x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Manfrotto 190X

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Manfrotto 190X
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Manfrotto 190X
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Manfrotto 190X
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/143572059.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/143918205.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/143918206.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/144316432.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/101749888.jpg
Manfrotto Manfrotto 190X 190X 190X MANFROTTO Jalusta Kit Foto Alu MK190X3-2W 2-Tiepäällä (1)
  • 08024221635942
  • 00719821378693
  • MK190X3-2W
  • 680311
7
  • Yleiset ominaisuudet
    • Kamerajalustan tyyppi: Kolmijalka
    • Contains tripodhead: Yes
    • Sukupuoli: Unisex
  • Suorituskyky
    • Maksimi kantokyky: 4 kg
  • Ergonomia
    • Jalkojen määrä: 3
  • Paino ja mitat
    • Paino (g): 2750 g
    • Maksimi korkeus: 170 cm
    • Height when folded: 69 cm
  • Suunnittelu
    • Materiaalit: Polystyreeni, Muovi
    • Väri: Musta
  • Tekniset tiedot
    • Kolmijalan pää: Video head
    • Korkeus (max): 145 mm
  • Ikäraja
    • Ikäryhmä: Aikuiset
  • 289.00 561.90 EUR 7
    7
    • CameraShop CameraShop
      289.00, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
    • Dustin home Dustin home
      6.0817619357602855 (140)
      Shooting freedom like nothing you've ever experienced. The 190x aluminum 3-section tripod with XPRO Fluid Head enables you to compose you...304.83, 2 pv (offer_sdt_2_days)
      1
    • Proshop Proshop
      8.29270327299242 (431)
      Kolmijalka, sekä Manfrotto MHXPRO-2W305.70, 1 vk (offer_sdt_1_week)
      1
    • Verkkokauppa.com Verkkokauppa.com
      7.666666666666667 (2)
      316.90, 1-2 vk (offer_sdt_2_weeks)
      1
    • Gigantti Gigantti
      8.0 (3)
      MANFROTTO Jalusta Kit Foto Alu MK190X3-2W 2-Tiepäällä348.00, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
    • Kärkkäinen Kärkkäinen
      Kameran enimmäispaino 4kg Maksimi korkeus 145 mm Materiaali alumiinia Tuotteen mitat: paino 2750g, pituus suljettuna 69 mm, putken halkai...373.80, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Multitronic Multitronic
      6.546834488459221 (301)
      561.90, 1 vk (offer_sdt_1_week)
      1
  • 0 0
    • Sirui G-10X
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/160651405.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144176405.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/202672957.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/116838585.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165016750.jpg
      Sirui Sirui G-10X G-10X G-10X (1)
      Sirui G-10X
      • 06952060001258
      • G-10X
      1
    • Manfrotto 022 7kg One Size Black
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/154418440.jpg
      Manfrotto Manfrotto 022 7kg One Size Black 022 7kg One Size Black 022 7kg One Size Black Counterweight with clamps for top tube diameter: 22mm - 35mm. (2)
      Manfrotto 022 7kg One Size Black
      • 08024221011111
      • 022
      2
    • Manfrotto Pan Bar Adapter
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/188096652.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208572524.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/102154863.jpg
      Manfrotto Manfrotto Pan Bar Adapter Pan Bar Adapter Pan Bar Adapter Varsiadapteri Panasonic-videopäihin, yhteensopivuus 14 mm (1)
      Manfrotto Pan Bar Adapter
      • 08024221364651
      • 522PB16
      2
    • Benro Yksijalkajalusta MAD38A alumiini 4 osaa
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/220308121.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/107388465.jpg
      Benro Benro Yksijalkajalusta MAD38A alumiini 4 osaa Yksijalkajalusta MAD38A alumiini 4 osaa Yksijalkajalusta MAD38A alumiini 4 osaa Yksijalkajalusta MAD38A alumiini 4 osaa (1)
      Benro Yksijalkajalusta MAD38A alumiini 4 osaa
      • 06931747334773
      • MAD38A
      1
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 232.90
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 232.90
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 282.90
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 282.90
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 282.90
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 282.90
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 282.90
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 282.90
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 282.90
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 282.90
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 282.90
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 282.90
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 282.90
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 282.90
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 282.90
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 282.90
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 282.90
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 282.90
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 282.90
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 282.90
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 289.00
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 284.99
      • Sat Mar 26 01:00:00 CET 2022 284.99
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 284.99
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 284.99
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 284.99
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 284.99
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 284.99
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 284.99
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 284.99
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 284.99
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 284.99
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 284.99
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 284.99
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 284.99
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 284.99
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 284.99
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 284.99
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 289.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 289.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 289.00
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 265.90
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 265.90
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 265.90
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 265.90
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 265.90
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 265.90
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 265.90
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 265.90
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 265.90
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 265.90
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 265.90
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 265.90
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 265.90
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 265.90
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 265.90
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 265.90
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 265.90
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 265.90
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 265.90
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 265.90
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 265.90
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 265.90
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 265.90
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 265.90
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 265.90
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 289.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 289.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 289.00
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 289.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 289.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 289.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 289.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 289.00
    • info@vertaa.fi