x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Power pro kalastustarvikkeet

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Power pro Savage Gear kuitusiima 0,22mm 15kg 120m
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146555452.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/98803454.jpg
      Power pro Power pro Savage Gear kuitusiima 0,22mm 15kg 120m Savage Gear kuitusiima 0,22mm 15kg 120m Savage Gear kuitusiima 0,22mm 15kg 120m (2)
      Power pro Savage Gear kuitusiima 0,22mm 15kg 120m
      • 05706301475299
      1
      12.85 EUR
    • Power pro Savage Gear kuitusiima 0,19mm 12,8kg120m
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146555452.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/98803454.jpg
      Power pro Power pro Savage Gear kuitusiima 0,19mm 12,8kg120m Savage Gear kuitusiima 0,19mm 12,8kg120m Savage Gear kuitusiima 0,19mm 12,8kg120m (1)
      Power pro Savage Gear kuitusiima 0,19mm 12,8kg120m
      • 05706301475282
      1
      12.85 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Kuusamo DEFAULT
        • kuusamo
      • Edulliset DEFAULT
        • budget
      • Monikuitusiimat DEFAULT
        • monikuitusiima
      • Perukkeet DEFAULT
        • peruke
      • Vision DEFAULT
        • vision
      • Berkley DEFAULT
        • berkley
    • Hinta (price):
      • < 15 € (budget)
      • 15 € - 18 € (low)
      • 18 € - 30 € (medium)
      • > 30 € (high)
    • Merkki (brand):
      • Vision (vision)
      • Kuusamo (kuusamo)
      • Berkley (berkley)
      • Savage Gear (savage_gear)
      • Rapala (rapala)
      • Abu Garcia (abu_garcia)
      • ABUS (abus)
      • Agu (agu)
      • Castelli (castelli)
      • Daiwa (daiwa)
      • Dynamite Baits (dynamite_baits)
      • Guideline (guideline)
      • Heinola (heinola)
      • iFish (ifish)
      • Mepps (mepps)
      • Mora Ice (mora_ice)
      • Morakniv (morakniv)
      • Mustad (mustad)
      • Nils Master (nils_master)
      • Odlo (odlo)
      • Orvis (orvis)
      • Plano (plano)
      • Pool 12 (pool_12)
      • Power pro (power_pro)
      • Prologic (prologic)
      • Ron Thompson (ron_thompson)
      • Salmo (salmo)
      • Scientific Anglers (scientific_anglers)
      • Scotty (scotty)
      • Solvkroken (solvkroken)
      • Storm (storm)
      • Stroft (stroft)
      • Sufix (sufix)
      • UR (ur)
      • Vmc (vmc)
    • Väri (va_ri):
      • Harmaa (harmaa)
      • Keltainen (keltainen)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Siiman tyyppi (tuotetyyppi):
      • Juoksusiima (juoksusiima)
      • Monikuitusiima (monikuitusiima)
      • Monofiilisiima (monofiilisiima)
      • Peruke (peruke)
      • Pohjasiima (pohjasiima)
    • Siiman paksuus (paksuus):
      • < 0.15 (paksuus_0.15)
      • 0.15 - 0.2 (paksuus_0.15_0.2)
      • 0.2 - 0.32 (paksuus_0.2_0.32)
      • ≥ 0.32 (paksuus_0.32)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi