x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Manfrotto MK190X3-3W1 jalustakitti

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Manfrotto MK190X3-3W1 jalustakitti
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Manfrotto MK190X3-3W1 jalustakitti
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Manfrotto MK190X3-3W1 jalustakitti
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/208578472.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/158231094.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/158231090.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/158231083.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/129294074.jpg?ts=1
Manfrotto Manfrotto MK190X3-3W1 jalustakitti MK190X3-3W1 jalustakitti MK190X3-3W1 jalustakitti Adaptable, capable and clever. The 190X tripod is the ultimate tripod with head kit for professionals looking for an innovative stand and photo head combo. Standout features include the smart ground level adapter. (1)
  • 08024221635324
  • 08024221648270
  • MK190X3-3W
  • 680299
  • MK190X3-3W1
  • 3870929
5
  • Yleiset ominaisuudet
    • Kamerajalustan tyyppi: Kolmijalka
    • Suitable for type of camera: Reflex camera
    • Contains tripodhead: Yes
    • Sukupuoli: Unisex
  • Suorituskyky
    • Maksimi kantokyky: 2.8 kg
  • Ergonomia
    • Jalkojen määrä: 3
  • Suunnittelu
    • Materiaalit: Technopolymeeri
    • Väri: Moniväri, Musta
  • Paino ja mitat
    • Maksimi korkeus: 172 cm
    • Height when folded: 71 cm
  • Tekniset tiedot
    • Kolmijalan pää: 3 headed
  • Pakkauksen sisältö
    • Vatupassi: Kyllä
    • Ballhead included: Kyllä
  • 288.00 516.90 EUR 5
    5
    • Gigantti Gigantti
      8.0 (3)
      MANFROTTO Jalustakit MK190X3-3W1 3-tie Alu.288.00, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
    • Kärkkäinen Kärkkäinen
      Jalustakitti, joka koostuu MT 190X3-jalustasta ja MH804-3W-kolmitiepäästä. Alumiinijalusta, jossa on kolme jatkoa, jotka mahdollistavat k...303.80, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Proshop Proshop
      8.084951939537648 (444)
      Kolmijalka, sekä Manfrotto 804317.84, 1 vk (offer_sdt_1_week)
      1
    • Dustin home Dustin home
      6.479462569936052 (142)
      Adaptable, capable and clever. The 190X tripod is the ultimate tripod with head kit for professionals looking for an innovative stand and...321.78, 2 pv (offer_sdt_2_days)
      1
    • Multitronic Multitronic
      6.546834488459221 (301)
      516.90, 1 vk (offer_sdt_1_week)
      1
  • 0 0
    • Zhiyun Smooth 5 Combo gimbaali älypuhelimille
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/220591441.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229740286.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/221253601.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/209097142.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237886413.jpg?ts=1
      Zhiyun Zhiyun Smooth 5 Combo gimbaali älypuhelimille Smooth 5 Combo gimbaali älypuhelimille Smooth 5 Combo gimbaali älypuhelimille Ota ammattimaisia videoita älypuhelimellasi. Uusi Smooth 5 sisältää päivitetyt, korkealaatuiset magneettimoottorit ja parannettuja algoritmeja, joiden ansiosta kuvaaminen onnistuu helposti kaikissa kulmissa. 3-akselinen malli mahdollistaa vapaat liikkeet joka suunnasta myös matalissa ja superleveissä kulmissa. (1)
      Zhiyun Smooth 5 Combo gimbaali älypuhelimille
      • 06970194086750
      • C030114GCB
      2
    • Joby kolmijalka Kit Compact Light Kit
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/220888886.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/238273761.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/238273768.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/238273759.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/231823079.jpg?ts=1
      Joby Joby kolmijalka Kit Compact Light Kit kolmijalka Kit Compact Light Kit kolmijalka Kit Compact Light Kit Compact Light (1)
      Joby kolmijalka Kit Compact Light Kit
      • 08024221717891
      • JB01760-BWW
      • JB01760
      • 69621163
      7
    • Joby yksijalka Compact 2in1 Monopod
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/238160768.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/238160766.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/238160763.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/238160761.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/238160764.jpg?ts=1
      Joby Joby yksijalka Compact 2in1 Monopod yksijalka Compact 2in1 Monopod yksijalka Compact 2in1 Monopod . (1)
      Joby yksijalka Compact 2in1 Monopod
      • 08024221717945
      • JB01765-BWW
      4
    • Manfrotto MT190XPRO3 3-os Alumiini kolmijalka
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/203151138.jpg?ts=1
      Manfrotto Manfrotto MT190XPRO3 3-os Alumiini kolmijalka MT190XPRO3 3-os Alumiini kolmijalka MT190XPRO3 3-os Alumiini kolmijalka Manfrotto MT190XPRO3 3-os Alumiini kolmijalka - klassikon pikkusisarus Uusi Manfrotto MT190XPRO3 on 3 osainen alumiininen jalusta jossa on monia uusia ominaisuuksia ja erittäin korkea rakennelaatu. Se on tavallaan miniatyyri versio klassisesta Manfroton 055 jalasta. Sen seitsemän kilon kantokyky on varsin riittävä useimmille nykykameroille. Se saavuttaa 160 sentin maksimikorkeuden, vaikka sen paino on vain 2,6 kiloa. Kokoontaitettuna häkkyrä on vaatimattoman 59cm pitkä. Yksi tärkeitä ominaisu... (2)
      Manfrotto MT190XPRO3 3-os Alumiini kolmijalka
      1
    • min
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 274.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 274.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 274.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 274.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 274.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 274.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 274.00
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 274.00
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 274.00
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 274.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 274.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 274.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 274.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 274.00
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 274.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 274.00
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 280.70
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 280.70
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 280.70
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 280.70
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 280.70
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 280.70
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 280.70
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 280.70
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 280.70
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 280.70
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 280.70
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 280.70
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 280.70
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 280.70
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 280.70
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 280.70
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 280.70
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 280.70
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 280.70
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 280.70
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 280.70
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 223.89
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 223.89
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 223.89
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 223.89
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 223.89
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 223.89
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 223.89
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 223.89
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 223.89
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 223.89
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 223.89
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 223.89
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 223.89
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 223.89
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 223.89
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 223.89
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 223.89
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 223.89
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 223.89
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 223.89
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 223.89
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 223.89
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 223.89
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 223.89
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 223.89
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 285.70
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 285.70
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 278.17
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 278.17
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 284.37
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 285.70
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 285.70
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 285.70
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 285.70
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 285.70
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 285.70
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 285.69
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 285.69
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 285.69
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 285.69
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 285.70
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 285.70
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 285.70
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 285.70
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 284.37
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 284.37
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 284.37
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 285.70
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 285.70
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 285.70
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 285.70
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 285.70
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 285.70
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 285.70
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 285.70
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 285.70
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 285.70
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 285.70
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 285.70
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 285.70
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 285.70
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 285.70
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 285.70
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 285.70
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 285.70
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 285.70
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 285.70
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 285.70
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 285.70
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 285.70
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 285.70
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 285.70
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 285.70
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 285.70
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 285.70
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 285.70
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 285.70
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 288.00
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 288.00
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 288.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 288.00
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 288.00
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 288.00
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 288.00
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 288.00
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 288.00
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 288.00
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 288.00
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 288.00
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 288.00
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 288.00
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 288.00
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 288.00
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 288.00
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 288.00
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 288.00
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 288.00
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 288.00
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 288.00
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 288.00
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 288.00
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 288.00
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 288.00
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 288.00
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 288.00
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 288.00
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 288.00
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 288.00
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 288.00
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 288.00
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 288.00
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 288.00
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 288.00
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 288.00
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 288.00
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 288.00
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 288.00
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 288.00
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 288.00
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 288.00
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 288.00
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 288.00
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 288.00
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 288.00
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 288.00
    • info@vertaa.fi