Langallinen 20 W B70 Musta Langallinen 20 W B70 Musta Langallinen 20 W (1)
      Microlab B70 Musta Langallinen 20 W
      • 06945198853622
      • 00803982951786
      • 00807320223948
      • 00913134023053
      • 00863190000591
      • 00846829806924
      • 00788269262406
      • 06945198852410
      • B70 BLACK
      1
      51.94 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Marshall DEFAULT
        • marshall
      • JBL DEFAULT
        • jbl
      • Genelec DEFAULT
        • genelec
      • Bang & Olufsen DEFAULT
        • bang_olufsen
      • Langattomat DEFAULT
        • langaton
      • Aktiivikaiuttimet DEFAULT
        • aktiivinen
    • Merkki (brand):
      • Marshall (marshall)
      • JBL (jbl)
      • Bose (bose)
      • Genelec (genelec)
      • Harman/Kardon (harman_kardon)
      • Bang & Olufsen (bang_olufsen)
      • Jamo (jamo)
      • Sony (sony)
      • Amazon (amazon)
      • Amphion (amphion)
      • Anthony Gallo Acoustics (anthony_gallo_acoustics)
      • Apple (apple)
      • Argon (argon)
      • Audio Pro (audio_pro)
      • Audioengine (audioengine)
      • Auna (auna)
      • AWOX (awox)
      • Axis (axis)
      • Belkin (belkin)
      • Bluesound (bluesound)
      • Boston Acoustics (boston_acoustics)
      • Bowers&Wilkins (bowers_wilkins)
      • Canton (canton)
      • Cerwin-vega! (cerwin_vega_)
      • Champion (champion)
      • Cordial (cordial)
      • Creative Labs (creative_labs)
      • Dali (dali)
      • DAP-Audio (dap_audio)
      • Definitive Technology (definitive_technology)
      • DeLonghi (delonghi)
      • Denon (denon)
      • Denver (denver)
      • DLS (dls)
      • Dynaudio (dynaudio)
      • Dynavoice (dynavoice)
      • Edifier (edifier)
      • Elac (elac)
      • Electro-Voice (electro_voice)
      • Electronic-Star (electronic_star)
      • Elipson (elipson)
      • Eltax (eltax)
      • Energy Sistem (energy_sistem)
      • Epson (epson)
      • Fenton (fenton)
      • Focal (focal)
      • Gear (gear)
      • Genesis (genesis)
      • Geneva (geneva)
      • Google (google)
      • GPO (gpo)
      • Hama (hama)
      • Heco (heco)
      • HEOS (heos)
      • Hercules (hercules)
      • HP (hp)
      • Huawei (huawei)
      • Ibiza Sound (ibiza_sound)
      • IDance (idance)
      • iON (ion)
      • Jabra (jabra)
      • JAYS (jays)
      • JVC (jvc)
      • KEF (kef)
      • Kindermann (kindermann)
      • KitSound (kitsound)
      • Klipsch (klipsch)
      • Kramer (kramer)
      • Kreafunk (kreafunk)
      • KRK (krk)
      • LD Systems (ld_systems)
      • Lenco (lenco)
      • Lenovo (lenovo)
      • Lexibook (lexibook)
      • LG (lg)
      • Logilink (logilink)
      • Logitech (logitech)
      • LSTN (lstn)
      • Madboy (madboy)
      • Magnat (magnat)
      • Malone (malone)
      • MediaRange (mediarange)
      • Microlab (microlab)
      • Mobotix (mobotix)
      • Modecom (modecom)
      • Monitor Audio (monitor_audio)
      • Motorola (motorola)
      • Muse (muse)
      • N-Gear (n_gear)
      • Naim (naim)
      • NEC (nec)
      • Nedis (nedis)
      • NGS (ngs)
      • Numan (numan)
      • Panasonic (panasonic)
      • Philips (philips)
      • Pioneer (pioneer)
      • Podspeakers (podspeakers)
      • Polk Audio (polk_audio)
      • Power Dynamics (power_dynamics)
      • Pro-Ject (pro_ject)
      • Q-Acoustics (q_acoustics)
      • QSC (qsc)
      • Rega (rega)
      • Ruark Audio (ruark_audio)
      • SACKit (sackit)
      • Samson (samson)
      • Skytec (skytec)
      • Sonab audio (sonab_audio)
      • Sonos (sonos)
      • Soundboks (soundboks)
      • Speedlink (speedlink)
      • System Audio (system_audio)
      • Tangent (tangent)
      • Technics (technics)
      • TooQ (tooq)
      • Tracer (tracer)
      • Triangle (triangle)
      • Trobla (trobla)
      • Trust (trust)
      • Ultron (ultron)
      • Urbanista (urbanista)
      • Vifa (vifa)
      • Visaton (visaton)
      • Vision (vision)
      • Vogel's (vogel_s)
      • VONYX (vonyx)
      • VOX (vox)
      • Wharfedale (wharfedale)
      • Yamaha (yamaha)
    • RMS-teho (la_hto_teho_rms_):
      • < 40 W (la_hto_teho_rms__1)
      • 40 W - 100 W (la_hto_teho_rms__2)
      • 100 W - 135 W (la_hto_teho_rms__3)
      • ≥ 135 W (la_hto_teho_rms__4)
    • Kaiutintyyppi (speaker_type):
      • 1-suuntainen (1_suuntainen)
      • 2-suuntainen (2_suuntainen)
      • 2.5-suuntainen (2_5_suuntainen)
      • 3-suuntainen (3_suuntainen)
      • 4-suuntainen (4_suuntainen)
      • 5-suuntainen (5_suuntainen)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Kupari (kupari)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
    • Aktiivinen / Passiivinen (aktiivinen_passiivinen):
      • Aktiivikaiutin (aktiivinen)
      • Passiivikaiutin (passiivinen)
    • Sijoittelu (kaiuttimen_sijoittelu):
      • Hyllykaiutin (hyllykaiutin)
      • Jalustakaiutin (jalustakaiutin)
      • Keskikaiutin (keskikaiutin)
      • Lattiakaiutin (lattiakaiutin)
      • Monihuonejärjestelmä (monihuoneja_rjestelma_)
      • Seinäkaiutin (seina_kaiutin)
      • Ulkokaiutin (ulkokaiutin)
      • Uppokaiutin (uppokaiutin)
    • Ominaisuudet (kaiuttimen_ominaisuudet):
      • Airplay (airplay)
      • Bassoelementti (bassoelementti)
      • Bluetooth (bluetooth)
      • Diskantti (diskantti)
      • Vettähylkivä (vetta_hylkiva_)
    • Liitettävyys (liitetta_vyysteknologia):
      • Langaton (langaton)
      • Langallinen (langallinen)
      • Langallinen & langaton (langallinen_langaton)
    • Tuetut ääniohjausjärjestelmät (a_a_niohjausja_rjestelma):
      • Amazon Alexa (amazon_alexa)
      • Google Assistant (google_assistant)
      • Siri/Apple HomeKit (siri_apple_homekit)
    • Malli (group):
      • Amazon Echo (amazon_echo)
      • Amazon Echo Dot (amazon_echo_dot)
      • Canton Pro X.3 (canton_pro_x_3)
      • Denon HEOS (denon_heos)
      • Genelec G One (genelec_g_one)
      • Genelec G Three (genelec_g_three)
      • Genelec G Two (genelec_g_two)
      • Google Home Mini (google_home_mini)
      • Google Nest Hub (google_nest_hub)
      • Google Nest Mini (google_nest_mini)
      • Harman-Kardon Omni (harman_kardon_omni)
      • Heco Victa Prime 202 (heco_victa_prime_202)
      • ION Party (ion_party)
      • Jabra Speak (jabra_speak)
      • JBL Arena (jbl_arena)
      • JBL Control (jbl_control)
      • JBL Link 10 (jbl_link_10)
      • JBL Link 300 (jbl_link_300)
      • JBL PartyBox 100 (jbl_partybox_100)
      • JBL PartyBox 300 (jbl_partybox_300)
      • JBL PartyBox 1000 (jbl_partybox_1000)
      • JBL Playlist (jbl_playlist)
      • KEF T101 (kef_t101)
      • Marshall Stanmore (marshall_stanmore)
      • Sonos Arc (sonos_arc)
      • Sonos One (sonos_one)
      • Vifa Copenhagen (vifa_copenhagen)
      • Yamaha MusicCast (yamaha_musiccast)
      • Yamaha NS-AW 392 (yamaha_ns_aw_392)
      • Yamaha NS-AW294 (yamaha_ns_aw294)
    • Impedanssi (impedanssi):
      • 4 ohmia (4)
      • 6 ohmia (6)
      • 8 ohmia (8)
      • 10 ohmia (10)
      • 16 ohmia (16)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi