x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Rapala kalastusvaatteet

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Rapala pw nordic ice xl housut musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149382982.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148803233.jpg
      Rapala Rapala pw nordic ice xl housut musta pw nordic ice xl housut musta pw nordic ice xl housut musta (5)
      Rapala pw nordic ice xl housut musta
      • 06430048100808
      2
      good_buy
      114.00 EUR
    • Rapala pw nordic ice xl takki musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149382979.jpg
      Rapala Rapala pw nordic ice xl takki musta pw nordic ice xl takki musta pw nordic ice xl takki musta (1)
      Rapala pw nordic ice xl takki musta
      • 06430048100747
      2
      good_buy
      123.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Rapala DEFAULT
        • rapala
      • Guideline DEFAULT
        • guideline
      • Abu Garcia DEFAULT
        • abu_garcia
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Rapala (rapala)
      • Guideline (guideline)
      • Abu Garcia (abu_garcia)
      • Orvis (orvis)
      • Camping Outdoor (camping_outdoor)
      • Sniper (sniper)
      • Vision (vision)
      • Wild Lapland (wild_lapland)
    • Hinta (price):
      • < 190€ (budget)
      • 190€ - 240€ (low)
      • 240€ - 255€ (medium)
      • > 255€ (high)
    • Mallin nimi (group):
      • Clothing Kalastusliivit (clothing_kalastusliivit)
      • Fishing Kahluuhousut (fishing_kahluuhousut)
      • Fishing Kahluusaappaat (fishing_kahluusaappaat)
      • Fishing Pilkkihaalarit (fishing_pilkkihaalarit)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi