x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Yamaha aktiivikaiuttimet

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 8
    • Yamaha ns-aw294 mustat ulkokaiuttimet
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147884047.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/107719210.jpg
      Yamaha Yamaha ns-aw294 mustat ulkokaiuttimet ns-aw294 mustat ulkokaiuttimet ns-aw294 mustat ulkokaiuttimet Seinäkiinnitettävät säänkestävät ulkokaiuttimet (5)
      Yamaha ns-aw294 mustat ulkokaiuttimet
      • 04957812498104
      • NS-AW294
      • NS-AW294BL
      3
      160.99 EUR
    • Yamaha NX-X500 multiroom kaiutin (valkoinen)
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/114317822.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/52046499.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150449328.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/52046500.jpg
      Yamaha Yamaha NX-X500 multiroom kaiutin (valkoinen) NX-X500 multiroom kaiutin (valkoinen) NX-X500 multiroom kaiutin (valkoinen) Langaton Yamaha NX-X500 -hyllykaiutin toistaa äänen laadukkaasti älylaitteista, Streaming-palveluista ja televisiosta Bluetooth-yhteyden avulla. MusicCast-ominaisuus mahdollistaa langattoman yhteyden muihin yhteensopiviin laitteisiin. 2 kpl pakkaus. (2)
      Yamaha NX-X500 multiroom kaiutin (valkoinen)
      • 04957812592222
      • YAMAHA NX-N500 wit
      • NX-N500WH
      • 2577493
      • ANXN500WH
      4
      599.00 EUR
    • Yamaha NX-X500 multiroom kaiutin (musta)
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/52046428.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/52046429.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/52046431.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/140546512.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/52046430.jpg
      Yamaha Yamaha NX-X500 multiroom kaiutin (musta) NX-X500 multiroom kaiutin (musta) NX-X500 multiroom kaiutin (musta) (5)
      Yamaha NX-X500 multiroom kaiutin (musta)
      • 04957812592147
      • 04957812592130
      • ANXN500BL
      • NX-N500BK
      • 2577491
      • YAMAHA NX-N500 zwart
      2
      599.00 EUR
    • Yamaha ns-aw294 valkoiset ulkokaiuttimet
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/137574920.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147884146.jpg
      Yamaha Yamaha ns-aw294 valkoiset ulkokaiuttimet ns-aw294 valkoiset ulkokaiuttimet ns-aw294 valkoiset ulkokaiuttimet Seinäkiinnitettävät säänkestävät ulkokaiuttimet (2)
      Yamaha ns-aw294 valkoiset ulkokaiuttimet
      • 04957812498128
      • 1013989
      • NS-AW294WH
      2
      160.99 EUR
    • Yamaha HS7W 2-tie aktiivikaiutin, valkoinen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/117286171.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150539142.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/116819175.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/110877133.jpg
      Yamaha Yamaha HS7W 2-tie aktiivikaiutin, valkoinen HS7W 2-tie aktiivikaiutin, valkoinen HS7W 2-tie aktiivikaiutin, valkoinen (2)
      Yamaha HS7W 2-tie aktiivikaiutin, valkoinen
      • 04957812558167
      1
      201.00 EUR
    • Yamaha DBR10 -kaiutin
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/113924941.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/45571223.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/45571224.jpg
      Yamaha Yamaha DBR10 -kaiutin DBR10 -kaiutin DBR10 -kaiutin (2)
      Yamaha DBR10 -kaiutin
      • 04957812559690
      • DBR10
      1
      406.00 EUR
    • Yamaha DBR15 -kaiutin
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/117232931.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/45570599.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/45570597.jpg
      Yamaha Yamaha DBR15 -kaiutin DBR15 -kaiutin DBR15 -kaiutin (1)
      Yamaha DBR15 -kaiutin
      • 04957812559539
      • DBR-15
      1
      563.00 EUR
    • Yamaha HS8W 2-tie aktiivikaiutin, valkoinen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/113924944.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150518524.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/116819268.jpg
      Yamaha Yamaha HS8W 2-tie aktiivikaiutin, valkoinen HS8W 2-tie aktiivikaiutin, valkoinen HS8W 2-tie aktiivikaiutin, valkoinen (1)
      Yamaha HS8W 2-tie aktiivikaiutin, valkoinen
      • 04957812558068
      1
      283.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Marshall DEFAULT
        • marshall
      • JBL DEFAULT
        • jbl
      • Google Home DEFAULT
        • google_home
      • Genelec DEFAULT
        • genelec
      • Langattomat DEFAULT
        • langaton
      • Aktiivikaiuttimet DEFAULT
        • aktiivinen
    • Merkki (brand):
      • Marshall (marshall)
      • JBL (jbl)
      • Bose (bose)
      • Genelec (genelec)
      • Harman/Kardon (harman_kardon)
      • Jamo (jamo)
      • Sony (sony)
      • Bang & Olufsen (bang_olufsen)
      • Acustom (acustom)
      • Adam Audio (adam_audio)
      • Amazon (amazon)
      • Amphion (amphion)
      • Anker (anker)
      • Anthony Gallo Acoustics (anthony_gallo_acoustics)
      • Apple (apple)
      • Argon (argon)
      • Audio Pro (audio_pro)
      • Audioengine (audioengine)
      • Auna (auna)
      • Aurelia (aurelia)
      • Axis (axis)
      • Behringer (behringer)
      • Belkin (belkin)
      • Bluesound (bluesound)
      • Boston Acoustics (boston_acoustics)
      • Bowers&Wilkins (bowers_wilkins)
      • Cambridge Audio (cambridge_audio)
      • Canton (canton)
      • Cerwin-vega! (cerwin_vega_)
      • Champion (champion)
      • Cordial (cordial)
      • Creative Labs (creative_labs)
      • Dali (dali)
      • DAP-Audio (dap_audio)
      • Definitive Technology (definitive_technology)
      • Denon (denon)
      • Denon Dj (denon_dj)
      • Denver (denver)
      • Devialet (devialet)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • DLS (dls)
      • Dynaudio (dynaudio)
      • Dynavoice (dynavoice)
      • Edifier (edifier)
      • Elac (elac)
      • Electrocompaniet (electrocompaniet)
      • Elipson (elipson)
      • Eltax (eltax)
      • Energy Sistem (energy_sistem)
      • Enermax (enermax)
      • Epos (epos)
      • Evoko (evoko)
      • Fenton (fenton)
      • Focal (focal)
      • FRESH 'N REBEL (fresh_n_rebel)
      • Gallo (gallo)
      • Geneva (geneva)
      • Google (google)
      • GPO (gpo)
      • Hama (hama)
      • Heco (heco)
      • Hertz (hertz)
      • HP (hp)
      • Huawei (huawei)
      • Ibiza Light (ibiza_light)
      • Ibiza Sound (ibiza_sound)
      • iON (ion)
      • Jabra (jabra)
      • JAYS (jays)
      • KEF (kef)
      • Kindermann (kindermann)
      • KitSound (kitsound)
      • Klipsch (klipsch)
      • Kramer (kramer)
      • Kramer AB (kramer_ab)
      • Kreafunk (kreafunk)
      • KRK (krk)
      • König (ko_nig)
      • LD Systems (ld_systems)
      • Lenco (lenco)
      • Lenovo (lenovo)
      • Lexibook (lexibook)
      • LG (lg)
      • Libratone (libratone)
      • Logilink (logilink)
      • Logitech (logitech)
      • LSTN (lstn)
      • Mackie (mackie)
      • Madboy (madboy)
      • Madison (madison)
      • Magnat (magnat)
      • Malone (malone)
      • Manhattan (manhattan)
      • Mars Gaming (mars_gaming)
      • Marvel (marvel)
      • Microlab (microlab)
      • Minions (minions)
      • MOB (mob)
      • Mobvoi (mobvoi)
      • Modecom (modecom)
      • Monitor Audio (monitor_audio)
      • Motorola (motorola)
      • Mtp Products (mtp_products)
      • Muse (muse)
      • N-Gear (n_gear)
      • Natec (natec)
      • NEC (nec)
      • Nedis (nedis)
      • NGS (ngs)
      • Numan (numan)
      • Omega (omega)
      • Onkyo (onkyo)
      • Panasonic (panasonic)
      • Philips (philips)
      • Pioneer (pioneer)
      • Podspeakers (podspeakers)
      • Polk Audio (polk_audio)
      • Power Dynamics (power_dynamics)
      • PreSonus (presonus)
      • Pro-Ject (pro_ject)
      • Q-Acoustics (q_acoustics)
      • QSC (qsc)
      • Rega (rega)
      • Ruark Audio (ruark_audio)
      • SACKit (sackit)
      • Samson (samson)
      • Samsung (samsung)
      • Simex (simex)
      • Skytec (skytec)
      • Skytronic (skytronic)
      • Sonab audio (sonab_audio)
      • Sonos (sonos)
      • Soundboks (soundboks)
      • Speedlink (speedlink)
      • System Audio (system_audio)
      • Tangent (tangent)
      • Tannoy (tannoy)
      • Teac (teac)
      • Tivoli Audio (tivoli_audio)
      • Tracer (tracer)
      • Triangle (triangle)
      • Trust (trust)
      • Urbanista (urbanista)
      • Vifa (vifa)
      • Visaton (visaton)
      • Vision (vision)
      • VONYX (vonyx)
      • VOX (vox)
      • Wharfedale (wharfedale)
      • Yamaha (yamaha)
    • RMS-teho (la_hto_teho_rms_):
      • < 40 W (la_hto_teho_rms__1)
      • 40 W - 80 W (la_hto_teho_rms__2)
      • 80 W - 130 W (la_hto_teho_rms__3)
      • ≥ 130 W (la_hto_teho_rms__4)
    • Kaiutintyyppi (speaker_type):
      • 1-suuntainen (1_suuntainen)
      • 2-suuntainen (2_suuntainen)
      • 2.5-suuntainen (2_5_suuntainen)
      • 3-suuntainen (3_suuntainen)
      • 4-suuntainen (4_suuntainen)
      • 5-suuntainen (5_suuntainen)
    • Aktiivinen / Passiivinen (aktiivinen_passiivinen):
      • Aktiivikaiutin (aktiivinen)
      • Passiivikaiutin (passiivinen)
    • Sijoittelu (kaiuttimen_sijoittelu):
      • Hyllykaiutin (hyllykaiutin)
      • Jalustakaiutin (jalustakaiutin)
      • Keskikaiutin (keskikaiutin)
      • Lattiakaiutin (lattiakaiutin)
      • Monihuonejärjestelmä (monihuoneja_rjestelma_)
      • Seinäkaiutin (seina_kaiutin)
      • Ulkokaiutin (ulkokaiutin)
      • Uppokaiutin (uppokaiutin)
    • Ominaisuudet (kaiuttimen_ominaisuudet):
      • Airplay (airplay)
      • Bassoelementti (bassoelementti)
      • Bluetooth (bluetooth)
      • Diskantti (diskantti)
      • Vettähylkivä (vetta_hylkiva_)
    • Liitettävyys (liitetta_vyysteknologia):
      • Langaton (langaton)
      • Langallinen (langallinen)
      • Langallinen & langaton (langallinen_langaton)
    • Tuetut ääniohjausjärjestelmät (a_a_niohjausja_rjestelma):
      • Amazon Alexa (amazon_alexa)
      • Google Assistant (google_assistant)
    • Malli (group):
      • Amazon Echo (amazon_echo)
      • Amazon Echo Dot (amazon_echo_dot)
      • Anker SoundCore (anker_soundcore)
      • Bang & Olufsen A1 (bang_olufsen_a1)
      • Canton CD 190 (canton_cd_190)
      • Canton Pro X.3 (canton_pro_x_3)
      • Creative Labs Sound Blaster (creative_labs_sound_blaster)
      • Fresh 'n rebel Rockbox (fresh_n_rebel_rockbox)
      • Fresh 'n rebel Rockbox Cube (fresh_n_rebel_rockbox_cube)
      • Genelec G One (genelec_g_one)
      • Genelec G Three (genelec_g_three)
      • Genelec G Two (genelec_g_two)
      • Google Home (google_home)
      • Google Home Mini (google_home_mini)
      • Google Nest Hub (google_nest_hub)
      • Google Nest Mini (google_nest_mini)
      • Harman Kardon Onyx Studio 4 (harman_kardon_onyx_studio_4)
      • Harman Kardon Onyx Studio 5 (harman_kardon_onyx_studio_5)
      • Harman Kardon Onyx Studio 6 (harman_kardon_onyx_studio_6)
      • Harman-Kardon Omni (harman_kardon_omni)
      • Heco Victa Prime 202 (heco_victa_prime_202)
      • ION Party (ion_party)
      • Jabra Speak (jabra_speak)
      • JBL Arena (jbl_arena)
      • JBL Control (jbl_control)
      • JBL Flip (jbl_flip)
      • JBL Flip 3 (jbl_flip_3)
      • JBL Link 10 (jbl_link_10)
      • JBL Link 300 (jbl_link_300)
      • JBL Link 500 (jbl_link_500)
      • JBL PartyBox 100 (jbl_partybox_100)
      • JBL PartyBox 300 (jbl_partybox_300)
      • JBL PartyBox 1000 (jbl_partybox_1000)
      • JBL Playlist (jbl_playlist)
      • KEF T101 (kef_t101)
      • Marshall Major II (marshall_major_ii)
      • Marshall Stanmore (marshall_stanmore)
      • Sony SRS-XB10 (sony_srs_xb10)
      • Sony SRS-XB20/21 (sony_srs_xb20_21)
      • Sony SRS-XB30/31 (sony_srs_xb30_31)
      • Ultimate Ears Megablast (ultimate_ears_megablast)
      • Vifa Copenhagen (vifa_copenhagen)
      • Wharfedale Diamond 10.1 (wharfedale_diamond_10_1)
      • Yamaha MusicCast (yamaha_musiccast)
      • Yamaha NS-AW 392 (yamaha_ns_aw_392)
      • Yamaha NS-AW294 (yamaha_ns_aw294)
    • Impedanssi (impedanssi):
      • 4 ohmia (4)
      • 6 ohmia (6)
      • 8 ohmia (8)
      • 10 ohmia (10)
      • 16 ohmia (16)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi